Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 926, 927, 928 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.09.2018 12:04:11 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
seeru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
DamienDK, loe oma eelmisi postitusi uuesti.

Lisaks, mis sa ikka seda uut boksi ootad kui seda juba kasutad icon_idea.gif
Su viimasel postitusel on pr lõhn juures icon_lol.gif

Minu ootus on nüüd pigem juba see, et saaks vanast MPEG2 -st lõplikult lahti. Samuti ADSL ühendustest. Kaotada SD striimid.
Ja just sellepärast, et parandada Telia TV pildikvaliteeti.
Kui seda ei juhtu, siis need uued boxid on nagu mõttetud küll natuke.
Või siis neile, kes kasutavad ADSL-ist paremaid ühendusi pakkuda kvaliteetsemaid striime aga seda ka natuke mõttetu loota heategevusetus-firmalt, et muudkui hoiavad paralleelselt mahakeeratud bitratega SD ja HD striime kõrvuti püsti. Saavad kõik kehvemat ja kogu moos.
Seeru, senikaua kuni Amino digiboks on kasutatav siis MPEG2 ka ei kao. Arusaadav ju miks Telia soovib, et inimesed enda Amino digiboksid vahetaksid uutemate Motorolade või Arriste vastu. icon_cool.gif

Ma ei tahtnud lihtsalt nii reljeefselt väljenduda.
icon_lol.gif
Aga ei oleks ka mõtet Amino kasutajaid ärritada, kui Amino kinnipanek võimekamate bokside kasutajatel pildikvaliteedis midagi paremaks ei muudaks.
Praegu on nii, et kõik saavad just sellist teenust, mida võimaldab veel keti tehniliselt kõige vanem ja nõrgem lüli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 13:53:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ole hea, saa üle juba.
idiootne näide sellegipoolest, viasat teeb lepinguorjuse ja kallima kuutasuga. kui te just arvasite et see nii lihtne on, miks see siis kliendid jooksma pani.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 14:35:01 vasta tsitaadiga

Telial on uue boksi turule tulemisega ju väga lihtne Aminote asemele Arrised tasuta anda. Rendist peaks neid ju hulgi tagasi tulema. Äraviskamise asemel saaks need kenasti anda sinna kus neid vaja.
Ja justnimelt Arrised ande Aminote asemele - mitte Motorolad - ei ole vaja, et see tehniline park jääks sealt edasi Motorola taha 10+ aastaks kinni.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 16:03:45 vasta tsitaadiga

On üks probleem tekkinud seoses salvestusega. Nimelt kui hakata algusest vaatama saadet, mis hetkel veel käib, ja kui siis tänu reklaamide edasikerimisele saatele järgi jõuan, siis varem tuli ekraanile teavitus, et saade alles käib ja pakkus variandi, et lülitan kanalile, siis nüüd juhtub vahel see, et
1. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind tagasi sinna, kus kohast ma saadet kerima hakkasin (tavaliselt siis reklaami algusesse) või
2. tuleb teavitus saate salvestamise kohta ja "viskab" mind ajaliselt 1-2 minutit tagasi sellest kohast, kus saade parasjagu on
Kui kasutan puldil Back nuppu, siis väljub salvestusest ja saan saadet reaalajas edasi vaadata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 21:37:11 vasta tsitaadiga

Tuli 123'st kõne, a la "paneme teie Amino varsti kinni, pakume asemele üüri-Arrist jne"..

Esimene õhtu oli okei, hommikul telekat käima pannes juba pilt ja heli hakkisid. Tegin kogu kompotile (ruuter ja boks) resa ja justkui pikapeale hakkas normaalselt jälle tööle, täna õhtul telekat käima pannes (Arris oli non-stop järel) jälle slaidishow katkendliku heliga. Ruuter on Asus, millel on üks port lihtsalt digiboksi sillatud, ilma igasuguste igmp-proxy'deta (1 telekas ainult taga). Aminoga ei olnud kunagi sellist kuradi keberniiti. Töötas ja mott. Selline tunne et Arris töötab käivitades juba oma võimete piiril ja pool päeva taga olnud - saab kuskil jaks/ressurss otsa..

Arris istub teleka HDMI pesa taga, kui peaks oluline olema. Ühendus on 100/100.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 22:01:53 vasta tsitaadiga

aht0, lase videosse kui kordub, visuaalselt annaks ehk hinnata milles asi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 10:23:56 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Selline tunne et Arris töötab käivitades juba oma võimete piiril ja pool päeva taga olnud - saab kuskil jaks/ressurss otsa..

Võib tegelikult ka võrguressurss otsa saada.

