|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2018 17:40:32
|
|
|
| miga kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
miga, küsin juba ennetavalt, et kuidas sul 5GHz wifiga lood on. Mul see kukub täiesti lambist korraks maha ja siis tuleb tagasi. 2,4 probleeme pole.
Ma siit ennem juba küsisin, aga keegi infot ei jaga |
Pole probleemi täheldanud ehk telefonid istuvad 5Ghz peal, PC on kaabli taga. Läppar ka kenasti 5Ghz küljes. |
Mul mingi vigane isend siis?
Võrk lihtsalt kaob ära ja tuleb tagasi.
Proovinud mitut moodi, kas sama nimega wifid, erineva nimega...Sama kala
Kedagi teist ka sel sageduse pole peale minu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
30.08.2018 17:53:20
|
|
|
| mingi radar või "4G" vms läheduses mis lendab sisse vbolla
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2018 18:23:55
|
|
|
| kevku kirjutas: |
| mingi radar või "4G" vms läheduses mis lendab sisse vbolla |
Rakveres radar? 5ghz peal ei tohiks suht midagi levida.
2,4 pole mingeid probleeme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2018 18:42:42
|
|
|
jeesus188, vaheta garantiikorras, oleks tegelikult kasulik teada kas probleem lahenes.
Omal alfatestist alates esimene versioon ja liigub sujuvalt. Ainsa riskikohana julgen mainida, et Primega võib esineda olukord kus sama nimega võrgud ja liikutes 5Ghz levialast välja, ei visata automaatselt 2Ghz peale aga see on teooria. Praktikas pole jaole saanud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2018 18:48:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
jeesus188, vaheta garantiikorras, oleks tegelikult kasulik teada kas probleem lahenes.
Omal alfatestist alates esimene versioon ja liigub sujuvalt. Ainsa riskikohana julgen mainida, et Primega võib esineda olukord kus sama nimega võrgud ja liikutes 5Ghz levialast välja, ei visata automaatselt 2Ghz peale aga see on teooria. Praktikas pole jaole saanud. |
Ma olen 3m kaugusel ruuterist, lihtsalt võrk kaob ära. Ühendab mind 2,4 külge automaatselt. Vahin siis wifi võrke ja mingi hetk tuleb tagasi.
Ma ennem ei saanud pointile pihta kui erinevad nimed panin neile
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2018 18:51:29
|
|
|
| jeesus188, pekkis 5Ghz wifi moodul, kui nii siis esimene kogemus. kui klientseade ja levihäired välistada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.08.2018 18:52:00
|
|
|
Telefonis Wifi Analyser on? Vaata tollega mis ärakadumise hetkel võrgus paistab. Arvatavasti ei midagi aga kontrollida tasub.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.08.2018 19:09:23
|
|
|
Täna on telia nett üpriski kvaliteetne olnud. Suht vahelduva vooluga on ja ei ole
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.08.2018 19:35:29
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Telefonis Wifi Analyser on? Vaata tollega mis ärakadumise hetkel võrgus paistab. Arvatavasti ei midagi aga kontrollida tasub. |
Tühjus on 5ghz peal, minu korteri piirides pole sellel sagedusel midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Codecci
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2007
|
31.08.2018 22:16:35
|
|
|
| Mul selline tunne, et Internet aeg-ajalt katkeb paariks sekundiks. Kuidas seda testida saaks, kas on asi teenusepakkujas?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.08.2018 23:09:59
|
|
|
| Codecci kirjutas: |
| Mul selline tunne, et Internet aeg-ajalt katkeb paariks sekundiks. Kuidas seda testida saaks, kas on asi teenusepakkujas? |
Start-search-cmd-ping neti.ee -t ja oota kas tegib regulaarseid auke või laseb torrent masina kooma.
Sisuliselt peaks operaatori poolne auk nähtav olema ruuterilt broadband tule kustumisega ja neti tule punaseks muutumisega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
03.09.2018 11:13:36
|
|
|
Targemad härrad siin äkki oskavad soovitada:
mida vaja siis on 40/10 neti pealt nt 100/100 või isegi 300/300 minnes
1. ruuter vaja vahetada
2. tellida pakett vastava kiirusega
3. tehnik kutsuda ja kaabel vedada tuppa?
mis veel?
