Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 527, 528, 529 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:21:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.

Ega ma ühtegi lasku teadlikult tegemata jätnudki aga mure oli küll, et kurat, nüüd pean kell 2 öösel veel korra selle 20k täis tegema, et tänase päeva jooksul need korrad täis saada. Oli vist jah parim kui juba raw xp vaatan.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 23:33:35 vasta tsitaadiga



icon_biggrin.gif

Jätangi ehk selle mõneks ajaks nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 23:36:01 vasta tsitaadiga

alyster, gg. Mul endal õnnestus T-54 ltwt peal 1. mänguga Ace saada. Oli ka magus tunne. icon_razz.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.08.2018 09:59:04 vasta tsitaadiga

Puhastasin teemat.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.08.2018 19:04:41 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.

Mulle jubedalt meeldib WoT, aga tõesti käsi ei tõuse, et osta mitmeid premium-tanke, kuldset laskemoona ja premium-mänguaega. Samas kui ühe konkreetse masina ostmine oleks põhjendatud, siis see ei tundu vastumeelse ideena.


Nauditav on mängida siis, kui Poola kohal on pilkane pimedus. Ehk koolijütsid magavad, alates 02.00 icon_biggrin.gif



Kui mina kaks aastat tagasi mängima hakkasin, vaatasin vesise suuga kogu aeg E25 poole..Ma ju paadunud TD-mängija niikuinii ja see E25 oli lihtsalt niiii ilus icon_smile.gif
Mingil hetkel WG tõi selle veel nädalaks müüki ja ma rabasin kohe ära. Parim ost siiani.
Lõbusaim TD, mis selles mängus üldse on, kuigi see võib ka subjektiivne olla. Kiire, mobiilne, supercamoga ja hea wiewrangega. Eriti lõbus on sellega on suuri kolakaid, nagu O-Ni või KV4, külje alla sõites, elupunktidest tühjaks imeda - suutmatud ühtegi lasku pihta saama. Lihtsalt nii madal on see tank.
Natuke on teda vahepeal küll nerfitud, aga väga lõbus tank siiski, eriti kolmeses platoonis mängides, kus igaüks teab, mida teeb. Puhas rõõm õhtuti teda garaažist välja ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2018 21:03:38 vasta tsitaadiga

E25 on tõepoolest fun tank, minul kuuluvad samasse patta veel WZ-120-1G-FT ja ELC EVEN90. Isegi kui on halb päev, suudavad need masinad alati asja heaks teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 10.08.2018 06:55:11 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 10.08.2018 13:48:57 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif


Otseselt pole teda keegi halvendanud, aint see 3-5-7 mm ei anna talle praktiliselt kunagi top tieri enam. Lisaks sellele on tier 8 saanud vahepeal oluliselt tugevama soomusega tanke, millede jaoks tema penest haledalt väheks jääb.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.08.2018 14:31:55 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Masochist kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif


Otseselt pole teda keegi halvendanud, aint see 3-5-7 mm ei anna talle praktiliselt kunagi top tieri enam. Lisaks sellele on tier 8 saanud vahepeal oluliselt tugevama soomusega tanke, millede jaoks tema penest haledalt väheks jääb.


Endal e25 vist vanim ja üks esimesi prem tanke. Ostetud juba mingi 5-6 a. tagasi (põhim. siis kui see esimest korda müüki tuli). Ajan tavaliselt siis garaazist välja kui muude tankidega nagu üldse ei lähe (kuangi oli ka põhi kreda tegemse tanke). Kuna olen seda mänginud 5 a. vältel, siis pean ütlema, et minu mängustiili juures ta pole nerfi saanud, ehk, et siiani OP. Ka 3-5-7 ei mõjuta seda liialt, kuna see tank saab +1 MM'i, ning mängida max 3-5 top tieri vastu pole väga hull, kuna see tank pole kunagi penega hiilanud. Ise ma mängin teda üsna agresiivselt, ei kasuta camo net'i ega teleskoopi, kui korralik crew, sisi saad ka optika ja vendiga 456m view range (koos toiduga küll). Ning ei mängi teda ja full goldis, vaid mingi 35 tava mürsku + 25 kulda, ning kuldmürke ei lähe palju, kui positsioneerid targalt. Aga funni on saanud küll sellega palju icon_smile.gif Lisaks ma ei soovitaks mängida seda platoonis, kuna üsna kesised lõpptulemused jäävad tavalislt siis slel tnakiga, see tank suduab üksi sisult mängu ära otsustada...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 10.08.2018 16:19:05 vasta tsitaadiga

