|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.09.2018 13:25:30
|
|
|
... mis kvaliteeti sa masstõlkest ikka ootad? Isegi raamatuid tõlgitakse meil niimoodi, et tahaks need pärast paari lehekülje lugemist põlema panna, mis siis mingitest seepidest veel tahta ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
10.09.2018 15:03:54
|
|
|
| Kindlus aitab ... ee vab. tahtsin öelda Castle avitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
10.09.2018 15:48:08
|
|
|
| Loodan,et seda postitust loeb keegi Teliast,kes tegeleb HBO ga.Oleks hea kui HBO äppi lisanduks paar rida. Näiteks kui tuleb uus seriaal või film oleks see alajaotus all uus.Või kui mõni seerial või film maha võetkse antaks sellest enne teada alajaotuse all lahkuvad filmid ja seerialid.Lahkuvad filmid ja seriaalid võiks olla etteteavitusega umbes kuu. Siis ei jääks ükski hea asi vaatamata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.09.2018 15:59:47
|
|
|
| Telia peamine allikas customer feedbacki osas ongi hv. Niiet õige koht.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.09.2018 16:47:44
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Telia peamine allikas customer feedbacki osas ongi hv. Niiet õige koht. |
Oled sa kunagi proovinud Telia abiliinile feedbacki jätta?
Kui ma viimane kord üritasin nendega suhelda, siis peale 15 minutilist kõnet mul ei õnnestunudki neile probleemi selgitada. Tundus, et abistaja pole ise TV teenust kunagi kasutanud ja ajas paberilt näpuga järge.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.09.2018 08:15:04
|
|
|
| Telia HBO lisandumisega tuli välja tõeline "lisapaketi" väärtus - 1€.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.09.2018 09:03:15
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Telia HBO lisandumisega tuli välja tõeline "lisapaketi" väärtus - 1€. |
Mis krd loogika see veel on?
Ok, seda loogikat jätkates, siis Telia suisa maksab sulle peale, sest eurosport player on ka hinnas (4.99€)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.09.2018 09:30:10
|
|
|
Täpselt. Ma peaks puudega olema et 8€ selle "lisapaketi" eest niisama maksta. Koos "lisadega" on sellel mingigi väärtus. Või õigupoolest ainult "lisadel" ongi väärtus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.09.2018 10:51:12
|
|
|
| Nii nagu 5€ salvestamisega antakse tasuta kaasa 6€ minuTV.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
11.09.2018 15:03:14
|
|
|
digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt.
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
11.09.2018 15:41:47
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt. |
Kuidas sellele vastata... Ei näidata seda, mis seal puudu.
Tapsusta küsimust. Kui saate juht selliselt küsis, on küsimus ise poolik.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2018 16:24:54
|
|
|
| Saab-saab. Proovi resetti või tarkvara uuendust või mida iganes.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
11.09.2018 16:45:58
|
|
|
Tehase seadete taastamist proovisin, mis moodi seda tarkvara uuendust tehakse, oma arust menüüd 10x läbi kamminud juba
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2018 16:49:48
|
|
|
| Vana pult vajalik, hoiad sellel MENU nupu all, lükkad boksil saba seina. Siis kusagilt menüüst leiad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
11.09.2018 16:58:33
|
|
|
| Mul seal laseb ainult TV System valida(PAL, NTSC jne) ja siis factory default või remove software... update eraldi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2018 16:59:32
|
|
|
| Remove ongi tarkvara uuendamine.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
11.09.2018 17:05:17
|
|
|
Ikka laseb ainult 720p valida. Kergem vist minna uus box võtta
EDIT: Okei nüüd täiesti lampi lasi valida 1080p50
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2018 17:06:26
|
|
|
| Telia värk umbes nii töötabki, harju ära.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
11.09.2018 17:07:58
|
|
|
Muidu see uimane menüü uuemate digiboxidega parem?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2018 17:09:57
|
|
|
| Mitte oluliselt, varsti lubati veel uuemat boksi, see loodetavasti on kiirem. Vähemalt mõnda aega.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.09.2018 21:59:50
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Muidu see uimane menüü uuemate digiboxidega parem? |
Kasutasin VIP1003 ja mõtlesin koguaeg, et selline uimane menüü ongi tavapärane. Kolisin üle Arrisele ja kiiruse vahe on märgatav.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
11.09.2018 22:41:00
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt. |
Kuidas sellele vastata... Ei näidata seda, mis seal puudu.
