Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.09.2018 20:01:36 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Kust saab head kaitseklaasi telefonile, keegi kunagi kusagil kirjutas, ei leia enam üles.
Enamasti nüüdsel ajal on kohe midagi peal, aga note 5 pole.


Minul on selline klaas peal.
https://www.aliexpress.com/item/Tempered-Glass-for-Xiaomi-Redmi-Note-5-Pro-Screen-Protector-Film-9H-3D-Edge-Full-Cover/32858635676.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4daG2W3Y

Note 5 Pro ja Note 5 AI vahet visuaalselt pole, seega see kaitseklaas sobib mõlemale.
Leida on lihtsam selle Note 5 Pro-na, kuna see on India turu jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 09:55:53 vasta tsitaadiga

Esimesed muljed redmi note 5 on küll väga head. Kartsin suurust natuke, aga kuna ta on kitsam kui mu eelmine labidas, siis käes on parem hoida. Ekraan on super, pildid ilusad, kõne kvaliteet helistades on väga hea, lippab kiirelt minu jaoks. Mänge telefoniga ei mängi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 11:15:15 vasta tsitaadiga

Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 21:10:46 vasta tsitaadiga

Selline probleem Redmi Note 5 pro/global, skype'ga helistades sekkub müra summutab mikrofon ja nullib minu hääle ära nii, et teine pool ei saa aru mis ma räägin. Netist lugedes tundub, et on probleem paljude redmi telefonidega. Tavalise kõne ajal tundub korras olevat. Kas keegi oskab lahendust välja pakkuda. Mulle see telefon täitsa meeldib aga kuna kasutan skype palju, siis kui ei leia lähendust, pean telefonist lahti saama.
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 23:12:37 vasta tsitaadiga

korpus on ümber?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 09:28:40 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Selline probleem Redmi Note 5 pro/global, skype'ga helistades sekkub müra summutab mikrofon ja nullib minu hääle ära nii, et teine pool ei saa aru mis ma räägin. Netist lugedes tundub, et on probleem paljude redmi telefonidega. Tavalise kõne ajal tundub korras olevat. Kas keegi oskab lahendust välja pakkuda. Mulle see telefon täitsa meeldib aga kuna kasutan skype palju, siis kui ei leia lähendust, pean telefonist lahti saama.


Kiire ja räpane lahendus on headset'i kasutada, kas BT või juhtmega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 12:08:27 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka.

Kuidas ta multitaskinguga hakkama saab ? ala nt messenger-waze-mp3 ?
Kuna lapsed kasutavad,siis ilmselt mängida midagi kannatab selle asjaga ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 13:08:54 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
oliver. kirjutas:
Mi A2 Lite muljed on kõrvaltvaatajana positiivsed - kui laps tassis muudkui akupanka ja laadijat kaasas, et õhtuni välja veaks, siis praegu on koju jõudes üle poole akust alles.
Kiirust on küll ja veel, ka koostekvaliteet on igati ok.
Ostan nüüd teisele lapsele ka.

Kuidas ta multitaskinguga hakkama saab ? ala nt messenger-waze-mp3 ?
Kuna lapsed kasutavad,siis ilmselt mängida midagi kannatab selle asjaga ?


Mu laps mängib sellega lihtsamaid mänge - jooksevad küll.
Võtsin 64GB ehk 4GB RAM'iga versiooni, seega lihtsam multitasking ei tohiks probleem olla.
Aku on küll super.

Lisaks sain aru, et MIUI jooksutavad telefonid hakkavad menüüdes ja rakendustes reklaame kuvama, kuid Android One seadmed pääsevad sellest (esialgu vähemalt Xiaomi seda lubas).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 13:55:02 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda A2Lite A1-ga, siis vist väga midagi muutunud pole peale aku?(s.t. kui A1 puhul akust päevaks jagub, siis ilmselt pole teda mõtet A2Lite vastu välja vahetada?)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 15:05:28 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Kui võrrelda A2Lite A1-ga, siis vist väga midagi muutunud pole peale aku?(s.t. kui A1 puhul akust päevaks jagub, siis ilmselt pole teda mõtet A2Lite vastu välja vahetada?)