Huh, ma juba arvasin, et tema reaalseid statse on kuidagi moodi näpitud ning mõtlesin endamisi, et kuidas see üldse premium tanki puhul võimalik on. Tier 7 mängude puudumist antud tankiga olen isegi täheldanud (Jah, olen E25 nuub, miski 2300 lahingut sellega krediidi teenimise eesmärgil tehtud) ning mida aeg edasi seda tihedamalt võitlen 8. astme tankidega.

Teise asjana olen tähele pannud seda, et see tank on justkui kõvasti ebatäpsemaks muutunud. Varem oli temaga pika distantsi peale väga hea snaipida, nüüd tunduvad lasud maanduma sinna kuhu Führer need juhatab. Aga see võib ka minu kiiks olla, võimalik, et kujutan omale seda ette.

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2018 13:25:15 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:

Teise asjana olen tähele pannud seda, et see tank on justkui kõvasti ebatäpsemaks muutunud. Varem oli temaga pika distantsi peale väga hea snaipida, nüüd tunduvad lasud maanduma sinna kuhu Führer need juhatab. Aga see võib ka minu kiiks olla, võimalik, et kujutan omale seda ette.
Masinate soft statse muudetakse ilma kasutajaid teavitamata. Võib vabalt olla, et mürsu lennusuuna dispersioonifunktsiooni on hajusamaks krutitud. St amplituud on sama, aga vähem laske läheb keskele.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.08.2018 16:22:34 vasta tsitaadiga

Küsimus on vist, et mis ajaga võrreldes E25 ebatäpsemaks on muutunud? Kusagil 9.xx patchi kandis muudeti kõiki kahureid ebatäpsemateks. Varem oli umbes 90% võimalus, et lask läheb sihikutäpi ümber väikesesse alasse. Nüüd on see kõvasti väiksem ja päris suur hulk laske läheb alasse, mis jääb kusagile sihikutäpi juurest poolele teele sihikuringi ääreni.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 16.08.2018 17:59:41 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Küsimus on vist, et mis ajaga võrreldes E25 ebatäpsemaks on muutunud? Kusagil 9.xx patchi kandis muudeti kõiki kahureid ebatäpsemateks. Varem oli umbes 90% võimalus, et lask läheb sihikutäpi ümber väikesesse alasse. Nüüd on see kõvasti väiksem ja päris suur hulk laske läheb alasse, mis jääb kusagile sihikutäpi juurest poolele teele sihikuringi ääreni.


Good point, ilmselt seetõttu ma seda erinevust tähele olengi pannud.

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2018 04:53:27 vasta tsitaadiga

Minu arust on E25 overrated. Tier 7 kohta on AMX 13 57 palju asjalikum kahur ja sarnane camo; tier 8 aga on ELC EVEN 90 palju hullem OP camo kui E25. Mõlemal AMXil on ka torn, mis E25 nii puudu on.

Mitte et E25 kehv tank oleks, aga ta ei ole just selline ahetama ja ohetama panev pill nagu mõne mehe jutust kõlama jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.08.2018 02:04:04 vasta tsitaadiga

Tegin eile öösel üle pika pika aja ühe striimi. Vaevu sain soojaks aetud ennast, kui selline medal kukkus laivis. Enjoy.


Link


PS - mõned siin teemas aeg-ajalt räägivad, et tabamine ja pennimine on võimatu kõrgele saada, sest see on puhas RNG ja skill nagu mängu ei tule - neil tasub pilk peale visata after battle statsidele.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 13:07:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


PS - mõned siin teemas aeg-ajalt räägivad, et tabamine ja pennimine on võimatu kõrgele saada, sest see on puhas RNG ja skill nagu mängu ei tule - neil tasub pilk peale visata after battle statsidele.