Aga alustuseks Arrisele nupust resett, äkki läheb paremaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 10:56:15 vasta tsitaadiga

Tuli välja et Telia TV'le Arrise taga ei meeldinud netile (mitte TV'le!) määratud custom DNS aadressid. TV enda DNS'id olid automaatsed (tean et need erinevad interneti omist). Nüüd töötab telekas normaalselt aga ma ei ole väga häppy selle üle et ma pidin interneeduse enda DNSid ringi konfima.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 20:34:04 vasta tsitaadiga

nutikas digibox teavitas, et puldil hakkavad patareid tühjaks saama. Pakkus võimalust saata uued patareid postiga koju, kuid mida pole, on patareid.
Lubati 2-4 tööpäeva jooksul, nüüd vist 7+ tööpäeva möödas. 2.80 EUR patareide eest kah arvel juba olemas. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 20:48:23 vasta tsitaadiga

Ja digiboks ei saa aru kui panen, et unusta tühjad patareid, teavitab ikka paari päeva pärast et patareid tühjenevad. Panen uuesti et unusta, aga no ikka jälle tuleb paari päeva pärast teavitus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 20:54:28 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
nutikas digibox teavitas, et puldil hakkavad patareid tühjaks saama. Pakkus võimalust saata uued patareid postiga koju, kuid mida pole, on patareid.
Lubati 2-4 tööpäeva jooksul, nüüd vist 7+ tööpäeva möödas. 2.80 EUR patareide eest kah arvel juba olemas. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
juhtus kord sama, kui polnud esmaselt tellituid patakaid ega klienditoe kaudu teele pandud teisi.
Võtsin Selverist ise uued ning ~ülejärgmine päev oli kaks komplekti patareisid ühes (edit: kahes siiski) ümbrikus postkastis.


viimati muutis Anna tooli 08.09.2018 21:21:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2018 21:10:25 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
nutikas digibox teavitas, et puldil hakkavad patareid tühjaks saama. Pakkus võimalust saata uued patareid postiga koju, kuid mida pole, on patareid.
Lubati 2-4 tööpäeva jooksul, nüüd vist 7+ tööpäeva möödas. 2.80 EUR patareide eest kah arvel juba olemas. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif


õnneks teavitab nutikas digiboks paar kuud ette, et patareid on tühjenemas ja siis on aega oodata millal eesti post kaugelt maalt suure pakendi kohale toob.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.09.2018 21:40:29 vasta tsitaadiga

Viskan vanale teemale hagu alla - minuTV'sse on vahepeal lisandunud PBK, Ren TV ja NTV Mir, aga mida ikka veel pole, on ETV+. Niimoodi integreerimegi siis venekeelseid või, Venemaa propat tuleb nagu kosest, aga ainukest "oma" venekeelset kanalit nimekirja ei saa...

pppd kirjutas:
kas minutv's etv+'i polegi, arvutist üritan vaadata?


indrpo kirjutas:
Samas julgen väita, et ühtegi vene kanalit minuTVs pole olnud, samas justkui midagi lisati, on lisandumas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2018 00:37:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Stabby kirjutas:
nutikas digibox teavitas, et puldil hakkavad patareid tühjaks saama. Pakkus võimalust saata uued patareid postiga koju, kuid mida pole, on patareid.
Lubati 2-4 tööpäeva jooksul, nüüd vist 7+ tööpäeva möödas. 2.80 EUR patareide eest kah arvel juba olemas. icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif


õnneks teavitab nutikas digiboks paar kuud ette, et patareid on tühjenemas ja siis on aega oodata millal eesti post kaugelt maalt suure pakendi kohale toob.

hui ta teavitab, 3 päeva ja pult läheb lolliks thumbs_up.gif
õnneks tagavara kodus olemas icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 01:02:21 vasta tsitaadiga

Õnneks ei pea seda pulti kasutama icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2018 01:09:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Õnneks ei pea seda pulti kasutama icon_razz.gif

no seda ka...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 11:53:26 vasta tsitaadiga

update: patareide saatmise ülekoormuse tõttu olevat neil tekkinud tõrked, aga lubati uue nädala alguses kohale saata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.09.2018 13:11:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
õnneks teavitab nutikas digiboks paar kuud ette, et patareid on tühjenemas ja siis on aega oodata millal eesti post kaugelt maalt suure pakendi kohale toob.

Ära aja seepi suust välja.
Midagi ei teavitand ja mis õnn see üldse oleks?

S2 pult aitas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 13:16:13 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
õnneks teavitab nutikas digiboks paar kuud ette, et patareid on tühjenemas ja siis on aega oodata millal eesti post kaugelt maalt suure pakendi kohale toob.