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.09.2018 11:13:59
|
|
|
| Mis ruuter sul praegu on? Ilmselt tg798 või inteno. 100 jaoks esimene kärab, 300 jaoks inteno.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.09.2018 11:21:16
|
|
|
| Wifi on sellel muidugi aeglane ~60 max.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
03.09.2018 11:21:53
|
|
|
KillFrenzy,
kasutan vähe kah (mobla vahest sellega ühenduses)
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2018 11:30:34
|
|
|
| Siis telli lihtsalt 100/100 nett, rohkem liigutusi ära esialgu tee. Jääb väheks, vahetad ruuteri ja tellid kiirema.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
03.09.2018 21:17:22
|
|
|
Kas kellelgi veel on muret Telia sooduspakkumistega?
Reklaamitakse ja räägitakse, et saab soodustusi, aga siis ikka tõmmatakse lohku klient
Postkasti pandi pakkumine, et -50% internet kuueks kuuks kui liitud mingile numbrile helistades.
Muidugi võtsin 500/500 siis kui soodukas...
Eelmine kuu juba ei pandud lubatud -50% soodustust. Kui kisa tõstsin, siis öeldi, et keegi unustas lisada soodustuse ja nüüd peaks korras olema.
Kuigi uut arvet ei tehtud, pidin ikka vana kinni maksma.
Nüüd jälle uus arve ja soodustus -50% algas sellest ajast, kus kisa tõstsin, et soodustust pole.
Väga lamp suhtumine ikka Telia poolt. Kuus kuud soodustust ja nüüd 2 kuud juba luhta läinud, sest pole soodustust antud.
Tarbijakaitse case?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
03.09.2018 21:30:32
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Siis telli lihtsalt 100/100 nett, rohkem liigutusi ära esialgu tee. Jääb väheks, vahetad ruuteri ja tellid kiirema. |
Vastupidi, telli vana ruuteriga 50/50 nett ja kui sellest väheks jääb, siis telli 100/100 koos uue inteno rendiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
190318
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2018
|
03.09.2018 22:34:28
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Kas kellelgi veel on muret Telia sooduspakkumistega?
Tarbijakaitse case? |
Kui Sa alates teavitamise hetkest saad kokku 6 kuud soodustust, siis anna neile andeks, ikka juhtub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
04.09.2018 20:22:53
|
|
|
tundub, et neil ei ole see võrk ikkagi valmis siin Nõmmel!
Eile tegin tellimuse et 100/100 nett saada ja tehniku aeg sai ka kokku lepitud ...
ja öeldi, et jah ikka saab - minu küsimusele kas üldse saan seda kiiremat netti 100/100 näiteks
Täna tehti kõne ja öeldi, et Te ikkagi ei saa veel seda netti ning Teile helistatakse hiljem...
Küsisin, et kas siis hiljem ning Septembris - vastuseks tuli võibolla jah
eks me näe mis tralli siin saama hakkab!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2018 20:52:12
|
|
|
| metallika, nõmme pole kindlasti valmis, pool alles arenduses. tähtaega pole kuid ma oletan, et ehk järgmise aasta lõpuks võiks viimasteni jõuda. Mõned laigud on ka toimiva optika keskel, seal kus läheb torude puudumise tõttu kauem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2018 21:06:33
|
|
|
Telia kommunikatsioon on pigem lünklik. Kevadel sai sõlmitud koostöökokkulepe sidevõrgu moderniseerimiseks, pärast seda ei kipu aega kõppu. Peab vist jälle ise huvi üles näitama.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
04.09.2018 21:07:24
|
|
|
| metallika kirjutas: |
tundub, et neil ei ole see võrk ikkagi valmis siin Nõmmel!