Mitte et ma vaidleks, aga peale skilli mõjutavad mitmed väiksed asjad: kui hea meeskond, toit, mis lisamoodulid tankil, arvuti + nett.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 15:27:35 vasta tsitaadiga

Videost näha et kasutusel BiA, toit, gun-rammer, v-stab, optika.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2018 10:54:11 vasta tsitaadiga

Keegi teine targematest vist ei viitsi selgitada, niiet teen seda siis ise. Lühidalt - hea meeskond, lisaconsumabled, õige moodulite valik, normaalne arvuti & netiühendus on baasteadmised/baasvarustus selle mängu heal tasemel mängimiseks. Enne, kui need tingimused on täidetud, ei saa nagu väga rääkida, et inimene mängib üldse sellisel tasemel kus teda on mõtet teistega võrrelda.

Võite ise ette kujutada, mida arvaks maailmatasemel sprinter sellest, kui mingi külamees roniks talle kõrvale ja ütleks, et tegelikult ta ju päriselt nii kiiresti joosta ei suuda kui stopper näitab, sest tal on kummikute asemel spetsiaalsed naelikud, tal ei ole puhvaikat seljas ja tagatipuks ta pole ka 2-promillises joobes!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2018 17:47:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Võite ise ette kujutada, mida arvaks maailmatasemel sprinter sellest, kui mingi külamees roniks talle kõrvale ja ütleks, et tegelikult ta ju päriselt nii kiiresti joosta ei suuda kui stopper näitab, sest tal on kummikute asemel spetsiaalsed naelikud, tal ei ole puhvaikat seljas ja tagatipuks ta pole ka 2-promillises joobes!
Selle lausega keerad mu postituse mõtte pea peale. Tahtsin tähelepanu juhtida, et isikud, kel "sihik kõver", vaadaku kõigepealt just seesama (mänguoskusest sõltumatu) varustus üle.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2018 18:47:44 vasta tsitaadiga

fellanor, siis ma sain su pointist tõesti valesti aru. See, et alustama peab varustusest ja meeskonnast, on lihtsalt nii ilmselge icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 23.08.2018 21:47:30 vasta tsitaadiga

Kes tahab 7 päevaks rentida M4A1 Revalorisé siis kood on "REVALDESTRO".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.08.2018 22:09:24 vasta tsitaadiga

Mingi Poola tomat hõõrus muudkui mu SU-152 külge, küll sõitis ette, küll ei lasknud pöörata. Tegin vasaku hiirenupuga plõksu ja siis tuli sellist nuttu ja hala... icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.08.2018 19:37:44 vasta tsitaadiga

Tektooniline muudatus Eesti klannimaastikul, ehk BB4st sai rahvusvaheline klann nimega [O-T-L]:



Teiste klannide recruiteritel võiks käed tööd täis olla nüüd, aga üle PR 8500 mehed võivad kandideerida "uude" klanni.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 26.08.2018 23:19:50 vasta tsitaadiga

Mida see klanni nime muutmine siis muudab? Kui palju on juba neid klanne olnud, kui palju neid on kokku tõstetud ja lõppeks on läinud kõik laiali. Ikka ja jälle üritatakse kokku panna klanni kes läheb võitma? eee... mida? 10 000 kulda?
Vaata dota 2, 25 miljonit auhinnafond, isegi eestlane sai jälle 5ndaks. Wot on ikka nii armetu selle kõige kõrval, masendav kommerts mäng. Itaalia tanke ei tahtnudki keegi arendada, nüüd uues pätsis annavad iga tanki väljaarenduse eest lausa kauba peale kingituse, oleks sa seda 3 aastat tagasi uskunud?
Isegi neid lolle enam ei leidu kes viitsiks kulutada tankide arendusele aega, premiumit. Nagunii nerfitakse ära. Woti mängijate arv on tohutus languses ja ainuke tõus oligi aasta alguses kui nad kuusepuulotot tegid. Sealt edasi on ainult langus, isegi uus graafika ei tõstnud graafikut. Lõpuks nad suutsid isegi paar mappi teha. häda on majas.

Nüüd on rahvusvaheline klann ja kohe tormavad pro'd liituma? Mida võitma? Võidad klannitanki millega isegi randomis sant mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 23:41:44 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu kõlbas sul küll nende (end BB4) hulgas olla.
Kavatsed uuesti liituda et äsja teisest klannist lahkusid? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 23:45:13 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Teiste klannide recruiteritel võiks käed tööd täis olla nüüd, aga üle PR 8500 mehed võivad kandideerida "uude" klanni.


