|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.08.2018 10:28:55
|
|
|
| Ei eluaegset traumat ei ole aga ma ei saa aru miks ma peaks juhtmega netti kasutama läpakas/telefonis kui wifi töötab sama hästi lisaks pole mingit lollakat kaablit jalus vedelemas ? Jah mul on ka paar häid juhtmega over ear klappe aga 90% ajast seisavad need lihtsalt niisama sest juhtmeta klapid on niiipalju mugavamad mida on päris mitu paari.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
13.08.2018 10:31:35
|
|
|
20 eurose veksli käisid Sina välja, mina väidan, et selle raha eest ei saa head elamust pakkuvat komplekti. Samas ei ole ma kõiki komplekte kohe kindlasti proovinud, mistõttu head soovitused on ikkagi teretulnud.
Lisan, et ka podcastide kuulamise heli võib elamusi pakkuda, nt vahepeal kasutasin Xiaomi enda kõrvaklappe ja need olid eelnenud Sony klappidega võrreldes tuhmide helidega ja isegi tugeva volüümiga kuulates pidi pingutama, et sõnadest hästi aru saada.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.08.2018 10:31:57
|
|
|
Ma ei salli kah juhtmeid ja võimalusel on kõik juhtmevaba, aga ma ei hakka ometi oma Sennheiser CX300 II ära viskama, sest neil on juhe
Üldiselt nööpkõrvaklappidel on nii lühike ja peenike juhe, et saad selle rulli keerata ja kasvõi rinnataskusse või riiete alla peita. Käin selle Sony BT adapteriga näiteks jõusaalis. Telefon on koos võtme ja joogipudeliga kaugemal.
Suurematel klappidel on jämedam juhe ja sellega on tõesti ebamugavam.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
13.08.2018 10:53:00
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kui wifi töötab sama hästi |
Wifi ei tööta sama hästi...
Just sayin'
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.08.2018 11:01:23
|
|
|
Too nüüd mulle üks usecase mis 99% mobla/läpaka kasutajate jaoks wifi kaabliga samaväärne pole!
Aga meil läheb siin jube OT ära kätte varsti keegi tuleb kisama.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
13.08.2018 12:40:05
|
|
|
Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2018 13:03:31
|
|
|
Seadete alt on ju näha, mis äpid elektrit ja palju seda kasutavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.08.2018 13:10:03
|
|
|
No mu 3080mAh näitab hetkel 2 päeva 10 tundi kuni tühjaks saab
Reaalselt see peaks näitama baseerudes eelnevale kasutusele.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
13.08.2018 13:10:54
|
|
|
et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2018 13:24:08
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks? |
No oleneb mida sa selle telefoniga teed. Kui niisama siidist padja peal seisab, siis on vähe. Kui ikka kasutanud normaalselt ja natuke rohkemgi, siis on ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.08.2018 14:16:34
|
|
|
| Screen on time on oluline 6h+ saad on juba ok.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.08.2018 15:51:42
|
|
|
Ma kunagi ka ostsin midagi laadset. Vedeleb praegu sahtlis üks taoline asi.
Muidu Aliexpress-st saab ka igasugu ka väiksemaid. Mul on mingi suurema akuga variant lihtsalt.
link
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
13.08.2018 16:39:04
|
|
|
| Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
13.08.2018 21:07:37
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt |
Nüüd näitab Kasutusaeg : 1 päev ja 17 tundi
See ju super
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
13.08.2018 21:49:48
|
|
|
Ma arvan, et seal info vigane aga samas kindel ei ole. Päeval just mõtlesin korra Frog-ist tellida ja siis otsutasin vist ikkagi Honor 10 kasuks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sihker
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
13.08.2018 22:29:52
|
|
|
Note 5 AI-ga oli kuskil sama teema, et parameetrid tundub, et on Note 5 pealt võetud. Teoreetiliselt saavad kohapealsed neegrid üle kontrollida, aga kui kindel see ka on, kui veebipoel endal ladu pole ja müüvad kõike, rösterist alates ja neerusiirdamisaparaadiga lõpetades gsmarena väidab, et globaalsel versioonil on B20 olemas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.08.2018 02:16:39
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
| Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja. |
Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.08.2018 10:15:37
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Athunik kirjutas: |
| Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja. |
Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi |
Su hiinakafanatism võtab absurdseid mõõtmeid juba. Kullake, ära palun levita mingeid majandusalaseid müüte. Aitäh.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
15.08.2018 22:08:32
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
| Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja. |
Mina ostsin oma Mi Mix 2 kohe peaaegu kui see välja tuli ja ei olnud teps mitte odav. 500+ eurot. Aga siiani rahul. Pole seda l o l l a k a t notchi, siiani kiire ja toimetab hästi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
16.08.2018 11:10:26
|
|
|
Aga kas kõrvaklappide jutt kuulub Hiinakate alla rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
16.08.2018 12:14:42
|
|
|
| Xiaomil Ka igast klappe ju
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
16.08.2018 12:19:48
|
|
|
Murdock, no eks igal brandil ole flagshipe. Ma räägin rohkem sellest, et enamus kasutajaid arvatavasti lasevad ringi Redmi või Note seeria telodega, mis on seal ~200€ ringis. Need kes üritavad saada võimalikult väikse raha eest, võimalikult hea nutiseadme. Samamoodi on IEM'dega, kas maksta firmamärgi eest seal ~300€ või osta midagi chinkidelt, mille helikvaliteet on praktilsielt sama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.08.2018 12:51:15
|
|
|
| Xiaomi-l 2 seeriat ongi ainult vist. Kas siis Xiaomi Mi või Xiaomi Redmi ja kõik. Note on üldiselt mudeli nimi ja mitte seeria, kuna on nii Redmi Note kui on ka Mi Note
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
16.08.2018 16:05:21
|
|
|
| link selle kohta mingit arvamust kellelgi ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.08.2018 17:59:27
|
|
|
| Kuidas Redmi Note 5-l bluetooth teistele võõrastele seadmetele nähtamatuks muuta? Polegi uuel Androidil enam seda võimalust?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
16.08.2018 20:35:58
|
|
|
Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
17.08.2018 07:29:15
|
|
|
| goclever kirjutas: |
| Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha. |
kuidas aku vastu peab? kas akusäästjad jne sees,jne?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sihker
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
17.08.2018 13:35:47
|
|
|
| goclever kirjutas: |
| Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
18.08.2018 19:41:57
|
|
|
Mul isa on 4x'ga võisees.
Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.
Ütles, et laeb esmaspäeviti
Minu note 5 tagakaanele on silmnähtavad defektid tekkinud. Ma ei teagi kuidas retsi on saanud aga tahtlikult pole kindlasti kuidagi seda rappinud. Ilmselt kas võtmete või millegagi koos olles on sellised heledamad jutid tekkinud.
Tundub, et värvkate on õhkõrn. Selles suhtes meeldis mulle enda vana Z5 jälle mis oli tagant ka klaas. Ei olnud peale 2.5 aastat mingeid kasutamisjälgi näha.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.08.2018 20:57:06
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Mul isa on 4x'ga võisees.
Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.
Ütles, et laeb esmaspäeviti
|
Sellisel juhul see telefon lihtsalt 95% ajast seisab hästi leviva koha peal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.08.2018 23:28:28
|
|
|
c4v6, mis ma siis valesti ütlesin?
| tsitaat: |
Keeras interneedused ja asjad kinni ning helistab sellega vahel ainult.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.08.2018 18:40:26
|
|
|
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.08.2018 18:46:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud. |
Juhtme mingid parameetrid peavad millelegi vastama, et kiirlaadimine toimiks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
21.08.2018 19:04:40
|
|
|
Nojah eks siis olen targem nüüd selle juhtme poolest. Aga no vähemalt on see sellise otsaga, et saab mõlemat pidi seda sisse toppida nagu type-c.
Early Access, Need sinu näidatud on ainult ühe usb pesaga. Ja üldiselt on neid laadijaid eesti lehtedelt suhteliselt piin otsida.
Ja mul oli mingi 2 dollarine kupong ka sellele seal.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.08.2018 19:13:34
|
|
|
lopes39, no sinu omal on 1 vaid qc, teine tavaline vist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
21.08.2018 19:20:11
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud. |
kehva läbivusega juhtmega siiski kiirlaadimine puudub.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
21.08.2018 19:31:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| lopes39, no sinu omal on 1 vaid qc, teine tavaline vist |
No ega mul polegi vaja kahte kiirlaadijaga Kui mul tahvel on aastast 2013 millel pole sellist asja nagu kiirlaadimine, siis väga vahet pole
Tahvlil on see juhtmevaba laadija ainult, mis tal erilist on Nexus 7 2013
seadmeid mul ka ainult 1 millel kiirlaadimise võimalus ja see on ainult telefonil.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.08.2018 19:34:07
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Eraldi kiirlaadimisjuhet pole olemas....lihtsalt jutu jätkuks
Seda on siin foorumis pikalt ja laialt kirjeldatud. |
kehva läbivusega juhtmega siiski kiirlaadimine puudub. |
Elementaarne, see lihtsalt shit juhe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
21.08.2018 21:02:40
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Mul Xiaomi Redmi Note 4 ja kuivõrd kuulan erinevaid podcaste palju, siis kõrvaklapipesa küll kaua vastu ei pea. Vana Samsung pidas vastu 2+ aastat ilma probleemideta, Redmi Note 4 aga on töös olnud tänaseks 8 kuud ja juba probleem. Võib-olla halb isend, võib-olla ongi see osa nõrk. |
ei ole ilmselt halb isend...ka enda omal hakkab see klapiauk väsimuse märke ilmutama klapid pesast välja võtsin siis korduvalt oli olukord kus näitas et klapid taga
enamasti kasutan bt klappe ..~20eurised kõrvapealsed acmed on täitsa okeid
https://onoff.ee/audio-ja-video/korvaklapid/acme-bh60/
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.08.2018 21:57:52
|
|
|
Tean, lihtsalt tore vaadata et saab reaalselt kätte miitte ei pea ootama kui rotid e-poed tellivad 10p joooksul ise teadamata kas ka midagi tuleb kuskilt laost ja seda Telia mõistes konkrentsivõimelise hinna eest
Vähe sellest nende "keldri-apteekidega" garantii juttu ajada suht keeruline kui omanik/tehnik/büroo assistent vaatab korra päevas kirjakasti, et klindiiga suhelda peale müüki
Vot sulle teadmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.08.2018 22:00:36
|
|
|
AT-s 40€ odavam ja nii mõneski kaupluses kohal - seepärast
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.08.2018 22:02:41
|
|
|
Early Access, ei kliki neid ükshaaval läbi, kui vaja teen seda.
Lihtsalt maru jube pilt, pakkujaid 20 ja saada on kolmes kohas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.08.2018 22:05:40
|
|
|
| tsitaat: |
ei kliki neid ükshaaval läbi,
|
ega peagi ju
eelisjärjekorras kuvatakse need pakkumised, kus kaup kohal
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|