Eile tegin tellimuse et 100/100 nett saada ja tehniku aeg sai ka kokku lepitud ...
ja öeldi, et jah ikka saab - minu küsimusele kas üldse saan seda kiiremat netti 100/100 näiteks
Täna tehti kõne ja öeldi, et Te ikkagi ei saa veel seda netti ning Teile helistatakse hiljem...
Küsisin, et kas siis hiljem ning Septembris - vastuseks tuli võibolla jah
eks me näe mis tralli siin saama hakkab! |
Meil lubati alguses juunis, siis augustis, nüüd oktoobris. Naabriaias on aga olemas.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2018 21:34:10
|
|
|
sakinaga, koostöökokkuleppe all pead silmas seda, et Telia küsis voli korteirühistusse valguskaablivõrk rajada ning küsis sellele ühistu juhtkonnast kellegi allkirja? Siis üldiselt peaks edasi liikumine toimuma ca 6 kuu jooksul (ei ole kivisse raiutud). Põmst ega ta tegemata jää, tundub, et fiibritööde teostajatest on puudust, igasuguseid ettevõtteid on rakendatud ja nendel tööd järjekorras.
Dijital, Lubadused oleks pigem sellised (paberil allkirjastatult), et kui sul 01.10 fiiber ei tööta siis korvame kõik kahjud sellest ajast alates.
Need on varem mainitud orienteeruvad võrgu valmimise tähtajad, isegi kui seal on kirjas, et võrk valmib XX.XX.XXXX ajal. See aeg on liikuv nagu oledki märganud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2018 21:41:40
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| sakinaga, koostöökokkuleppe all pead silmas seda, et Telia küsis voli korteirühistusse valguskaablivõrk rajada ning küsis sellele ühistu juhtkonnast kellegi allkirja? Siis üldiselt peaks edasi liikumine toimuma ca 6 kuu jooksul (ei ole kivisse raiutud). Põmst ega ta tegemata jää, tundub, et fiibritööde teostajatest on puudust, igasuguseid ettevõtteid on rakendatud ja nendel tööd järjekorras. |
Just sedasama silmas pidasingi jah Eks kui uus aastanumber saabub ja midagi kuulnud ei ole, siis tuletan ennast meelde projektijuhile
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
04.09.2018 22:20:16
|
|
|
ma usun, et mu teises kodus Pääskülas saab nett ka ennem paika kui mul siin Nõmmel
Kiiret pole kuid lihtsalt imelik, et kuupäev kirjas ja netis ka võimalik tellida jne - kuid reaalselt pole valmiski!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
04.09.2018 22:31:29
|
|
|
100/100 nett, inteno dg400, kaabliga ühenduses kõik korras, aga wifi kaudu alla 25 mbps üles 95 mbps. Ja seda telefoni, tahvli ja läpakaga. Kust peaks otsima viga?
Proovitud:
Seadmete restart
seadmete uuesti sidumine
ruuteri tarkvara uuendus
online klienditugi - laiutasid lõpuks käsi
telefonis tehniline tugi - laiutasid lõpuks käsi
Proovitud ka otsenähtavus ja telefoni ruuteri vaheline kaugus 1 m, sellises setupis nägin korra allalaadimise nr 40 mbps
Testitud speedtestiga ja arvutist androidi faili kopeerides
5 GHz peal hetkel ühtegi teist võrku pole, 2,4 peal on palju võrke. Tavaliselt on mul 2,4 üldse välja lülitatud, sest kõik kodused seadmed toetavad 5,8, aga praegu sees sama ssid ja parooliga.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.09.2018 22:38:09
|
|
|
| metallika kirjutas: |
ma usun, et mu teises kodus Pääskülas saab nett ka ennem paika kui mul siin Nõmmel
Kiiret pole kuid lihtsalt imelik, et kuupäev kirjas ja netis ka võimalik tellida jne - kuid reaalselt pole valmiski! |
A mis teete selle netiga?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
04.09.2018 23:01:22
|
|
|
Etz,
porr ofc
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
04.09.2018 23:06:43
|
|
|
| dex kirjutas: |
100/100 nett, inteno dg400, kaabliga ühenduses kõik korras, aga wifi kaudu alla 25 mbps üles 95 mbps. Ja seda telefoni, tahvli ja läpakaga. Kust peaks otsima viga?