Kusjuures enamus neist meestest oli oma recruitment profiilil kas CW või advange välistanud. Aga rahvusvaheliselt on seda tähelepandud küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 26.08.2018 23:54:54 vasta tsitaadiga

ei, ma kirjutasin järjekordselt supporti et nad mu konto ära kustutaks mida nad muidugi ei tee. kustutaks nad ära, oleks kriips peal ja done.
ma tulin omalajal bb4 ainult sellepärast kuna siis ees1 saadeti laiali ja sellest kõigest ei sündinud ju midagi toredat. tegelikult vist ees3 oligi kõige lahedam klann, kõik mängisid nagu oskasid ja polnud mingit debiili kes oleks röökinud terve mäng mängijate peale. omal ajal ka ees3 tõmmati ees1 tühjaks, mis lõppeks ei teinud kedagi õnnelikuks. praeguses klannis oli igav, nädalate viisi mänge ei toimunud kuna mängijaid polnud, isegi 10 mängijat ei saanud tihti kokku. mis ikka passida õhtul mängus kui mängugi ei tule. aga suva sellest, mõte on selles, et klannikates pole midagi võita. kes peaks liituma eesti klanniga väljaspoolt? kes tõesti on väga hea mängija ja motiveeritud, nemad üritavad ikka kohe fame vms saada, seal on ka tukkuvaid tüüpe omajagu. visatakse välja ära ja kuulad kuidas daki sind retardiks sõimab icon_lol.gif fun

kuna see mäng läheb üha rohkem pehme kommunismi propageerimiseks, kõik need CCCP monumendid, märgid, punased lipud, mõned kaardid on päris jälgid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2018 23:56:56 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
qwerty
mul on hea meel, et sa oled siin foorumis, mitte eesti rahvast juhtimas
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.08.2018 00:23:02 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Nüüd on rahvusvaheline klann ja kohe tormavad pro'd liituma? Mida võitma? Võidad klannitanki millega isegi randomis sant mängida.


Räägime veidi sellest kui "sant" on Object 907 või? icon_lol.gif

Muidu las poisid teevad, BB4s polnud piisavalt aktiivne rahvas CW ja Stronku jaoks, paljuski muidugi seetõttu et enamik ka selles ennast väga kodus ei tundnud, noh veidi kõrgema otsa standardite järgi või nii. Häid lahingujuhte muudmoodi ei hoia, kui neid heade mängijatega varustades, ja BB4 seda enam ei suutnud viimased ca 2a.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 02:00:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Muidu las poisid teevad, BB4s polnud piisavalt aktiivne rahvas CW ja Stronku jaoks, paljuski muidugi seetõttu et enamik ka selles ennast väga kodus ei tundnud, noh veidi kõrgema otsa standardite järgi või nii. Häid lahingujuhte muudmoodi ei hoia, kui neid heade mängijatega varustades, ja BB4 seda enam ei suutnud viimased ca 2a.


BB4 on viimastel aastatel igasugu rahvast kokku toodud ja peamine kriteerium on olnud aktiivsus. Samas on olnud nimekiras "vanade teenete" eest väheaktiivseid mängijaid, sh lahingujuhte, kel suuremaid ambitsioone mängus pole.

Nii ongi olnud, et helgemal päeval on eetris olnud ca 40 matsi, aga keskmiselt 20-30. Kahjuks icon_question.gif ei ole mitmete jaoks stronk/advance/global olnud peamine prioriteet, aga kui on kampaania või mõni muu tõsisem seisund, on enamik jalad kõhu alt välja võtnud. Ühest küljest ju tore, kui vajadusel kohale ujud, aga teisest küljest jääb tiimitöö kogemusest/harjumusest/skillist kõvasti vajaka.