Siin on jah, erinevused nii väikesed, et kui praegu osta siis pigem A2 Lite, kuid A1'te välja vahetama vast ei kipu.
Lisaks on A2 Lite puhul ac wifi puudu, kuid A1 puhul olemas - kui see oluline juhtub olema.

Aku suuruse vahe on märkimisväärne 4000 vs 3080mAh, kui numbrilised vahed testides nii suured pole:

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:09:47 vasta tsitaadiga

Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4"
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:16:13 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4"

Mini phone
Mini nutikas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:16:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
ohooloom kirjutas:
Kust saab head kaitseklaasi telefonile, keegi kunagi kusagil kirjutas, ei leia enam üles.
Enamasti nüüdsel ajal on kohe midagi peal, aga note 5 pole.


Minul on selline klaas peal.
https://www.aliexpress.com/item/Tempered-Glass-for-Xiaomi-Redmi-Note-5-Pro-Screen-Protector-Film-9H-3D-Edge-Full-Cover/32858635676.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4daG2W3Y

Note 5 Pro ja Note 5 AI vahet visuaalselt pole, seega see kaitseklaas sobib mõlemale.
Leida on lihtsam selle Note 5 Pro-na, kuna see on India turu jaoks.


Tellisin 5 Dual AI-le kaitseklaasi, lambad saatsid mingi muu kaitse, augud on sümmeetriliselt kuulari ümber. Hiinlane väidab, et sellest pole probleemi, et klaas katab signaaldioodi ja valguse sensorit icon_biggrin.gif Mul on kergelt teine arvamus. Aga äitäh lingi eest, sellel tunduvad augud õiges kohas olevat.

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note5-Tempered-Glass-9H-2-5D-Premium-Screen-Protector-Film-For-Xiaomi-Redmi/32860379096.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16e64c4d4TN5g3 See on vale variant.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:18:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Keegi mingi aeg linkis mingi pisikese telefoni siia kui õigesti mäletan. Ehk saaks värskendust ?
Mul on sõber kes ei taha ihponei aga kelle on siiber igasugustest suurtest telefonidest.
Iphonel teadupärast on siis väiksemad asjad 4"

Mini phone
Mini nutikas


A midagi reaalsemat mis pilti ka suudab teha ?
Inimene on selles suhtes küna ees, et tahab ala wazet ja taksoäppi kasutada, midagi muud ei kasuta peale helistamise aga pilti tahab vahel teha ja android peab olema ja väike.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:30:14 vasta tsitaadiga

c4v6, pane mõnda poppi otsingusse ekraani suurus 3-4'', Android ja näiteks kõige vanem aasta 2017. Valikut nagu on:

https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2017&fDisplayInchesMin=3&fDisplayInchesMax=4&sOSes=2

Kaamera on küll kõigil eranditult sitt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 21:32:51 vasta tsitaadiga

Suur tänkju. Ei teadnud sellest otsingust midagi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.09.2018 01:40:23 vasta tsitaadiga

c4v6, Vaata mingi vana Sony compact.
link

Näiteks

link

link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 09:42:57 vasta tsitaadiga

Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 10:36:05 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks?

Naisele sai siit võetud, praegu on vastu pidanud: https://www.aliexpress.com/item/5D-Full-Protective-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Redmi-4X-Note-5-5A-Cover-Screen-Protector-For/32893855111.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dnokrH4
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.09.2018 16:19:07 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Kust Xiaomi Note 5-le head screen protectorit saaks?


Ainult mõni post üless poole oleks võinud vaadata, oli ju link olemas.
Issegi lehekülje 277 esimene post minupoolt oli juba sama asi olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 17:39:15 vasta tsitaadiga

Redmi Note 5. Millest võib see tuleneda, et vahetevahel lööb telefoni ekraani tööle paariks sekundiks ilma, et telefonile oleks tulnud mingeid teateid vms? Olen proovinud ka nt BT ja neti kinni panna, kuid see "kummaline nähtus" pole kadunud. Mingi tunni jooksul vb umbes 1 kord sedasi juhtub. Telefon seisab lihtsalt laua peal, keegi-miski seda ei näpi.
Netis lugenud, et seda võib ehk tekitada see, kui on sisselülitatud ekraani puudutusega ekraani avamise funktsioon, kuid mul on see välja lülitatud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.09.2018 20:24:31 vasta tsitaadiga

Siim159, Mul esineb see tavaliset, kui ma panen omast arust telefoni nupust kinni ja lauale.
Kuid sedasi lampi laual ekraan ise tööle pole hakanud.

