Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 927, 928, 929 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 13:25:30 vasta tsitaadiga

... mis kvaliteeti sa masstõlkest ikka ootad? Isegi raamatuid tõlgitakse meil niimoodi, et tahaks need pärast paari lehekülje lugemist põlema panna, mis siis mingitest seepidest veel tahta ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.09.2018 15:03:54 vasta tsitaadiga

Kindlus aitab ... ee vab. tahtsin öelda Castle avitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 10.09.2018 15:48:08 vasta tsitaadiga

Loodan,et seda postitust loeb keegi Teliast,kes tegeleb HBO ga.Oleks hea kui HBO äppi lisanduks paar rida. Näiteks kui tuleb uus seriaal või film oleks see alajaotus all uus.Või kui mõni seerial või film maha võetkse antaks sellest enne teada alajaotuse all lahkuvad filmid ja seerialid.Lahkuvad filmid ja seriaalid võiks olla etteteavitusega umbes kuu. Siis ei jääks ükski hea asi vaatamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 15:59:47 vasta tsitaadiga

Telia peamine allikas customer feedbacki osas ongi hv. Niiet õige koht.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 16:47:44 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Telia peamine allikas customer feedbacki osas ongi hv. Niiet õige koht.

Oled sa kunagi proovinud Telia abiliinile feedbacki jätta? rofl.gif
Kui ma viimane kord üritasin nendega suhelda, siis peale 15 minutilist kõnet mul ei õnnestunudki neile probleemi selgitada. Tundus, et abistaja pole ise TV teenust kunagi kasutanud ja ajas paberilt näpuga järge.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 08:15:04 vasta tsitaadiga

Telia HBO lisandumisega tuli välja tõeline "lisapaketi" väärtus - 1€.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 09:03:15 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Telia HBO lisandumisega tuli välja tõeline "lisapaketi" väärtus - 1€.

Mis krd loogika see veel on?

Ok, seda loogikat jätkates, siis Telia suisa maksab sulle peale, sest eurosport player on ka hinnas (4.99€) thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 09:30:10 vasta tsitaadiga

Täpselt. Ma peaks puudega olema et 8€ selle "lisapaketi" eest niisama maksta. Koos "lisadega" on sellel mingigi väärtus. Või õigupoolest ainult "lisadel" ongi väärtus. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 10:51:12 vasta tsitaadiga

Nii nagu 5€ salvestamisega antakse tasuta kaasa 6€ minuTV.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 15:03:14 vasta tsitaadiga

digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 11.09.2018 15:41:47 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt.


Kuidas sellele vastata... Ei näidata seda, mis seal puudu.
Tapsusta küsimust. Kui saate juht selliselt küsis, on küsimus ise poolik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:18:50 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/productInfo/58/digiboks-motorola-vip1003-telia-tv-pult/576909-001-00
Kas selle digiboxiga ei peagi saama valida 1080p50 kvaliteeti? Seadete alt annab ainult 720p valida...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:24:54 vasta tsitaadiga

Saab-saab. Proovi resetti või tarkvara uuendust või mida iganes.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:45:58 vasta tsitaadiga

Tehase seadete taastamist proovisin, mis moodi seda tarkvara uuendust tehakse, oma arust menüüd 10x läbi kamminud juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:49:48 vasta tsitaadiga

Vana pult vajalik, hoiad sellel MENU nupu all, lükkad boksil saba seina. Siis kusagilt menüüst leiad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:58:33 vasta tsitaadiga

Mul seal laseb ainult TV System valida(PAL, NTSC jne) ja siis factory default või remove software... update eraldi ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 16:59:32 vasta tsitaadiga

Remove ongi tarkvara uuendamine.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:05:17 vasta tsitaadiga

Ikka laseb ainult 720p valida. Kergem vist minna uus box võtta icon_biggrin.gif

EDIT: Okei nüüd täiesti lampi lasi valida 1080p50 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:06:26 vasta tsitaadiga

Telia värk umbes nii töötabki, harju ära.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:07:58 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Muidu see uimane menüü uuemate digiboxidega parem?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 17:09:57 vasta tsitaadiga

Mitte oluliselt, varsti lubati veel uuemat boksi, see loodetavasti on kiirem. Vähemalt mõnda aega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 21:59:50 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
icon_biggrin.gif
Muidu see uimane menüü uuemate digiboxidega parem?


Kasutasin VIP1003 ja mõtlesin koguaeg, et selline uimane menüü ongi tavapärane. Kolisin üle Arrisele ja kiiruse vahe on märgatav.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 22:41:00 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jkddp kirjutas:
digitund (või oli see restart) saates küsid saatejuht telia tegelinski käest, et mis toodangut siis ei näidata HBO-s. peale teistkordset küsimist ka ei öeldud. aetakse ila tähendab ka suuremate bosside poolt.


