Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  VIVA Elektroonika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 07.01.2013 12:42:26 VIVA Elektroonika vasta tsitaadiga

link :: Viva Elektroonika

Mis pood see Viva elektroonika on? www.viva.ee

Kuidas kellelgi kogemused? Tahaks tellida sealt teleka, hea hinna pärast ja mujalt antud mudelit ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 13:57:54 vasta tsitaadiga

kunagi oli täitsa levinud tehnikapoe kett, enam pole küll kuskil silma hakanud,agu näha ongi ainult üks pood ja ilmselt keskendutakse nüüd e-poes müügile.Igatahes peaks asi toimima seal ma usun
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:22:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kunagi oli täitsa levinud

Tegemist pole sama firmaga, eelmine kas lõpetas tegevuse või läks pankrotti. Krediidiinfo järgi on Viva Elektroonika OÜ vanus 6 kuud. Põhikapital on 30 000 €.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 15:05:41 vasta tsitaadiga

vana viva minuteada ühines +- elektroonikaga ja selle tulemusena sai tast euronics, või siis euronics ostis peale ühinemist ära

Isegi logo on sama, mis vanasti...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 15:13:48 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
tsitaat:

kunagi oli täitsa levinud

Tegemist pole sama firmaga, eelmine kas lõpetas tegevuse või läks pankrotti. Krediidiinfo järgi on Viva Elektroonika OÜ vanus 6 kuud. Põhikapital on 30 000 €.

Kodulehel kirjas, et tegu 2003a tegutseva firmaga.
Äriregistri järgi on nii VIVA Elektroonika OÜ ja endise Osaühing VIVA Elektroonika juhatuse liige Juri/Yury
Kiire google'dus näitab sama, et endine VIVA kett kuulus samale isikule
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 21:35:24 vasta tsitaadiga

iFlop, tegu pole juriidiliselt sama firmaga isegi kui omanik on sama ja taotleb "järjepidevust". Näiteks lepingud (edasimüügi jne) mis on sõlmitud eelmisel firmal tootjate ja tarbijatega on kehtetud. Jne, jne.
Vahet pole mismoodi eelmine Viva oma lõpu leidis, fakt on see , et kui seda ära ostetud poleks siis oleks pankrot selle lõpetanud. Mitte , et ma hirmus Viva vastane oleks, sain tuttava kaudu Pärnu Vivast (Härma kaubahoovis) palju head nodi soodsa hinnaga icon_razz.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 23:43:47 vasta tsitaadiga

korsten, omaarust ma seda ei väidnudki, et juriidiliselt on tegu sama firmaga. Lihtsalt kaubamärk ja omanik paistab olevat endine.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 19:35:04 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust nende e-poest tellimisel?
Tellisin ühe tolmuimeja ja saatsin paar täpsustavat küsimust mailile. Nüüd helistas keegi vene aktsendiga tegelane.
Aga homme-ülehomme peaks kaup käes olema, eks siis paistab icon_rolleyes.gif

EDIT: kuller tõi kauba ära ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 12:37:07 vasta tsitaadiga

http://pluss.postimees.ee/3347711/tuntud-elektroonikaari-osales-kriminaalses-raharingis
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 12:53:28 vasta tsitaadiga

Lisaks paistab neil ligi mill maksuvõlgu olevat. Ilmselt on järjekordne pankrotiring tulekul.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 19:32:31 vasta tsitaadiga

just leidsime naisega sobiva tv sealt über odava hinnaga, hea et ei tellinud veel....naine veel küsis kus konks on. ma vapralt et polegi konksu. aga näed..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 20:29:15 vasta tsitaadiga

Järgmine pood on www.turuliider.ee Seal veel odavamad kui VIVAs. Kus on konks?
Kusjuures kui turuliidrist pliidi ostsin sain selle VIVA laost kätte.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.10.2015 20:32:21 vasta tsitaadiga

sogar, kui pelgad konksu, osta liisinguga. Kui kaupa kätte ei saa ei pea ju ka maksma.
Näiteks väike sissemaks ja ülejäänud makse järgmisel kuul, kui ei taha liisingut pikalt maksta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 23:24:07 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
just leidsime naisega sobiva tv sealt über odava hinnaga, hea et ei tellinud veel....naine veel küsis kus konks on. ma vapralt et polegi konksu. aga näed..

