Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shadow of the Tomb Raider märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 11.09.2018 05:16:00 vasta tsitaadiga

Esimsed review-d positiivsed, mida oligi oodata. Eelnevatest osadest vähem actionit ja rohkem mõistatusi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 11.09.2018 10:06:34 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Esimsed review-d positiivsed, mida oligi oodata. Eelnevatest osadest vähem actionit ja rohkem mõistatusi.


Vähem seda cinematic BSi koos nende okse.gif cutcenedega?

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2018 18:13:53 vasta tsitaadiga

ostaks kohe omale kui need imbetsillid lisacontenti kord kuus kuni aprillini ei tilgutaks icon_evil.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.09.2018 19:13:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ostaks kohe omale kui need imbetsillid lisacontenti kord kuus kuni aprillini ei tilgutaks icon_evil.gif


Mismõttes ma ei saa aru praegu ? mismoodi see mängimist segab palju ja millal seda lisacontenti tuleb ? season passiga pole kunagi midagi korraga tulnud,ikka ju tilgub ja nende eelmise 2 tomb raideriga ei tulnudki mitte midagi erilist või normaalse pikkusega lisa osa juurde v.a see baba ya ga oli huvitav aga nii krdi lühike oli... vot selle assasins creedi curse of pharao lisa vot see oli ikka väga mega lisa osa ja ikka väga üllatavalt pikk dlc kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2018 23:59:54 vasta tsitaadiga

season passidega ikka tuleb üht-teist, tomb raideritega tuli ka.
mul pole enam viitsimist ega tahtmist mängu mingi 10x kätte võtta, uusi mänge tuleb peale.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 10:09:50 vasta tsitaadiga

Noooh icon_biggrin.gif? Ma sain aru, et hvs on tomb raideril tugev fännibaas. Ostsin eile ära ja mängisin ka tund-poolteist. Sarnane eelmisele osale ja seni positiivne emotsioon. Viimased paar-kolm mängu, mille soetanud olen on jäänud soiku peale esimest tundi-kahte. Hetkel tundub, et selle teen läbi thumbs_up.gif
3440x1440 koos gtx 1080 high preset 50-60fps. Üritan küüned ühele 1080ti’le taha saada, et natuke peale keerata veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 11:40:22 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Noooh icon_biggrin.gif? Ma sain aru, et hvs on tomb raideril tugev fännibaas. Ostsin eile ära ja mängisin ka tund-poolteist. Sarnane eelmisele osale ja seni positiivne emotsioon. Viimased paar-kolm mängu, mille soetanud olen on jäänud soiku peale esimest tundi-kahte. Hetkel tundub, et selle teen läbi thumbs_up.gif
3440x1440 koos gtx 1080 high preset 50-60fps. Üritan küüned ühele 1080ti’le taha saada, et natuke peale keerata veel icon_biggrin.gif

Ma ei hakka 4K-d proovimagi. Parem mängin FHD-s ja kõik viimseni max settingud. 4K benchmarkid ei andnud oodatud tulemust ja graafikat alla keerama pole kah sellepärast nõus, et lihtsalt reso kõrgema saaks panna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 12:03:06 vasta tsitaadiga

Sai veidi proovitud, tundub et sinnani kus õige mäng alles pihta hakkab icon_biggrin.gif
Esmamulje tundub nagu veidi täiustatud eelmine osa mis mulle väga sobib. Joosksis rahuldavalt(fhd@high 45-60 high), aga eks näeb mis suurel avatud alal teeb, võimalik et vaja sätteid maha kruvida või teine kaart osta.

Fännid kindlasti olemas aga võib-olla veidi teistsugused kui mõnel teisel mängul icon_razz.gif Pole mõtet ju hakata kohe ülistama/mutta tampima kui pole veel korralikult proovinudki.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.09.2018 20:38:55 vasta tsitaadiga

Panin ka steamis tõmbama,aga store näitab et mäng nõuab vaba ruumi 40GB, aga tõmbamisel näitab et tõmbab ainult 25GB ? Oskab keegi öelda miks nii ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 20:41:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Panin ka steamis tõmbama,aga store näitab et mäng nõuab vaba ruumi 40GB, aga tõmbamisel näitab et tõmbab ainult 25GB ? Oskab keegi öelda miks nii ?