Täiesti fiktiivne tekst:
a# viska veel üks sahmakas
(shsssss)
a# huh, piixu, ma ei viitsi enam woti mängida
b# mul on juba ammu kopp ees
(higi)
a# tra, ma ei viitsi nende tradi värdjatega mängida rohkem
b# random on täitsa lootusetu jah
a# kammooon, mis random, viimane advance oli täitsa putsis
c# lemmingud... medikad kärutasid üle serva ükshaaval
a# täiesti piixus noh
c# tihaste maleringis on ka intelligentsem rahvas koos
(kõik jooksid, aga jook jäi välja)
a# nahui, oleks normaalne klann, kus oleks normaalne rahvas koos, kes endale püksi ei sittuks
b# no meil on ju normaalset rahvast ka
a# a mis kasu neist on, kui neid kohal pole?!?
...
(shssssss)
a# putsi, mul on kopp nii ees
a# teen uue normaalse klanni
c# uue tegemine on ilge kepp, aja majad üles ja nii edasi
b# aga mis seal ikka, lööme selle muidusööjate kamba laiali
b# kes vähegi väärt on, tulevad kaasa
b# ikka parem kui nullist alustada
a# ah lähme joome parem
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.08.2018 07:01:20 vasta tsitaadiga

Suvi on muidu üldse väheaktiivsuse aeg.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.08.2018 11:04:02 vasta tsitaadiga

fellanor, hahaha, ega see nii fiktiivselt ei kõla midagi icon_lol.gif

Muidu lihtsalt omast kogemusest, ka BB4 ajast - paljud väga head mängijad väldivad tiimiformaate, kui peab pidevalt koos tegutsema tüüpidega, kellel pole ei personaalset skilli, ei lahingujuhi kuulamise oskust, ei taktikalist mõtlemist, ega võibolla üldse aju sisselülitatud. Sa võid endal ninast vere välja punnitada, et tiim eduseisu saada, ja siis kui on vaja ära vormistada, siis tuleb välja, et kellelelgi pole tulekustutit ja põleb maha, keegi ei lase põhimõtteliselt midagi muud peale AP moona nagu karumaru kuigi after battle statsidest on näha, et IS-3 10st lasust tabas 6 ja pennis 2, kellelgi pole isegi komandöri lambikest veel meeskonnal, keegi ei saa aru, et kui sul on kaks tanki vastas ja üks neist on 150 HP peal ja veidi kaugemal ja teine 900 HP peal nina ees, peaks oneshoti ära koristama, mitte tegema dead damaget tanki vastu mis su järgmise lasuga ära korjab, jne.

BB4 ülemise-aktiivsema otsaga (no umbes parimad või aktiivseimad 20-25 mängijat) kannatas mängida küll ja ühes kampaanias sai ka väga kõvasid tulemusi näidatud, aga piisab vaid paar tainapead sisse tõsta, kui team play läheb käest ära. Nõrgim lüli otsustab mängu saatuse ja BB4s neid nõrgimaid lülisid ikka jagus.

Pole ise ka päris puhas sellest patust, kunagi aastaid tagasi ka väga ei jaganud seda CW formaati ja sai lollusi tehtud samamoodi. Väike õppereis semi-pro ESLi tiimi fixis selle ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 27.08.2018 11:32:59 vasta tsitaadiga

See, et ex-BB4 läks rahvusvahelieks kinnitab jällegi Eesti väiksust. Selles klannis ikkagi kõvad FC'd, ning ootvad head taset mängijatelt. Probleem on selles, et pole piisvalt neid mängijaid kes oleks aktiivsed ja samas ajal huvitatud CW'd/stronkidest/advance'ides ja seda samal ajal teha hästi. Probleemid ja tülid ikkagi tekkivad sellest, et ei suudeta samal lainel mängida. Arusaamised situatsioonidest ju erineva taustaga inimeste jaoks erinevad! Nii, et jah, polnud parata tuli tekitada rahvusvaheline klann, millest mingis mõttes kahju, aga Eesti konnatiik lihtsalt liiga väike...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.08.2018 12:57:20 vasta tsitaadiga

Ise tulin klannist paar aastat tagasi ära seetõttu, et klannikate formaat väga ei istunud. Kole palju kippus olema ootamist ja passimist. Ja kui õhtul online olid, siis pidi klannikates osalema, aga aega tihti limiteeritult ja randomis sai parema elamuse (ilmselt seal minu jaoks natuke nõrgemad vastased icon_redface.gif )

Samas ei saa aru neist kes siin käivad selle mängu üle halamas. Kui mäng kohe üldse ei meeldi, siis ei pea ju mängima ja siin vinguma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 27.08.2018 14:31:49 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:

Samas ei saa aru neist kes siin käivad selle mängu üle halamas. Kui mäng kohe üldse ei meeldi, siis ei pea ju mängima ja siin vinguma.


