|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
19.09.2018 09:55:53
|
|
|
| Esimesed muljed redmi note 5 on küll väga head. Kartsin suurust natuke, aga kuna ta on kitsam kui mu eelmine labidas, siis käes on parem hoida. Ekraan on super, pildid ilusad, kõne kvaliteet helistades on väga hea, lippab kiirelt minu jaoks. Mänge telefoniga ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.09.2018 11:15:15
|
|
|
Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
19.09.2018 21:10:46
|
|
|
Selline probleem Redmi Note 5 pro/global, skype'ga helistades sekkub müra summutab mikrofon ja nullib minu hääle ära nii, et teine pool ei saa aru mis ma räägin. Netist lugedes tundub, et on probleem paljude redmi telefonidega. Tavalise kõne ajal tundub korras olevat. Kas keegi oskab lahendust välja pakkuda. Mulle see telefon täitsa meeldib aga kuna kasutan skype palju, siis kui ei leia lähendust, pean telefonist lahti saama.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.09.2018 23:12:37
|
|
|
| korpus on ümber?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2018 09:28:40
|
|
|
| redemption kirjutas: |
| Selline probleem Redmi Note 5 pro/global, skype'ga helistades sekkub müra summutab mikrofon ja nullib minu hääle ära nii, et teine pool ei saa aru mis ma räägin. Netist lugedes tundub, et on probleem paljude redmi telefonidega. Tavalise kõne ajal tundub korras olevat. Kas keegi oskab lahendust välja pakkuda. Mulle see telefon täitsa meeldib aga kuna kasutan skype palju, siis kui ei leia lähendust, pean telefonist lahti saama. |
Kiire ja räpane lahendus on headset'i kasutada, kas BT või juhtmega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
20.09.2018 12:08:27
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka. |
Kuidas ta multitaskinguga hakkama saab ? ala nt messenger-waze-mp3 ?
Kuna lapsed kasutavad,siis ilmselt mängida midagi kannatab selle asjaga ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2018 13:08:54
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka. |
Kuidas ta multitaskinguga hakkama saab ? ala nt messenger-waze-mp3 ?
Kuna lapsed kasutavad,siis ilmselt mängida midagi kannatab selle asjaga ? |
Mu laps mängib sellega lihtsamaid mänge - jooksevad küll.
Võtsin 64GB ehk 4GB RAM'iga versiooni, seega lihtsam multitasking ei tohiks probleem olla.
Aku on küll super.
Lisaks sain aru, et MIUI jooksutavad telefonid hakkavad menüüdes ja rakendustes reklaame kuvama, kuid Android One seadmed pääsevad sellest (esialgu vähemalt Xiaomi seda lubas).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
20.09.2018 13:55:02
|
|
|
| Kui võrrelda A2Lite A1-ga, siis vist väga midagi muutunud pole peale aku?(s.t. kui A1 puhul akust päevaks jagub, siis ilmselt pole teda mõtet A2Lite vastu välja vahetada?)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.09.2018 15:05:28
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Kui võrrelda A2Lite A1-ga, siis vist väga midagi muutunud pole peale aku?(s.t. kui A1 puhul akust päevaks jagub, siis ilmselt pole teda mõtet A2Lite vastu välja vahetada?) |
Siin on jah, erinevused nii väikesed, et kui praegu osta siis pigem A2 Lite, kuid A1'te välja vahetama vast ei kipu.
Lisaks on A2 Lite puhul ac wifi puudu, kuid A1 puhul olemas - kui see oluline juhtub olema.
Aku suuruse vahe on märkimisväärne 4000 vs 3080mAh, kui numbrilised vahed testides nii suured pole:
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
20.09.2018 21:09:47
|
|
|
Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4"
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.09.2018 21:16:13
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4" |
Mini phone
Mini nutikas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sihker
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
20.09.2018 21:18:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4" |
Mini phone
Mini nutikas |
A midagi reaalsemat mis pilti ka suudab teha ?