Ära aja seepi suust välja.
Midagi ei teavitand ja mis õnn see üldse oleks?

S2 pult aitas.


Tsiteerisin siin varasemaid postitusi kus väidetakse, et korduvalt tuleb ekraanile teavitus, patareid tühjenevad ja soovitatakse uued tellida või panna.
Kasutajad siin väitsid korduvalt, et nad tarbisid neid "tühje" patareisid veel pool aastat, aasta jms.
Kus see seep siis oli?

Sisuliselt on ka õige, et patareid peaks veel mõnda aega kestma peale hoiatust. Kõige enne kaob IR juhitavus mis Arriste korral toimub siis kui ei ole RF seotud. Enamasti siis TV ja VOL nupud mis teleri jaoks häälestatud (kui on)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:20:19 vasta tsitaadiga

Ehk siis tuleb välja, et see teavitus tuleb üsna suvalisel ajal. Mõnikord pool aastat enne uute patareide vajadust, mõnikord mõni päev.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:24:03 vasta tsitaadiga

Kogu sisu.... Kas TV3 ja TV6 on ka terves EUs vaadatavad?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:25:36 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ehk siis tuleb välja, et see teavitus tuleb üsna suvalisel ajal. Mõnikord pool aastat enne uute patareide vajadust, mõnikord mõni päev.

Suvaline ei saa olla sellepärast, et pult annab patareide pingelangusest serverile teada, mille järel saadetakse teavitus digiboksi kaudu ekraanile. Tõsi on see, et teavitust saab ära kaotada mitmel erineval viisil ning see ka juhtival kohal oleval pereisikul nägemata jääb.

Vana patarei kestvus peale teavitust sõltub ilmselt mitmetest asjaoludest. Kes palju pulti tallab ja on siis IR või RF peal, viimane kannatab lõdvalt pool aastat aga IR enam telerit tööle ei pane.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:28:15 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ehk siis tuleb välja, et see teavitus tuleb üsna suvalisel ajal. Mõnikord pool aastat enne uute patareide vajadust, mõnikord mõni päev.

Suvaline ei saa olla sellepärast, et pult annab patareide pingelangusest serverile teada, mille järel saadetakse teavitus digiboksi kaudu ekraanile. Tõsi on see, et teavitust saab ära kaotada mitmel erineval viisil ning see ka juhtival kohal oleval pereisikul nägemata jääb.

Vana patarei kestvus peale teavitust sõltub ilmselt mitmetest asjaoludest. Kes palju pulti tallab ja on siis IR või RF peal, viimane kannatab lõdvalt pool aastat aga IR enam telerit tööle ei pane.
Su postitus ei lükka ümber minu väideti. See hetk, mil pult patareide pingelangusest teada annab, on suvaline, vastavalt HVF kogemusele, mille sa ise välja tõid.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:38:17 vasta tsitaadiga

sakinaga, number on ikka kõigil sama millele vastavalt teade saadetakse kui näiteks 3V asemel on 2V siis info läheb. (tegelikku parameetrit ei tea).

pealegi, suvaliselt saadetaval teatel poleks mingit mõtet. küll aga edastatakse mingi aja tagant teade uuesti kui kl pole reageerinud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:40:02 vasta tsitaadiga

Tundub siis, et mõõteviga on liiga suur icon_wink.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:48:33 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tundub siis, et mõõteviga on liiga suur icon_wink.gif

lugesid mõttega ikka?
mitte mõõtmine pole vale, volt on volt vaid kasutuse intensiivsus ja tehnoloogia millel pult toimib. vastavalt nendele, ei saa kasutusiga peale teavitust ennustada.

salatoimik,
Spoiler Spoiler Spoiler

Jah, lase suvaline VPN käima ja testi ise.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:48:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Tundub siis, et mõõteviga on liiga suur :wink:

lugesid mõttega ikka?
mitte mõõtmine pole vale, volt on volt vaid kasutuse intensiivsus ja tehnoloogia millel pult toimib. vastavalt nendele, ei saa kasutusiga peale teavitust ennustada.
Ühel juhul saab pulti kasutada 2 päeva, teisel juhul pool aastat. Kusagil on keegi teinud apsaka, kui teade niivõrd erinevatel aegadel tuleb. Pole absoluutselt vahet, mis tehnoloogia kasutusel on või mis volt patareil parasjagu on. Kasutajat see ei huvita. Kasutaja jaoks on tegemist ebausaldusväärse teatega.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 15:53:13 vasta tsitaadiga

sakinaga, fakt on ikka sama, patareid on otsakorral ja vajavad vahetust icon_smile.gif see on eesmärk, mitte see, et kasutaja peab reede õhtul avastama, et ainult üks kanal ees ja seda vahetada ei saa. Eesmärk pole ka patareid säästu mõttes kotti lasta, kes aga soovib, teab vähemalt varupatareid riiulisse ära osta.
arvamusi on mitmeid, las ta siis olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 09.09.2018 16:16:35 vasta tsitaadiga

Patareide teade tuleb siis, kui kindel VOLT on tuvastatud.
Pole ühele üks, teisele teine, on üks kindel volt, millest alates.