no piix, mängu vaja ju installida ka icon_idea.gif
vanal heal ajal oli CD olemas...700MB, aga mäng oli 1,1GB ...sind vist polnud veel olemas või?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.09.2018 20:42:57 vasta tsitaadiga

olin küll olemas,aga vabandust et küsisin... et 25GB tõmbab alla ja siis pakib lahti 40 giga ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 20:57:12 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
olin küll olemas,aga vabandust et küsisin... et 25GB tõmbab alla ja siis pakib lahti 40 giga ?

jah

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.09.2018 03:30:05 vasta tsitaadiga

Kuidas koopa pusled on? Pidid kõvasti raskemad olema...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:42:28 vasta tsitaadiga

Graafika analüüs:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 14:41:11 vasta tsitaadiga

Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.

Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2018 15:07:18 vasta tsitaadiga

See laoding spinneri bugi nagu striimidest näha on üsna tüütu. Eks saab fixi suurema patchga.

ot:
Tehke nagu mina - väga väheste eranditega võtan AAA tiitli ette mitte kohe kui launchitakse vaid kui tuleb esimene suurem vigade patch peale launchi, s. o. tavaliselt 1-2 kuu jooksul. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 15:09:39 vasta tsitaadiga

Killhoven, Mina isegi hiljem kui hind veel langenud ja kõik äralõigatud ja DLC-dega mahamüüdud jupid kah juures on. Pluss enamus või isegi kõik patchid. Nii tegin rottr'ga samuti ja jäin väga rahule.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.09.2018 13:12:05 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.

Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale.



kui võib küsida kas sul on viimased need nvidia driverid ? mul jookseb väga hästi,kohati mõnedes kohtades on korraks sellist jõnksutamist .... mul 399.07 driverid ... mingid uued on ka väljas ja nvidia lehel kirjas et sobivad uuele tomb raider mängule,aga maei viitsi neid proovida alati pole kõige uuemad driverid paremad,vahest sobivad uuele mängule vanemad driverid paremini kui need n.ö special driverid.

Mäng on muidugi äge ja graafika on väga ilus... ja lara näeb ka hea välja ,isegi siis kui ta on porine või verine icon_biggrin.gif See on he et raskusastet saab ise määrata ... panin kaks viimast hard ja combat panin normal ,siis enam vihjet ei anta kuhu minema pead... avastamise panin hard ja puzzled ka hard ,ja võitluse siis normal ... et rohkem on see ju seiklusmäng mitte, mingi fps shooter icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 14:57:14 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.

Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale.



kui võib küsida kas sul on viimased need nvidia driverid ? mul jookseb väga hästi,kohati mõnedes kohtades on korraks sellist jõnksutamist .... mul 399.07 driverid ... mingid uued on ka väljas ja nvidia lehel kirjas et sobivad uuele tomb raider mängule,aga maei viitsi neid proovida alati pole kõige uuemad driverid paremad,vahest sobivad uuele mängule vanemad driverid paremini kui need n.ö special driverid.

Mäng on muidugi äge ja graafika on väga ilus... ja lara näeb ka hea välja ,isegi siis kui ta on porine või verine icon_biggrin.gif See on he et raskusastet saab ise määrata ... panin kaks viimast hard ja combat panin normal ,siis enam vihjet ei anta kuhu minema pead... avastamise panin hard ja puzzled ka hard ,ja võitluse siis normal ... et rohkem on see ju seiklusmäng mitte, mingi fps shooter icon_biggrin.gif
Kõige uuemad driverid on peal. Lugesin, et need ei ole kõige õnnestunumad. Aga praegu aitab mind see exe priority tõstmine kah. Ju ootab patchi kah ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 15:18:43 vasta tsitaadiga

Prose äkki pudelikaelaks?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 16:39:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 17:14:45 vasta tsitaadiga

Siiani olnud seda 1-2 sek freeze ainult ühes cryptis(kaks korda seal käinud ja mõlemal korral esines).
Spoiler Spoiler Spoiler

Natuke häirib et kui kaart avada siis sulgema peab ESCiga mitte uuesti TABi vajutades nagu eelmises osas toimis. Ikoonid ja skill tree stiil väga ei meeldi, eelmistes olid kuidagi selgemad. Samas harjub ära ja saab hakkama. Suuri buge pole esinenud.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.09.2018 18:03:24 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Prose äkki pudelikaelaks?