|
25Mbps on mõlemate sagedustega vähe. Esiteks tõmba enda arvuti tootjale vastav rakendus ja lase kõik draiveriuuendused peale. Kui ei saa parem, siis lase intenole default konf peale ja ära timmi muud kui pane 2.4 ja 5GHz erinevate SSID-de alla ja vaata, kas endiselt jamab. Hiljem hoiagi erinevate all, pole mõtet lasta masinal mõelda, kui endal ka pea olemas.
viimati muutis jaakjaak22 05.09.2018 08:21:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2018 23:07:59
|
|
|
| Ükshaaval ikka proovisid seadmeid, teistel wifi väljas samal ajal?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
05.09.2018 14:10:39
|
|
|
Milline telia ruuter uue ja kiirema VDSLiga töötab? Hetkel see kõige esimene ilma aukudeta Inteno, kas sobib? Mõtlesin ehitajate meelitamiseks üle kontrollida, et riistvara OK. Äkki tuleb siis kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.09.2018 14:13:52
|
|
|
| Kui kiirest sa räägid 100 või 200? Viimase jaoks on prime vaja.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2018 14:43:02
|
|
|
400p
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
07.09.2018 10:45:42
|
|
|
Einoh tore.
Paar kuud tagasi väitis Telia helpdesk, et mu maja kõrval olev jaam on V35 toega - tulgu ma nüüd ilusasti esindusse uue ruuteri järele kuna vanemaid ei saa kasutada. Et siis saaks pakkuda 100/25 ja 200/50 kiirust.
Nüüd uurides, et pikka aega juba vaikus - mis seis on - leidis Telia helpdesk, et mu majakõrval olev seadmesõlm ikkagi ei ole V35 toega ja ei tea millal tuleb.
Toredad lubadused ehk siis "meelitati" ruuterit vahetama - nüüd siis 2 aastat taas kohustulik Teia klient.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.09.2018 10:54:38
|
|
|
paar päeva tagasi pandi 500/500 ühendus, ruuter DG400P
Tartus Veerikul
netis olen hetkel ipad air2 taga
probleem, et jube kõikuv on ühendus
vahepeal küll on kenasti 300-400mbps üles alla ping 6-14
aga hullematel hetkedel on asi kukkunud 1-2mbps pingiga 150+
vajutan ruuteri on/off nuppu siis läheb jälle paremaks mitte alati 300-400 peale aga noh nii 80mbps ikka
igatahes maalt linna kolimise rõõm neti osas kadus nagu kakahais
mobiilne nett kolkas tegi muidugi samu trikke aga seal ma seda eeldasingi
infoliinil vastati, et järjekord on 7min
mõtlesin, et kirjutan niikaua siia expertidele ja proovin uuesti
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.09.2018 10:54:53
|
|
|
| Wifi on wifi. Kui võimalik siis proovi kaabliga. Kui ei - vaheta kanalit ja palu jumalat. Kindlasti kasuta 5GHz mitte 2,4.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.09.2018 10:57:32
|
|
|
B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.09.2018 11:07:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale |
miks ta kukub
või mida teha, et ei kukuks
olen praegu teel ostma poja ja oma lauakatesse kõbusamaid wifi kaarte
ei ole viitsimist kaabeldusega mässata
ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
07.09.2018 11:10:51
|
|
|
Spoiler 
| Osiris kirjutas: |
Einoh tore.
Paar kuud tagasi väitis Telia helpdesk, et mu maja kõrval olev jaam on V35 toega - tulgu ma nüüd ilusasti esindusse uue ruuteri järele kuna vanemaid ei saa kasutada. Et siis saaks pakkuda 100/25 ja 200/50 kiirust.
Nüüd uurides, et pikka aega juba vaikus - mis seis on - leidis Telia helpdesk, et mu majakõrval olev seadmesõlm ikkagi ei ole V35 toega ja ei tea millal tuleb.
