Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 17:40:32 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
miga, küsin juba ennetavalt, et kuidas sul 5GHz wifiga lood on. Mul see kukub täiesti lambist korraks maha ja siis tuleb tagasi. 2,4 probleeme pole.
Ma siit ennem juba küsisin, aga keegi infot ei jaga


Pole probleemi täheldanud ehk telefonid istuvad 5Ghz peal, PC on kaabli taga. Läppar ka kenasti 5Ghz küljes.

Mul mingi vigane isend siis?
Võrk lihtsalt kaob ära ja tuleb tagasi.
Proovinud mitut moodi, kas sama nimega wifid, erineva nimega...Sama kala

Kedagi teist ka sel sageduse pole peale minu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 30.08.2018 17:53:20 vasta tsitaadiga

mingi radar või "4G" vms läheduses mis lendab sisse vbolla
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 18:23:55 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
mingi radar või "4G" vms läheduses mis lendab sisse vbolla

Rakveres radar? 5ghz peal ei tohiks suht midagi levida.
2,4 pole mingeid probleeme

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 18:42:42 vasta tsitaadiga

jeesus188, vaheta garantiikorras, oleks tegelikult kasulik teada kas probleem lahenes.
Omal alfatestist alates esimene versioon ja liigub sujuvalt. Ainsa riskikohana julgen mainida, et Primega võib esineda olukord kus sama nimega võrgud ja liikutes 5Ghz levialast välja, ei visata automaatselt 2Ghz peale aga see on teooria. Praktikas pole jaole saanud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 18:48:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188, vaheta garantiikorras, oleks tegelikult kasulik teada kas probleem lahenes.
Omal alfatestist alates esimene versioon ja liigub sujuvalt. Ainsa riskikohana julgen mainida, et Primega võib esineda olukord kus sama nimega võrgud ja liikutes 5Ghz levialast välja, ei visata automaatselt 2Ghz peale aga see on teooria. Praktikas pole jaole saanud.

Ma olen 3m kaugusel ruuterist, lihtsalt võrk kaob ära. Ühendab mind 2,4 külge automaatselt. Vahin siis wifi võrke ja mingi hetk tuleb tagasi.
Ma ennem ei saanud pointile pihta kui erinevad nimed panin neile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 18:51:29 vasta tsitaadiga

jeesus188, pekkis 5Ghz wifi moodul, kui nii siis esimene kogemus. kui klientseade ja levihäired välistada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 18:52:00 vasta tsitaadiga

Telefonis Wifi Analyser on? Vaata tollega mis ärakadumise hetkel võrgus paistab. Arvatavasti ei midagi aga kontrollida tasub.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 19:09:23 vasta tsitaadiga

Täna on telia nett üpriski kvaliteetne olnud. Suht vahelduva vooluga on ja ei ole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 19:35:29 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Telefonis Wifi Analyser on? Vaata tollega mis ärakadumise hetkel võrgus paistab. Arvatavasti ei midagi aga kontrollida tasub.

Tühjus on 5ghz peal, minu korteri piirides pole sellel sagedusel midagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 22:16:35 vasta tsitaadiga

Mul selline tunne, et Internet aeg-ajalt katkeb paariks sekundiks. Kuidas seda testida saaks, kas on asi teenusepakkujas?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 23:09:59 vasta tsitaadiga

Codecci kirjutas:
Mul selline tunne, et Internet aeg-ajalt katkeb paariks sekundiks. Kuidas seda testida saaks, kas on asi teenusepakkujas?


Start-search-cmd-ping neti.ee -t ja oota kas tegib regulaarseid auke või laseb torrent masina kooma.