Ma järeldan sellest seda, et ma järelikult ei vajutanud nuppu piisavalt hästi icon_biggrin.gif
Või tegin topelt klikki.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 01.10.2018 00:11:47 vasta tsitaadiga

Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 01.10.2018 00:30:56 vasta tsitaadiga

Siin tõenäoliselt väga custom ROM'i mehi ei liigu, aga Xiaomi Redmi 3S peale tuli lõpuks ametlik LineageOS 15.1 ja samuti ametlik TWRP 3.2.3-1 millel Treble support.
Kui hakata võrdlema seda AospExtended 5.8 ROM'ga, siis aku peab enamvähem sama hästi vastu. Aga see eest ei pea nüüd vähemasti uuendusi tõmbama kuskilt mega aeglasest serverist. thumbs_up.gif

Tähele panin seda, et XDA foorumis küpseb vaikselt sellele seadmele LineageOS 16.1 teema samuti, niiet küllap järgmine aasta saab ehk nautida ka Android 9 oma seadmel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 05:55:33 vasta tsitaadiga

Redmi 5+ ja paljudele teistele tuli siis ametlik stable miui 10 ära.
http://en.miui.com/thread-3832387-1-1.html
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 10:00:40 vasta tsitaadiga

erxxx kirjutas:
Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi.


~200EUR piires telefoni vaadates on see tõesti hea valik.
Ainult NFC puudumine häirib, õnneks esialgu mitte väga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.10.2018 12:07:32 vasta tsitaadiga

erxxx kirjutas:
Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi.


Mis sellele tuli android Pie juba peale ?
Mul MIUI 10 tuli mis muutis välimust rohkem Pie moodi.
Samas MiUI on igasugu featureid mis on Pie peal niikuinii. Ja siis muidugi on lihtsalt hea kõhutunne, et mul on telefonis igasugu featureid mida kunagi ei kasuta.
Sama mis on ka neil numbri muutumisel Androidil.

Eks paistab mida see project Treble endast kujutab, sest Xiaomi Redmi Note 5 AI-l on ka SD636 prose ja on toetus project Treble.
Saab hiljem, siis saab ei ole vast hullu. Samas jälle on ka käed vabad oma rom peale panna.
Kas see lisa kulu, kole notch ja vanem aeglasem SD625 mis on miski 60-70 000 antutu v7 andmetel ja SD636 on 110-120 000 piires.
Ainuke plus on see, et ta pisut väiksem on 9mm lühem.

Mul security update on 2018.09.01 ja see tuli miski 15 September.
Järgmine uuendus on 15 Oktoober, kui on iga kuu mul nii tulnud. 3-4 kuud omanud.
Sain 1 kuu varem selle kätte, kui see Eestis müügile tuli. Ma sain enda oma 8 juuni kätte.
Maksis 171 + km.
Eks näeb kuidas Project Treble-ga läheb ja kas saan Pie endale või mitte. Ja kas peale Pie saab veel midagi.
Kui see Project Treble-ga saab lihtsalt uuenduse mõni kuu hiljem pole hullu midagi.
Mul pole vaja kiirelt saada uut uuendust ja siis läbi elada värskeid buge jne, mis alati välja ilmub,
kui uus tarkvara massidesse jõuab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 13:25:54 vasta tsitaadiga

lopes39, A2 Lite pole Pie veel saanud. Ta ikka räägib sept turvauuendustest.

