|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
11.09.2018 05:16:00
|
|
|
| Esimsed review-d positiivsed, mida oligi oodata. Eelnevatest osadest vähem actionit ja rohkem mõistatusi.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
11.09.2018 10:06:34
|
|
|
| camu kirjutas: |
| Esimsed review-d positiivsed, mida oligi oodata. Eelnevatest osadest vähem actionit ja rohkem mõistatusi. |
Vähem seda cinematic BSi koos nende cutcenedega?
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.09.2018 18:13:53
|
|
|
ostaks kohe omale kui need imbetsillid lisacontenti kord kuus kuni aprillini ei tilgutaks
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.09.2018 19:13:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ostaks kohe omale kui need imbetsillid lisacontenti kord kuus kuni aprillini ei tilgutaks  |
Mismõttes ma ei saa aru praegu ? mismoodi see mängimist segab palju ja millal seda lisacontenti tuleb ? season passiga pole kunagi midagi korraga tulnud,ikka ju tilgub ja nende eelmise 2 tomb raideriga ei tulnudki mitte midagi erilist või normaalse pikkusega lisa osa juurde v.a see baba ya ga oli huvitav aga nii krdi lühike oli... vot selle assasins creedi curse of pharao lisa vot see oli ikka väga mega lisa osa ja ikka väga üllatavalt pikk dlc kohta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.09.2018 23:59:54
|
|
|
season passidega ikka tuleb üht-teist, tomb raideritega tuli ka.
mul pole enam viitsimist ega tahtmist mängu mingi 10x kätte võtta, uusi mänge tuleb peale.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
15.09.2018 10:09:50
|
|
|
Noooh ? Ma sain aru, et hvs on tomb raideril tugev fännibaas. Ostsin eile ära ja mängisin ka tund-poolteist. Sarnane eelmisele osale ja seni positiivne emotsioon. Viimased paar-kolm mängu, mille soetanud olen on jäänud soiku peale esimest tundi-kahte. Hetkel tundub, et selle teen läbi
3440x1440 koos gtx 1080 high preset 50-60fps. Üritan küüned ühele 1080ti’le taha saada, et natuke peale keerata veel
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.09.2018 11:40:22
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Noooh ? Ma sain aru, et hvs on tomb raideril tugev fännibaas. Ostsin eile ära ja mängisin ka tund-poolteist. Sarnane eelmisele osale ja seni positiivne emotsioon. Viimased paar-kolm mängu, mille soetanud olen on jäänud soiku peale esimest tundi-kahte. Hetkel tundub, et selle teen läbi
3440x1440 koos gtx 1080 high preset 50-60fps. Üritan küüned ühele 1080ti’le taha saada, et natuke peale keerata veel  |
Ma ei hakka 4K-d proovimagi. Parem mängin FHD-s ja kõik viimseni max settingud. 4K benchmarkid ei andnud oodatud tulemust ja graafikat alla keerama pole kah sellepärast nõus, et lihtsalt reso kõrgema saaks panna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.09.2018 12:03:06
|
|
|
Sai veidi proovitud, tundub et sinnani kus õige mäng alles pihta hakkab
Esmamulje tundub nagu veidi täiustatud eelmine osa mis mulle väga sobib. Joosksis rahuldavalt(fhd@high 45-60 high), aga eks näeb mis suurel avatud alal teeb, võimalik et vaja sätteid maha kruvida või teine kaart osta.
Fännid kindlasti olemas aga võib-olla veidi teistsugused kui mõnel teisel mängul Pole mõtet ju hakata kohe ülistama/mutta tampima kui pole veel korralikult proovinudki.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2018 20:38:55
|
|
|
| Panin ka steamis tõmbama,aga store näitab et mäng nõuab vaba ruumi 40GB, aga tõmbamisel näitab et tõmbab ainult 25GB ? Oskab keegi öelda miks nii ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2018 20:41:10
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Panin ka steamis tõmbama,aga store näitab et mäng nõuab vaba ruumi 40GB, aga tõmbamisel näitab et tõmbab ainult 25GB ? Oskab keegi öelda miks nii ? |
no piix, mängu vaja ju installida ka
vanal heal ajal oli CD olemas...700MB, aga mäng oli 1,1GB ...sind vist polnud veel olemas või?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.09.2018 20:42:57
|
|
|
| olin küll olemas,aga vabandust et küsisin... et 25GB tõmbab alla ja siis pakib lahti 40 giga ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2018 20:57:12
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| olin küll olemas,aga vabandust et küsisin... et 25GB tõmbab alla ja siis pakib lahti 40 giga ? |
jah
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
16.09.2018 03:30:05
|
|
|
| Kuidas koopa pusled on? Pidid kõvasti raskemad olema...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.09.2018 14:41:11
|
|
|
Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.
Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
16.09.2018 15:07:18
|
|
|
See laoding spinneri bugi nagu striimidest näha on üsna tüütu. Eks saab fixi suurema patchga.
| ot: |
Tehke nagu mina - väga väheste eranditega võtan AAA tiitli ette mitte kohe kui launchitakse vaid kui tuleb esimene suurem vigade patch peale launchi, s. o. tavaliselt 1-2 kuu jooksul.  |
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.09.2018 13:12:05
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.
Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale. |
kui võib küsida kas sul on viimased need nvidia driverid ? mul jookseb väga hästi,kohati mõnedes kohtades on korraks sellist jõnksutamist .... mul 399.07 driverid ... mingid uued on ka väljas ja nvidia lehel kirjas et sobivad uuele tomb raider mängule,aga maei viitsi neid proovida alati pole kõige uuemad driverid paremad,vahest sobivad uuele mängule vanemad driverid paremini kui need n.ö special driverid.
Mäng on muidugi äge ja graafika on väga ilus... ja lara näeb ka hea välja ,isegi siis kui ta on porine või verine See on he et raskusastet saab ise määrata ... panin kaks viimast hard ja combat panin normal ,siis enam vihjet ei anta kuhu minema pead... avastamise panin hard ja puzzled ka hard ,ja võitluse siis normal ... et rohkem on see ju seiklusmäng mitte, mingi fps shooter
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.09.2018 14:57:14
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Mul on jube sitt stutter. Sellised 1-2sec pikkused. Uurisin, et see on paljudel. Oleks vaja juba patchi.
Esialgu pidavat aitama kui mäng tööle panna ja siis Alt+Tab ning panna Task Managerist mängu exe prioriteet high peale. |
kui võib küsida kas sul on viimased need nvidia driverid ? mul jookseb väga hästi,kohati mõnedes kohtades on korraks sellist jõnksutamist .... mul 399.07 driverid ... mingid uued on ka väljas ja nvidia lehel kirjas et sobivad uuele tomb raider mängule,aga maei viitsi neid proovida alati pole kõige uuemad driverid paremad,vahest sobivad uuele mängule vanemad driverid paremini kui need n.ö special driverid.
Mäng on muidugi äge ja graafika on väga ilus... ja lara näeb ka hea välja ,isegi siis kui ta on porine või verine See on he et raskusastet saab ise määrata ... panin kaks viimast hard ja combat panin normal ,siis enam vihjet ei anta kuhu minema pead... avastamise panin hard ja puzzled ka hard ,ja võitluse siis normal ... et rohkem on see ju seiklusmäng mitte, mingi fps shooter  |
Kõige uuemad driverid on peal. Lugesin, et need ei ole kõige õnnestunumad. Aga praegu aitab mind see exe priority tõstmine kah. Ju ootab patchi kah ära.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
17.09.2018 15:18:43
|
|
|
| Prose äkki pudelikaelaks?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2018 16:39:31
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.09.2018 17:14:45
|
|
|
Siiani olnud seda 1-2 sek freeze ainult ühes cryptis(kaks korda seal käinud ja mõlemal korral esines).
Spoiler 
Natuke häirib et kui kaart avada siis sulgema peab ESCiga mitte uuesti TABi vajutades nagu eelmises osas toimis. Ikoonid ja skill tree stiil väga ei meeldi, eelmistes olid kuidagi selgemad. Samas harjub ära ja saab hakkama. Suuri buge pole esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.09.2018 18:03:24
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| Prose äkki pudelikaelaks? |
Kellel ? mis see tähendab pudelikaelaks ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2018 18:51:09
|
|
|
Prose ei jaksa piisavalt süüa anda videokaardile = prose pudelikaelaks = s*tt prose
Core i5 puhul raske uskuda et cpu taga asi kinni.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.09.2018 21:02:12
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| Prose äkki pudelikaelaks? |
Ei tea. Kui exe-le panen priority high siis on kõik korras. Pigem asi ikkagi mängus. Mängin FHD-s ja Ultra settingutega. Mõned asjad on maha keeratud nagu Motion Blur jms.
