Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 12.09.2018 21:48:52 vasta tsitaadiga

Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.09.2018 21:50:00 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim?


Ainult hiinas.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 21:51:20 vasta tsitaadiga

https://www.apple.com/de/shop/buy-iphone/iphone-xs#01,12
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 21:57:19 vasta tsitaadiga

Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st icon_lol.gif . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 21:58:33 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st icon_lol.gif . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast.


pole hullu, eestlased ongi rikkad inimesed.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:02:52 vasta tsitaadiga

Mis te spekuleerite - Soome Apple poes ju hinnad näha...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:02:59 vasta tsitaadiga

Natuke ootamist ja saab X ~500€. Aeg pävi näinud 7 välja vahetada icon_smile.gif
Minu taluvuse piir on ~500€ miinus vana.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:06:23 vasta tsitaadiga

Telefonide hinnalagi tõusis tänasest kenasti ikka :O
iPhone Xs Max 64GB 1279 €
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 12.09.2018 22:09:34 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
hode kirjutas:
Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim?


Ainult hiinas.

Sain vastuse, XR-il on siiski dual olemas igal pool icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:10:24 vasta tsitaadiga

E sim on, mitte et pistad kaks füüsilist simi sisse.

Või sain valesti aru?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 12.09.2018 22:13:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
E sim on, mitte et pistad kaks füüsilist simi sisse.

Või sain valesti aru?

5Dual SIM support will be available via a free software update later this fall. Use of Dual SIM requires two wireless service plans (which may include restrictions on roaming). Certain restrictions apply to use.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:22:37 vasta tsitaadiga

Reaalne DUAL-Sim oli vist vaid Hiinas? Ülejäänud kohtades e-sim+füüsiline sim?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:26:04 vasta tsitaadiga

Kodulehel on ju andmed väljas, lugege.
https://www.apple.com/iphone-xr/specs/

>> SIM Card
>> Dual SIM (nano-SIM and eSIM) '11
>> iPhone XR is not compatible with existing micro-SIM cards.
>>
>> '11 - eSIM will be available later this year through a software update. Use of eSIM requires a wireless service plan (which may include restrictions on switching service providers and roaming, even after contract expiration). Not all carriers support eSIM. Use of eSIM in iPhone may be disabled when purchased from some carriers. See your carrier for details. To learn more, visit https://support.apple.com/kb/HT209044.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 13.09.2018 00:07:10 vasta tsitaadiga

iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 09:04:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et kui OLED display ei koti, siis tänavune "odavtelefon" Xr on parem valik, kui praegune X...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 09:12:42 vasta tsitaadiga

tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 09:26:16 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.



Ei vasta tõele, 17.09 on ametlik release date.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 09:30:54 vasta tsitaadiga

Beta meestele pakkus kohe pärast üritust uuendamist iOS 12 GM peale. 2+ GB uuendus oli.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 13.09.2018 09:35:32 vasta tsitaadiga

Ju siis test kasutajatele tuli varem. Vahet pole eriti ka muidugi, 17.09 on ka kohekohe.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 09:57:09 vasta tsitaadiga

Kui betasse enrollida, siis on jah iOS 12.0 kättesaadav kenasti thumbs_up.gif
https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 13:30:37 vasta tsitaadiga

Nüüd kui uus välja välja kuulutatud, siis peaksid vanadel roimadel ka hinnad langema?
SE ja 7 Plus (kodukasutuse pigem, ipadi ei taha) pakuvad huvi. Need uued ja suured labidad jätavad täiesti külmaks > no ei kanna telefoni käes, autos pole sellist labidat kuskile panna ja tasku ka labidat ei topi.

Kumbki vist lähiajal ära surra ei tohiks (no kui uuena siis 2a garantiid ehk 2020 lõpuks peaks veel kasutada ju saama...).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 13:42:39 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades.

Kas kuidagi visuaalselt ka või puhtalt numbreid vaadates? Endal 319ppi ja 0 häda olnud visuaalselt, kuigi olen üpris picky. Ei saa hästi aru telefonides kõrgete resode taga ajamisest.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 13:48:08 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Nüüd kui uus välja välja kuulutatud, siis peaksid vanadel roimadel ka hinnad langema?
SE ja 7 Plus (kodukasutuse pigem, ipadi ei taha) pakuvad huvi. Need uued ja suured labidad jätavad täiesti külmaks > no ei kanna telefoni käes, autos pole sellist labidat kuskile panna ja tasku ka labidat ei topi.

