Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 21:20:45 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Dear Survivors,

today we are releasing the DayZ Server Files.

https://steamcommunity.com/games/221100/announcements/detail/1681422329170054638

fffuck yess beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2018 14:10:27 vasta tsitaadiga

Keegi HV servu ka püsti paneb kus koos täristada saaks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 16:57:35 vasta tsitaadiga

Viskan pilgu peale icon_biggrin.gif

EDIT: Phmts täitsa töötab jah, serverlistist ülesse ei leia muidugi millegipärast aga otse peaks saama vist ühendudada.

Ma saan aru et hetkel miski rcon toolid ja asjad ei tööta sellel? Keegi mäletab mis porte pidi veel suunama et ta seal listis ka välja tuleks?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 12:02:05 vasta tsitaadiga

Võid visata pilgu ka Redditis olevale teemale https://www.reddit.com/r/dayz/comments/9hamlp/the_dayz_server_owner_howto_and_faq/
Rcon võimalus peaks olemas olema. Pordi teema kohta pigem vaatama serverlisti tabid läbi, mitteametlike servereid peaks näitama community serverite all.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 21:08:11 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, ei leia võimalust kuidas saaks otse ühenduda :/
Kunagi oli selleks "Remote" aga seda sakki enam ei näe.

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 22:09:06 vasta tsitaadiga

täitsa olemas seal paremal vaata... ja see experimental peab olema peal, ehk siis 0.63

Edit: parool ka hetkel peal: HinnaVaatlus ( väikeste tähtedega )
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 22.09.2018 13:53:02 vasta tsitaadiga

Mõtlesin proovida, aga ei leia serverit?
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 21:12:54 vasta tsitaadiga

Anders tegi tubli tööd ja saime asja täitsa ilusti püsti, ainuke asi nüüd on jah et millegipärast ei teki ta sinna community serverite listi. Kui kellelgi ideid mis võiks aidata siis võib öelda. Hetkel saab liituda jah driectiga ehk siis:

90.191.68.165:2302

Ja kindlasti peab olema steamist optitud experimental buildi!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2018 13:30:01 vasta tsitaadiga

Nüüd peaks olema server nähtav Community serverite alt.
Lisana Helicrashid on sisse lülitatud ja leitavad, spawnides saab raadio+ patarei mille peab ise sisse lükkama raadiosse.
Lisa spawnpointe juurde lisatud peaks rohkem kohti olema kuhu tekkida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruiks
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 23.09.2018 15:58:53 vasta tsitaadiga

Nice, katsun õhtul joinida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 09:30:48 vasta tsitaadiga

Päris pull oli üle pika aja lasta. Mäng on korralikult muutunud thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2018 08:37:44 vasta tsitaadiga

Käisin ka eile sees ja proovisin ära, et väga okei thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif. Peab vist seda raadio asja natuke uurima, et äkki leiab mõne HV tegelase ka üles nii icon_wink.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 11:00:34 vasta tsitaadiga

kas, discordis ka kuskil keegi et kui laskmiseks läheb ? Fragile team up icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2018 13:17:33 vasta tsitaadiga

Mul on nii discord, kui teamspeak peal. Viimati jäin Tisy militaar baasi. Kui keegi tahab teami icon_smile.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 23:17:11 vasta tsitaadiga

Käisime siin Andersiga natukene ideid ka läbi, proovib miski spawnides ala raadiosaatja kaasa panna ja miskit muud värki veel teha. Siis saab ehk rohkem inimesi juurde ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2018 08:40:51 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 09:23:07 vasta tsitaadiga

kui saaks seal suhkruhaiguse ühest sümptomist ja boliimiast lahti, oleks pool võitu.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 11:30:50 vasta tsitaadiga

Tänased muudatused siis HV community serveris:

Customload out spawnid nüüd spawnib erinevate tegelastena: sõdur, parameedik, tuletõrjuja, matkaja jne.
Muudatus on kosmeetiline riided ainult relvi kui selliseid kätte ei saa need tuleb ise otsida, vanad karakterid on alles wipe pole tehtud mõjutab neid kes spawnivad/respawnivad lähiajal.
Peale raadio spawnib nüüd ka veepudel selleks, et parandada elujäämist kui sattunud on mitte just kõige lähim spawn.
Stamina/joogi/söögi väärtuste muudatused natuke on neid kärbitud energia/söögi kulu on nüüd väiksem kõndimisel ja sörkimisel, jooksmisel on jäetud väärtus samaks!
Loot tabeli muudatused sööki ja jooki peaks spawnima rohkem- eksperimentaalne
SVD peaks nüüd spawnima ja olema üliharuldane spawn kes leiab see peaks olema üliõnnelik.
Peaks terve serveri peale spawnima ainult üks! (teoorias/praktikas ei ole kindel kes leiab mitu tk andku teada)

Tagasiside ja ideed oodatud kuna kõigi asju ei jõua süvitsi läbikatsetada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 11:43:37 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 12:38:27 vasta tsitaadiga

Pole ammu Dayz'd käivitanud ning sellep. küsin, kas kuskil näeb ka serveri populatsiooni? Või on endiselt mingi üldine low, med, full vms?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 13:08:37 vasta tsitaadiga

Otse mängust seest ei näita jah, mujalt vist kuidagi peaks saama, pole väga uurinud.