10/10 selle lause peale, eks iga üks teab, et randomid võivad olla idiootlikud - enamus mängijatest ei tea mida enda tankiga peale hakata jne, samas kunagi olid tegelikult samasugune, lihtsalt koos kogemusega hakkad millegi pärast eeldama, et kõik mängijad peaksid automaatselt teadma kuhu minna, kuna laske tankida jne. icon_smile.gif Samas käia ja ulguda kui sitt kõik on kuskil foorumites tundub nagu eriti absurdne. Seepärast mulle isiklikult meeldib vahelduseks mängida CW/stronghold/advance formaati, kus mõtlemine ja takika jne hoopis teine...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 20:42:16 vasta tsitaadiga

Üks tavaline random battle, mis ei kujunenudki nii randomiks.
Tier 7 light, 9 killi, 3k dmg, 13 000 wn8, ace tanker.
http://wotreplays.eu/site/4514370#sand_river-sanderr-amx_13_57

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.08.2018 15:10:06 vasta tsitaadiga

chatro, hea töö, Radley on kõva thumbs_up.gif

EDIT: jagan siia ka seda, vahepeal on ikka juttu olnud stiilis, et "mis probleem uunikumidel ikkagi on nende artadega, mind nad küll ei häiri". No nüüd üks vend tegi teadusliku eksperimendi ja kohe sai selgeks, miks uunikumidele arta närvidele käib.

Allikas: https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/97k540/the_xvm_arty_focus_experiment/

tsitaat:
To start I played 1000 games on my first account, ~2500 overall WN8 59% WR, spread out between tier 8 and 10. In those 1000 battles:

357 battles had 3 arty per side
342 battles had 2 arty per side
161 battles had 1 arty per side
140 battles had 0 arty per side

In those 1000 battles i was stunned a total of 622 times.

This is where it gets interesting, to keep the two trials as close as possible, I continued to only play medium tanks when I switched over a to a ~200 WN8, 42% account that was my "younger brother's" account cough cough. I played a normal spread between tier 8 and 10 again. In those 1000 battles:

401 games had 3 arty per side
276 games had 2 arty per side
154 games had 1 arty per side
169 games had 0 arty per side

I was stunned a total of 104 times across 1000 battles.

This drastically reduced focus came with ZERO change in play style, and in fact I found myself able to get away with more reckless plays that would be severely punished on my main. I could sit spotted in a paper tank continuously firing in a tier 10 and the tier 8 next to me would be bombarded repeatedly. now what I just mentioned could be seen as confirmation bias itself, but the numbers don't lie in this situation.


Ehk siis mis vahe on olla uunikum vs tavaline tomat - 622 arta hit'i vs 104. Uunikume laseb arta 6x rohkem.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.08.2018 15:41:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ehk siis mis vahe on olla uunikum vs tavaline tomat - 622 arta hit'i vs 104. Uunikume laseb arta 6x rohkem.


Minu hinnangul see tasakaalustab natuke mängu. Mäng on olnud pikalt käigus ja päris suured tasemevahed on mängijate osas.

Ma pole küll mingi uunikum ja sõidan enamasti skaute aga tunnen, et liiga tihti arty jahib just mind (mania grandiosa?). Käib närvidele, aga mõistan seda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 15:51:04 vasta tsitaadiga

erick, loogiline ju et lastakse neid kes tunduvad ohtlikumad. "Punane" madala WN8-ga tüüp E100-s on kohati tundumalt ohutum kul kõrvalolev "sinine/lilla" Obj 252U/Lorr/vms Tier 8 sees.
Võib ju eeldada, et "tomat" eriti ei tea mida ta teeb ja seetõttu võib teda ka mõningal määral ignoreerida.
Ise sa ju ka siin tambid pidevalt, et alla uunikumi on kõik lihtsa mõtlemisega ja ei jaga kõrgemast metast midagi.
Järelikult tulebki parimaid arta poolt lasta. icon_lol.gif

