Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:12:54 vasta tsitaadiga

Tonn on täpselt paras hind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2018 21:13:46 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Early Access kirjutas:
2070 > Titan Xp

Kus selles võrdluses 1080Ti paikneb?

5-10% vähem vs Xp
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:13:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Tonn on täpselt paras hind icon_biggrin.gif

... Titani jaoks

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:14:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
IconByte, Paistab, et need on preorder hinnad mis ei vasta Retail hindadele mis laval välja kuulutati. Ilmselt siis mingi founders tax jälle juurde keevitatud.

Retail hinnad peaks tulema sellised:
2080Ti: 1050€
2080: 750€
2070: 550€

Selliste hindadega teeks ühe upgrade ära küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:14:48 vasta tsitaadiga

1000€ ti eest läheks loosi, 1,3k....ei
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:15:33 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Early Access kirjutas:
2070 > Titan Xp

Kus selles võrdluses 1080Ti paikneb?
~samal pulgal kui 1080 Ti
http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-Titan-Xp-vs-Nvidia-GTX-1080-Ti/m265423vs3918
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:15:52 vasta tsitaadiga

Tahaks nüüd perfi ka näha, millal saab ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:16:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
1000€ ti eest läheks loosi, 1,3k....ei


mhmh.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:16:46 vasta tsitaadiga

just mõtlesingi uuendada graafikakaarti (vana on aastast kiviaeg). Tundub, et 2070 on täitsa mõistlik upgrade.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:17:34 vasta tsitaadiga

See 1050 MSRP on ilma 20% VAT arvatavasti. Ja tulebki see 1300€ kokku.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:18:15 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Kui see jutt tõsi, siis hakkab AMD'l lõpp paistma?

Kui poleks Ryzeniga välja tuldud siis küll, halvimal juhul suudab AMD mainstream GPUdega ikka konkurentsi pakkuda

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:18:55 vasta tsitaadiga

Tuhat eur hakkab maksma see kõige basicum blower jahutusega kõnts, ASUSel vist tuleb selline.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:24:57 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Tuhat eur hakkab maksma see kõige basicum blower jahutusega kõnts, ASUSel vist tuleb selline.

Sellel põlvkonnal siiski jahutus kahe vendiga ka 2070-l https://www.nvidia.com/en-us/geforce/graphics-cards/rtx-2070/

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!


viimati muutis hempadonok 20.08.2018 21:25:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:25:15 vasta tsitaadiga

Iga kord kui keegi räägib kellegi lõpust tahaks neile näidata, kuidas tehnoloogiate lisandumisel on iga kord sama juttu räägitud.

Nvidia teenis suurema osa oma rahast mitte mängukaartide vaid AI ja kaevandamisbuumi tõttu. AI ja GPGPU maastikul on turgu küll ja veel, mängusektoris on suurimad tegijad siiski konsoolid ja telefonid. Lauaarvutid on jätkuvalt marginaalsed, veel enam €/$ 500 hinnaga kaardid.

anubis kirjutas:



viimati muutis anubis 20.08.2018 21:26:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2018 21:26:27 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
See 1050 MSRP on ilma 20% VAT arvatavasti. Ja tulebki see 1300€ kokku.

999$ on MSRP. Need on tavaliselt olnud reaalsed. Tavaliselt $>€ konvert lisab kuskil 50€.

1080Ti MSRP 699€ ja odavaim eestis 760€. Seda isegi arvestades vahepealset meeletut hinnatõusu.

Uuendasin ka tabelit:


viimati muutis Tomorrow 20.08.2018 21:28:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:28:25 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Tuhat eur hakkab maksma see kõige basicum blower jahutusega kõnts, ASUSel vist tuleb selline.

Sellel põlvkonnal siiski jahutus kahe vendiga ka 2070-l https://www.nvidia.com/en-us/geforce/graphics-cards/rtx-2070/


Sa ajad sassi founders edition ja basic blower kaardi jahutuse:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2018 21:29:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Tahaks nüüd perfi ka näha, millal saab ?



kasutaja Tommorrow kirjutas perfi kohta... ma ei tea kas sa sellist mängu mängid ?


Tomorrow kirjutas:
Gap kirjutas:
HDTanel, kas kuskil öeldi et performance on parem ??? näitas neid RTX efekte 3 mängudes youtubes paljud kirjutasid et eelistavad ja näeb parem välja ilma nende uute effektidega.

mõned küsivad veel et can it run crysis icon_biggrin.gif

UE4 Infiltrator 4K demo ~60fps (vsync limited) 2080Ti peal. ~35fps 1080Ti peal.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2018 21:38:33 vasta tsitaadiga

https://www.geeks3d.com/20150917/unreal-engine-4-infiltrator-demo-released/

Selle saamine pole teab mis lihtne. Peab registreerima ja Epic Launcheri alla laadima ja siis sealt omakorda selle demo.
Pealegi pole kindel kas see oli sama demo või mingi eriversioon koos ray-tracinguga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:40:51 vasta tsitaadiga

Kui nvlink on olemas - siis 2x 2070 võib tulla võimsam ja odavam kui 2080ti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:43:21 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Kui nvlink on olemas - siis 2x 2070 võib tulla võimsam ja odavam kui 2080ti.

