Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2018 13:34:52 vasta tsitaadiga

DazBoot, vaata üle fb rakenduste load. Leiad sätetest kuskilt selle.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2018 14:14:03 vasta tsitaadiga

Tavaliselt installitakse brauseri mingi extension.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 11:03:26 vasta tsitaadiga

Telefonis on mõned päevad nii olud, et kõik toimib ja paari-kolme minuti pärast nagu nett kaoks ära. Pilte ei lae seinal jne. Kellelgi veel nii? Äpp kasutusel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 11:11:12 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/837492/facebooki-kinnitusel-on-hiina-firmal-ligipaas-kasutajate-andmetele
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 07.06.2018 11:17:47 vasta tsitaadiga

Mul fb nii seadistatud et kui sisse login,saadab smssiga koodi.Kuid nüüd vahetasin parooli ära ja nii mobiilis kui arvutis uue koodiga sisse logides koodi ei tule...
Ennem on ka nii olnud,kuid siis on kas arvuti või mobiilis saanud selle lahti teha.Et tundmatu seade üritab ühenduda,kas tunned seda ja kas lubad.
Mida teha?
Ja miks on nii et mõnikord tuleb kohe sms teinekord ei tulegi...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 11:26:09 vasta tsitaadiga

SMS kood on neil pidevalt katki. Kasutajad kurdavad suhteliselt tihti.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 07.06.2018 11:47:21 vasta tsitaadiga

Aga kuidas siis sisse saada?
Ja kui juba kunagi sisse saan,kas saab näiteks maili peale avamise teha?
või mingi muu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 12:05:41 vasta tsitaadiga

Vist isegi sai jah. Mul endal tulevad sõnumid kenasti.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 07.06.2018 18:49:24 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Vist isegi sai jah. Mul endal tulevad sõnumid kenasti.


Kuidas praegu sisse saada?
Paistab et inimesed eriti ei kasuta FB,tundmatu asi siin foorumis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 19:52:17 vasta tsitaadiga

ikka kasutatakse, aga vaevalt keegi selle SMSiga viitsib jännata. Ausaltöelda loen sellest siin esimest korda. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 07.06.2018 20:02:26 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ok
Aga ikkagi elu jääb ju seisma kui ma ei pääse Like sid panema facebooki icon_biggrin.gif

Äkki kellelgi mõtteid,mida teha?

Ühe võimalusena pakutakse et id kaardist või pangakaardist pilt fb saata!
kui turvaline see on?


viimati muutis Lauri76 07.06.2018 20:13:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 20:03:23 vasta tsitaadiga

Esmalt rahune maha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 07.06.2018 20:24:52 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:


Ühe võimalusena pakutakse et id kaardist või pangakaardist pilt fb saata!
kui turvaline see on?


Sa küsi enne, palju nad pärast järjekordset info müüki sulle ka su id-kaardi või pangakaardi pildi eest dividende maksavad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 08.06.2018 09:21:37 vasta tsitaadiga

Et siinsetest tehnika inimestest ei oska keegi pakkuda,mida teha???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 09:51:26 vasta tsitaadiga

Kui sisse logid, siis seal koodi sisestamise akna all on (mul igatahes) selline link nagu Need another way to authenticate. Sealtkaudu saan lasta SMSi saata ja siiani on see alati kohale tulnud.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 12:17:52 vasta tsitaadiga

Ise seadnud nii, et tuleb teavituste ribale kenasti nn. Facebooki viip, vastates "jah" saab edasi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.06.2018 18:52:42 vasta tsitaadiga

https://www.nytimes.com/2018/06/05/opinion/facebook-china-privacy-data-security.html
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2018 10:27:04 vasta tsitaadiga

Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud icon_biggrin.gif Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.

Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 19.08.2018 07:44:02 vasta tsitaadiga

Sul on vist mingi teine FB. Ma ei saa arugi, millest räägid - pole taolisi asju seal näinud.
icon_eek.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 14:17:49 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud icon_biggrin.gif Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.

Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub.
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 18:25:57 vasta tsitaadiga

F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?

EDIT: See oli mõeldud siis soovitusena eelpool toodud probleemile. Kuna Androidi äpis sellist asja ei esine, siis kasutatakse eeldatavasti FB-d mõnes arvutis. Teema algataja pole kahjuks täpsustanud.
LKits kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud icon_biggrin.gif Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.

Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub.
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule.


viimati muutis shushlik 19.08.2018 20:02:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 18:30:27 vasta tsitaadiga

shushlik kirjutas:
F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?


Seda peab lauaarvutis jooksutama? Kes käib arvutiga facebookis, käsi püsti!

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 18:50:37 vasta tsitaadiga

Mina....tõsi läpakaga kuna lauaarvutit ei mäletagi millal viimati omasin. Seda FB nuhkimisäppi ei installi põhimõtteliselt ja kuna telefoni/ tahvli browseriga on tüütu fuckbookis käia, siis ainult arvutis browseriga käingi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 18:55:23 vasta tsitaadiga

Mina
Ma vaid arvutiga käingi, telos pole feicbooki äppigi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 14:15:12 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
shushlik kirjutas:
F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?