Vandenõuteooriad jätke endale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 16:40:25 vasta tsitaadiga

armjan, kas HBO-s oleks võimalik teha nii, et kõikides digiboksides näitaks sama "Viimati vaadatud" rubriigi sisu ja seriaalide puhul näitaks õigesti, milline on viimati vaadatud episood?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 09.09.2018 17:38:53 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
armjan, kas HBO-s oleks võimalik teha nii, et kõikides digiboksides näitaks sama "Viimati vaadatud" rubriigi sisu ja seriaalide puhul näitaks õigesti, milline on viimati vaadatud episood?


Usun küll. Siiani on olnud nii, et iga boks on eraldi vaatajakoht, kus võidakse tarbida sisu erineva inimese poolt (lastetuba, elutuba, magamistuba magamistuba.. Garaaž icon_razz.gif jne). Samas, kui pooleli olevat sisu teisest boksist tarbida, pakutakse jätkamise võimalust, kuigi antud boksis vastavat ei tarbitud. Selles osas veidi küsitav olukord juba täna.

Lahendab selle eraldi profiilide sisse viimine.

Panen info lauda, seda saan ikka teha icon_smile.gif leian, et oleks õige näidata sisu vastavalt sellele, mis juba tarbitud, mis pooleli ja seda kuni profiilid sisse viiakse (kui üldse).

Täna registreeritakse iga vaatamine vastavalt boksile (samas jätkamisel teatakse, et sisu vaadati sama teenuse tarbija poolt).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 17:51:38 vasta tsitaadiga

Hetkel laps vaatab seriaali kas oma toast või elutoast.
Mina vaatan sama seriaali kabinetist või elutoast.
Katsu nüüd järge pidada kes kusmaal on. Eriti kui kattuvaid seriaale on rohkem kui 1.
Hakka või eraldi kaustikut pidama et millega kui kaugele jõudnud olen. icon_lol.gif

Abiks oleks Netflixi taoliste "pehmete" profillide sissetoomisest.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 17:59:58 vasta tsitaadiga

No kui mitu inimest vaatab eri boksidest sama seriaali, siis on asi päris hull.
Aga ootame siis mingit lahendust.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2018 18:08:58 vasta tsitaadiga

Kuidas pulti boksis lahti siduda?
Motorola numbrinuppudega pult töötab suurepäraselt ka teise toa arrisega icon_rolleyes.gif
Ma ei tahaks seda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 18:28:19 vasta tsitaadiga

Vist ei tohiks olla lahendust. Arris on RF puldiga paaris?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 09.09.2018 18:28:47 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Patareide teade tuleb siis, kui kindel VOLT on tuvastatud.
Pole ühele üks, teisele teine, on üks kindel volt, millest alates.

Vandenõuteooriad jätke endale.

Siin on üks aga - patareid puldis on ühendatud paralleelselt. Ja kui juhtub, et üks nendest patareipesaga eriti head kontakti ei anna, siis ongi anomaaliad kummitamas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2018 18:54:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vist ei tohiks olla lahendust. Arris on RF puldiga paaris?
arrise taga kasutan lg pulti
Mis siis saab kui teise arrise ka koju toon, teisest toast hakkab 2 boksil kanaleid vahetama? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 09.09.2018 18:59:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vist ei tohiks olla lahendust. Arris on RF puldiga paaris?
arrise taga kasutan lg pulti
Mis siis saab kui teise arrise ka koju toon, teisest toast hakkab 2 boksil kanaleid vahetama? icon_eek.gif


Seo pult RFga ja ei sega see ühtki teist seadet. IR võibki segada, kui signaal teise seadmesse suudab peegelduda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.09.2018 19:50:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vist ei tohiks olla lahendust. Arris on RF puldiga paaris?
arrise taga kasutan lg pulti
Mis siis saab kui teise arrise ka koju toon, teisest toast hakkab 2 boksil kanaleid vahetama? icon_eek.gif


