|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
12.09.2018 21:48:52
|
|
|
| Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.09.2018 21:50:00
|
|
|
| hode kirjutas: |
| Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim? |
Ainult hiinas.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.09.2018 21:57:19
|
|
|
Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
12.09.2018 21:58:33
|
|
|
| Ak_47 kirjutas: |
Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast. |
pole hullu, eestlased ongi rikkad inimesed.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.09.2018 22:02:52
|
|
|
Mis te spekuleerite - Soome Apple poes ju hinnad näha...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.09.2018 22:02:59
|
|
|
Natuke ootamist ja saab X ~500€. Aeg pävi näinud 7 välja vahetada
Minu taluvuse piir on ~500€ miinus vana.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
12.09.2018 22:06:23
|
|
|
Telefonide hinnalagi tõusis tänasest kenasti ikka :O
iPhone Xs Max 64GB 1279 €
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
12.09.2018 22:09:34
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| hode kirjutas: |
| Kas ma nägin õieti, et XR oli dual sim? |
Ainult hiinas. |
Sain vastuse, XR-il on siiski dual olemas igal pool
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.09.2018 22:10:24
|
|
|
E sim on, mitte et pistad kaks füüsilist simi sisse.
Või sain valesti aru?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
12.09.2018 22:13:17
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
E sim on, mitte et pistad kaks füüsilist simi sisse.
Või sain valesti aru? |
5Dual SIM support will be available via a free software update later this fall. Use of Dual SIM requires two wireless service plans (which may include restrictions on roaming). Certain restrictions apply to use.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
12.09.2018 22:22:37
|
|
|
| Reaalne DUAL-Sim oli vist vaid Hiinas? Ülejäänud kohtades e-sim+füüsiline sim?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.09.2018 22:26:04
|
|
|
Kodulehel on ju andmed väljas, lugege.
https://www.apple.com/iphone-xr/specs/
>> SIM Card
>> Dual SIM (nano-SIM and eSIM) '11
>> iPhone XR is not compatible with existing micro-SIM cards.
>>
>> '11 - eSIM will be available later this year through a software update. Use of eSIM requires a wireless service plan (which may include restrictions on switching service providers and roaming, even after contract expiration). Not all carriers support eSIM. Use of eSIM in iPhone may be disabled when purchased from some carriers. See your carrier for details. To learn more, visit https://support.apple.com/kb/HT209044.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
13.09.2018 00:07:10
|
|
|
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
13.09.2018 09:04:51
|
|
|
| Tundub, et kui OLED display ei koti, siis tänavune "odavtelefon" Xr on parem valik, kui praegune X...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.09.2018 09:12:42
|
|
|
| tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
13.09.2018 09:26:16
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas. |
Ei vasta tõele, 17.09 on ametlik release date.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.09.2018 09:30:54
|
|
|
| Beta meestele pakkus kohe pärast üritust uuendamist iOS 12 GM peale. 2+ GB uuendus oli.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
13.09.2018 09:35:32
|
|
|
Ju siis test kasutajatele tuli varem. Vahet pole eriti ka muidugi, 17.09 on ka kohekohe.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
13.09.2018 13:30:37
|
|
|
Nüüd kui uus välja välja kuulutatud, siis peaksid vanadel roimadel ka hinnad langema?
SE ja 7 Plus (kodukasutuse pigem, ipadi ei taha) pakuvad huvi. Need uued ja suured labidad jätavad täiesti külmaks > no ei kanna telefoni käes, autos pole sellist labidat kuskile panna ja tasku ka labidat ei topi.
Kumbki vist lähiajal ära surra ei tohiks (no kui uuena siis 2a garantiid ehk 2020 lõpuks peaks veel kasutada ju saama...).
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.09.2018 13:42:39
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades. |
Kas kuidagi visuaalselt ka või puhtalt numbreid vaadates? Endal 319ppi ja 0 häda olnud visuaalselt, kuigi olen üpris picky. Ei saa hästi aru telefonides kõrgete resode taga ajamisest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.09.2018 13:48:08
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Nüüd kui uus välja välja kuulutatud, siis peaksid vanadel roimadel ka hinnad langema?