Tapsusta küsimust. Kui saate juht selliselt küsis, on küsimus ise poolik. |
küsimus oli selles, et eestis on kuumaks 2x odavam kui usas. küsimus oli, et mis toodangut siinmail ei näidata selle nn poole raha eest
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.09.2018 07:20:34
|
|
|
jkddp, Eests makstakse palju vähem palka kui ameerikas, sellepärast on äkki odavam? Elatustase ju erinev. Siiski jah, muud striiminguteenused seda vist väga ei erista.
Samas ma ei imesta kui küsimustele vastaja pole ameerika HBOd näinud või sellega kursis. Keegi ehk suudab siis võrrelda kui huvi on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.09.2018 10:27:03
|
|
|
... kuna minutv digiboxis HD kanaleid näitama hakkab?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
12.09.2018 11:15:59
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kuna minutv digiboxis HD kanaleid näitama hakkab? |
Küsimus on hea, kuid ega ta tulemata jää
Kui kuupäev oleks teada siis oleks selle kohta ka juba pressiteade tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.09.2018 11:29:25
|
|
|
Osad kanalid on ju 720p
arvutis minutv.ee saad proovida ETV näiteks, midagi veel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
12.09.2018 12:53:42
|
|
|
Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.09.2018 12:59:35
|
|
|
... ehk siis määramatus tulevikus, kahju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
12.09.2018 13:11:24
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem. |
Jääme 5G-d ootama.
Samas telefon, tahvel ja boks võiks aru saama kas oled mobiili või püsiühenduse otsas ja siis vastavalt sellele kas HD või Full HD. Või ei ole see võimalik? Telefon ja tahvel saavad kindlasti aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
12.09.2018 13:16:35
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem. |
Jääme 5G-d ootama.
Samas telefon, tahvel ja boks võiks aru saama kas oled mobiili või püsiühenduse otsas ja siis vastavalt sellele kas HD või Full HD. Või ei ole see võimalik? Telefon ja tahvel saavad kindlasti aru. |
Vastavalt võrgu võimekusele striimitakse maksimum võimalik. HLS on progresseeruv Striim, mis tuvastab võrgu võimekuse hetkel ja vastavalt valib striimi.
1080p valikut minutv-s pole, on max 720p. Aja jooksul see muutub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.09.2018 13:32:59
|
|
|
... no see praegu pakutav 720p pole liiga palju parem SD pildist, bitrate on ikka üsna vilets ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
12.09.2018 13:45:12
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... no see praegu pakutav 720p pole liiga palju parem SD pildist, bitrate on ikka üsna vilets ... |
Tee test. Olen sinuga eriarvamusel. Vahe on märgatav.
Kõrge bitrate vajab toekamat võrguressurssi. Ajas paraneb ka see (nagu aastad on näidanud).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.09.2018 14:00:51
|
|
|
... minu arvamus põhineb DVB-T ETV SD ja minutv 720p ETV võrdlusel. Vahe ei ole nii suur, et see paneks ühe või teise kasuks otsustama ja vahe TVB-T2 pealt tuleva ETV HD-ga on mäekõrgune ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
14.09.2018 13:32:48
|
|
|
| Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.09.2018 13:35:35
|
|
|
| Ahtif kirjutas: |
| Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom? |
Miks seda katsetama peaks?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
14.09.2018 14:26:25
|
|
|
| Kui näiteks hirmsasti meeldib telia poolt pakutav minuTV näol, aga paraku kaablit majja ei tule ning 4G tarbijaid on mastis rohkem kui vaja, siis lahenduseks võiks ju olla minuTV kasutamine, kuid alusühendus võiks olla midagi stabiilsemat. Mitmed on kiitnud levikomi teenust.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.09.2018 14:35:21
|
|
|
Ahtif, minuTV ei eelda Telia ühendust.
Tekst MinuTv lehelt:
Vaata sarju, filme, põnevaid spordiülekandeid või lastesaateid MINU.TV äpi vahendusel oma nutiseadmest just seal, kus parasjagu viibid. Kas või teise teenusepakkuja internetiga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.09.2018 14:41:32
|
|
|
... toimib kenasti, panin just hiljuti ühe Arrise minutvga üle Tele 2 interneeduse pilti näitama põhjus väga lihtne, sest Telia pakutav interneedus on umbes 2 korda aeglasem ja samuti tuleks kogu pakett Teliast võttes kallim ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
14.09.2018 14:41:54
|
|
|
Ma tean, et ei eelda.. seepärast küsingi, et kas keegi on muud ühendust kasutanud ning kuidas tulemus on...