Lisaks on teatud tankid (S.Conq, Type 5) mis on totaalsed arta magnetid.
S.Conq tundub veel eriline lemmik sihtmärk olema. Kõik kisavad S.Conq OP - selge, tuleb esimesena maha võtta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.08.2018 17:22:36 vasta tsitaadiga

Eks see oligi rohkem illustreerimiseks, et uunikumid põhjusega vihkavad artat, sest nad kannatavad selle all 6x rohkem icon_biggrin.gif Osad ei usu et arta XVM focuski eksisteerib (lasen seda kes ette satub), no palun väga, saime teada et on olemas ja mitte vähe.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 12:51:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Ehk siis mis vahe on olla uunikum vs tavaline tomat - 622 arta hit'i vs 104. Uunikume laseb arta 6x rohkem.


See 200 WN8 on ikka halvem kui tavaline tomat. icon_smile.gif

Värvikas näide muidugi. Huvitav oleks siia kõrvale ca 1000 WN8 konto statistika kõrvale panna (eeldusel, et tankid ja mängustiil sama).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 29.08.2018 16:03:38 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Eks see oligi rohkem illustreerimiseks, et uunikumid põhjusega vihkavad artat, sest nad kannatavad selle all 6x rohkem icon_biggrin.gif Osad ei usu et arta XVM focuski eksisteerib (lasen seda kes ette satub), no palun väga, saime teada et on olemas ja mitte vähe.


Kohati tundub, et sul loogika pool ei tööta kohe üldse. Tõsimeeli arvad, et arta otsib välja ühe uunikumi ja hakkab teda siis "jälitama"? Et kui uunikum uhab ELC-iga mööda kaarti ringi, siis arta jahib ainult teda, selle asemel et mõne tomati keset põldu seisvat O-I-d või TOG II lõdva randmega lasta??
Ilmselgelt on asi selles, et uunikumid on rohkem eesliinil ja saavad enne "nähtavaks". Ja jäävadki nähtavaks kogu mängu vältel, sest nad on kogu aeg lähikontaktis või vähemasti kogu aeg tegevuses. Tomat istub kuskil põõsas või maja/kivi taga ja ootab, et asi kuidagi positiivselt "laheneks" - ta on artydele "nähtav" ehk ainult 10% mänguajast. Uunikumid on "nähtavad" ilmselt 70-90% mänguajast.
Ma saan aru küll, et sa pead igal võimalusel tõestama, kui raske uunikumide elu ikka selles mängus on, kuid väheke loogikat kuluks ka ikka ära. Istu ka põõsas või maja taga, ole kasvõi superuunikum - vaata, palju artalt laske sisse saad.. Justnimelt lasevad artad seda, kes ette satub - muidugi, mingi valiku nad teevad, kui nähtavaid tanke on rohkem, aga kindlasti mitte värvi järgi, vaid lihtsalt selle põhjal, millist sihtmärki on kõige kergem tabada ja dämmi teha, mõni intelligentsem ehk isegi vaatab, milline tank on oneshot. Pole üldse vahet, mis värvi see tank on. Nii nagu sa isegi ju lased enne maha oneshot tomati, kui hakkad tema kõrval oleva superuunikumi ja täiseludega HP rasketankiga võitlema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 16:07:39 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Ilmselgelt on asi selles, et uunikumid on rohkem eesliinil ja saavad enne "nähtavaks". Ja jäävadki nähtavaks kogu mängu vältel, sest nad on kogu aeg lähikontaktis või vähemasti kogu aeg tegevuses. Tomat istub kuskil põõsas või maja/kivi taga ja ootab, et asi kuidagi positiivselt "laheneks" - ta on artydele "nähtav" ehk ainult 10% mänguajast. Uunikumid on "nähtavad" ilmselt 70-90% mänguajast.
Eksperimendi mõte oligi, et üks tüüp sõidab samade masinatega ja samas stiilis. See taandab positsioonivaliku tegurite hulgast välja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.08.2018 16:14:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Pole üldse vahet, mis värvi see tank on. Nii nagu sa isegi ju lased enne maha oneshot tomati, kui hakkad tema kõrval oleva superuunikumi ja täiseludega HP rasketankiga võitlema?