SE ja 7 Plus (kodukasutuse pigem, ipadi ei taha) pakuvad huvi. Need uued ja suured labidad jätavad täiesti külmaks > no ei kanna telefoni käes, autos pole sellist labidat kuskile panna ja tasku ka labidat ei topi.
Kumbki vist lähiajal ära surra ei tohiks (no kui uuena siis 2a garantiid ehk 2020 lõpuks peaks veel kasutada ju saama...). |
Mismoodi uued labidad? Suurem ekraan, väiksem kest või sama suur kest kui 7plusil. Autos käib magnet hoidikuga ja tasku mahub ka ilusti kui mingi skinny teksaseid ei kanna.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.09.2018 13:53:39
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| tõsi... aga 326ppi on vähe nadi 2018a standardeid ja 900eurost hinnalipikut arvestades. |
Kas kuidagi visuaalselt ka või puhtalt numbreid vaadates? Endal 319ppi ja 0 häda olnud visuaalselt, kuigi olen üpris picky. Ei saa hästi aru telefonides kõrgete resode taga ajamisest. |
olin sama meelt kuni 326 pealt 401 peale läksin.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.09.2018 14:03:14
|
|
|
Kirjelda vahet.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.09.2018 14:22:49
|
|
|
| Silmal on mõnusam ja ilusam. Milleks vahtida vähem kvaliteetset pilti kui saad paremat pilti vahtida. Muidugi kui telefon ainult helistamiseks, meilide vaatamiseks, päevas korra delfi lugemiseks siis savi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.09.2018 14:42:58
|
|
|
IMO Xs 300eur hinnavahe Xr'ga küll ennast ei õigusta...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.09.2018 14:47:54
|
|
|
https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
| tsitaat: |
Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.
|
Ja arvatavasti ei tule ka tuge
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.09.2018 14:49:27
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kirjelda vahet. |
inimeste ootused ja vajadused on erinevad. Mõttetu on hakata seda lahkama.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
13.09.2018 14:53:12
|
|
|
| rmc, ausaltöeldes 432ppi pealt 577ppi peale minnes oli isegi päris märkimisväärne vahe, kuigi too varasem telefon tundus enne üle minekut väga hea pildiga (FHD 5.1" peal). Hetkel seda vana telefoni vaadates on vahe täiesti ilmselge olenemata sellest, et mõlemad isegi AMOLED ekraanid. Seega jah, enne kui paremat pole kasutanud, siis ilmselt ei oskagi puudust tunda.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.09.2018 14:59:28
|
|
|
Anti, mõtlesingi subjektiivset arvamust, puhtalt. Konkreetset vahet, siis, mitte hkurujo88r'i kombel mittemidagiütlevat vahet.
Mihkel., millises kasutuses täpsemalt selget vahet koged? Pean silmas just kasutusel tuntavat vahet, mitte puhtalt piksliotsimist.
Kordan veel üle, et ise ka väga picky ja ühtlasi lisan, et ei soovi kellelegi kasutuskogemust või vajadusi ette dikteerida, lihtsalt huvitab, milleks ja üritan aru saada, kas vahe õigustab väiksemat akukestvust.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
13.09.2018 15:00:18
|
|
|
Mis mõttes millisel kasutusel? Võtan telefoni kätte, avan ekraaniluku ja näen selgemat/teravamat/ilusamat pilti. On vaja midagi enamat kogeda rohkematest pikslitest?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.09.2018 15:44:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
| tsitaat: |
Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.
|
Ja arvatavasti ei tule ka tuge |
Kuna Telial on tehniline võimekus eSIM kasutamiseks olemas, siis pikka probleemi ei näe.
Küll aga on ilmselt keerukam mID selle peale saada, see on ju tavalise simiga seotud ja töötab vaid sellega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
13.09.2018 16:57:00
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
https://geenius.ee/uudis/uute-iphoneide-kauaoodatud-funktsioon-ei-hakka-eestis-toole/
| tsitaat: |
Eile esitletud iPhone’idel on pärast pikka ootamist lisatud kahe SIM-kaardi tugi, aga tegelikult saab telefoni panna siiski ühe füüsilise SIM-kaardi ja teine on eSIM ehk elektrooniline SIM-kaart. Kasutajate meelehärmiks ei ole Eesti operaatoritel esialgu kavas toetada uute iPhone’ide eSIM-i funktsiooni.
|
Ja arvatavasti ei tule ka tuge |
Kuna Telial on tehniline võimekus eSIM kasutamiseks olemas, siis pikka probleemi ei näe.