Ei sega kui seotud on - mul toas üks ja kõrval köögis teine , ei sega nad kumbki üksteist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 23:13:03 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vist ei tohiks olla lahendust. Arris on RF puldiga paaris?
arrise taga kasutan lg pulti
Mis siis saab kui teise arrise ka koju toon, teisest toast hakkab 2 boksil kanaleid vahetama? icon_eek.gif


Ei sega kui seotud on - mul toas üks ja kõrval köögis teine , ei sega nad kumbki üksteist


Mul on ühe televiisori taga kaks Arrist. Üks pult ühele, teine teisele. Mõlemad seotud RF-ga ning üksteist ei sega. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2018 23:27:59 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tundub siis, et mõõteviga on liiga suur icon_wink.gif

Mõõteviga ei pruugi üldse olla. Lihtsalt pärast teavitust võib patareidesse alles jäänud energia hulk olla erinev. Seda ei saa ju jääkpinge mõõtmise alusel nii täpselt hinnata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 00:02:28 vasta tsitaadiga

Aga miks Telia ei saa aru kui valida "unusta" kui tuleb see patareide tühjenemise teade. Või mis selle "unusta" valiku mõte on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 10.09.2018 11:39:45 vasta tsitaadiga

Kuku saates Restart rääkis Telia televaldkonna juht Karl Anton, et lähi nädalate jooksul tuleb uus boks. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 11:55:42 vasta tsitaadiga

Huvitaja saates räägiti HBO teenusest. Lubati, et USAs esilinastunud seriaali osad on tõlgitult juba järgmisel hommikul eestlastele saadaval.
Netflixi kohta öeldi, et Telial on õigus meie turul Netflixi näidata, aga kuna Telia boksid ei ole Netflixi sertifitseeritud, siis nendega ei tohi teenust näidata.
https://vikerraadio.err.ee/856130/huvitaja-hbo-toodang-joudis-eestisse
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 10.09.2018 12:01:27 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Huvitaja saates räägiti HBO teenusest. Lubati, et USAs esilinastunud seriaali osad on tõlgitult juba järgmisel hommikul eestlastele saadaval.
Netflixi kohta öeldi, et Telial on õigus meie turul Netflixi näidata, aga kuna Telia boksid ei ole Netflixi sertifitseeritud, siis nendega ei tohi teenust näidata.
https://vikerraadio.err.ee/856130/huvitaja-hbo-toodang-joudis-eestisse

Loodame, et uus boks on sertifitseeritud.
Rootsis ju VIP 4302 näitab Netflixi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 12:04:33 vasta tsitaadiga

See HBO tõlge on ka paras huumor.
Viimati vaatasin Sopranosid ja paar ehedamat näidet.

Tony Soprano tervitas hommikul oma naist ja tütart:
Morning, ladies.
Tõlge oli: Hommikused daamid.

Mehed mängisid kaarte, ärtu mast käidi lauda.
Hearts.
Tõlge oli: Südamed.

Jne. Jne.
Tip-top. Tundub, et tõlkija ei süvene eriti konteksti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 12:09:58 vasta tsitaadiga

Tõlke eest pidi vastutama HBO, kes tellib selle teenuse mingilt Eesti firmalt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 12:10:38 vasta tsitaadiga

Sõber kurtsis just sama icon_lol.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 12:16:13 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
alpha kirjutas:
Huvitaja saates räägiti HBO teenusest. Lubati, et USAs esilinastunud seriaali osad on tõlgitult juba järgmisel hommikul eestlastele saadaval.
Netflixi kohta öeldi, et Telial on õigus meie turul Netflixi näidata, aga kuna Telia boksid ei ole Netflixi sertifitseeritud, siis nendega ei tohi teenust näidata.
https://vikerraadio.err.ee/856130/huvitaja-hbo-toodang-joudis-eestisse

Loodame, et uus boks on sertifitseeritud.
Rootsis ju VIP 4302 näitab Netflixi.
Kardetavasti tuleb see sertifitseerimine iga riigi kohta ikka eraldi teha. NF pole ju huvitatud et boks softi iseärasuste tõttu laseks andmevoogu ilma DRM-ta välja.
Aga no loodame parimat.

alpha, ju siis tõlgitakse puhtalt teksti põhjal ilma saadet ennast nägemata. Siis tulevadki kohati sellised jaburused.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 13:13:56 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Tõlke eest pidi vastutama HBO, kes tellib selle teenuse mingilt Eesti firmalt.


Sarjade ja filmide lōpus on kirjas SDI Eesti www.sdimedia.com/et/service/subtitling
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 926, 927, 928 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.