Suvel sai samast kontorist telekas ostetud.
Et ka minule tundus kontor kahtlane, sai maksmisviisiks valitud tasuda kullerile sularahas ...
Kõik toimis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 06.01.2016 13:05:34 vasta tsitaadiga

Panen märke maha ja las igaüks otsustab, millises seisukoha ta antud teemale võtab.

02.12.2015 õhtul ostsin VIVA e-poest pesumasina. Järgneval (03.12) päeval helistati, et pesumasin on kohapeal olemas. Koju transporti ei tellinud ja läksin sellele ise järgi. Maksin arve ja tõstsime pesumasina autosse. Samal ajal oli kodus remont pooleni ja viisime pesumasina lukustatud panipaika. 17.12.2015 Tõime korterisse ja avasime pakendi (pakend väliselt terve). Kui pakend avatud siis asusime pesumasinat kohapealt tõstma ja selgus, et pesumasina pealmine plastik on lahtine ja oleks peaaegu maha kukkunud. Asusin asja uurima ja selgus, et pesumasina taga on kaks kinnituskruvi millel on plastik ümbert katki. Selle tõttu enam plastik peal ei püsinud. Märkasime et pesumasina ülemine tagumine serv, kus kohas ka kruvi kinnitused asusid on tugevalt muljuda saanud ja väga lähedal pesumasina mootorile. Otsustasin ühe väikese 30min pesu, ilma pesuaineta ja riieteta käima panna, et vaadata kas käib vastu või mitte. Vastu ei käinud ja pärast seda kirjutasin koheselt ka VIVA kirja. 21.12.2015 ei olnud vastust veel saanud ja kirjutasin uuesti – vastus saabus 28.12, kus öeldi, et vahetavad pesumasina välja aga uus samasugune partii tuleb alles jaanuari algul, kas sobib oodata. Kirjutasin vastu, et ei ole probleemi oodata, et ega sellest probleemi ei ole, kui pakendit enam ei ole ja olen pesumasinaga ühe väikese test tsükli teinud. Selle peale vastati, et pakendtita ja kasutatud pesumasinat nad välja ei vaheta. Kirjutasin neile 29.12, et see ei ole normaalne ja soovin tervet pesumasinat, et mul on 14päeva jooksul õigus toode tagastada/välja vahetada, kui sellel esineb puudused. Tänaseks päevaks ei ole VIVAlt vastust saanud. Otsustasin ka tarbijakaitseametisse kirjutada, eks näis, mis sellest saab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.01.2016 13:25:47 vasta tsitaadiga

Oled ise endale käru keeranud. Kui pakendi avamise järel kruvijama jms. avastasid miks oli seejärel vaja pakendit hävitama hakata??? Sellise lolluse tõttu võivad nii pood kui ka tarbijakaitse sulle täie õigusega viltu vaadata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 06.01.2016 13:53:28 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Oled ise endale käru keeranud. Kui pakendi avamise järel kruvijama jms. avastasid miks oli seejärel vaja pakendit hävitama hakata??? Sellise lolluse tõttu võivad nii pood kui ka tarbijakaitse sulle täie õigusega viltu vaadata.


Sellepärast ei olegi ma asunud kedagi hukka mõistma, vaid juhtinud teemale tähelepanu, et ka pesumasina pakend on tähtis. Samas on ka väga keeruline pesumasinat pakendist välja võtta ilma, et sa pakendit ei lõhuks, tegemist ei ole mingisuguse väikese seadmega nagu tahvelarvuti/mobiiltelefon vms. Olen endale juba teadmiks võtnud, et sellele teemale ei pruugi rahuldavat vastust tulla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2016 15:45:36 vasta tsitaadiga

synt3r, pole tähtis, kas pakend on alles. Pesumasin on niikuinii kilekotis, mis tulebki avanemisel katki lõigata. Seega pole seda originaalpakendit võimalik taastada ja kasutada.