Netist lugedes on ka i7 meestel sama mure.
Nagu ennisti kirjutasin siis see uus GPU driver on väheke mäda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2018 21:09:29
|
|
|
| Ma ka suht kindel et see mängu/driverite jurandus, mäng ise ka alles tuli.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.09.2018 01:59:27
|
|
|
Xbox One X peal täitsa normaljokk näeb välja, graafiline pool suht 10/10
link
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.09.2018 12:15:51
|
|
|
virx, PC peal ka suht vinge näeb välja
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011

|
19.09.2018 11:26:55
|
|
|
Mängu poolt näidatav pilt on muljetavaldav. Kui seda korraliku monitoriga vaadata , siis on teooria - sisu>kui välimus üsna nigel.
Sisuni pole veel eriti jõudnud. GTX 1070 - 3440x1440 reso peal ja high seadete kandis jookseb mängu benchamrk 40 - 50 fps kandis.
Sisetunne ütleb, et suht ok. Resot muidugi suurema 21:9 kumer ekraaniga parma fps-i jaoks maha keerama ei hakka.
Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised. Kui sellest ise või patchiga lahti saaks on mäng mängitav.
Antud hetkel jääb mäng pigem uut video kaarti ootama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
19.09.2018 14:51:34
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised. |
Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
19.09.2018 15:24:50
|
|
|
| Ei saa öelda, et mäng on halb, aga peale 13 tundi gameplayd (mul on kombeks kõik urkad ja koopad läbi tuhnida) ei ole juba kaks päeva mängu uuesti käima tõmmanud, ma ei tea isegi miks... vist on kogu mäng eelmistega liiga sarnane ja midagi uut ei paku?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
19.09.2018 20:28:49
|
|
|
Mäng selliine keskpäraselt hea,ise reastaks hinnetega TR 2013 8,5p ROTTR 8p ja selle triloogia viimasele SOTTR 7p kuna stoory neist kolmest kõige igavam ja selle 5 aastaga pole miskit muutunud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
19.09.2018 21:37:53
|
|
|
Need, kes lootsid peale 2 eelmist osa mingit "uut" asja olid ise naiivsed. See oli ju ammu teada, et mäng on täpselt sama. Nii on ju ka Far Cry seeriaga.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.09.2018 21:58:51
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised. |
Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad. |
kõige raskema raskusastmega mängid ? Ise esimest korda kõige raskema peale ei keeranud veel combati jätsin normali peale ja ülejäänud 2 avastamine ja mõistatused panin hard-i peale. Steami andmetele mängitud 9 tundi ja läbivusprotsent momendil 24% Tuhnin ja kondan igal pool ringi , mäng on muidugi sama mis eelmised 2 aga minu meelest graafika on väga ilus ja momendil pole ära tüüdanud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
19.09.2018 23:46:48
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Suurem probleem nagu eelpool mainiti on 0,5 sec pikkused pildi seiskumised. |
Sama kaart ja prose i7 7600 kuid pisike lääg olemas. Ja muideks mäng tundub igav, mänginud mõned tunnid aga tagasi ei kutsu. Nagu ikka need viimased seeriad olnud. Kunagi meeldis TR2 mida oli tõesti raske läbida lahendused olid keerulisemad. |
kõige raskema raskusastmega mängid ? Ise esimest korda kõige raskema peale ei keeranud veel combati jätsin normali peale ja ülejäänud 2 avastamine ja mõistatused panin hard-i peale. Steami andmetele mängitud 9 tundi ja läbivusprotsent momendil 24% Tuhnin ja kondan igal pool ringi , mäng on muidugi sama mis eelmised 2 aga minu meelest graafika on väga ilus ja momendil pole ära tüüdanud. |
Mul on 43% ja 23h. Eks selles ajas on ka aegajalt nolifemine (loe: otsin asju).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
20.09.2018 20:07:50
|
|
|
Hei kust kohast saaks kõige parema hinnaga osta pc versioon ?
