Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2018 10:28:55 vasta tsitaadiga

Ei eluaegset traumat ei ole aga ma ei saa aru miks ma peaks juhtmega netti kasutama läpakas/telefonis kui wifi töötab sama hästi lisaks pole mingit lollakat kaablit jalus vedelemas ? Jah mul on ka paar häid juhtmega over ear klappe aga 90% ajast seisavad need lihtsalt niisama sest juhtmeta klapid on niiipalju mugavamad mida on päris mitu paari.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 10:31:35 vasta tsitaadiga

20 eurose veksli käisid Sina välja, mina väidan, et selle raha eest ei saa head elamust pakkuvat komplekti. Samas ei ole ma kõiki komplekte kohe kindlasti proovinud, mistõttu head soovitused on ikkagi teretulnud.

Lisan, et ka podcastide kuulamise heli võib elamusi pakkuda, nt vahepeal kasutasin Xiaomi enda kõrvaklappe ja need olid eelnenud Sony klappidega võrreldes tuhmide helidega ja isegi tugeva volüümiga kuulates pidi pingutama, et sõnadest hästi aru saada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 10:31:57 vasta tsitaadiga

Ma ei salli kah juhtmeid ja võimalusel on kõik juhtmevaba, aga ma ei hakka ometi oma Sennheiser CX300 II ära viskama, sest neil on juhe icon_biggrin.gif
Üldiselt nööpkõrvaklappidel on nii lühike ja peenike juhe, et saad selle rulli keerata ja kasvõi rinnataskusse või riiete alla peita. Käin selle Sony BT adapteriga näiteks jõusaalis. Telefon on koos võtme ja joogipudeliga kaugemal.
Suurematel klappidel on jämedam juhe ja sellega on tõesti ebamugavam.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 10:53:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kui wifi töötab sama hästi


Wifi ei tööta sama hästi...

Just sayin'

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2018 11:01:23 vasta tsitaadiga

Too nüüd mulle üks usecase mis 99% mobla/läpaka kasutajate jaoks wifi kaabliga samaväärne pole!
Aga meil läheb siin jube OT ära kätte varsti keegi tuleb kisama.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 12:40:05 vasta tsitaadiga

Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 13:03:31 vasta tsitaadiga

Seadete alt on ju näha, mis äpid elektrit ja palju seda kasutavad thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 13:10:03 vasta tsitaadiga

No mu 3080mAh näitab hetkel 2 päeva 10 tundi kuni tühjaks saab icon_lol.gif
Reaalselt see peaks näitama baseerudes eelnevale kasutusele.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 13:10:54 vasta tsitaadiga

et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 13:24:08 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks?

No oleneb mida sa selle telefoniga teed. Kui niisama siidist padja peal seisab, siis on vähe. Kui ikka kasutanud normaalselt ja natuke rohkemgi, siis on ok icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 13:29:23 vasta tsitaadiga

Aku vastupidavus ning kasutusmuster ei ole enam vast ka hiinakate teema. Pigem ehk see - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=486438
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2018 14:16:34 vasta tsitaadiga

Screen on time on oluline 6h+ saad on juba ok.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.08.2018 15:51:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Milleks pead vaevata heade BT klappide otsimisega? Võta oma head 3,5 mm otsikuga klapid ja lükka BT adapteri külge. Boonusena saad veel käed-vabad kõnesid teha thumbs_up.gif
Näiteks: https://www.amazon.com/Jumbl-Bluetooth-Hands-Free-Streaming-Receiver/dp/B00UUDZSKE?ref_=fsclp_pl_dp_1

Mul on olemas näiteks selline jubin. Üpris kallis, aga vägagi hea kvaliteediga: https://www.pcmag.com/article2/0,2817,2417963,00.asp


Ma kunagi ka ostsin midagi laadset. Vedeleb praegu sahtlis üks taoline asi.



Muidu Aliexpress-st saab ka igasugu ka väiksemaid. Mul on mingi suurema akuga variant lihtsalt.

link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.08.2018 16:39:04 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 21:07:37 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt


Nüüd näitab Kasutusaeg : 1 päev ja 17 tundi icon_biggrin.gif
See ju super
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 21:27:23 vasta tsitaadiga

Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 21:49:48 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html


Ma arvan, et seal info vigane aga samas kindel ei ole. Päeval just mõtlesin korra Frog-ist tellida ja siis otsutasin vist ikkagi Honor 10 kasuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2018 22:29:52 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html