Esimese kuue kuu jooksul eeldatakse, et defekt oli juba masinaga kaasas ja mingit tõendamiskohustust tarbijal ei ole.
Müüja peab vead kas parandama või vahetama kauba välja.

Suhtle parem tarbijakaitsega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 16:24:01 vasta tsitaadiga

See vist oli nii, et kui tellid neti kaudu ja tuuakse koju, siis on 14 päeva tagastusõigus (ka ilma mingi põhjuseta).
Kui ise järgi lähed, siis see 14 p tagastus ei kehti.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2016 16:27:44 vasta tsitaadiga

Tõsi, siis tagastus ei kehti. Kui aga kaup oli kodus pakendist võttes kahjustatud siis loetakse see automaatselt kaupleja vastutuseks esimesel kuuel kuul.
Poes ei hakka keegi pesumasinat pakendist välja ja pärast tagasi toppima, et veenduda korrasolekus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 06.01.2016 18:17:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tõsi, siis tagastus ei kehti. Kui aga kaup oli kodus pakendist võttes kahjustatud siis loetakse see automaatselt kaupleja vastutuseks esimesel kuuel kuul.
Poes ei hakka keegi pesumasinat pakendist välja ja pärast tagasi toppima, et veenduda korrasolekus.


Aitäh info eest, leidsin TJK lehelt jägneva dokumendi, tegemist küll 2014a omaga aga vaevalt midagi oluliselt on muutunud. Link
Punkt 4 räägib siis mainitud 6 kuu kohustusest. Samuti on seal ära mainitud, et kui tootel esineb puudus siis tuleb seda võimalik vähe kasutada, mida olen ma ka teinud (ainult üks 30min pesutsükkel, mis oli samuti eesmärgiga, kas tegemist on ikkagi tõsise puudusega või mitte).

Loodan, siis TJK peale, et tuleb mõistlik lahendus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 18:40:44 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See vist oli nii, et kui tellid neti kaudu ja tuuakse koju, siis on 14 päeva tagastusõigus (ka ilma mingi põhjuseta).
Kui ise järgi lähed, siis see 14 p tagastus ei kehti.


Netipoest ostes pole vahet kas lähed ise järgi või saadetakse kulleriga. Loeb ostulepingu tegemise koht (ostukohaks netipood).

Millegipärast ei leia viidet karbi teemale. Meelde on jäänud, et juhul kui karpi ei ole võimalik ilma lõhkumata avada siis seda ei nõuta. Viimane kord kui pesumasinat ostsin, siis jäi peale lammutusprotsessi terveks ainult penoplastist pehmendused. Muud ei olnud võimalik lammutamata avada.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 18:46:28 vasta tsitaadiga

14p tagastusõigus kehtib siis kui tehing on sõlmitud kasutades sidevahendeid, kuidas kauba poest kätte saad ei puhu pilli.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 07.01.2016 17:24:32 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub, et oleme VIVA suutnud kokkuleppele jõuda.
Seadet nad nõus väljavahetama ei olnud aga on nõus parandama.
Toimetasin seadme Servicenet hoolduskeskusesse ja VIVA lubas remondikulud kinni maksta.

Eks näis, mis sellest edasi saab. Loodetavasti katavad ikkagi kulud ja alt ei hüppa. Sõna on saadud kirjalikult, mitte telefoni teel suuliselt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 07.01.2016 17:34:51 vasta tsitaadiga

Keegi aga seletaks mulle lahti, et kui juba visuaalslet on toode KATKI ja soovitakse toote asendust, siis mida ja milleks veel proovima hakata selle tootega ja veel selliselt, et isegi toote pakend kaotatakse ära ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 18:54:20 pesumasin vasta tsitaadiga