Toredad lubadused ehk siis "meelitati" ruuterit vahetama - nüüd siis 2 aastat taas kohustulik Teia klient. |
| indrpo kirjutas: |
kiirused muutuvad igas jaamas erinevatel aegadel, teemas on juba uue kiiruse tarbijaid kevadest saati.
minu "kolka" jaamas tehakse ettevalmistusi kuigi ma ei oodanud, et siia üldse tuleb, liiga palju pika liiniga kliente. siiski jagatakse need ära, kes jäävad pika liiniga adsl võimelisteks, oma dslami kaardile ja need kes on vdsl võimekusega, v35b vdsl kaartidele. |
Ootan ise ka, et see jagamine lõpuks ära toimuks. Kastis pidi 35b kaart olemas olema, lihtsalt pole ära ühendatud, tehnikut tsiteerides.
viimati muutis alar26t 07.09.2018 11:11:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.09.2018 11:11:34
|
|
|
5ghz levib kehvemini ja siis viskab sind 2,4 peale. Muuda 5ghz wifi nimi teiseks, siis saad seda reaalselt vaadata.
Mu 400p jällegi kaotab 5Ghz võrgu vahepeal ära. Pole jõudnud teliasse, et see ümber vahetada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.09.2018 11:11:34
|
|
|
| B6 kirjutas: |
ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä  |
Jah.
Ei usu et kukub 2.4ghz peale, lihtsalt wifi on wifi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.09.2018 11:13:01
|
|
|
B6, ja vaata korra eetrit, mis kanalite peal seal elu käib.
Otsi kõige vabam koht ja määra kanal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.09.2018 12:01:48
|
|
|
| B6 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale |
miks ta kukub
või mida teha, et ei kukuks
olen praegu teel ostma poja ja oma lauakatesse kõbusamaid wifi kaarte
ei ole viitsimist kaabeldusega mässata
ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä  |
Unusta ära see wifi lauakas. Vea kaabel. Wifi eeter läheb ajaga aina enam umbe ja probleeme võib ainult juurde tulla. Kaabel on kindel ja stabiilne ühendus.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.09.2018 13:42:12
|
|
|
et siis see ruuter on wifi asjus jama
tehnik ütles “P” tähendab profi aga ju tegi huumorit, pask tähendab järelikult
wifi eeter saab ajaga täis, no ok
hetkel näitab tahvel kolme wifit, enda telia, robottolmuimeja ja maja pealt üks kalev ka
kui ma ikkagi ei taha kaableid koridorilakke jooksma panna - naine hakkab irisema
siis ma järelikult pean sellele räbalale dg400p karbile asenduse leidma või mingi wifi laiendaja külge haakima
iseenesest muidugi kummaline, 4m peal ei suuda stabiilset wifi hoida
maal ma jah ostsin dovado karbi wifit laiendama, et õues ja maja teises otsas ka wifi oleks
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.09.2018 13:47:23
|
|
|
B6, asi pole ruuteris, vaid wifi kui ühenduse tüübi olemuses, mille puhul saab vaid laboritingimustes garanteerida mingeid (häid) numbreid. Isegi suured firmad, kellel on kasutada korralik infra ja seadmed, ei suuda pakkuda sulle igaks ajahetkeks sama head wifit, kui kaablivõrgust tulev toru võimaldaks ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 07.09.2018 13:48:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.09.2018 13:48:55
|
|
|
| tsitaat: |
tehnik ütles “P” tähendab profi
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.09.2018 13:59:50
|
|
|
einoh, ega ma ei arvanudki et ma wifiga saan 500/500 puhtalt kätte
aga see, et mul 2 päeva jooksul langeb korduvalt ja korduvalt ühendus 1mbps pingiga 100+ tasemele
kui ma ise lesin sama koha peal koikus 4m kaugusel ruuterist
no seda ma ka ei uskunud
sama tahvliga ja ürgne sony föön hotspotiks pärapõrgus ja ma ei näinud ka sellist uimerdamist
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.09.2018 14:05:42
|
|
|
B6, see 4m on ikka otsenähtavuses või on vahepeal 4 betoonseina?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|