Aeg on näidanud, et 1+1 ei võrdu alati 2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:48:53 vasta tsitaadiga

Nvlink on vähe teistsugune ühendus kui SLI sild.

160GB/s kahesuunaliselt.


viimati muutis anubis 20.08.2018 21:49:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:49:02 vasta tsitaadiga

https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+20+Series+Family
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:50:42 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+20+Series+Family
'

just vaatasin ka neid... hind ei rõõmusta aga praegune gigabyte'i 970 rõõmustab veel vähem... icon_razz.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86


viimati muutis Renq 20.08.2018 21:54:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:53:27 vasta tsitaadiga

Hinnad on ikka päris koledad.

anubis kirjutas:
Nvlink on vähe teistsugune ühendus kui SLI sild.

160GB/s kahesuunaliselt.


Valetasin, v1.0 oli 160GB/s, v2.0 (alates Voltast, seega eeldatavalt ka Turingil) on 300GB/s.


viimati muutis anubis 20.08.2018 21:53:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:53:59 vasta tsitaadiga

Kuna ühtegi konkurenti pole, siis saabki küsida, mida hing ihkab ja klient on veel nõus maksma... icon_neutral.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:55:20 vasta tsitaadiga

Mnjah, eks reviewd näitavad. Kui proper edasiminek (mujalgi kui RT) tuleb, siis arvata on, et neelatakse need hinnad alla... kuigi korralikult jabur ikka. 500, 700 ja 1000 € oleks veel kuidagi arusaadav, ent üle selle on ikka korralikult ogar. Alles ahhetasid-ohhetasid kõik tonnise Titani üle icon_biggrin.gif
Päris huvitav taktika muidu, et uus tech ja uus bränding, mis eristab vanadest uued ja sellega kohe PROPER hinnahüpe ning TI ka kohe sama genniga välja, et õigustada flagshipi hinnahüpet, kuivõrd varem on ti tulnud tavaversiooni hinnaga, lihtsalt hiljem.

AMD võiks nüüd aasta-kahe pärast tagasi tulla nagu CPU'de alal. Tahaks teada, mis nvidia tagatubades räägitakse sel teemal icon_razz.gif

_________________


viimati muutis rmc 20.08.2018 21:55:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:55:21 vasta tsitaadiga

Idee poolest saaks soome lehelt tellida oma töö juurest sõbra juurde kaardi... aga vist tasub oodata tsipa. Või tasub meie poodide hindasid oodata? Pigem vist mitte?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:56:12 vasta tsitaadiga

Oota pigem non-ref kaarte kui aega on.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:57:06 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Idee poolest saaks soome lehelt tellida oma töö juurest sõbra juurde kaardi... aga vist tasub oodata tsipa. Või tasub meie poodide hindasid oodata? Pigem vist mitte?


Mida sa ootad, osta icon_biggrin.gif saadavad Eestisse ka

https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+20+Series+Family


viimati muutis heretic666 20.08.2018 21:57:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:57:11 vasta tsitaadiga

Eks varsti on näha kui suur see RTX % reaalselt mängijatest tuleb - eriti koos selle 7nm kuulujutuga istuvad paljud pascali peal edasi pigem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 21:58:47 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Kui nvlink on olemas - siis 2x 2070 võib tulla võimsam ja odavam kui 2080ti.

NVlink on 2080 ja Ti-l paraku

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:01:42 vasta tsitaadiga

Kogu see ray-tracing'u jutt oli ilus ja tore...või noh, oli kah midagi. Aga põhimõtteliselt pole õrna aimugi, mis see real perf vs eelmise seeriaga on. Kogu see rõhk sellel ray-tracingul veits paneb kahtlema.

Hinnad ehmatasid ka ära. Konkurentsi mõttes ilgelt kahju, et AMD'st pole GPU alal praegu vastast!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:08:48 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kuna ühtegi konkurenti pole, siis saabki küsida, mida hing ihkab ja klient on veel nõus maksma... icon_neutral.gif


Küsida saab, aga võib juhtuda ei osteta piisavalt. Vaadates aftermarket RTX kaartide hindu siis tundub, et olen jätkuvalt Pascaliga väga rahul. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:11:49 vasta tsitaadiga

Tjah, Pascalimehed saavad vist suht rahul olla aga mina oma 2500rpm gtx970'ga kraabin ust, ma poleks never arvanud, et üks kaart saab nii kõva lärmi teha kui see...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2018 22:14:06 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
mauro kirjutas:
Kui nvlink on olemas - siis 2x 2070 võib tulla võimsam ja odavam kui 2080ti.

