|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
30.05.2018 13:34:52
|
|
|
| DazBoot, vaata üle fb rakenduste load. Leiad sätetest kuskilt selle.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
30.05.2018 14:14:03
|
|
|
Tavaliselt installitakse brauseri mingi extension.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.06.2018 11:03:26
|
|
|
| Telefonis on mõned päevad nii olud, et kõik toimib ja paari-kolme minuti pärast nagu nett kaoks ära. Pilte ei lae seinal jne. Kellelgi veel nii? Äpp kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
07.06.2018 11:17:47
|
|
|
Mul fb nii seadistatud et kui sisse login,saadab smssiga koodi.Kuid nüüd vahetasin parooli ära ja nii mobiilis kui arvutis uue koodiga sisse logides koodi ei tule...
Ennem on ka nii olnud,kuid siis on kas arvuti või mobiilis saanud selle lahti teha.Et tundmatu seade üritab ühenduda,kas tunned seda ja kas lubad.
Mida teha?
Ja miks on nii et mõnikord tuleb kohe sms teinekord ei tulegi...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
07.06.2018 11:26:09
|
|
|
SMS kood on neil pidevalt katki. Kasutajad kurdavad suhteliselt tihti.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
07.06.2018 11:47:21
|
|
|
Aga kuidas siis sisse saada?
Ja kui juba kunagi sisse saan,kas saab näiteks maili peale avamise teha?
või mingi muu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
07.06.2018 12:05:41
|
|
|
Vist isegi sai jah. Mul endal tulevad sõnumid kenasti.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
07.06.2018 18:49:24
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Vist isegi sai jah. Mul endal tulevad sõnumid kenasti. |
Kuidas praegu sisse saada?
Paistab et inimesed eriti ei kasuta FB,tundmatu asi siin foorumis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.06.2018 19:52:17
|
|
|
ikka kasutatakse, aga vaevalt keegi selle SMSiga viitsib jännata. Ausaltöelda loen sellest siin esimest korda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
07.06.2018 20:02:26
|
|
|
ok
Aga ikkagi elu jääb ju seisma kui ma ei pääse Like sid panema facebooki
Äkki kellelgi mõtteid,mida teha?
Ühe võimalusena pakutakse et id kaardist või pangakaardist pilt fb saata!
kui turvaline see on?
viimati muutis Lauri76 07.06.2018 20:13:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.06.2018 20:03:23
|
|
|
Esmalt rahune maha
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
07.06.2018 20:24:52
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Ühe võimalusena pakutakse et id kaardist või pangakaardist pilt fb saata!
kui turvaline see on? |
Sa küsi enne, palju nad pärast järjekordset info müüki sulle ka su id-kaardi või pangakaardi pildi eest dividende maksavad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
08.06.2018 09:21:37
|
|
|
| Et siinsetest tehnika inimestest ei oska keegi pakkuda,mida teha???
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.06.2018 12:17:52
|
|
|
Ise seadnud nii, et tuleb teavituste ribale kenasti nn. Facebooki viip, vastates "jah" saab edasi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
17.08.2018 10:27:04
|
|
|
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.
Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
19.08.2018 07:44:02
|
|
|
Sul on vist mingi teine FB. Ma ei saa arugi, millest räägid - pole taolisi asju seal näinud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
19.08.2018 14:17:49
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.
Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub. |
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
19.08.2018 18:25:57
|
|
|
F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?
EDIT: See oli mõeldud siis soovitusena eelpool toodud probleemile. Kuna Androidi äpis sellist asja ei esine, siis kasutatakse eeldatavasti FB-d mõnes arvutis. Teema algataja pole kahjuks täpsustanud.
| LKits kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.
Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub. |
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule. |
viimati muutis shushlik 19.08.2018 20:02:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.08.2018 18:30:27
|
|
|
Seda peab lauaarvutis jooksutama? Kes käib arvutiga facebookis, käsi püsti!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.08.2018 18:50:37
|
|
|
| Mina....tõsi läpakaga kuna lauaarvutit ei mäletagi millal viimati omasin. Seda FB nuhkimisäppi ei installi põhimõtteliselt ja kuna telefoni/ tahvli browseriga on tüütu fuckbookis käia, siis ainult arvutis browseriga käingi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.08.2018 18:55:23
|
|
|
Mina
Ma vaid arvutiga käingi, telos pole feicbooki äppigi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.08.2018 14:15:12
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Seda peab lauaarvutis jooksutama? Kes käib arvutiga facebookis, käsi püsti! |
Mina. Tööalaselt põhiliselt, sest mõnd asja on Pagesid Manageriga PITA teha.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.08.2018 10:06:56
|
|
|
| shushlik kirjutas: |
F.B. Purity - Clean Up and Customize Facebook?
EDIT: See oli mõeldud siis soovitusena eelpool toodud probleemile. Kuna Androidi äpis sellist asja ei esine, siis kasutatakse eeldatavasti FB-d mõnes arvutis. Teema algataja pole kahjuks täpsustanud.
| LKits kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Kuidas saab välja lülitada seda listi, kus on "next", "Is this still available" jms mõttetus? Kerimise ajal viskab tihtipeale seda ette ja siis lõpuks tulebki välja, et olen kümnesse kohta postitanud, et olen tootest huvitatud Lisaks veel see, et kui olen reaalselt millestki huvitatud, siis see list blokib sõnumikasti.
Jätkuvalt olen arvamusel, et mida aeg edasi, seda võimatumaks FB kasutamine muutub. |
Vist ei saagi. See ikka totter asi, võtab 2/3 ekraanist enda alla ning kerida ka ei saa, vajutad kogemata sinna idiootliku tekstiga nupule. |
|
Android äpiga see jama. Nagu öeldud, võtab 2/3 ekraanist, kerimine raskendatud ja bloki sõnumi kirjutamist ka (ei ole näha, mis kirjutan).
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.08.2018 10:16:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mina
Ma vaid arvutiga käingi, telos pole feicbooki äppigi |
Äpp mul on teadete jaoks, aga äpi kasutamine on nii porr, et kasutan browserit lõusta külastamiseks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.08.2018 13:51:39
|
|
|
FB muidu jah äpiga, lihtne ja mugav. Arvutis veidi nõme suur kolakas kasutada.
Aga asutuse lehte taas arvutis lihtsam hallata.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.08.2018 13:54:59
|
|
|
Ma mõtlesin, et see "Is this still available" on mingi bot, aga siis sattusin juhuslikult äppi kasutama.
Porr on jah. Müügikuulutuste puhul ei näe vahel isegi hindu.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.08.2018 14:02:23
|
|
|
| FB puhul ma ütleks selle kulunud lause, et kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta tegelikult mitte millekski. Ostu-müügi teemad, asutuse kodulehed jms. on hea näide, milleks see kohe üldse ei sobi, aga üritatakse hambad ristis kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.08.2018 15:12:39
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| FB puhul ma ütleks selle kulunud lause, et kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta tegelikult mitte millekski. Ostu-müügi teemad, asutuse kodulehed jms. on hea näide, milleks see kohe üldse ei sobi, aga üritatakse hambad ristis kasutada. |
Eesmärgipäraselt kasutad, siis pole hullu. Aga päris kindlasti ma sealt midagi ei ostaks. Ja polegi ostnud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.08.2018 15:21:24
|
|
|
Ma ainult myyn, vaga hea keskkond. Ei ole mingit teema kasti lykkamist komakoha või näpuka pärast nagu HinnaVaatluses
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.08.2018 15:44:36
|
|
|
Ostu/ müügi jaoks isegi täitsa OK koht. Seal leidub lihtsalt igasuguseid inimesi. HVF-s nagu rohkem tehnikainimesed koos.