Aga kõiki hetkel näitab nimepoolest lihtsalt "Survivor" ehk siis et reaalselt näiteaks oma nimega tuleb steamis panna dayz launch optionsis -name siiaomanimi . Siis meil parem pilt ees ka kes sees käinud ja värki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 16:08:53 vasta tsitaadiga

In game serveris SIFT+TAB, view players, current game. Näeb siis serveris olijad.
Ja veel: https://www.dayzspy.com/server/90.191.68.165:2302

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 17:42:40 vasta tsitaadiga

Mäng on täitsa huvitavaks tehtud. HV serverisse kahjuks sisse ei saanud kuna andis "bad version" . Vaatasin serveri versiooni ja seal mõned lõpu numbrid olid teised. 0.63 siis midagi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 17:48:44 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Mäng on täitsa huvitavaks tehtud. HV serverisse kahjuks sisse ei saanud kuna andis "bad version" . Vaatasin serveri versiooni ja seal mõned lõpu numbrid olid teised. 0.63 siis midagi.


experimentali pead peale panema icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 26.09.2018 17:53:45 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
aff198 kirjutas:
Mäng on täitsa huvitavaks tehtud. HV serverisse kahjuks sisse ei saanud kuna andis "bad version" . Vaatasin serveri versiooni ja seal mõned lõpu numbrid olid teised. 0.63 siis midagi.


experimentali pead peale panema icon_smile.gif



Experimental annabki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 17:59:21 vasta tsitaadiga

Ega ma seda tavalist ei puutukski. Tegemist siis experimentaliga nagu eelnev kasutaja ütles.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 18:14:45 vasta tsitaadiga

Eile sai ka ilusti mängitud, täna tuli miskti 52 megane update ja peale seda taob ka seda bad errorit. Experimental on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 18:44:03 vasta tsitaadiga

Peaks olema hetkel uusim versioon nüüd.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2018 18:59:53 vasta tsitaadiga

Jup, töötab.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 13:27:04 vasta tsitaadiga

Kusagilt soodsalt saab ka seda mängu? Kuidagi veider on vana mängu ja ikka veel BETA eest maksta 25€+

Õlle hinnaga ka kusagilt leiab?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2018 13:32:46 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kusagilt soodsalt saab ka seda mängu? Kuidagi veider on vana mängu ja ikka veel BETA eest maksta 25€+

Õlle hinnaga ka kusagilt leiab?

Vaevalt ja kallimaks läheb veel, lõpp hind pidi vist olema mingi €49.99`?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 15:23:29 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kusagilt soodsalt saab ka seda mängu? Kuidagi veider on vana mängu ja ikka veel BETA eest maksta 25€+

Õlle hinnaga ka kusagilt leiab?

Vaevalt ja kallimaks läheb veel, lõpp hind pidi vist olema mingi €49.99`?
Seda "lõppu" reklaamiti juba aastaid tagasi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 15:30:12 vasta tsitaadiga

Aasta võis olla siis 2014 icon_lol.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 16:22:23 vasta tsitaadiga

Käisin võtsin serverile mälu ka juurde, tundub et talle hakkas 8gb väheks jääma, nüüd peaks vähe vabamalt jooksma beer_yum.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 16:22:28 vasta tsitaadiga

Lõpp hind võib sinna 50 € kanti tulla küll. Ja see kõik tänu inflatsioonile... icon_cry.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 16:32:36 vasta tsitaadiga

Peaks vist mingi arvutimasina hankima kui siin läheb vahvaks kambamänguks nagu vanasti modi ajal 2013-14
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.09.2018 18:05:43 vasta tsitaadiga

Lööks ka kampa kui tekib mingi seltskond, modi aeg oli küll põnev beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2018 18:28:48 vasta tsitaadiga

Mina olen täna alates ~19.30 saadaval, kui keegi tahab koos lasta. Kahju, et enam player listi ei näe nagu kunagi. Ei tea kas raadio piiksub niisama või tegutseb serveris veel keegi peale minu icon_biggrin.gif . Vahepeal nagu juhtud peale, kui linnas osad uksed lahti on. Piilud vaikselt ringi, näed kaugel liikumist, lähed ligi ja ainult mõni uimerdav zombie icon_lol.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 20:59:48 vasta tsitaadiga

Tulen proovin ka üle pika aja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.09.2018 22:45:45 vasta tsitaadiga

Diesel157, eile katsetasin, dohc-48v12 versioon töötab. Shift-tab ja siis steamis vajutad View players seal nimekirjas. Eile oli mingi 5-6 mängijat mingi hetk sees.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 23:45:51 vasta tsitaadiga