Kuidas sellele vastata... Ei näidata seda, mis seal puudu.
Tapsusta küsimust. Kui saate juht selliselt küsis, on küsimus ise poolik.


küsimus oli selles, et eestis on kuumaks 2x odavam kui usas. küsimus oli, et mis toodangut siinmail ei näidata selle nn poole raha eest

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 07:20:34 vasta tsitaadiga

jkddp, Eests makstakse palju vähem palka kui ameerikas, sellepärast on äkki odavam? Elatustase ju erinev. Siiski jah, muud striiminguteenused seda vist väga ei erista.

Samas ma ei imesta kui küsimustele vastaja pole ameerika HBOd näinud või sellega kursis. Keegi ehk suudab siis võrrelda kui huvi on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 10:27:03 vasta tsitaadiga

... kuna minutv digiboxis HD kanaleid näitama hakkab?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 11:15:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kuna minutv digiboxis HD kanaleid näitama hakkab?


Küsimus on hea, kuid ega ta tulemata jää icon_wink.gif

Kui kuupäev oleks teada siis oleks selle kohta ka juba pressiteade tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 11:29:25 vasta tsitaadiga

Osad kanalid on ju 720p
arvutis minutv.ee saad proovida ETV näiteks, midagi veel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2018 12:53:42 vasta tsitaadiga

Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 12:59:35 vasta tsitaadiga

... ehk siis määramatus tulevikus, kahju icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 12.09.2018 13:11:24 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem.

Jääme 5G-d ootama. thumbs_up.gif
Samas telefon, tahvel ja boks võiks aru saama kas oled mobiili või püsiühenduse otsas ja siis vastavalt sellele kas HD või Full HD. Või ei ole see võimalik? Telefon ja tahvel saavad kindlasti aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2018 13:16:35 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
armjan kirjutas:
Kõik minu.tv kanalid, millele on HD versioon TeliaTVs, on minutv-s 720p resoga saadaval.
Full HD on oodata siis, kui võrguressurss suudab seda tagada. Samm-sammult, sellega on tegeletud kogu aeg ja jätkuvalt.
Mõne aasta jooksul, loodetavasti, on jõudlust rohkem.

Jääme 5G-d ootama. thumbs_up.gif
Samas telefon, tahvel ja boks võiks aru saama kas oled mobiili või püsiühenduse otsas ja siis vastavalt sellele kas HD või Full HD. Või ei ole see võimalik? Telefon ja tahvel saavad kindlasti aru.


Vastavalt võrgu võimekusele striimitakse maksimum võimalik. HLS on progresseeruv Striim, mis tuvastab võrgu võimekuse hetkel ja vastavalt valib striimi.
1080p valikut minutv-s pole, on max 720p. Aja jooksul see muutub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 13:32:59 vasta tsitaadiga

... no see praegu pakutav 720p pole liiga palju parem SD pildist, bitrate on ikka üsna vilets ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 12.09.2018 13:45:12 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... no see praegu pakutav 720p pole liiga palju parem SD pildist, bitrate on ikka üsna vilets ...


Tee test. Olen sinuga eriarvamusel. Vahe on märgatav.
Kõrge bitrate vajab toekamat võrguressurssi. Ajas paraneb ka see (nagu aastad on näidanud).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 14:00:51 vasta tsitaadiga

... minu arvamus põhineb DVB-T ETV SD ja minutv 720p ETV võrdlusel. Vahe ei ole nii suur, et see paneks ühe või teise kasuks otsustama ja vahe TVB-T2 pealt tuleva ETV HD-ga on mäekõrgune ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 13:32:48 vasta tsitaadiga

Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2018 13:35:35 vasta tsitaadiga

Ahtif kirjutas:
Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom?
Miks seda katsetama peaks?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:26:25 vasta tsitaadiga

Kui näiteks hirmsasti meeldib telia poolt pakutav minuTV näol, aga paraku kaablit majja ei tule ning 4G tarbijaid on mastis rohkem kui vaja, siis lahenduseks võiks ju olla minuTV kasutamine, kuid alusühendus võiks olla midagi stabiilsemat. Mitmed on kiitnud levikomi teenust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:35:21 vasta tsitaadiga

Ahtif, minuTV ei eelda Telia ühendust.

Tekst MinuTv lehelt:

Vaata sarju, filme, põnevaid spordiülekandeid või lastesaateid MINU.TV äpi vahendusel oma nutiseadmest just seal, kus parasjagu viibid. Kas või teise teenusepakkuja internetiga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:41:32 vasta tsitaadiga

... toimib kenasti, panin just hiljuti ühe Arrise minutvga üle Tele 2 interneeduse pilti näitama icon_rolleyes.gif põhjus väga lihtne, sest Telia pakutav interneedus on umbes 2 korda aeglasem ja samuti tuleks kogu pakett Teliast võttes kallim ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:41:54 vasta tsitaadiga

Ma tean, et ei eelda.. seepärast küsingi, et kas keegi on muud ühendust kasutanud ning kuidas tulemus on...