Küll aga on ilmselt keerukam mID selle peale saada, see on ju tavalise simiga seotud ja töötab vaid sellega. |
Elisal on mingi teema selle mID-ga juba testimises ju? Kaugel Telial see on?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.09.2018 18:12:14
|
|
|
vot sellist midagi meeles oli aga täna vist veel pakkumises pole.
Telia teemas juba vastasin, aga eelmüüki tulevad:
21.sept kell 00.01
Xs saadavus on piiratud, Xs Max peaks parem olema. kõik värvid.
Xr kohta info puudub.
tõenäoliselt on Xs värvidest vaid üksikud eelmüügis arvestades varasemaid kogemusi. samas on paar nädalat hiljem juba asi parem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
14.09.2018 09:06:34
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas. |
mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
14.09.2018 09:29:35
|
|
|
| omg kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas. |
mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada? |
On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
15.09.2018 08:08:48
|
|
|
| Skyline kirjutas: |
| omg kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas. |
mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada? |
On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi. |
edit: Õhtul selgus, et mõlemat ei ole veel siiski carplays. Interneedusest selgus, et hetkel alles testitakse ühilduvust/toimivust ja pole teada, kunas päriselt toimima hakkab. Google maps testib juba usinalt igatahes. allikas siin: https://9to5mac.com/2018/09/14/ios-google-maps-carplay/ Wazega sama teema, ilmselt nädalate küsimus ma loodan.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
15.09.2018 10:31:47
|
|
|
| Tartus mõistliku hinnaga iphone aku vahetust leidub ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
15.09.2018 14:46:50
|
|
|
iDeal ei sobi mingil põhjusel?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
15.09.2018 17:15:52
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| Skyline kirjutas: |
| omg kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas. |
mis siis selgus? on olemas või tuleb ikka JB kasutada? |
On olemas kui betasse enrollid. JB-st pole juttugi. |
edit: Õhtul selgus, et mõlemat ei ole veel siiski carplays. Interneedusest selgus, et hetkel alles testitakse ühilduvust/toimivust ja pole teada, kunas päriselt toimima hakkab. Google maps testib juba usinalt igatahes. allikas siin: https://9to5mac.com/2018/09/14/ios-google-maps-carplay/ Wazega sama teema, ilmselt nädalate küsimus ma loodan. |
JBga töötab küll kenasti - pole wazega probleemi täheldanud ju siis ikka ühildub kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
16.09.2018 13:09:30
|
|
|
| Kas on sellist äppi mis pilvest topelt pildid ära kustutab. Muidu üks aval jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2018 08:46:50
|
|
|
Hakkab see 3.5mm jacki kaotamine igal pool ilmet võtma, isegi see "flagship killer" oneplus väidetavalt kaotab selle ära.
iphone puhul airpodse kasutad siis tundub muidugi see ristiretk 3.5mm jack pesa jaoks veidrus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.09.2018 08:53:12
|
|
|
Mõistlik, kes adapterit vajab, ostab juurde. Milleks kõikidele vägisi kaasa pressida? Pooled klapid jäid ka tõenäoliselt puutumatult karpidesse vedelema.
Otsus oli kindlasti juba algselt selline, kaasa pandud adapteriga üleminekuaasta planeeriti lihtsalt emotsioone lahjendama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
17.09.2018 09:18:05
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| Tartus mõistliku hinnaga iphone aku vahetust leidub ? |
mobix
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.09.2018 10:16:24
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Hakkab see 3.5mm jacki kaotamine igal pool ilmet võtma, isegi see "flagship killer" oneplus väidetavalt kaotab selle ära.
iphone puhul airpodse kasutad siis tundub muidugi see ristiretk 3.5mm jack pesa jaoks veidrus. |
| ot: |
| Väidetavalt pole ka sel sügisel saabuvatel iPadidel 3.5mm pesa. Saab ümber see aeg. |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|