Seda peab lauaarvutis jooksutama? Kes käib arvutiga facebookis, käsi püsti!


Mina. Tööalaselt põhiliselt, sest mõnd asja on Pagesid Manageriga PITA teha.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 10:06:56 vasta tsitaadiga

shushlik kirjutas:
F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?

EDIT: See oli mõeldud siis soovitusena eelpool toodud probleemile. Kuna Androidi äpis sellist asja ei esine, siis kasutatakse eeldatavasti FB-d mõnes arvutis. Teema algataja pole kahjuks täpsustanud.
LKits kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud icon_biggrin.gif Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.

Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub.
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule.


Android äpiga see jama. Nagu öeldud, võtab 2/3 ekraanist, kerimine raskendatud ja bloki sõnumi kirjutamist ka (ei ole näha, mis kirjutan).

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 10:16:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mina
Ma vaid arvutiga käingi, telos pole feicbooki äppigi

Äpp mul on teadete jaoks, aga äpi kasutamine on nii porr, et kasutan browserit lõusta külastamiseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 13:51:39 vasta tsitaadiga

FB muidu jah äpiga, lihtne ja mugav. Arvutis veidi nõme suur kolakas kasutada.
Aga asutuse lehte taas arvutis lihtsam hallata.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.08.2018 13:54:59 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et see "Is this still available" on mingi bot, aga siis sattusin juhuslikult äppi kasutama. icon_biggrin.gif
Porr on jah. Müügikuulutuste puhul ei näe vahel isegi hindu.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 14:02:23 vasta tsitaadiga

FB puhul ma ütleks selle kulunud lause, et kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta tegelikult mitte millekski. Ostu-müügi teemad, asutuse kodulehed jms. on hea näide, milleks see kohe üldse ei sobi, aga üritatakse hambad ristis kasutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 15:12:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
FB puhul ma ütleks selle kulunud lause, et kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta tegelikult mitte millekski. Ostu-müügi teemad, asutuse kodulehed jms. on hea näide, milleks see kohe üldse ei sobi, aga üritatakse hambad ristis kasutada.


Eesmärgipäraselt kasutad, siis pole hullu. Aga päris kindlasti ma sealt midagi ei ostaks. Ja polegi ostnud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 15:21:24 vasta tsitaadiga

Ma ainult myyn, vaga hea keskkond. Ei ole mingit teema kasti lykkamist komakoha või näpuka pärast nagu HinnaVaatluses
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 15:44:36 vasta tsitaadiga

Ostu/ müügi jaoks isegi täitsa OK koht. Seal leidub lihtsalt igasuguseid inimesi. HVF-s nagu rohkem tehnikainimesed koos.
Muidugi PALJU suurem võimalus petta saamiseks kah ja samal põhjusel tihtipeale ei taheta SP/Omniva teel sealt osta.

See "Is this still available" jms mugavuslahendus äpis on lihtsalt midagi, mille tõttu telefonis ei kannata ostu/müügi osa külastada eriti. Võib küll sobiva ostja/müüja leida, aga sellest pole kasu, kui ühendust võtmine raskendatud on.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.08.2018 16:13:18 vasta tsitaadiga

Ost/müük on seal hea jah. Viimased 3 odavat autot olen sealtkaudu ostnud. Automüügiportaale ei jõua kogu aeg passida, Facebookis hüppab kuulutus ise ette.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2018 15:42:36 vasta tsitaadiga

Viimane nädal või kaks näitab FB uudistevoo lehte väga lühikesena, lehel näitab vaid mingi 2-5 postitust ja sealhulgas mõningaid postitusi kordab mitu päeva või vahel näitab isegi mitmenädalataguseid postitusi. Iga kord lehte refreshides muudab vaid 1-2 postitust, muud jäävad samaks. Mingisugust ajalist järjestust ei toimu enam.

Uudistevoo aadressina kasutan https://www.facebook.com/?sk=h_chr

Vanasti kasutasin populaarsemate uudiste linki https://www.facebook.com/?sk=h_nor kuid too hakkas mingi aeg umbes sama jama tegema.

Link https://www.facebook.com/?sk=nf vist on sama mis h_chr.

Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses. Mingid ülenädala vanused postitused mind ei huvitakski, aga järjekord võiks säilida. Või on mingeid häid lisasid firefoxi/waterfoxi jaoks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.08.2018 21:58:16 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:24:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 26.08.2018 09:33:51 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:


Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses.

Tsukenberg arvab et teab paremini, mis sulle hea on. That's it.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 12:06:04 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:


Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses.

Tsukenberg arvab et teab paremini, mis sulle hea on. That's it.

Persse mingu ta.