Note 5 AI-ga oli kuskil sama teema, et parameetrid tundub, et on Note 5 pealt võetud. Teoreetiliselt saavad kohapealsed neegrid üle kontrollida, aga kui kindel see ka on, kui veebipoel endal ladu pole ja müüvad kõike, rösterist alates ja neerusiirdamisaparaadiga lõpetades icon_smile.gif gsmarena väidab, et globaalsel versioonil on B20 olemas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.08.2018 02:16:39 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 10:15:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi

Su hiinakafanatism võtab absurdseid mõõtmeid juba. Kullake, ära palun levita mingeid majandusalaseid müüte. Aitäh.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 15.08.2018 22:08:32 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Mina ostsin oma Mi Mix 2 kohe peaaegu kui see välja tuli ja ei olnud teps mitte odav. 500+ eurot. Aga siiani rahul. Pole seda l o l l a k a t notchi, siiani kiire ja toimetab hästi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 16.08.2018 11:10:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Aku vastupidavus ning kasutusmuster ei ole enam vast ka hiinakate teema. Pigem ehk see - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=486438


Aga kas kõrvaklappide jutt kuulub Hiinakate alla rohkem? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 12:14:42 vasta tsitaadiga

Xiaomil Ka igast klappe ju
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.08.2018 12:19:48 vasta tsitaadiga

Murdock, no eks igal brandil ole flagshipe. Ma räägin rohkem sellest, et enamus kasutajaid arvatavasti lasevad ringi Redmi või Note seeria telodega, mis on seal ~200€ ringis. Need kes üritavad saada võimalikult väikse raha eest, võimalikult hea nutiseadme. Samamoodi on IEM'dega, kas maksta firmamärgi eest seal ~300€ või osta midagi chinkidelt, mille helikvaliteet on praktilsielt sama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.08.2018 12:51:15 vasta tsitaadiga

Xiaomi-l 2 seeriat ongi ainult vist. Kas siis Xiaomi Mi või Xiaomi Redmi ja kõik. Note on üldiselt mudeli nimi ja mitte seeria, kuna on nii Redmi Note kui on ka Mi Note
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 16:05:21 vasta tsitaadiga

link selle kohta mingit arvamust kellelgi ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 17:59:27 vasta tsitaadiga

Kuidas Redmi Note 5-l bluetooth teistele võõrastele seadmetele nähtamatuks muuta? Polegi uuel Androidil enam seda võimalust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 16.08.2018 20:35:58 vasta tsitaadiga

Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha.
_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 17.08.2018 07:29:15 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha.


kuidas aku vastu peab? kas akusäästjad jne sees,jne?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2018 13:35:47 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha.

+1
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 18.08.2018 11:52:24 vasta tsitaadiga

Venelased tegid põhjaliku akude kestvustesti:



https://www.youtube.com/watch?v=Pml7KWf4SYo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 19:41:57 vasta tsitaadiga

Mul isa on 4x'ga võisees.
Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.

Ütles, et laeb esmaspäeviti icon_lol.gif


Minu note 5 tagakaanele on silmnähtavad defektid tekkinud. Ma ei teagi kuidas retsi on saanud aga tahtlikult pole kindlasti kuidagi seda rappinud. Ilmselt kas võtmete või millegagi koos olles on sellised heledamad jutid tekkinud.
Tundub, et värvkate on õhkõrn. Selles suhtes meeldis mulle enda vana Z5 jälle mis oli tagant ka klaas. Ei olnud peale 2.5 aastat mingeid kasutamisjälgi näha.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 20:57:06 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mul isa on 4x'ga võisees.
Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.

Ütles, et laeb esmaspäeviti icon_lol.gif



Sellisel juhul see telefon lihtsalt 95% ajast seisab hästi leviva koha peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 23:28:28 vasta tsitaadiga

c4v6, mis ma siis valesti ütlesin?
tsitaat:

Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.08.2018 18:36:31 vasta tsitaadiga

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-QC-3-0-Dual-USB-Charger-Adapter-EU-Plug-Travel-Wall-Quick-Charge-Charger-For/32858811185.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12144c4dHZKmId

Ma tellisin mingi sellise kiirlaadija ja siis eraldi ka mingi kiirlaadija juhtme ka
https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Micro-USB-Cable-1m-2m-Reversible-for-Samsung-S7-Fast-Charging-Mobile-Phone-USB-Charger/32910285209.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12144c4dHZKmId

Kahju et see valge ainult oli. Oleks musta tahtnud. Musti polnud ja mingi UGreen firmal oli, kui sellel polnud 2 usb auku.
Vahel vaja nii tahvlit kui telefoni koos laadida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 18:40:26 vasta tsitaadiga

Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks icon_smile.gif
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 18:43:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-QC-3-0-Dual-USB-Charger-Adapter-EU-Plug-Travel-Wall-Quick-Charge-Charger-For/32858811185.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12144c4dHZKmId

Ma tellisin mingi sellise kiirlaadija

kohalikust poest saanuks QC3 laadija odavamalt ja kohe kätte.. lihtsalt jutu jätkuks icon_smile.gif

näituseks
https://www.hinnavaatlus.ee/1173192/i-box-laadija-qc-1-quick-charge-30/
https://www.hinnavaatlus.ee/1207296/akyga-laadija-ak-ch-11-usb-quick-charge-30/


viimati muutis Anna tooli 21.08.2018 18:47:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 18:46:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks icon_smile.gif
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud.