Muidugi PALJU suurem võimalus petta saamiseks kah ja samal põhjusel tihtipeale ei taheta SP/Omniva teel sealt osta.
See "Is this still available" jms mugavuslahendus äpis on lihtsalt midagi, mille tõttu telefonis ei kannata ostu/müügi osa külastada eriti. Võib küll sobiva ostja/müüja leida, aga sellest pole kasu, kui ühendust võtmine raskendatud on.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.08.2018 16:13:18
|
|
|
Ost/müük on seal hea jah. Viimased 3 odavat autot olen sealtkaudu ostnud. Automüügiportaale ei jõua kogu aeg passida, Facebookis hüppab kuulutus ise ette.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.08.2018 15:42:36
|
|
|
Viimane nädal või kaks näitab FB uudistevoo lehte väga lühikesena, lehel näitab vaid mingi 2-5 postitust ja sealhulgas mõningaid postitusi kordab mitu päeva või vahel näitab isegi mitmenädalataguseid postitusi. Iga kord lehte refreshides muudab vaid 1-2 postitust, muud jäävad samaks. Mingisugust ajalist järjestust ei toimu enam.
Uudistevoo aadressina kasutan https://www.facebook.com/?sk=h_chr
Vanasti kasutasin populaarsemate uudiste linki https://www.facebook.com/?sk=h_nor kuid too hakkas mingi aeg umbes sama jama tegema.
Link https://www.facebook.com/?sk=nf vist on sama mis h_chr.
Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses. Mingid ülenädala vanused postitused mind ei huvitakski, aga järjekord võiks säilida. Või on mingeid häid lisasid firefoxi/waterfoxi jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
25.08.2018 21:58:16
|
|
|
...
viimati muutis number 01.04.2019 01:24:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
26.08.2018 09:33:51
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses. |
Tsukenberg arvab et teab paremini, mis sulle hea on. That's it.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.08.2018 12:06:04
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
Mis nipp võiks olla, et uudistevoos näeks postitusi ajalises järjestuses. |
Tsukenberg arvab et teab paremini, mis sulle hea on. That's it. |
Persse mingu ta.
Mille järgi võiks veebileht aru saada, et tegemist on mobiiliga? Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.08.2018 12:08:52
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel? |
https://m.facebook.com/
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.08.2018 12:50:12
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel? |
https://m.facebook.com/ |
Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
26.08.2018 17:06:43
|
|
|
...
viimati muutis number 01.04.2019 01:24:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
26.08.2018 18:34:54
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel? |
https://m.facebook.com/ |
Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika? |
Vanasti mul lausa deklareeris, et lisa sõpru et rohkem näha.
Nüüd pole tükk aega enam seda norinud, aga vahel näitab vanu poste jääajani välja, vahel vähem (praegu näiteks alla 20).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.08.2018 19:39:52
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Või on facebookil mobiilse seadme jaoks eraldi veebiaadress nagu näiteks postimehel ja teistel sarnastel? |
https://m.facebook.com/ |
Hmm, tundub, et sukenberg tahab, et rohkem sõpru lisaksin, et midagi rohkem näha. Aga seda, mida juba näinud olen, seda rohkem näha ei luba. Mis loogika? |
Vanasti mul lausa deklareeris, et lisa sõpru et rohkem näha.
Nüüd pole tükk aega enam seda norinud, aga vahel näitab vanu poste jääajani välja, vahel vähem (praegu näiteks alla 20). |
See oli jah vahepeal, kuid ei häirinud, sest paarinädalataguseid postitusi niikuinii ei vaata enam.