Sisuliselt peaks operaatori poolne auk nähtav olema ruuterilt broadband tule kustumisega ja neti tule punaseks muutumisega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:13:36 vasta tsitaadiga

Targemad härrad siin äkki oskavad soovitada:

mida vaja siis on 40/10 neti pealt nt 100/100 või isegi 300/300 minnes

1. ruuter vaja vahetada

2. tellida pakett vastava kiirusega

3. tehnik kutsuda ja kaabel vedada tuppa?

mis veel?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:13:59 vasta tsitaadiga

Mis ruuter sul praegu on? Ilmselt tg798 või inteno. 100 jaoks esimene kärab, 300 jaoks inteno.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:16:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy,

789vn
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:21:16 vasta tsitaadiga

Wifi on sellel muidugi aeglane ~60 max.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:21:53 vasta tsitaadiga

KillFrenzy,

kasutan vähe kah (mobla vahest sellega ühenduses)
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 11:30:34 vasta tsitaadiga

Siis telli lihtsalt 100/100 nett, rohkem liigutusi ära esialgu tee. Jääb väheks, vahetad ruuteri ja tellid kiirema.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 21:17:22 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on muret Telia sooduspakkumistega?

Reklaamitakse ja räägitakse, et saab soodustusi, aga siis ikka tõmmatakse lohku klient

Postkasti pandi pakkumine, et -50% internet kuueks kuuks kui liitud mingile numbrile helistades.
Muidugi võtsin 500/500 siis kui soodukas...

Eelmine kuu juba ei pandud lubatud -50% soodustust. Kui kisa tõstsin, siis öeldi, et keegi unustas lisada soodustuse ja nüüd peaks korras olema.
Kuigi uut arvet ei tehtud, pidin ikka vana kinni maksma.

Nüüd jälle uus arve ja soodustus -50% algas sellest ajast, kus kisa tõstsin, et soodustust pole.

Väga lamp suhtumine ikka Telia poolt. Kuus kuud soodustust ja nüüd 2 kuud juba luhta läinud, sest pole soodustust antud.

Tarbijakaitse case?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2018 21:30:32 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Siis telli lihtsalt 100/100 nett, rohkem liigutusi ära esialgu tee. Jääb väheks, vahetad ruuteri ja tellid kiirema.

Vastupidi, telli vana ruuteriga 50/50 nett ja kui sellest väheks jääb, siis telli 100/100 koos uue inteno rendiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 03.09.2018 22:34:28 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Kas kellelgi veel on muret Telia sooduspakkumistega?

Tarbijakaitse case?


Kui Sa alates teavitamise hetkest saad kokku 6 kuud soodustust, siis anna neile andeks, ikka juhtub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 20:22:53 vasta tsitaadiga

tundub, et neil ei ole see võrk ikkagi valmis siin Nõmmel!

Eile tegin tellimuse et 100/100 nett saada ja tehniku aeg sai ka kokku lepitud ...
ja öeldi, et jah ikka saab - minu küsimusele kas üldse saan seda kiiremat netti 100/100 näiteks beer_yum.gif

Täna tehti kõne ja öeldi, et Te ikkagi ei saa veel seda netti ning Teile helistatakse hiljem... icon_confused.gif

Küsisin, et kas siis hiljem ning Septembris - vastuseks tuli võibolla jah icon_eek.gif

eks me näe mis tralli siin saama hakkab!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 20:52:12 vasta tsitaadiga

metallika, nõmme pole kindlasti valmis, pool alles arenduses. tähtaega pole kuid ma oletan, et ehk järgmise aasta lõpuks võiks viimasteni jõuda. Mõned laigud on ka toimiva optika keskel, seal kus läheb torude puudumise tõttu kauem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 21:06:33 vasta tsitaadiga

Telia kommunikatsioon on pigem lünklik. Kevadel sai sõlmitud koostöökokkulepe sidevõrgu moderniseerimiseks, pärast seda ei kipu aega kõppu. Peab vist jälle ise huvi üles näitama.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 21:07:24 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
tundub, et neil ei ole see võrk ikkagi valmis siin Nõmmel!