Kumbki vist lähiajal ära surra ei tohiks (no kui uuena siis 2a garantiid ehk 2020 lõpuks peaks veel kasutada ju saama...).



Mismoodi uued labidad? Suurem ekraan, väiksem kest või sama suur kest kui 7plusil. Autos käib magnet hoidikuga ja tasku mahub ka ilusti kui mingi skinny teksaseid ei kanna.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 13:53:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Anti kirjutas:
tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades.

Kas kuidagi visuaalselt ka või puhtalt numbreid vaadates? Endal 319ppi ja 0 häda olnud visuaalselt, kuigi olen üpris picky. Ei saa hästi aru telefonides kõrgete resode taga ajamisest.
olin sama meelt kuni 326 pealt 401 peale läksin.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:03:14 vasta tsitaadiga

Kirjelda vahet.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:22:49 vasta tsitaadiga

Silmal on mõnusam ja ilusam. Milleks vahtida vähem kvaliteetset pilti kui saad paremat pilti vahtida. Muidugi kui telefon ainult helistamiseks, meilide vaatamiseks, päevas korra delfi lugemiseks siis savi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:42:58 vasta tsitaadiga

IMO Xs 300eur hinnavahe Xr'ga küll ennast ei õigusta...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:47:54 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
tsitaat:

Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.

Ja arvatavasti ei tule ka tuge

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:49:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kirjelda vahet.
inimeste ootused ja vajadused on erinevad. Mõttetu on hakata seda lahkama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:53:12 vasta tsitaadiga

rmc, ausaltöeldes 432ppi pealt 577ppi peale minnes oli isegi päris märkimisväärne vahe, kuigi too varasem telefon tundus enne üle minekut väga hea pildiga (FHD 5.1" peal). Hetkel seda vana telefoni vaadates on vahe täiesti ilmselge olenemata sellest, et mõlemad isegi AMOLED ekraanid. Seega jah, enne kui paremat pole kasutanud, siis ilmselt ei oskagi puudust tunda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:53:56 vasta tsitaadiga

eSim-ga Samsungi nutikell pandi tööle juba 2016.a. - https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/muud-lisateenused/esim
Küllap ka iPhone selle toe varsti saab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 14:59:28 vasta tsitaadiga

Anti, mõtlesingi subjektiivset arvamust, puhtalt. Konkreetset vahet, siis, mitte hkurujo88r'i kombel mittemidagiütlevat vahet.
Mihkel., millises kasutuses täpsemalt selget vahet koged? Pean silmas just kasutusel tuntavat vahet, mitte puhtalt piksliotsimist.
Kordan veel üle, et ise ka väga picky ja ühtlasi lisan, et ei soovi kellelegi kasutuskogemust või vajadusi ette dikteerida, lihtsalt huvitab, milleks ja üritan aru saada, kas vahe õigustab väiksemat akukestvust.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 15:00:18 vasta tsitaadiga

Mis mõttes millisel kasutusel? Võtan telefoni kätte, avan ekraaniluku ja näen selgemat/teravamat/ilusamat pilti. On vaja midagi enamat kogeda rohkematest pikslitest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 15:44:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
tsitaat:

Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.

Ja arvatavasti ei tule ka tuge


Kuna Telial on tehniline võimekus eSIM kasutamiseks olemas, siis pikka probleemi ei näe.
Küll aga on ilmselt keerukam mID selle peale saada, see on ju tavalise simiga seotud ja töötab vaid sellega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 16:57:00 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
tsitaat:

Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.

Ja arvatavasti ei tule ka tuge


Kuna Telial on tehniline võimekus eSIM kasutamiseks olemas, siis pikka probleemi ei näe.
Küll aga on ilmselt keerukam mID selle peale saada, see on ju tavalise simiga seotud ja töötab vaid sellega.