Kellel ? icon_rolleyes.gif mis see tähendab pudelikaelaks ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 18:51:09 vasta tsitaadiga

Prose ei jaksa piisavalt süüa anda videokaardile = prose pudelikaelaks = s*tt prose

Core i5 puhul raske uskuda et cpu taga asi kinni.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 21:02:12 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Prose äkki pudelikaelaks?

Ei tea. Kui exe-le panen priority high siis on kõik korras. Pigem asi ikkagi mängus. Mängin FHD-s ja Ultra settingutega. Mõned asjad on maha keeratud nagu Motion Blur jms.

Netist lugedes on ka i7 meestel sama mure.
Nagu ennisti kirjutasin siis see uus GPU driver on väheke mäda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 21:09:29 vasta tsitaadiga

Ma ka suht kindel et see mängu/driverite jurandus, mäng ise ka alles tuli.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 01:59:27 vasta tsitaadiga

Xbox One X peal täitsa normaljokk näeb välja, graafiline pool suht 10/10
link
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.09.2018 12:15:51 vasta tsitaadiga

virx, PC peal ka suht vinge näeb välja icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 19.09.2018 11:26:55 vasta tsitaadiga

Mängu poolt näidatav pilt on muljetavaldav. Kui seda korraliku monitoriga vaadata , siis on teooria - sisu>kui välimus üsna nigel.

Sisuni pole veel eriti jõudnud. GTX 1070 - 3440x1440 reso peal ja high seadete kandis jookseb mängu benchamrk 40 - 50 fps kandis.
Sisetunne ütleb, et suht ok. Resot muidugi suurema 21:9 kumer ekraaniga parma fps-i jaoks maha keerama ei hakka.
Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised. Kui sellest ise või patchiga lahti saaks on mäng mängitav.
Antud hetkel jääb mäng pigem uut video kaarti ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 19.09.2018 14:51:34 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:

Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised.


Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.09.2018 15:24:50 vasta tsitaadiga

Ei saa öelda, et mäng on halb, aga peale 13 tundi gameplayd (mul on kombeks kõik urkad ja koopad läbi tuhnida) ei ole juba kaks päeva mängu uuesti käima tõmmanud, ma ei tea isegi miks... vist on kogu mäng eelmistega liiga sarnane ja midagi uut ei paku?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 19.09.2018 20:28:49 vasta tsitaadiga

Mäng selliine keskpäraselt hea,ise reastaks hinnetega TR 2013 8,5p ROTTR 8p ja selle triloogia viimasele SOTTR 7p kuna stoory neist kolmest kõige igavam ja selle 5 aastaga pole miskit muutunud
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 21:37:53 vasta tsitaadiga

Need, kes lootsid peale 2 eelmist osa mingit "uut" asja olid ise naiivsed. See oli ju ammu teada, et mäng on täpselt sama. Nii on ju ka Far Cry seeriaga.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.09.2018 21:58:51 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:

Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised.


Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad.


kõige raskema raskusastmega mängid ? Ise esimest korda kõige raskema peale ei keeranud veel combati jätsin normali peale ja ülejäänud 2 avastamine ja mõistatused panin hard-i peale. Steami andmetele mängitud 9 tundi ja läbivusprotsent momendil 24% Tuhnin ja kondan igal pool ringi , mäng on muidugi sama mis eelmised 2 aga minu meelest graafika on väga ilus ja momendil pole ära tüüdanud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 23:46:48 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aim17 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:

Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised.


Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad.


kõige raskema raskusastmega mängid ? Ise esimest korda kõige raskema peale ei keeranud veel combati jätsin normali peale ja ülejäänud 2 avastamine ja mõistatused panin hard-i peale. Steami andmetele mängitud 9 tundi ja läbivusprotsent momendil 24% Tuhnin ja kondan igal pool ringi , mäng on muidugi sama mis eelmised 2 aga minu meelest graafika on väga ilus ja momendil pole ära tüüdanud.