Eile tegin tellimuse et 100/100 nett saada ja tehniku aeg sai ka kokku lepitud ...
ja öeldi, et jah ikka saab - minu küsimusele kas üldse saan seda kiiremat netti 100/100 näiteks beer_yum.gif

Täna tehti kõne ja öeldi, et Te ikkagi ei saa veel seda netti ning Teile helistatakse hiljem... icon_confused.gif

Küsisin, et kas siis hiljem ning Septembris - vastuseks tuli võibolla jah icon_eek.gif

eks me näe mis tralli siin saama hakkab!


Meil lubati alguses juunis, siis augustis, nüüd oktoobris. Naabriaias on aga olemas.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 21:34:10 vasta tsitaadiga

sakinaga, koostöökokkuleppe all pead silmas seda, et Telia küsis voli korteirühistusse valguskaablivõrk rajada ning küsis sellele ühistu juhtkonnast kellegi allkirja? Siis üldiselt peaks edasi liikumine toimuma ca 6 kuu jooksul (ei ole kivisse raiutud). Põmst ega ta tegemata jää, tundub, et fiibritööde teostajatest on puudust, igasuguseid ettevõtteid on rakendatud ja nendel tööd järjekorras.

Dijital, Lubadused oleks pigem sellised (paberil allkirjastatult), et kui sul 01.10 fiiber ei tööta siis korvame kõik kahjud sellest ajast alates.
Need on varem mainitud orienteeruvad võrgu valmimise tähtajad, isegi kui seal on kirjas, et võrk valmib XX.XX.XXXX ajal. See aeg on liikuv nagu oledki märganud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 21:41:40 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
sakinaga, koostöökokkuleppe all pead silmas seda, et Telia küsis voli korteirühistusse valguskaablivõrk rajada ning küsis sellele ühistu juhtkonnast kellegi allkirja? Siis üldiselt peaks edasi liikumine toimuma ca 6 kuu jooksul (ei ole kivisse raiutud). Põmst ega ta tegemata jää, tundub, et fiibritööde teostajatest on puudust, igasuguseid ettevõtteid on rakendatud ja nendel tööd järjekorras.
Just sedasama silmas pidasingi jah thumbs_up.gif Eks kui uus aastanumber saabub ja midagi kuulnud ei ole, siis tuletan ennast meelde projektijuhile icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 22:20:16 vasta tsitaadiga

ma usun, et mu teises kodus Pääskülas saab nett ka ennem paika kui mul icon_biggrin.gif siin Nõmmel

Kiiret pole kuid lihtsalt imelik, et kuupäev kirjas ja netis ka võimalik tellida jne - kuid reaalselt pole valmiski!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 22:31:29 vasta tsitaadiga

100/100 nett, inteno dg400, kaabliga ühenduses kõik korras, aga wifi kaudu alla 25 mbps üles 95 mbps. Ja seda telefoni, tahvli ja läpakaga. Kust peaks otsima viga?

Proovitud:
Seadmete restart
seadmete uuesti sidumine
ruuteri tarkvara uuendus
online klienditugi - laiutasid lõpuks käsi
telefonis tehniline tugi - laiutasid lõpuks käsi
Proovitud ka otsenähtavus ja telefoni ruuteri vaheline kaugus 1 m, sellises setupis nägin korra allalaadimise nr 40 mbps
Testitud speedtestiga ja arvutist androidi faili kopeerides

5 GHz peal hetkel ühtegi teist võrku pole, 2,4 peal on palju võrke. Tavaliselt on mul 2,4 üldse välja lülitatud, sest kõik kodused seadmed toetavad 5,8, aga praegu sees sama ssid ja parooliga.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 22:38:09 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
ma usun, et mu teises kodus Pääskülas saab nett ka ennem paika kui mul icon_biggrin.gif siin Nõmmel

Kiiret pole kuid lihtsalt imelik, et kuupäev kirjas ja netis ka võimalik tellida jne - kuid reaalselt pole valmiski!