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
21.09.2018 22:15:39
|
|
|
Õnnestus osta 32.99.-
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
22.09.2018 14:59:20
|
|
|
Ei ole suurem asi mäng, liiga palju niisama tingi tuiamist ja ronimist. Liigud punktist A to B kus vahepeal jookseb siga ühest põõsast teise, et talt see skin kätte saada, millega tuunida relva, millega põhim. mitte midagi peale ei ole hakata. Vastaseid käputäis, samas kui upgrade süsteem on põhjalik..ei saa hästi aru. Oleks nagu tahetud vanade juurde juurde naasta aga minu jaoks see 2018 aastal ei toimi. Uncharted keskendub rohkem actionile ja vastastele ja nii peaks olema ka siin, lähed koopasse, hunnik elukaid ootab ees, varastad mingi osa, mida hiljem edasipääsemiseks kasutada, aega-ajalt väike boss fight aga ei miskit. Enamus ajast oled kleepunud kaljuserva külge või kõigud kuskil äärel edasi-tagasi ja kogu mäng. Upgrade süsteem tuleks põhjalikult üle vaadata, mind väga ei huvita kas ma hoian servast 2 või 3 sekundit (läbi uuenduse) kinni kui checkpoint on 5 sekundit tagapool. Eelistaks korjata asju ala Resident Evili stiilis (kogu menüü süsteem), vaatad ise mida kaasa võtad, slotid, combineerid asju. Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. Graafika ja level disain on vägaevad aga see gameplay on ennast täielikult ammendanud. Suurem osa muidugi võiks keskenduda mitte kuulide pritsimisele, vaid vibu ja uuendused selle ümber ala plahvatavad nooleotsad, mida ka reaalselt kasutada tahaks + sinna juurde korralik füüsika voh
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.09.2018 15:32:35
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. |
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
22.09.2018 15:58:06
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. |
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis.  |
Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.09.2018 15:58:46
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. |
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis.  |
Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda  |
Raske ongi iga osaga midagi eriti innovatiivset juurde panna. Kui selle triloogia esimene osa oli väga hea milleks siis midagi peale story üldse muuta v.a graafikat? Iga muutusega on alati risk, et tulemus on halb. Minu jaoks on kõik 3 osa ühtemoodi väga head.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
22.09.2018 22:55:16
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. |
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis.  |
Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda  |
Juhul kui see tõsi on, siis on tõesti lootust isegi et asjad paranevad. TR on ikkagi originaalis puzzle mäng olnud, mitte mingi Unchartedi koopia.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.09.2018 12:39:13
|
|
|
| devilman kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| Kui nad nii jätkavad annab Angry Joe järgmisele osale 6/10 ja nii edasi. |
Sa valid mänge vaid Angry Joe arvamuse järgi? Palju edu siis.  |
Mäng on pooleli ja räägin täitsa enda kogemusest. Angry Joe mainis innovatiivsust, kuna nad on kinni 2013 versioonis ja seda isegi allapoole toonud grammikese. Lihvitakse ainult graafikat, midagi uut ja huvitavat lisamata. Igasugused võitlused ja ellujäämine on asendatud igavate puzzledega, kus on vaja lihtsalt ringiga ühest otsast teise jõuda  |
Juhul kui see tõsi on, siis on tõesti lootust isegi et asjad paranevad. TR on ikkagi originaalis puzzle mäng olnud, mitte mingi Unchartedi koopia. |
Tegelikult ikka ei ole. Originaalses Tomb Raideris oli puzzlesid väga vähe. Niii TR kui Uncharted on ikka actionile orienteeritud, puzzled on pigem vahepalad. Nii Raise of the Tomb Raider kui Thief's End on mõlemad enam vähem sama Puzzle/Actioni suhtega.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.09.2018 14:52:18
|
|
|
milline originaalne tomb raider? 1996 või 2013?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.09.2018 14:59:38
|
|
|
| kellelgi veel peale patch 2 mängu fps langeb? Umbes peale tunniajalist mängimist langeb fps 10 peale. Piisab kui saad surma ja mäng eelmise checkpointi laeb. Siis saab jälle umbes 1h pelada ja hakkab jälle langema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.09.2018 15:12:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| milline originaalne tomb raider? 1996 või 2013? |
1996, saab veel mõni originaal olla?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.09.2018 15:59:26
|
|
|
| Dj-E, kas mitte beta patchi pole saadaval, mis pmst taastab eelmise uuenduse...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|