Üsna üle visanud see fb üleüldiselt, enamus postitusi on lihtsalt mõttetu reklaam, mida inimesed ise laiali jagavad lootuses mingit mõttetut nänni mingi loosi kaudu saada, mida nad niikuinii mitte kunagi ei võida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
27.08.2018 23:25:47
Facebook ajajoone fotode taastamine |
|
|
Tervist,
ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.08.2018 23:40:13
Re: Facebook ajajoone fotode taastamine |
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
Tervist,
ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik? |
Peaks olema küll. Üks variant on minna mõne teise seadmega sisse ja leida seadetest ülesse koht kus sa oled sisse logitud. Sealt valid oma telefoni ja paned "Not you?" ja peaks pakkuma sulle võimalust näha mis seal vahepeal tehtud on ja siis vist sai taastada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
28.08.2018 00:22:55
|
|
|
kustutatud asju sealt alt ei leia Tehtud postitused jne saab küll tagasi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.08.2018 10:56:14
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Viimane nädal või kaks näitab FB uudistevoo lehte väga lühikesena, lehel näitab vaid mingi 2-5 postitust ja sealhulgas mõningaid postitusi kordab mitu päeva või vahel näitab isegi mitmenädalataguseid postitusi. Iga kord lehte refreshides muudab vaid 1-2 postitust, muud jäävad samaks. Mingisugust ajalist järjestust ei toimu enam. |
Kasuta foorumeid - kõik alati kättesaadav ja õiges järjekorras.
| Creat_1 kirjutas: |
Tervist,
ei tea kuhu täpsemalt oma mure kirjutada, kuid kas on võimalik kuidagi enda facebook ajajoonele postitatud fotosid taastada?
Mure selles, et laps sai telefoni kätte ja suutis väikse ajaga kustutada kõik 2018 aasta postitused. Oleks vaja sealt mõned pildid kätte saada, kuid kas enam üldse on võimalik? |
Kustutas pildid, mille edev vanem oli temast teinud ja luba küsimata avalikkusele laiali jaganud? Igati asjakohane ju. Kui kõik need tatikad, kelle pilte iga päev üles laetakse, täisealisteks saavad, hakkab alles vanemate vastu kohukeisse tulema...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
29.08.2018 07:42:21
|
|
|
rex, Mm, hakkab tulema kindlasti. Mul oli ka kunagi fb ama nimeline konto aga ma lasin selle kustutada.
Mul ei olnud seal just eriti palju pilte aga polnud neidki vaja. Ja kõike liikumisi ja juhtumisi.
Nüüd on mul lambikonto. Pilte endast ega kellegist teisest ei lisa. Oma elust seal ei pasanda.
Kasutan suhtluseks ja mingite piltide saatmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.08.2018 08:19:16
|
|
|
Lambikontoga on selline asi, et sina arvad, et oled seal suvalise konto- ja esitlusnimega (esimene neist url-is, teine päises; mõni "kavalpea" mõtleb, et kui teise koha peale kirjutab hiljem "Ants Keegi", kuid on varem reganud "Ants Kask" pärisnime all ja see on url-is näha, on ta paugust anonüümne), aga su "sõbrad" on need, kes su olenemata kummastki nimest üles annavad - hoolitsevad selle eest, et nende taskuseadmete aadressraamatutes oleks kõikide täisnimed, tel. nr-d, emailid, kodused aadressid jne korralikult sisse kantud ja siis annavad FB-le loa seda kasutada. Tulemuseks saab FB mitmetelt teistelt kasutajatelt info, et selle sinu arvates turvalise lambinime taga on tegelikult hoopis teine nimi, kuna väga paljude teiste kasutajate aadressraamatu sissekandes olevad andmed klapivad. Nii et su varjunime taha luuakse automaatselt ka varikonto võimalike aliasnimedega. Ja see ei ole see "varikonto", millest FB rääkinud on ja millega kasutaja ise tutvuda saaks...
Keegi ikka tag-ib su kuskil ära. Nii on edaspidi FB-l ka su visuaalsed andmed olemas ja algoritm oskab sind juba ka teistelt piltidelt otsida. Ja mitte ainult nägu - riietus, proportsioonid, kehahoiak - kõik varutakse toimikusse.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|