Elisal on mingi teema selle mID-ga juba testimises ju? Kaugel Telial see on?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 17:00:00 vasta tsitaadiga

jkddp, https://tehnika.postimees.ee/4326087/eestis-anti-maailma-esimene-mobiil-id-allkiri-esim-seadmega
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 18:12:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
jkddp, https://tehnika.postimees.ee/4326087/eestis-anti-maailma-esimene-mobiil-id-allkiri-esim-seadmega


vot sellist midagi meeles oli aga täna vist veel pakkumises pole.

Telia teemas juba vastasin, aga eelmüüki tulevad:
21.sept kell 00.01
Xs saadavus on piiratud, Xs Max peaks parem olema. kõik värvid.
Xr kohta info puudub.

tõenäoliselt on Xs värvidest vaid üksikud eelmüügis arvestades varasemaid kogemusi. samas on paar nädalat hiljem juba asi parem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 14.09.2018 09:06:34 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.


mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 09:29:35 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
rocki kirjutas:
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.


mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada?

On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 14:15:04 vasta tsitaadiga

https://bgr.com/2018/09/13/iphone-xs-max-vs-iphone-xr-a12-benchmark-scores-reveal-ram-details/

Esimestena 7nm kasutusel icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 15.09.2018 08:08:48 vasta tsitaadiga

Skyline kirjutas:
omg kirjutas:
rocki kirjutas:
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.


mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada?

On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi.


edit: Õhtul selgus, et mõlemat ei ole veel siiski carplays. Interneedusest selgus, et hetkel alles testitakse ühilduvust/toimivust ja pole teada, kunas päriselt toimima hakkab. Google maps testib juba usinalt igatahes. allikas siin: https://9to5mac.com/2018/09/14/ios-google-maps-carplay/ Wazega sama teema, ilmselt nädalate küsimus ma loodan.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 10:31:47 vasta tsitaadiga

Tartus mõistliku hinnaga iphone aku vahetust leidub ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 14:46:50 vasta tsitaadiga

iDeal ei sobi mingil põhjusel?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.09.2018 17:15:52 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Skyline kirjutas:
omg kirjutas:
rocki kirjutas:
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.


mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada?

On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi.


edit: Õhtul selgus, et mõlemat ei ole veel siiski carplays. Interneedusest selgus, et hetkel alles testitakse ühilduvust/toimivust ja pole teada, kunas päriselt toimima hakkab. Google maps testib juba usinalt igatahes. allikas siin: https://9to5mac.com/2018/09/14/ios-google-maps-carplay/ Wazega sama teema, ilmselt nädalate küsimus ma loodan.

JBga töötab küll kenasti - pole wazega probleemi täheldanud ju siis ikka ühildub kuidagi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 16.09.2018 13:09:30 vasta tsitaadiga

Kas on sellist äppi mis pilvest topelt pildid ära kustutab. Muidu üks aval jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 06:51:37 vasta tsitaadiga

https://www.businessinsider.com/no-headphone-dongle-new-iphones-2018-9/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 08:46:50 vasta tsitaadiga

Hakkab see 3.5mm jacki kaotamine igal pool ilmet võtma, isegi see "flagship killer" oneplus väidetavalt kaotab selle ära.
iphone puhul airpodse kasutad siis tundub muidugi see ristiretk 3.5mm jack pesa jaoks veidrus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 08:53:12 vasta tsitaadiga

Mõistlik, kes adapterit vajab, ostab juurde. Milleks kõikidele vägisi kaasa pressida? Pooled klapid jäid ka tõenäoliselt puutumatult karpidesse vedelema.

Otsus oli kindlasti juba algselt selline, kaasa pandud adapteriga üleminekuaasta planeeriti lihtsalt emotsioone lahjendama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.09.2018 09:18:05 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Tartus mõistliku hinnaga iphone aku vahetust leidub ?

mobix
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 10:16:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Hakkab see 3.5mm jacki kaotamine igal pool ilmet võtma, isegi see "flagship killer" oneplus väidetavalt kaotab selle ära.
iphone puhul airpodse kasutad siis tundub muidugi see ristiretk 3.5mm jack pesa jaoks veidrus.
ot:
Väidetavalt pole ka sel sügisel saabuvatel iPadidel 3.5mm pesa. Saab ümber see aeg.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.