DigeBeni, Hea kuulda. Mul on ka see lihtne põhjus.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:54:00 vasta tsitaadiga

Ahtif, telia ei pidurda pildi edastust, kui 5 mega stabiilselt olemas, siis peaks ka pilt probleemideta olema.

tsitaat:
Millise kiirusega internetiühendust vajan ma MINU.TV Kodus teenuse vaatamiseks?
MINU.TV-d kasutades on vajalikud internetiühenduse kiiruse parameetrid järgmised:
- HD sisu vaatamisel kasutab MINU.TV internetikiirusest 3,1 Mbit/s
- SD sisu vaatamisel kasutab MINU.TV internetikiirusest minimaalselt 600 Kbit/s, maksimaalselt 3,1 Mbit/s
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 15:49:47 vasta tsitaadiga

Ahtif kirjutas:
Selline vahva küsimus, et kas keegi on kasutanud/katsetanud minuTV-d mingi teise interneti teenusepakkuja võrgus? Nt levikom?


Linna uusarenduses kus arendaja lemmik oli rahvuse ja keele tõttu STV, sai kenasti mitu arris tööle pandud. STV fiiber välikappi kus switch ja ridaboksidesse cat5e mille otsa sai siis mingi juust dd-wrt PPPoE ruuter pandud. Kiirused olid kahtlaselt kõikuvad nii 25M paketis kui 100M paketis aga minuTV jäi ikka tööle.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 21:21:32 vasta tsitaadiga

Ma muidu ei kurdakski, aga see õhtune tipptund. Upload on nagu lubatud 5-6Mbit/s, aga kui muidu on download ilusti 20Mbit/s, siis õhtuti kukub päris ära. Kuigi jah, samal ajal on 1-2 arvutit ka taga, aga selline tüüpiline kolamine, mitte youtube striim.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 07:21:05 vasta tsitaadiga

Kas mitte MinuTV-le eraldi teemat ei eksisteeri?
Miks see jutt siin on?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 15.09.2018 11:33:12 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
update: patareide saatmise ülekoormuse tõttu olevat neil tekkinud tõrked, aga lubati uue nädala alguses kohale saata. icon_cool.gif

Päris hea jah, endal oli ka päris norm anomaalia. Pult mingil hetkel lõpetas reageerimise, kui nuppu vajutasid siis punane tuluke põles aga boks signaali vastu ei võtnud. Aitas ainult boksile vool välja/sisse ja taas oli kõik mõneks ajaks okei. (vahel 15 minti, vahel mitu tundi) ja ühel õhtul viskas naisel üle läks ostis kõrval mahhimast mingid panasonicu patareid ja nüüd kõik toimib nagu kellavärk. Veider ongi, et ei tulnud ühtegi teadet patereide kohta või, et kui patareid tühjad siis sellist tsirkust hakkab korraldama.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 23:32:19 vasta tsitaadiga


Ärge siis otsesaateid maha magage!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riiks
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 15.09.2018 23:43:17 vasta tsitaadiga

Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 23:55:32 vasta tsitaadiga

riiks kirjutas:
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida? icon_confused.gif

See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 00:18:23 vasta tsitaadiga

raul55 kirjutas:
riiks kirjutas:
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida? icon_confused.gif

See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu.

Ja sp kasutangi kava jaoks moblat, saab kiiremini thumbs_up.gif

Pidi vaid yhe nupu värk olema....parem parem vasak, alla, alla,üles, alla, parem....saad õnne 12 vaadata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 08:30:10 vasta tsitaadiga

Kas seda salvestuse jama kavatsetakse korda ka teha?
Enne sai ilusti kerida kuni reaalajani ja siis küsiti, kas soovid väljuda salvestusest või jätkata salvestuse vaatamist.
Praegu aga enne reaalaja punktini jõudmist tuleb ette ette kiri, et filmi sisu alles laetakse ja viskab ajaliselt kuhugi x-kohta tagasi.

peps71 kirjutas:
On üks probleem tekkinud seoses salvestusega. Nimelt kui hakata algusest vaatama saadet, mis hetkel veel käib, ja kui siis tänu reklaamide edasikerimisele saatele järgi jõuan, siis varem tuli ekraanile teavitus, et saade alles käib ja pakkus variandi, et lülitan kanalile, siis nüüd juhtub vahel see, et
1. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind tagasi sinna, kus kohast ma saadet kerima hakkasin (tavaliselt siis reklaami algusesse) või
2. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind ajaliselt 1-2 minutit tagasi sellest kohast, kus saade parasjagu on
Kui kasutan puldil Back nuppu, siis väljub salvestusest ja saan saadet reaalajas edasi vaadata.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 927, 928, 929 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.