Inimene on selles suhtes küna ees, et tahab ala wazet ja taksoäppi kasutada, midagi muud ei kasuta peale helistamise aga pilti tahab vahel teha ja android peab olema ja väike.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
20.09.2018 21:32:51
|
|
|
| Suur tänkju. Ei teadnud sellest otsingust midagi
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
28.09.2018 09:42:57
|
|
|
| Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.09.2018 16:19:07
|
|
|
| edaj kirjutas: |
| Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks? |
Ainult mõni post üless poole oleks võinud vaadata, oli ju link olemas.
Issegi lehekülje 277 esimene post minupoolt oli juba sama asi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.09.2018 17:39:15
|
|
|
Redmi Note 5. Millest võib see tuleneda, et vahetevahel lööb telefoni ekraani tööle paariks sekundiks ilma, et telefonile oleks tulnud mingeid teateid vms? Olen proovinud ka nt BT ja neti kinni panna, kuid see "kummaline nähtus" pole kadunud. Mingi tunni jooksul vb umbes 1 kord sedasi juhtub. Telefon seisab lihtsalt laua peal, keegi-miski seda ei näpi.
Netis lugenud, et seda võib ehk tekitada see, kui on sisselülitatud ekraani puudutusega ekraani avamise funktsioon, kuid mul on see välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.09.2018 20:24:31
|
|
|
Siim159, Mul esineb see tavaliset, kui ma panen omast arust telefoni nupust kinni ja lauale.
Kuid sedasi lampi laual ekraan ise tööle pole hakanud.
Ma järeldan sellest seda, et ma järelikult ei vajutanud nuppu piisavalt hästi
Või tegin topelt klikki.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxxx
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2002
|
01.10.2018 00:11:47
|
|
|
| Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
01.10.2018 00:30:56
|
|
|
Siin tõenäoliselt väga custom ROM'i mehi ei liigu, aga Xiaomi Redmi 3S peale tuli lõpuks ametlik LineageOS 15.1 ja samuti ametlik TWRP 3.2.3-1 millel Treble support.
Kui hakata võrdlema seda AospExtended 5.8 ROM'ga, siis aku peab enamvähem sama hästi vastu. Aga see eest ei pea nüüd vähemasti uuendusi tõmbama kuskilt mega aeglasest serverist.
Tähele panin seda, et XDA foorumis küpseb vaikselt sellele seadmele LineageOS 16.1 teema samuti, niiet küllap järgmine aasta saab ehk nautida ka Android 9 oma seadmel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2018 10:00:40
|
|
|
| erxxx kirjutas: |
| Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi. |
~200EUR piires telefoni vaadates on see tõesti hea valik.
Ainult NFC puudumine häirib, õnneks esialgu mitte väga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.10.2018 12:07:32
|
|
|
| erxxx kirjutas: |
| Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi. |
Mis sellele tuli android Pie juba peale ?
Mul MIUI 10 tuli mis muutis välimust rohkem Pie moodi.
Samas MiUI on igasugu featureid mis on Pie peal niikuinii. Ja siis muidugi on lihtsalt hea kõhutunne, et mul on telefonis igasugu featureid mida kunagi ei kasuta.
Sama mis on ka neil numbri muutumisel Androidil.
Eks paistab mida see project Treble endast kujutab, sest Xiaomi Redmi Note 5 AI-l on ka SD636 prose ja on toetus project Treble.
Saab hiljem, siis saab ei ole vast hullu. Samas jälle on ka käed vabad oma rom peale panna.
Kas see lisa kulu, kole notch ja vanem aeglasem SD625 mis on miski 60-70 000 antutu v7 andmetel ja SD636 on 110-120 000 piires.
Ainuke plus on see, et ta pisut väiksem on 9mm lühem.
Mul security update on 2018.09.01 ja see tuli miski 15 September.
Järgmine uuendus on 15 Oktoober, kui on iga kuu mul nii tulnud. 3-4 kuud omanud.
Sain 1 kuu varem selle kätte, kui see Eestis müügile tuli. Ma sain enda oma 8 juuni kätte.
Maksis 171 + km.
Eks näeb kuidas Project Treble-ga läheb ja kas saan Pie endale või mitte. Ja kas peale Pie saab veel midagi.
Kui see Project Treble-ga saab lihtsalt uuenduse mõni kuu hiljem pole hullu midagi.