Mille järgi võiks veebileht aru saada, et tegemist on mobiiliga? Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 12:08:52 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
https://m.facebook.com/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 12:50:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
https://m.facebook.com/

Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 26.08.2018 17:06:43 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:24:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 26.08.2018 18:34:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Mark0 kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
https://m.facebook.com/

Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika?

Vanasti mul lausa deklareeris, et lisa sõpru et rohkem näha.
Nüüd pole tükk aega enam seda norinud, aga vahel näitab vanu poste jääajani välja, vahel vähem (praegu näiteks alla 20).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 19:39:52 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Mark0 kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
https://m.facebook.com/

Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika?

Vanasti mul lausa deklareeris, et lisa sõpru et rohkem näha.
Nüüd pole tükk aega enam seda norinud, aga vahel näitab vanu poste jääajani välja, vahel vähem (praegu näiteks alla 20).

See oli jah vahepeal, kuid ei häirinud, sest paarinädalataguseid postitusi niikuinii ei vaata enam.

Üsna üle visanud see fb üleüldiselt, enamus postitusi on lihtsalt mõttetu reklaam, mida inimesed ise laiali jagavad lootuses mingit mõttetut nänni mingi loosi kaudu saada, mida nad niikuinii mitte kunagi ei võida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 23:25:47 Facebook ajajoone fotode taastamine vasta tsitaadiga

Tervist,

ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.08.2018 23:40:13 Re: Facebook ajajoone fotode taastamine vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Tervist,

ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik?

Peaks olema küll. Üks variant on minna mõne teise seadmega sisse ja leida seadetest ülesse koht kus sa oled sisse logitud. Sealt valid oma telefoni ja paned "Not you?" ja peaks pakkuma sulle võimalust näha mis seal vahepeal tehtud on ja siis vist sai taastada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 00:22:55 vasta tsitaadiga

kustutatud asju sealt alt ei leia icon_sad.gif Tehtud postitused jne saab küll tagasi võtta.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 00:27:45 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/your_information/ lae enda data alla sealt, äkki veab.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 10:56:14 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Viimane nädal või kaks näitab FB uudistevoo lehte väga lühikesena, lehel näitab vaid mingi 2-5 postitust ja sealhulgas mõningaid postitusi kordab mitu päeva või vahel näitab isegi mitmenädalataguseid postitusi. Iga kord lehte refreshides muudab vaid 1-2 postitust, muud jäävad samaks. Mingisugust ajalist järjestust ei toimu enam.

Kasuta foorumeid - kõik alati kättesaadav ja õiges järjekorras.

Creat_1 kirjutas:
Tervist,

ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik?

Kustutas pildid, mille edev vanem oli temast teinud ja luba küsimata avalikkusele laiali jaganud? Igati asjakohane ju. Kui kõik need tatikad, kelle pilte iga päev üles laetakse, täisealisteks saavad, hakkab alles vanemate vastu kohukeisse tulema...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 07:42:21 vasta tsitaadiga

rex, Mm, hakkab tulema kindlasti. Mul oli ka kunagi fb ama nimeline konto aga ma lasin selle kustutada.
Mul ei olnud seal just eriti palju pilte aga polnud neidki vaja. Ja kõike liikumisi ja juhtumisi.
Nüüd on mul lambikonto. Pilte endast ega kellegist teisest ei lisa. Oma elust seal ei pasanda.
Kasutan suhtluseks ja mingite piltide saatmiseks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 08:19:16 vasta tsitaadiga

Lambikontoga on selline asi, et sina arvad, et oled seal suvalise konto- ja esitlusnimega (esimene neist url-is, teine päises; mõni "kavalpea" mõtleb, et kui teise koha peale kirjutab hiljem "Ants Keegi", kuid on varem reganud "Ants Kask" pärisnime all ja see on url-is näha, on ta paugust anonüümne), aga su "sõbrad" on need, kes su olenemata kummastki nimest üles annavad - hoolitsevad selle eest, et nende taskuseadmete aadressraamatutes oleks kõikide täisnimed, tel. nr-d, emailid, kodused aadressid jne korralikult sisse kantud ja siis annavad FB-le loa seda kasutada. Tulemuseks saab FB mitmetelt teistelt kasutajatelt info, et selle sinu arvates turvalise lambinime taga on tegelikult hoopis teine nimi, kuna väga paljude teiste kasutajate aadressraamatu sissekandes olevad andmed klapivad. Nii et su varjunime taha luuakse automaatselt ka varikonto võimalike aliasnimedega. Ja see ei ole see "varikonto", millest FB rääkinud on ja millega kasutaja ise tutvuda saaks...

Keegi ikka tag-ib su kuskil ära. Nii on edaspidi FB-l ka su visuaalsed andmed olemas ja algoritm oskab sind juba ka teistelt piltidelt otsida. Ja mitte ainult nägu - riietus, proportsioonid, kehahoiak - kõik varutakse toimikusse.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.