A mis teete selle netiga? icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 23:01:22 vasta tsitaadiga

Etz,

porr ofc icon_razz.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 23:06:43 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
100/100 nett, inteno dg400, kaabliga ühenduses kõik korras, aga wifi kaudu alla 25 mbps üles 95 mbps. Ja seda telefoni, tahvli ja läpakaga. Kust peaks otsima viga?

25Mbps on mõlemate sagedustega vähe. Esiteks tõmba enda arvuti tootjale vastav rakendus ja lase kõik draiveriuuendused peale. Kui ei saa parem, siis lase intenole default konf peale ja ära timmi muud kui pane 2.4 ja 5GHz erinevate SSID-de alla ja vaata, kas endiselt jamab. Hiljem hoiagi erinevate all, pole mõtet lasta masinal mõelda, kui endal ka pea olemas.


viimati muutis jaakjaak22 05.09.2018 08:21:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2018 23:07:59 vasta tsitaadiga

Ükshaaval ikka proovisid seadmeid, teistel wifi väljas samal ajal?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2018 14:10:39 vasta tsitaadiga

Milline telia ruuter uue ja kiirema VDSLiga töötab? Hetkel see kõige esimene ilma aukudeta Inteno, kas sobib? Mõtlesin ehitajate meelitamiseks üle kontrollida, et riistvara OK. Äkki tuleb siis kiiremini. icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2018 14:13:52 vasta tsitaadiga

Kui kiirest sa räägid 100 või 200? Viimase jaoks on prime vaja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2018 14:43:02 vasta tsitaadiga

400p
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 10:45:42 vasta tsitaadiga

Einoh tore.

Paar kuud tagasi väitis Telia helpdesk, et mu maja kõrval olev jaam on V35 toega - tulgu ma nüüd ilusasti esindusse uue ruuteri järele kuna vanemaid ei saa kasutada. Et siis saaks pakkuda 100/25 ja 200/50 kiirust.

Nüüd uurides, et pikka aega juba vaikus - mis seis on - leidis Telia helpdesk, et mu majakõrval olev seadmesõlm ikkagi ei ole V35 toega ja ei tea millal tuleb.

Toredad lubadused ehk siis "meelitati" ruuterit vahetama - nüüd siis 2 aastat taas kohustulik Teia klient.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 10:54:38 vasta tsitaadiga

paar päeva tagasi pandi 500/500 ühendus, ruuter DG400P
Tartus Veerikul
netis olen hetkel ipad air2 taga

probleem, et jube kõikuv on ühendus
vahepeal küll on kenasti 300-400mbps üles alla ping 6-14
aga hullematel hetkedel on asi kukkunud 1-2mbps pingiga 150+
vajutan ruuteri on/off nuppu siis läheb jälle paremaks icon_smile.gif mitte alati 300-400 peale aga noh nii 80mbps ikka icon_biggrin.gif

igatahes maalt linna kolimise rõõm neti osas kadus nagu kakahais icon_lol.gif
mobiilne nett kolkas tegi muidugi samu trikke aga seal ma seda eeldasingi
infoliinil vastati, et järjekord on 7min
mõtlesin, et kirjutan niikaua siia expertidele ja proovin uuesti
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 10:54:53 vasta tsitaadiga

Wifi on wifi. Kui võimalik siis proovi kaabliga. Kui ei - vaheta kanalit ja palu jumalat. Kindlasti kasuta 5GHz mitte 2,4.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 10:57:32 vasta tsitaadiga

B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 11:07:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale

miks ta kukub icon_rolleyes.gif
või mida teha, et ei kukuks icon_smile.gif

olen praegu teel ostma poja ja oma lauakatesse kõbusamaid wifi kaarte
ei ole viitsimist kaabeldusega mässata
ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä icon_eek.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 11:10:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

indrpo kirjutas:
kiirused muutuvad igas jaamas erinevatel aegadel, teemas on juba uue kiiruse tarbijaid kevadest saati.
minu "kolka" jaamas tehakse ettevalmistusi kuigi ma ei oodanud, et siia üldse tuleb, liiga palju pika liiniga kliente. siiski jagatakse need ära, kes jäävad pika liiniga adsl võimelisteks, oma dslami kaardile ja need kes on vdsl võimekusega, v35b vdsl kaartidele.