Mul pole vaja kiirelt saada uut uuendust ja siis läbi elada värskeid buge jne, mis alati välja ilmub,
kui uus tarkvara massidesse jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2018 13:25:54
|
|
|
lopes39, A2 Lite pole Pie veel saanud. Ta ikka räägib sept turvauuendustest.
Treble tugi peaks olema kõigil androididel vaikimisi, mis tehasest vähemalt 8'ga tulevad (vanema androidiga välja töötatud aparaatidel treble võib olla või mitte, vastavalt kas tootja on vaeva näinud).
Eraldi teema on A/B partitsiooni toetus, mis peaks võimaldama veel rohkem seamless update tegemist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
01.10.2018 15:33:40
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| erxxx kirjutas: |
| Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi. |
Eks paistab mida see project Treble endast kujutab, sest Xiaomi Redmi Note 5 AI-l on ka SD636 prose ja on toetus project Treble.
Saab hiljem, siis saab ei ole vast hullu. Samas jälle on ka käed vabad oma rom peale panna.
Kas see lisa kulu, kole notch ja vanem aeglasem SD625 mis on miski 60-70 000 antutu v7 andmetel ja SD636 on 110-120 000 piires.
Ainuke plus on see, et ta pisut väiksem on 9mm lühem.
|
Sa võiksid ükskord leppida, et inimeste maitsed on erinevad, mitmel erineval lehel vingud selle "notch" teema üle.
9mm ei ole esiteks pisut. Teiseks see 60-70 antutu skoori on igapäevaselt täiesti kasutatav, lisaks 4000mah aku, teevad sellest päris hea telefoni
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.10.2018 16:36:17
|
|
|
Ma ei tea ka mida te enda telodega igapäev jooksutate et see antutu skoor oluline on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
01.10.2018 17:05:06
|
|
|
Ongi noh. Minu Redmi 4x jooksutab kulda GameBoy Advanced emulaatorit.
(Aeg-ajalt vahva mingit pokemoni plõksida)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
01.10.2018 18:17:24
|
|
|
Ei tea kas on juba teemaks olnud aga Xiaomi telefonidel mõned piirangud tekkinud. Kui ei tea siis võimalik telefon kasutuks muuta kergesti.
Kõigepealt piirangud Hiina turu jaoks mõeldud telefonidele(kuna odavamad ja enne saadaval kui international versioonid flashitakse global rom) http://en.miui.com/thread-3831680-1-1.html
Ja paljudel uuematel mudelitel ARB- https://www.technobuzz.net/anti-roll-back/
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
01.10.2018 18:22:48
|
|
|
martl, See vist puudutab ainult MIUI rom'e...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
01.10.2018 18:40:58
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| martl, See vist puudutab ainult MIUI rom'e... |
Ei teagi kohe. Tähtis on, et enne igasugust flashimist peab asja selgeks tegema. Muidu suur võimalus telefon kasutuks muuta.
Samuti ohtlik kui Hiina turu jaoks mõeldud telefonile Global rom pandud mis on vägagi levinud.
Bootloader avamine ka kuni 2 kuud nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
01.10.2018 22:49:49
|
|
|
jnt, minu arusaama järgi puudutab see kõiki. Mu sõber ostis omale Redmi Note 3 kunagi (kui mu mälu ei peta) ning sellel on selline teema näiteks, et enamus ROM'e on ehitatud ainult ühele teatud regiooni telole. Kui enda telo mudeli koodnime ei tea, siis võib vabalt vale ROM'i peale lasta ja seadme ära softbrickida.
Niiet tema näiteks AospExtended või LineageOS ei saa peale lasta, sest seadmest on isegi 3 erinevat versiooni (hennessy, kenzo, kate) ja suuremosa arendajaid on kenzo peal.