Lihtsalt vahejutuks...
Ostsin pesumasina-kuivati 28 või 29.dets 2015. euronicsist. Algul valisin neti teel mingi muu mudeli välja ja kui kohapeal uurima hakkasin pakuti hoopis uuemat kuid pea sama hinna eest... see selleks.
Lihtsalt tsiteerin müügimehe juttu, et sellel masinal on ka lisagarantii hinna sees ja kodus saate ju 14päeva katsetada, kui ei sobi teile toote tagasi ja võite uue valida. Samas märkis et keegi ei ole veel tagasi küll toonud, et on rahule jäetud-kuid see võimalus on olemas.
Nii et pesed 13päeva ja siis ütled et ei sobinud, sain mina jutust aru?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 07.01.2016 19:17:24 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Keegi aga seletaks mulle lahti, et kui juba visuaalslet on toode KATKI ja soovitakse toote asendust, siis mida ja milleks veel proovima hakata selle tootega ja veel selliselt, et isegi toote pakend kaotatakse ära ? icon_biggrin.gif


Arvan, et ei ole koht kus arutama hakata, kuidas pakendit avada jne, kuid seadmel ei olnud lahti pakkimine kuigi lihtsaks tehtud.
Selle tõttu ei jäänud ka pakend selliseks, et seda säilitada, veelvähem mõtled hetkel kui uues kodus pakid asju lahti, et tõstame selle kõrvale äkki läheb vaja. Kõik papp jne läks ukse taha äraviskamist ootama. Kui pesumasinat penoaluselt hakkasime ära tõstma siis libises pealmine plastik ära ja oligi selge, et seade ei ole selline nagu võiks. Seade jäigi selliselt ootama VIVA vastust, vastust ei tulnud 11päeva. Okei jõulud, nädalavahetus jne vahel aga leian, et Epood ei ole selline koht, kus korduvatele meilidele ja telefonikõnedele ei vastata. Seepeale kui peale pühi koju tulime otsustasime proovida kas seade üldse toimib või on täiesti läbi omadega, sel hetkel ei mõelnud ja senini mõtlen et seadme korra kasutamine on seadme "kasutamine" ja öeldakse, et sellist seadet vastu ei võeta. Ühtlasi ei tulnud ma foorumisse postitama, et kedagi hukka mõista vms, pigem inimestele tähelepanu juhtima asjaoludele, millele mina koheselt ei juhtinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:28:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et selle punkriga on kõik.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-lisas-musta-nimekirja-mitu-e-poodi-keda-ei-huvita-seadused-ega-klientide-rahulolu?id=83302433

Arvatavasti jääb ka minu mõnisada € neile sisse. Tasuks vaid hunnik katteta lubadusi kauba tarne ning lõpuks raha tagastamise kohta.
Lolli peaga sai juuli alguses tellimus tehtud. Varasem positiivne kogemus pettis, oleks pidanud pilgu enne tellimust maksuvõlale viskama. Tagantjärele tarkusena tuleb nende tegelastega seotud otsingutest veelgi huvitavaid ja hoiatavaid seoseid välja.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2018 06:38:55 vasta tsitaadiga

2017. aasta aruanne esitamata. Julged tellijad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 09:50:03 vasta tsitaadiga

Teeme siis ärimeeste nimed ka avalikuks, teistele hoiatuseks.

Kuni 06.08.2018 oli VIVA HULGI OÜ juhatuse liige ning omanik Roman Vasjukov (18.05.1984). Konkreetse tegelasega tuleb siitki väike teema välja: Elektromarket.ee - PETIS!
Alates 06.08.2018 on omanik ja juhatuse liige Sergei Tjurin (sünd 04.01.1986).

Pakun, et tarnijatele jäädi võlgu, klientide ettemaksud lükati vasakule, riigimakse enam ei tasutud ning võlgades juriidiline keha kanditi suvalisele tankistile või likvideerijale.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2018 09:54:46 vasta tsitaadiga

Aastal 2016 oli mul plaan köögi tehnika sealt tellida.
Peaaegu oleks ära tellinud, aga enne uurisin krediidiinfot ja seal olid võlad üleval.
Sai neile seda mainutud ja vastus oli järgmine:
"Kui soovite, siis võite maksta kauba kättesaamisel.