Kui kõrvuti on samaväärsed tomat ja värviline, siis lased esmalt ikka seda värvilisemat. Seda siis mitte ainult artyga. Kui one-shot, siis loomulikult läheb see esimesena sõltumata värvist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 19:19:29 vasta tsitaadiga

Need poola tankide nimed icon_lol.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2018 19:26:29 vasta tsitaadiga

selle testi põhjal võiks arvata siis, et kõik kes artyga mängivad kasutavad xvm värvindust. Mina isiklikult pole juba vääääga pikalt ühtki modi kasutanud ja lasen seda keda heaks arvan, kui on unikum siis nagunii vinguvad kohe, et aint teda lastakse. Endal jumala ükskõik kui arty laseb, sest olen väga kaugel unikumiks saamisest. Kui laseb siis viga ilmselt minu asukohas.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2018 19:31:18 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Mida see klanni nime muutmine siis muudab? Kui palju on juba neid klanne olnud, kui palju neid on kokku tõstetud ja lõppeks on läinud kõik laiali. Ikka ja jälle üritatakse kokku panna klanni kes läheb võitma? eee... mida? 10 000 kulda?
Vaata dota 2, 25 miljonit auhinnafond, isegi eestlane sai jälle 5ndaks. Wot on ikka nii armetu selle kõige kõrval, masendav kommerts mäng. Itaalia tanke ei tahtnudki keegi arendada, nüüd uues pätsis annavad iga tanki väljaarenduse eest lausa kauba peale kingituse, oleks sa seda 3 aastat tagasi uskunud?
Isegi neid lolle enam ei leidu kes viitsiks kulutada tankide arendusele aega, premiumit. Nagunii nerfitakse ära. Woti mängijate arv on tohutus languses ja ainuke tõus oligi aasta alguses kui nad kuusepuulotot tegid. Sealt edasi on ainult langus, isegi uus graafika ei tõstnud graafikut. Lõpuks nad suutsid isegi paar mappi teha. häda on majas.

Nüüd on rahvusvaheline klann ja kohe tormavad pro'd liituma? Mida võitma? Võidad klannitanki millega isegi randomis sant mängida.


WOT ongi üks täisjura asi. Aasta aja pärast enam ei mäleta pooledki, mis nimeline mäng see olemas oli.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 10:19:57 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

WOT ongi üks täisjura asi. Aasta aja pärast enam ei mäleta pooledki, mis nimeline mäng see olemas oli.


Jep kindlasti. kopp.gif Betast saadik sama juttu räägitud.


Poola tankid tho - ise hetkel Tier 6 juures ja no üsna rämpsu tunne on... Mis mõtted teil?

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 10:25:37 vasta tsitaadiga

Mõtted on sellised et kui üldse, siis alustan free XP abil tier 8 pealt.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.08.2018 11:50:40 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Ilmselgelt on asi selles, et uunikumid on rohkem eesliinil ja saavad enne "nähtavaks". Ja jäävadki nähtavaks kogu mängu vältel, sest nad on kogu aeg lähikontaktis või vähemasti kogu aeg tegevuses. Tomat istub kuskil põõsas või maja/kivi taga ja ootab, et asi kuidagi positiivselt "laheneks" - ta on artydele "nähtav" ehk ainult 10% mänguajast. Uunikumid on "nähtavad" ilmselt 70-90% mänguajast.
Eksperimendi mõte oligi, et üks tüüp sõidab samade masinatega ja samas stiilis. See taandab positsioonivaliku tegurite hulgast välja.


FastPotty võibolla ei valda inglise keelt päris sellel tasemel, mis vaja. Tüüp kirjutas:

tsitaat:
I could sit spotted in a paper tank continuously firing in a tier 10 and the tier 8 next to me would be bombarded repeatedly. now what I just mentioned could be seen as confirmation bias itself, but the numbers don't lie in this situation.


Eesti keeles siis: Sain rahulikult istuda täitsa spotituna Tier 10 pabertankis ja järjest tuld anda, samas minu kõrval olnud Tier 8 võttis kogu aeg artalt sisse. Muidu oleksin seda pidanud enda eelduste poolt kallutatud tähelepanekuks, aga numbrid ei valeta antud juhul.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 527, 528, 529 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.