NVlink on 2080 ja Ti-l paraku

On ka 2070-l aga mitte 300GB/s vaid 150GB/s.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:17:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
hempadonok kirjutas:
mauro kirjutas:
Kui nvlink on olemas - siis 2x 2070 võib tulla võimsam ja odavam kui 2080ti.

NVlink on 2080 ja Ti-l paraku

On ka 2070-l aga mitte 300GB/s vaid 150GB/s.

Huvitav, et Nvidia sellest specide lehel vaikib. 2080 ja Ti-l on NVLink kas 3- või 4-slotisena võimalik eeltellida kõigest 80 seekli eest

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!


viimati muutis hempadonok 20.08.2018 22:31:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:17:39 vasta tsitaadiga

SLI surnud teema, ei päästa teda ka NVLink
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:17:47 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Tjah, Pascalimehed saavad vist suht rahul olla aga mina oma 2500rpm gtx970'ga kraabin ust, ma poleks never arvanud, et üks kaart saab nii kõva lärmi teha kui see...
õnneks mul pole tolmuimeja, aga 970 vajab vahetust
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:23:39 vasta tsitaadiga

Meh... ootab-vaatab, kas ja millal Cyberpunk 2077 välja tuleb. Muud upgrademist väärivat tulevikus ei näe. 1070 kärab küll.

lol @ 970 mehed, see sai 3,5GB uudise peale tagasi saadetud ja pisaraid ei ole valanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:39:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lol @ 970 mehed, see sai 3,5GB uudise peale tagasi saadetud ja pisaraid ei ole valanud

Pisaraid ei valanud, tagasi ka ei saatnud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:51:50 vasta tsitaadiga

Doesn't matter. Don't have 970 @ 3,5 GB icon_razz.gif
ot:
peaks vast profiili-pic'i uuendama...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:11:10 vasta tsitaadiga

Natuke siiski murettekitav nii agressiivne hinnapoliitika. Praegu räägime veel ~1300€ hinnalipikust, kui AMDl lähiaastatel midagi tulemas ei ole siis 7nm nvidia kaardid hakkavad kindlasti veel krõbedamad olema.
PC gamingus saad kauni pildi ja hea perfi aga kui budget ikkagi oluline on siis xbox one x vms tundub juba mõistlikum valik.

Tuletagem meelde et tegu pole full Turing chipiga, lisaks 1GB mälukivi küljest kaksatud nagu 1080Ti puhul. Nii et Turing Titan ilmselt ka tulekul, ma ei kujuta mis tolle hind veel on, ilmselt Euroopas laksab 2000€ sildi ära.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:12:03 vasta tsitaadiga

Odavamaks väga midagi ei tundu minevat jah, tulid lihtsalt võimsamad ja kallimad kaardid.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:15:23 vasta tsitaadiga

Peab ka visit mingi RTX280 poole vaatama kui Zotaci ägeda jahutusega asajd liikuma hakkavad
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:25:16 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Odavamaks väga midagi ei tundu minevat jah, tulid lihtsalt võimsamad ja kallimad kaardid.


Üks idee mida internetiavarustes nägin oli see et kuna väidetavalt on nvidial sahtlid ületoodetud pascal kiipe täis (kuna krüptovaluuta koinimishullus haihtus) siis müüvad nõks odavamalt Pascal kaarte edasi ja hoiavad Turingu hinda üleval. Hinnatundlikum klient kes enne mõtles upgrade peale läheb nüüd kindlasti Pascalit ostma.

Siis kui laod pascali kaartidest tühjad, saab nvidia Turingu hinda allapoole lasta. Muidugi mingit murrangulist hinnakukkumist ka pole mõtet oodata, tuhande euri kanti jääb Ti hind igal juhul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:36:05 vasta tsitaadiga

See laojäägist lahti saamine tundub loogiline, ent vaevalt, et hiljem hinnad alla tagasi tulevad. Seda, et edasised gennid veel hüppeid teeks, ei usu. Minimaalseid veel, ent samaväärseid, ei usu.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:36:18 vasta tsitaadiga

olen ma imelik või mis värk on - mulle ilgelt meeldib evga lähenemine disaini poolelt (loodetavasti ka asjalik icon_smile.gif )

EDIT: hmmm....... palju nüüd see 20 series ka reaalselt eelmise generatsiooni hindu ka muuta võib?


viimati muutis metallika 20.08.2018 23:39:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:39:03 vasta tsitaadiga

USA EVGA poes on Ti d juba läbi müüdud pre-orderitega ..
EU EVGA store atm külili kukkunud
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:40:40 vasta tsitaadiga

Evga on mingi tegija tänapäeval?
Vaeval hinnad tõusevad kuuga. Ma ootaks ennem ülevaated ja kaardid ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 23:43:56 vasta tsitaadiga

Proovisin Evga-st pre orderida...no ei õnnestu...Maksma hakkad siis jääbki lõudima.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.