Juhtme mingid parameetrid peavad millelegi vastama, et kiirlaadimine toimiks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.08.2018 19:04:40 vasta tsitaadiga

Nojah eks siis olen targem nüüd selle juhtme poolest. Aga no vähemalt on see sellise otsaga, et saab mõlemat pidi seda sisse toppida nagu type-c.

Early Access, Need sinu näidatud on ainult ühe usb pesaga. Ja üldiselt on neid laadijaid eesti lehtedelt suhteliselt piin otsida.
Ja mul oli mingi 2 dollarine kupong ka sellele seal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 19:13:34 vasta tsitaadiga

lopes39, no sinu omal on 1 vaid qc, teine tavaline vist
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 19:20:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks icon_smile.gif
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud.

kehva läbivusega juhtmega siiski kiirlaadimine puudub.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.08.2018 19:31:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lopes39, no sinu omal on 1 vaid qc, teine tavaline vist


No ega mul polegi vaja kahte kiirlaadijaga icon_biggrin.gif Kui mul tahvel on aastast 2013 millel pole sellist asja nagu kiirlaadimine, siis väga vahet pole icon_biggrin.gif
Tahvlil on see juhtmevaba laadija ainult, mis tal erilist on icon_biggrin.gif Nexus 7 2013

seadmeid mul ka ainult 1 millel kiirlaadimise võimalus ja see on ainult telefonil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 19:34:07 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks icon_smile.gif
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud.

kehva läbivusega juhtmega siiski kiirlaadimine puudub.

Elementaarne, see lihtsalt shit juhe icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 21:02:40 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Mul Xiaomi Redmi Note 4 ja kuivõrd kuulan erinevaid podcaste palju, siis kõrvaklapipesa küll kaua vastu ei pea. Vana Samsung pidas vastu 2+ aastat ilma probleemideta, Redmi Note 4 aga on töös olnud tänaseks 8 kuud ja juba probleem. Võib-olla halb isend, võib-olla ongi see osa nõrk.


ei ole ilmselt halb isend...ka enda omal hakkab see klapiauk väsimuse märke ilmutama icon_neutral.gif klapid pesast välja võtsin siis korduvalt oli olukord kus näitas et klapid taga

enamasti kasutan bt klappe ..~20eurised kõrvapealsed acmed on täitsa okeid thumbs_up.gif
https://onoff.ee/audio-ja-video/korvaklapid/acme-bh60/
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 21:47:03 vasta tsitaadiga

Xiaomi lipulaev ka murevabalt saada, polegi suurt kallis teine.
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-xiaomi-mi-8-64-gb-dual-sim/19964
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 21:50:37 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Xiaomi lipulaev ka murevabalt saada, polegi suurt kallis teine.
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-xiaomi-mi-8-64-gb-dual-sim/19964
https://www.hinnavaatlus.ee/1239220/xiaomi-mi-8-black/ icon_idea.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 21:57:52 vasta tsitaadiga

Tean, lihtsalt tore vaadata et saab reaalselt kätte miitte ei pea ootama kui rotid e-poed tellivad 10p joooksul ise teadamata kas ka midagi tuleb kuskilt laost ja seda Telia mõistes konkrentsivõimelise hinna eest thumbs_up.gif
Vähe sellest nende "keldri-apteekidega" garantii juttu ajada suht keeruline kui omanik/tehnik/büroo assistent vaatab korra päevas kirjakasti, et klindiiga suhelda peale müüki icon_razz.gif
Vot sulle icon_idea.gif teadmiseks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 22:00:36 vasta tsitaadiga

AT-s 40€ odavam ja nii mõneski kaupluses kohal - seepärast icon_idea.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 22:02:41 vasta tsitaadiga

Early Access, ei kliki neid ükshaaval läbi, kui vaja teen seda.
Lihtsalt maru jube pilt, pakkujaid 20 ja saada on kolmes kohas. icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 22:05:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei kliki neid ükshaaval läbi,

ega peagi ju

eelisjärjekorras kuvatakse need pakkumised, kus kaup kohal
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.