Mul on 43% ja 23h. icon_razz.gif Eks selles ajas on ka aegajalt nolifemine (loe: otsin asju). icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 20:07:50 vasta tsitaadiga

Hei kust kohast saaks kõige parema hinnaga osta pc versioon ?
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.09.2018 20:20:50 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
Hei kust kohast saaks kõige parema hinnaga osta pc versioon ?



https://www.cdkeys.com/pc/games/shadow-of-the-tomb-raider-pc-steam-cd-key

ma ei tea kui parem hind see on aga ise koguaeg sealt ostnud, odavam ikka kui steam icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2018 09:27:20 vasta tsitaadiga

https://www.dlcompare.com/games/100006167/buy-shadow-of-the-tomb-raider-key
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 22:15:39 vasta tsitaadiga

Õnnestus osta 32.99.- thumbs_up.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.09.2018 22:28:35 vasta tsitaadiga

https://steamcommunity.com/app/750920/discussions/0/1734339624806456837/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 14:59:20 vasta tsitaadiga

Ei ole suurem asi mäng, liiga palju niisama tingi tuiamist ja ronimist. Liigud punktist A to B kus vahepeal jookseb siga ühest põõsast teise, et talt see skin kätte saada, millega tuunida relva, millega põhim. mitte midagi peale ei ole hakata. Vastaseid käputäis, samas kui upgrade süsteem on põhjalik..ei saa hästi aru. Oleks nagu tahetud vanade juurde juurde naasta aga minu jaoks see 2018 aastal ei toimi. Uncharted keskendub rohkem actionile ja vastastele ja nii peaks olema ka siin, lähed koopasse, hunnik elukaid ootab ees, varastad mingi osa, mida hiljem edasipääsemiseks kasutada, aega-ajalt väike boss fight aga ei miskit. Enamus ajast oled kleepunud kaljuserva külge või kõigud kuskil äärel edasi-tagasi ja kogu mäng. Upgrade süsteem tuleks põhjalikult üle vaadata, mind väga ei huvita kas ma hoian servast 2 või 3 sekundit (läbi uuenduse) kinni kui checkpoint on 5 sekundit tagapool. Eelistaks korjata asju ala Resident Evili stiilis (kogu menüü süsteem), vaatad ise mida kaasa võtad, slotid, combineerid asju. Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. Graafika ja level disain on vägaevad aga see gameplay on ennast täielikult ammendanud. Suurem osa muidugi võiks keskenduda mitte kuulide pritsimisele, vaid vibu ja uuendused selle ümber ala plahvatavad nooleotsad, mida ka reaalselt kasutada tahaks + sinna juurde korralik füüsika voh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 15:32:35 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi.
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 15:58:06 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi.
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis. icon_lol.gif


Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 15:58:46 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi.
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis. icon_lol.gif


Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda thumbs_up.gif

Raske ongi iga osaga midagi eriti innovatiivset juurde panna. Kui selle triloogia esimene osa oli väga hea milleks siis midagi peale story üldse muuta v.a graafikat? Iga muutusega on alati risk, et tulemus on halb. Minu jaoks on kõik 3 osa ühtemoodi väga head. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 22:55:16 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi.
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis. icon_lol.gif


Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda thumbs_down.gif


Juhul kui see tõsi on, siis on tõesti lootust isegi et asjad paranevad. TR on ikkagi originaalis puzzle mäng olnud, mitte mingi Unchartedi koopia.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 12:39:13 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
virx kirjutas:
Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi.
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis. icon_lol.gif


Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda thumbs_down.gif


Juhul kui see tõsi on, siis on tõesti lootust isegi et asjad paranevad. TR on ikkagi originaalis puzzle mäng olnud, mitte mingi Unchartedi koopia.

Tegelikult ikka ei ole. Originaalses Tomb Raideris oli puzzlesid väga vähe. Niii TR kui Uncharted on ikka actionile orienteeritud, puzzled on pigem vahepalad. Nii Raise of the Tomb Raider kui Thief's End on mõlemad enam vähem sama Puzzle/Actioni suhtega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2018 14:52:18 vasta tsitaadiga

milline originaalne tomb raider? 1996 või 2013?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 14:59:38 vasta tsitaadiga

kellelgi veel peale patch 2 mängu fps langeb? Umbes peale tunniajalist mängimist langeb fps 10 peale. Piisab kui saad surma ja mäng eelmise checkpointi laeb. Siis saab jälle umbes 1h pelada ja hakkab jälle langema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 15:12:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
milline originaalne tomb raider? 1996 või 2013?

1996, saab veel mõni originaal olla? icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.09.2018 15:59:26 vasta tsitaadiga

Dj-E, kas mitte beta patchi pole saadaval, mis pmst taastab eelmise uuenduse...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shadow of the Tomb Raider mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.