DigeBeni, Hea kuulda. Mul on ka see lihtne põhjus.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
14.09.2018 14:54:00
|
|
|
Ahtif, telia ei pidurda pildi edastust, kui 5 mega stabiilselt olemas, siis peaks ka pilt probleemideta olema.
| tsitaat: |
Millise kiirusega internetiühendust vajan ma MINU.TV Kodus teenuse vaatamiseks?
MINU.TV-d kasutades on vajalikud internetiühenduse kiiruse parameetrid järgmised:
- HD sisu vaatamisel kasutab MINU.TV internetikiirusest 3,1 Mbit/s
- SD sisu vaatamisel kasutab MINU.TV internetikiirusest minimaalselt 600 Kbit/s, maksimaalselt 3,1 Mbit/s |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.09.2018 15:49:47
|
|
|
| Ahtif kirjutas: |
| Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom? |
Linna uusarenduses kus arendaja lemmik oli rahvuse ja keele tõttu STV, sai kenasti mitu arris tööle pandud. STV fiiber välikappi kus switch ja ridaboksidesse cat5e mille otsa sai siis mingi juust dd-wrt PPPoE ruuter pandud. Kiirused olid kahtlaselt kõikuvad nii 25M paketis kui 100M paketis aga minuTV jäi ikka tööle.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahtif
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
14.09.2018 21:21:32
|
|
|
| Ma muidu ei kurdakski, aga see õhtune tipptund. Upload on nagu lubatud 5-6Mbit/s, aga kui muidu on download ilusti 20Mbit/s, siis õhtuti kukub päris ära. Kuigi jah, samal ajal on 1-2 arvutit ka taga, aga selline tüüpiline kolamine, mitte youtube striim.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
15.09.2018 11:33:12
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
update: patareide saatmise ülekoormuse tõttu olevat neil tekkinud tõrked, aga lubati uue nädala alguses kohale saata.  |
Päris hea jah, endal oli ka päris norm anomaalia. Pult mingil hetkel lõpetas reageerimise, kui nuppu vajutasid siis punane tuluke põles aga boks signaali vastu ei võtnud. Aitas ainult boksile vool välja/sisse ja taas oli kõik mõneks ajaks okei. (vahel 15 minti, vahel mitu tundi) ja ühel õhtul viskas naisel üle läks ostis kõrval mahhimast mingid panasonicu patareid ja nüüd kõik toimib nagu kellavärk. Veider ongi, et ei tulnud ühtegi teadet patereide kohta või, et kui patareid tühjad siis sellist tsirkust hakkab korraldama.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
15.09.2018 23:32:19
|
|
|
Ärge siis otsesaateid maha magage!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riiks
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2007
|
15.09.2018 23:43:17
|
|
|
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
15.09.2018 23:55:32
|
|
|
| riiks kirjutas: |
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida?  |
See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.09.2018 00:18:23
|
|
|
| raul55 kirjutas: |
| riiks kirjutas: |
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida?  |
See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu. |
Ja sp kasutangi kava jaoks moblat, saab kiiremini
Pidi vaid yhe nupu värk olema....parem parem vasak, alla, alla,üles, alla, parem....saad õnne 12 vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
16.09.2018 08:30:10
|
|
|
Kas seda salvestuse jama kavatsetakse korda ka teha?
Enne sai ilusti kerida kuni reaalajani ja siis küsiti, kas soovid väljuda salvestusest või jätkata salvestuse vaatamist.
Praegu aga enne reaalaja punktini jõudmist tuleb ette ette kiri, et filmi sisu alles laetakse ja viskab ajaliselt kuhugi x-kohta tagasi.
| peps71 kirjutas: |
On üks probleem tekkinud seoses salvestusega. Nimelt kui hakata algusest vaatama saadet, mis hetkel veel käib, ja kui siis tänu reklaamide edasikerimisele saatele järgi jõuan, siis varem tuli ekraanile teavitus, et saade alles käib ja pakkus variandi, et lülitan kanalile, siis nüüd juhtub vahel see, et
1. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind tagasi sinna, kus kohast ma saadet kerima hakkasin (tavaliselt siis reklaami algusesse) või
2. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind ajaliselt 1-2 minutit tagasi sellest kohast, kus saade parasjagu on
Kui kasutan puldil Back nuppu, siis väljub salvestusest ja saan saadet reaalajas edasi vaadata. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|