Meie e-pood pakub kõik võimalused.

Lugupidamisega,
Viva Elektroonika
Klienditeenindus"

Sellegi poolest otsustasin mitte tellida ja sai ilmselt õige otsus tehtud.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 22:32:31 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et tulen ka siia teemasse enda saagast kirjutama ja siis avastan, et näe polegi esimene.. Kui tellida tahtsin helistati 4 min peale meili saamist kohe ja pakuti erinevaid asju, kuid tegelikkuses ei suudetud asju tarnida 1 kuu jooksul - kuigi lubati, et on kohal paari päevaga. Samuti pole suutnud ka 3 nädalaga raha tagasi kanda. Telefoni ei taheta seal väga vastu võtta ja noh meilidele ei vastata üldse. Kui õnnestub ka kedagi kätte saada siis on üks ja sama jutt, et homme saab.. Ei taibanud isegi enne köögi tehnika tellimist nende maksuaruandeid/võlgnevusi minna lugema kuna suhteliselt vana ettevõtmine see neil ning varem seal asjad laabunud.
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfashop
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2016




sõnum 23.08.2018 17:49:58 vasta tsitaadiga

elkur kirjutas:
Teeme siis ärimeeste nimed ka avalikuks, teistele hoiatuseks.

Kuni 06.08.2018 oli VIVA HULGI OÜ juhatuse liige ning omanik Roman Vasjukov (18.05.1984). Konkreetse tegelasega tuleb siitki väike teema välja: Elektromarket.ee - PETIS!
Alates 06.08.2018 on omanik ja juhatuse liige Sergei Tjurin (sünd 04.01.1986).

Pakun, et tarnijatele jäädi võlgu, klientide ettemaksud lükati vasakule, riigimakse enam ei tasutud ning võlgades juriidiline keha kanditi suvalisele tankistile või likvideerijale.


Tere kõigile, olen Sergei Tjurin, olen Viva.ee e-poega tegelenud vähem kui kahe nädala jooksul ning kuna ilmnesid mõned eelnevalt teavitamata jäänud asjolud tehing oli tagasi lükatud ja ettevõte tagastati eelmistele omanikele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2018 08:55:21 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitseamet on Viva Hulgi OÜ lisanud alates 05.07.2018 musta nimekirja: https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/ametist/e-poed-kes-ei-taida-seadusest-tulenevaid-noudeid
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 16:04:27 vasta tsitaadiga

alfashop kirjutas:
elkur kirjutas:
Teeme siis ärimeeste nimed ka avalikuks, teistele hoiatuseks.

Kuni 06.08.2018 oli VIVA HULGI OÜ juhatuse liige ning omanik Roman Vasjukov (18.05.1984). Konkreetse tegelasega tuleb siitki väike teema välja: Elektromarket.ee - PETIS!
Alates 06.08.2018 on omanik ja juhatuse liige Sergei Tjurin (sünd 04.01.1986).

Pakun, et tarnijatele jäädi võlgu, klientide ettemaksud lükati vasakule, riigimakse enam ei tasutud ning võlgades juriidiline keha kanditi suvalisele tankistile või likvideerijale.


Tere kõigile, olen Sergei Tjurin, olen Viva.ee e-poega tegelenud vähem kui kahe nädala jooksul ning kuna ilmnesid mõned eelnevalt teavitamata jäänud asjolud tehing oli tagasi lükatud ja ettevõte tagastati eelmistele omanikele.



Päris huvitav, ma saan aru, et minusugune rumal klient tegi hetketausta uurimata ettemaksu. Aga osta või võtta üle ettevõte, ilma selle bilanssi vms kohustusi selgeks tegemata, on juba kõrgem tase.
Aga mis need teavitamata asjaolud siis võisid olla, kas sarnased, mida ma paar postitust tagasi pakkusin?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 14:53:44 vasta tsitaadiga

Sain ka 350 rutsiga sisse :S.