Ootan ise ka, et see jagamine lõpuks ära toimuks. Kastis pidi 35b kaart olemas olema, lihtsalt pole ära ühendatud, tehnikut tsiteerides.


viimati muutis alar26t 07.09.2018 11:11:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 11:11:34 vasta tsitaadiga

5ghz levib kehvemini ja siis viskab sind 2,4 peale. Muuda 5ghz wifi nimi teiseks, siis saad seda reaalselt vaadata.
Mu 400p jällegi kaotab 5Ghz võrgu vahepeal ära. Pole jõudnud teliasse, et see ümber vahetada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 11:11:34 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:

ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä icon_eek.gif


Jah.
Ei usu et kukub 2.4ghz peale, lihtsalt wifi on wifi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 11:13:01 vasta tsitaadiga

B6, ja vaata korra eetrit, mis kanalite peal seal elu käib.
Otsi kõige vabam koht ja määra kanal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 12:01:48 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
B6, sul vast kukub nett 2,4ghz peale

miks ta kukub icon_rolleyes.gif
või mida teha, et ei kukuks icon_smile.gif

olen praegu teel ostma poja ja oma lauakatesse kõbusamaid wifi kaarte
ei ole viitsimist kaabeldusega mässata
ja nüüd tuleb siis välja, et tõenäoliselt kogu aeg midagi hakkab ära kukkuma vä icon_eek.gif
Unusta ära see wifi lauakas. Vea kaabel. Wifi eeter läheb ajaga aina enam umbe ja probleeme võib ainult juurde tulla. Kaabel on kindel ja stabiilne ühendus.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 13:42:12 vasta tsitaadiga

et siis see ruuter on wifi asjus jama icon_rolleyes.gif
tehnik ütles “P” tähendab profi aga ju tegi huumorit, pask tähendab järelikult icon_lol.gif

wifi eeter saab ajaga täis, no ok
hetkel näitab tahvel kolme wifit, enda telia, robottolmuimeja ja maja pealt üks kalev ka icon_smile.gif

kui ma ikkagi ei taha kaableid koridorilakke jooksma panna - naine hakkab irisema icon_mad.gif
siis ma järelikult pean sellele räbalale dg400p karbile asenduse leidma või mingi wifi laiendaja külge haakima icon_rolleyes.gif

iseenesest muidugi kummaline, 4m peal ei suuda stabiilset wifi hoida
maal ma jah ostsin dovado karbi wifit laiendama, et õues ja maja teises otsas ka wifi oleks
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 13:47:23 vasta tsitaadiga

B6, asi pole ruuteris, vaid wifi kui ühenduse tüübi olemuses, mille puhul saab vaid laboritingimustes garanteerida mingeid (häid) numbreid. Isegi suured firmad, kellel on kasutada korralik infra ja seadmed, ei suuda pakkuda sulle igaks ajahetkeks sama head wifit, kui kaablivõrgust tulev toru võimaldaks ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 07.09.2018 13:48:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 13:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tehnik ütles “P” tähendab profi

icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 13:59:50 vasta tsitaadiga

einoh, ega ma ei arvanudki et ma wifiga saan 500/500 puhtalt kätte
aga see, et mul 2 päeva jooksul langeb korduvalt ja korduvalt ühendus 1mbps pingiga 100+ tasemele
kui ma ise lesin sama koha peal koikus 4m kaugusel ruuterist
no seda ma ka ei uskunud icon_biggrin.gif

sama tahvliga ja ürgne sony föön hotspotiks pärapõrgus ja ma ei näinud ka sellist uimerdamist icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2018 14:05:42 vasta tsitaadiga

B6, see 4m on ikka otsenähtavuses või on vahepeal 4 betoonseina?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.