Annab kuidagi confis fps-i ka piirata ? ALA set maxfps 120 ?
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 00:55:22 vasta tsitaadiga

Täna oli ka 6 aga aint eestlased. Eelmised päevad miski soomlasi ja venelasi ja juurde visanud. Kui seda numbrit üleval hoida siis äkki juhtub välismaalasi ka rohkem juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2018 11:34:40 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Täna oli ka 6 aga aint eestlased. Eelmised päevad miski soomlasi ja venelasi ja juurde visanud. Kui seda numbrit üleval hoida siis äkki juhtub välismaalasi ka rohkem juurde icon_biggrin.gif

Just, kui inimesi on sees tuleb neid ka juurde. Kunagi, kui HV Dayz servu cherno mapil oli juba suht ära surnud (paar playerit ainult sees) juhtus ka ime. Tuli natuke playerite lisa ja Kozlovka mäel hakkas jube paugutamine pihta. Varsti oli kordades rohkem playereid sees ja selline andmine käis, et oi-oi. Pime oli, ilma NVGta istud kuskil põõsas kaheraudsega mille kuskilt laibalt leidsid. Kõik kohad laipu täis. Natuke aega vaikus, siis näed jälle liikumist ja täristamine läheb edasi. Olid ikka ajad icon_razz1.gif

Kes tahab koos lasta, siis discordi link on mul profiilis "arvuti" all nüüd olemas.
https://discord.gg/GVSrsfx


viimati muutis Diesel157 28.09.2018 11:58:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 11:53:00 vasta tsitaadiga

Miski ühise koha peab vaatama jah kus kokku koguda inimesed, samal ip aadressil muidu mis dayz server on ka aegade algusest olnud teamspeak püsti ehk siis 90.191.68.165, ja siis on ka veel mumble vist alles? ja tänapäeval muidugi popp see discord. Valida üks ja seda ka serveris välja reklaamida vb siis.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 12:38:59 vasta tsitaadiga

Kui ajaga kaasas käia, siis tuleks tõesti valida Discord.
kas keegi teab, millal 0.63 stable buildi läheb?
Kuradi kaua stress testiti seda juba. Ilmselt eksperimenteeritakse sama kaua?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 16:14:26 vasta tsitaadiga

Täna natuke torgitud serverit
Muudetud loot tabelit teoorias peaks rohkem looti erinevates hoonetes rohkem spawnima,
suured kortermajad mitme korruselised sealt looti ei tasuks otsida, arendajad ei ole nendele hoonetele
lisanud looti spawnimiseks koordinaate ise ei saa kahjuks midagi teha ilma ametlike dev toolideta.
Nüüd peaks spawmina binokklid ja teistsugune kompass deerstandides ja
militaar spawnides roheline kiiver neile kellele ei meeldi UN sini kiiver peaks olema see parem alternatiiv.

Plaanis lisada tagasi suured tünnid kus kola peaks saama teoorias hoida aga siin, et ei tea kas need töötavad või mitte
enne neid loot tabelise ei lisa kui pole läbi proovinud kas toimivad või mitte ning ka siis jääb risk, asjadest ilma jäämiseks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:18:15 vasta tsitaadiga

Kuidas see on võrreldes modiga. Zombide eest annab ära joosta või neid eksitada? Majades sees jooksevad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2018 22:55:13 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kuidas see on võrreldes modiga. Zombide eest annab ära joosta või neid eksitada? Majades sees jooksevad?

Ei oska täpselt öelda, seda zombie asja muudetakse pidevalt. Enamasti eest ikka ära ei jookse, aga maha saab raputada küll, hetkel vähemasti. Nad muidugi panevad üle aia nagu naksti ja muidu ka liiguvad nobedalt. See majade asi sai alles hiljuti korda, et uks kinni ja rahu majas momendil(läbi seina ei tule tuppa enam). Sees jooksevad nad ka väga ilusti.

Tänane kokkuvõte

Esimene kohtumine playeriga, mina jäin ellu, tema mitte
Hundid oleks mu napilt ära söönud, lõpuks sain hunniku hundiliha mida kahjuks küpsetada ei saanud
läksin heli crashile, kohale jõusin oli helikas läinud ja alles ainult toss...
Igast head looti leidsin, ei jõua masinaid ära oodata millega seda kola kergem liigutada oleks
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 19:31:54 vasta tsitaadiga

Kas plaanis on HV server pigem DM'iks muuta või jääb survival esiplaanile?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 20:14:27 vasta tsitaadiga

Tõmbame saage.... kle enda süü et kohe koperdad militari ja sealt head looti leiad, ja siis satud kokku vennaga kes loodi nimel kolm tiiru mapile teinud... muidugi kardsid et jääd enda akast ilma ja põhimõtteliselt panid serverist punnu icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.