Treble tugi peaks olema kõigil androididel vaikimisi, mis tehasest vähemalt 8'ga tulevad (vanema androidiga välja töötatud aparaatidel treble võib olla või mitte, vastavalt kas tootja on vaeva näinud).
Eraldi teema on A/B partitsiooni toetus, mis peaks võimaldama veel rohkem seamless update tegemist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 15:33:40 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
erxxx kirjutas:
Mul nüüd nädal olnud xiaomi a2 lite ja olen väga rahul. Kõigepealt tulid põmm androidi uuendused (sept.05), teiseks on täiesti saastavaba android one ja kolmandaks : aku peab kuradi hästi.



Eks paistab mida see project Treble endast kujutab, sest Xiaomi Redmi Note 5 AI-l on ka SD636 prose ja on toetus project Treble.
Saab hiljem, siis saab ei ole vast hullu. Samas jälle on ka käed vabad oma rom peale panna.
Kas see lisa kulu, kole notch ja vanem aeglasem SD625 mis on miski 60-70 000 antutu v7 andmetel ja SD636 on 110-120 000 piires.
Ainuke plus on see, et ta pisut väiksem on 9mm lühem.

Sa võiksid ükskord leppida, et inimeste maitsed on erinevad, mitmel erineval lehel vingud selle "notch" teema üle.
9mm ei ole esiteks pisut. Teiseks see 60-70 antutu skoori on igapäevaselt täiesti kasutatav, lisaks 4000mah aku, teevad sellest päris hea telefoni icon_smile.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 16:36:17 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ka mida te enda telodega igapäev jooksutate et see antutu skoor oluline on icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 17:05:06 vasta tsitaadiga

Ongi noh. Minu Redmi 4x jooksutab kulda GameBoy Advanced emulaatorit. icon_razz.gif
(Aeg-ajalt vahva mingit pokemoni plõksida)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 18:17:24 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on juba teemaks olnud aga Xiaomi telefonidel mõned piirangud tekkinud. Kui ei tea siis võimalik telefon kasutuks muuta kergesti.
Kõigepealt piirangud Hiina turu jaoks mõeldud telefonidele(kuna odavamad ja enne saadaval kui international versioonid flashitakse global rom) http://en.miui.com/thread-3831680-1-1.html

Ja paljudel uuematel mudelitel ARB- https://www.technobuzz.net/anti-roll-back/
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 18:22:48 vasta tsitaadiga

martl, See vist puudutab ainult MIUI rom'e...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 18:40:58 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
martl, See vist puudutab ainult MIUI rom'e...


Ei teagi kohe. Tähtis on, et enne igasugust flashimist peab asja selgeks tegema. Muidu suur võimalus telefon kasutuks muuta.
Samuti ohtlik kui Hiina turu jaoks mõeldud telefonile Global rom pandud mis on vägagi levinud.
Bootloader avamine ka kuni 2 kuud nüüd.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 01.10.2018 22:49:49 vasta tsitaadiga

jnt, minu arusaama järgi puudutab see kõiki. Mu sõber ostis omale Redmi Note 3 kunagi (kui mu mälu ei peta) ning sellel on selline teema näiteks, et enamus ROM'e on ehitatud ainult ühele teatud regiooni telole. Kui enda telo mudeli koodnime ei tea, siis võib vabalt vale ROM'i peale lasta ja seadme ära softbrickida.
Niiet tema näiteks AospExtended või LineageOS ei saa peale lasta, sest seadmest on isegi 3 erinevat versiooni (hennessy, kenzo, kate) ja suuremosa arendajaid on kenzo peal.


Aga rääkides bootloaderi avamisest, siis paljudel seadmetel on ka bypass olemas sellele. Ma ei oska uuemate seadmete kohta midagi öelda, aga näiteks Redmi 3S saab ilusti ilma "avalduseta" unlockida. Iseasi kas see niiväga vajalik on, sest mõni aasta tagasi ma sain selle alla nädala lahti. Aga noh minu arust mängis seal ka suurt rolli see, et kui aktiivne sa oma foorumi kontoga olid. Ma kirjutasin enda mäletamist mööda iga hommik kuskile teemasse ja kogusin punkte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.10.2018 22:59:25 vasta tsitaadiga