Olen sealt varem ka ostnud ja siiani ei olnud probleeme. Ei osanud kahtlustadagi. Tarbijakaitsest öeldi, et ainus võimalus on maakohtusse kaevata. See tundub mulle oma aja ja närvide kulutamisena. Küsisin ka pangast, kas saavad tehingu tagasi keerata, aga see pangalingi makse oli juba üle 2 nädala vana....

Krt, kus rikub tuju ära :S

Paneme siia veel korduseks infot üles, äkki google juhatab järgmised potentsiaalsed ohvrid ennem siia:
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12431656-Viva-Hulgi-O%C3%9C
Viva Hulgi OÜ
Koidu 89
Tallinn, 10131
Reg. nr.: 12431656
KMKR: EE101686682
Ladu asub aadressil Tallinn, Luha 34.

Telefon: +372 6 515 040
GSM: +372 56 983 083
www.viva.ee
info@viva.ee

Swedbank: EE032200221057030080
SEB Pank: EE441010220234497220

Roman Vasjukov (18.05.1984) https://vk.com/id5839982
Sergei Tjurin (sünd 04.01.1986)


Kas keegi on kunagi mingi ettevõtte probleemiga maakohtusse pöördunud? Kui ma õigesti aru saan, siis minu 352 € kahju puhul maksab riigilõiv 100 € - suht absurd.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omakohus
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2018




sõnum 07.09.2018 15:51:07 vasta tsitaadiga

Tasusin ka mõnisada eurot ettemaksuks ilma taustakontrolli tegemata. Võimalik, et mul on huvi neid kohtusse kaevata. Kasumisse jäämine pole eesmärk. Pigem on huvi endale vastav protsess selgeks teha. Kui kellelgi on kogemus või ka tõsine kavatsus, siis võiksime kogemust jagada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 14:07:02 vasta tsitaadiga

Paistab, et see pornograafia pole ikka veel päris pankrotti läinud. Mul tiksus 3 nädalat kaupleja poole pöördumisest täis ja ma tõmbasin tarbijakaitsesse case püsti. Väheusutav, et sellest mingit abi on, aga südametunnistus ei lase ikka veel seda pappi niisama maha kanda.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 22:33:47 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Paistab, et see pornograafia pole ikka veel päris pankrotti läinud. Mul tiksus 3 nädalat kaupleja poole pöördumisest täis ja ma tõmbasin tarbijakaitsesse case püsti. Väheusutav, et sellest mingit abi on, aga südametunnistus ei lase ikka veel seda pappi niisama maha kanda.

Mul tarbijakaitse ütles otse, et noh nad nendele ka enam ei vasta ammu juba. Ja vihjasid, et kas ma ei tahaks kohtusse minna Viva vastu lihtsalt..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 18:26:48 vasta tsitaadiga

Mulle täpselt sama vastus tarbijakaitsest. Kohtusse minek räigetes võlgades juriidilise keha vastu on suht pointless. Kui saaks selle kuidagi otse Roman Vasjukovi vastu keerata, siis sinna oleksin nõus oma raha kulutama. Põhimõtte pärast, et huijar niisama minema ei astuks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mansikka
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2018




sõnum 05.10.2018 23:56:35 Viva vasta tsitaadiga

Mina andsin Tarbijakaitse soovitusel selle Viva Hulgi igatahes kohtusse. Maksin 45€ maksekäsu kiirmenetluse eest ja kavatsen pärast kohtutäituri ka neile kaela saata. Küllap olen tõesti naiivne, aga minu jaoks on asi põhimõttes. Nii nahaalselt inimesi petta pole lihtsalt normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 00:12:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.10.2018 seisuga on maksuvõlg 1 489 066 eurot

https://www.e-krediidiinfo.ee/11901539-VIVA%20ELEKTROONIKA%20PLUSS%20O%C3%9C

Sama firma?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omakohus
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2018




sõnum 08.10.2018 12:17:04 vasta tsitaadiga

Sain ka Tarbijakaitselt vastuse, et tuleks kohtusse kaevata. Tegelikult tegin seda juba varasemalt. Maksin ka 45€ ja võttis aega ~15minutit.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  VIVA Elektroonika
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.