Aga rääkides bootloaderi avamisest, siis paljudel seadmetel on ka bypass olemas sellele. Ma ei oska uuemate seadmete kohta midagi öelda, aga näiteks Redmi 3S saab ilusti ilma "avalduseta" unlockida. Iseasi kas see niiväga vajalik on, sest mõni aasta tagasi ma sain selle alla nädala lahti. Aga noh minu arust mängis seal ka suurt rolli see, et kui aktiivne sa oma foorumi kontoga olid. Ma kirjutasin enda mäletamist mööda iga hommik kuskile teemasse ja kogusin punkte.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.10.2018 22:59:25
|
|
|
Vaatan pigem seda numbrites enamvähem mis jõudluse klasssi asi jääb.
Lihtsalt need numbrid algavad mingi 40 000 kandist ja lõppevad seal 300k kandis tippulaevadel.
Saan nii enamvähem aimu et kaua selline vastu peab jooksutama 2 või enam aastat igasugu manti mis sa oma telefonis kogud.
Mul on mingi nexus 7 2013 tahvel millel 4 tuuma 2gb rammi ja 40 000 ringis on see skoor. 5 aastat on vastu pidanud ja töötab veel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
01.10.2018 23:00:44
|
|
|
Athunik,
| tsitaat: |
| hennessy, kenzo, kate |
Nii palju, kui ma 2 min google'i abiga aru sain, siis siin räägime me erinevast rauast...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
01.10.2018 23:22:42
|
|
|
jnt, neil on erinev riistvara sees ja nad on isegi mõõtmetelt vähekene teistsugused. Mis võib tähendada isegi seda, et lihtsalt Redmi Note 3 mingi korpus ei pruugi alati sinu mudelile sobida (sõbral juhtus see).
See on iseenesest üks väheseid väärakaid mudeleid, millel on selline süsteem tehtud. Esialgu müüdi koodnimi hennessy kuskil pilukate maal, sealt väljaspool müüdi mõned kuud hiljem koodnimi kenzot. Samuse koodnimi kate kohta ma ei oska midagi öelda though..
Aga noh see, et neil erinev riistvara ei ütle tavakasutajale küll midagi. Sõber sai alles siis teada sellest, kui seade enam pilti ette ei võtnud pärast flashimist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
02.10.2018 08:22:44
|
|
|
Athunik, ja kuidas see nüüd siis ülalolevat uudist puudutab?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
02.10.2018 13:01:23
|
|
|
jnt, ok.
Puudutab selle poolest, et see "uudis" on juba aastaid vana praktiliselt. Mingi ajugeenius läheb tirib omale MIUI (või mis tahes ROM'i) alla, satub sama seadme, aga vale mudeli ROM'i otsa ja seade on tuksis.
Küsi veel midagi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
02.10.2018 13:45:30
|
|
|
Ilmselt said valesti aru. ARB MIUI 9.6.12 alates. Olenevalt telefonist kuni mõni kuu tagasi.
Vale rom-i flashimist hoopis teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
02.10.2018 21:40:10
|
|
|
Athunik, vale rom'i peale flash'imine on sinu enda lolluse teema. Ei ole seal midagi seost ülal oleva uudisega ega üldse xiaomi või hiinakatega. Loll keerab iga telefoni tuksi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.10.2018 23:48:10
|
|
|
Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud
xiaomi mi a1
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
03.10.2018 23:52:30
|
|
|
jnt, ei ole ju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.10.2018 23:56:50
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud
xiaomi mi a1 |
On ka korra nii juhtunud, et on mingi lambi uuenduse teinud ja siis pin locki juurde jäänud.
Õnneks mul oli nädalavahetusel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.10.2018 23:58:07
|
|
|
Miks te autoupdate üldse lubate?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.10.2018 23:59:14
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud
xiaomi mi a1 |
On ka korra nii juhtunud, et on mingi lambi uuenduse teinud ja siis pin locki juurde jäänud.
Õnneks mul oli nädalavahetusel. |
Võtsin selle locki sealt igaks juhuks maha, nagunii sisselülitades on ekraan lukus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
04.10.2018 17:27:06
|
|
|
Miks teil telefonil üldse öösiti nett sees on?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.10.2018 17:37:15
|
|
|
| Aga miks ööseks nett välja lülitada? Sul l2bukast, on öisel ajal lisatasu eest ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.10.2018 17:37:54
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| Miks teil telefonil üldse öösiti nett sees on? |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|