Vaatan pigem seda numbrites enamvähem mis jõudluse klasssi asi jääb.
Lihtsalt need numbrid algavad mingi 40 000 kandist ja lõppevad seal 300k kandis tippulaevadel.
Saan nii enamvähem aimu et kaua selline vastu peab jooksutama 2 või enam aastat igasugu manti mis sa oma telefonis kogud.
Mul on mingi nexus 7 2013 tahvel millel 4 tuuma 2gb rammi ja 40 000 ringis on see skoor. 5 aastat on vastu pidanud ja töötab veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 23:00:44 vasta tsitaadiga

Athunik,
tsitaat:
hennessy, kenzo, kate


Nii palju, kui ma 2 min google'i abiga aru sain, siis siin räägime me erinevast rauast...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 01.10.2018 23:22:42 vasta tsitaadiga

jnt, neil on erinev riistvara sees ja nad on isegi mõõtmetelt vähekene teistsugused. Mis võib tähendada isegi seda, et lihtsalt Redmi Note 3 mingi korpus ei pruugi alati sinu mudelile sobida (sõbral juhtus see).
See on iseenesest üks väheseid väärakaid mudeleid, millel on selline süsteem tehtud. Esialgu müüdi koodnimi hennessy kuskil pilukate maal, sealt väljaspool müüdi mõned kuud hiljem koodnimi kenzot. Samuse koodnimi kate kohta ma ei oska midagi öelda though..

Aga noh see, et neil erinev riistvara ei ütle tavakasutajale küll midagi. Sõber sai alles siis teada sellest, kui seade enam pilti ette ei võtnud pärast flashimist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 08:22:44 vasta tsitaadiga

Athunik, ja kuidas see nüüd siis ülalolevat uudist puudutab?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 02.10.2018 13:01:23 vasta tsitaadiga

jnt, ok.
Puudutab selle poolest, et see "uudis" on juba aastaid vana praktiliselt. Mingi ajugeenius läheb tirib omale MIUI (või mis tahes ROM'i) alla, satub sama seadme, aga vale mudeli ROM'i otsa ja seade on tuksis.

Küsi veel midagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 13:45:30 vasta tsitaadiga

Ilmselt said valesti aru. ARB MIUI 9.6.12 alates. Olenevalt telefonist kuni mõni kuu tagasi.
Vale rom-i flashimist hoopis teine teema.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 21:40:10 vasta tsitaadiga

Athunik, vale rom'i peale flash'imine on sinu enda lolluse teema. Ei ole seal midagi seost ülal oleva uudisega ega üldse xiaomi või hiinakatega. Loll keerab iga telefoni tuksi.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 23:48:10 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. icon_neutral.gif Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud

xiaomi mi a1

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 03.10.2018 23:52:30 vasta tsitaadiga

jnt, ei ole ju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.10.2018 23:56:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. icon_neutral.gif Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud

xiaomi mi a1


On ka korra nii juhtunud, et on mingi lambi uuenduse teinud ja siis pin locki juurde jäänud.
Õnneks mul oli nädalavahetusel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 23:58:07 vasta tsitaadiga

Miks te autoupdate üldse lubate?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 23:59:14 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma ei tea kas selle viimase update probleem või misiganes, aga öösel oli telo random reboodi teinud ja jäänud tiksuma pin lock ekraani juurde. Ning loomulikult, äratu ei vunganud. icon_neutral.gif Joppamine oli, et ärkasin ja mtsin, et peaks kella vaatama, kuidagi valge oli väljas.
kellelgi veel juthunud

xiaomi mi a1


On ka korra nii juhtunud, et on mingi lambi uuenduse teinud ja siis pin locki juurde jäänud.
Õnneks mul oli nädalavahetusel.
Võtsin selle locki sealt igaks juhuks maha, nagunii sisselülitades on ekraan lukus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 17:27:06 vasta tsitaadiga

Miks teil telefonil üldse öösiti nett sees on?
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 17:37:15 vasta tsitaadiga

Aga miks ööseks nett välja lülitada? Sul l2bukast, on öisel ajal lisatasu eest ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 17:37:54 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Miks teil telefonil üldse öösiti nett sees on?

icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.