Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 714, 715, 716 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:32:52 vasta tsitaadiga

Markos, lähed ostumüügilepinguga kindlustusse, seal pannakse kirja, et autol on uus omanik. Ergos kunagi sellest piisas, et uued juhtumid uue omaniku kraesse läksid.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.08.2018 15:35:24 vasta tsitaadiga

Defineeri eluaeg, see on lihtsalt jabur, et oma lepinguid muuta-lõpetada ei saa.

tsitaat:
lähed ostumüügilepinguga kindlustusse, seal pannakse kirja, et autol on uus omanik.


Nad näevad seda ise ka. Sellest kogu jant alguse saigi, üritasin internetipangas lepingut lõpetada ja siis tuli vastus, et käi jala.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:38:46 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
aga leping on, mis tähendab, et kõik kindlustusjuhtumid lendavad minu kraesse


Vale. Ajasid ise soga lkf mutile või ajas lkf mutt sulle soga.

tsitaat:
Küsimus: Mida pean tegema pärast auto müümist liikluskindlustusega, et jamad mulle kraesse ei tule?

tsitaat:
Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee
Kui olete sõiduki müünud, siis ei ole Teil õigus müüdud sõiduki suhtes sõlmitud liikluskindlustuse lepinguga midagi teha. Sõiduki ostja asub automaatselt kindlustusvõtja kohale ja sõiduki endise omaniku õigused selle lepinguga seoses on lõppenud. Liikluskindlustuse lepingust sõiduki omaniku vahetumisel vt täpsemalt LKFi kodulehel http://www.lkf.ee/images/files/Soidukivoorandamine&leping(2a).pdf

Peale sõiduki ei pea sõiduki müünud isik liikluskindlustuse lepinguga midagi tegema. Sellega jamasid ei kaasne. Küll aga on mõistlik liiklusregistrist kontrollida, kas sõiduki omandanud isik on sõiduki oma nimele vormistanud. Kui sõiduki omanik seda mõistlik aja jooksul teinud ei ole, on mõistlik teavitada liiklusregistri pidajat sõiduki võõrandamisest. Vastasel korral võivad tulevikus Teie aega röövida näiteks sõiduki uue omaniku poolt saadud kiiruskaamera- või parkimistrahvid.


viimati muutis KillFrenzy 09.08.2018 15:48:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:40:10 vasta tsitaadiga

Mm, mul oli selline keiss, et ostja veel enda nimele polnud autot kirjutanud, seetõttu ei saanud ka lepingut lõpetada(sest auto oli veel minu nimel). Pidin võõrandama, siis sain ka kohe lõpetatud, maksin vahearve ja elu läks edasi. Muidugi uus omanik lubas hambad mul sisse lüüa selle eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:44:09 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mm, mul oli selline keiss, et ostja veel enda nimele polnud autot kirjutanud, seetõttu ei saanud ka lepingut lõpetada(sest auto oli veel minu nimel).


Miks ei saa lõpetada?
Ma olen siiani saatnud maili, et paluna lõpetada kindlustus seoses müügi või utiliseerimisega. Ostumüügi leping manusesse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.08.2018 15:52:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Markos kirjutas:
aga leping on, mis tähendab, et kõik kindlustusjuhtumid lendavad minu kraesse


Vale. Ajasid ise soga lkf mutile või ajas lkf mutt sulle soga.


Ei ajanud, aga mõtle loogiliselt, misasi on leping ja üldiselt peaks ikka nii olema, et lepingu sõlmijal peaks olema igas olukorras võimalik seda ka muuta või lõpetada.

tsitaat:
Ma olen siiani saatnud maili, et paluna lõpetada kindlustus seoses müügi või utiliseerimisega.


Ennem ilmselt saab jah, seetõttu ka hoiatus, et lõpetage enne kõik lepingud ära, kui ümber vormistate.

tsitaat:
Kui olete sõiduki müünud, siis ei ole Teil õigus müüdud sõiduki suhtes sõlmitud liikluskindlustuse lepinguga midagi teha. Sõiduki ostja asub automaatselt kindlustusvõtja kohale ja sõiduki endise omaniku õigused selle lepinguga seoses on lõppenud.


No, kes see pada nüüd ajab ? Mu kindlustusandja kirjutab nii:

"Teie nimel olev poliis kehtib kuni x.x.x.x (millastki järgmise kevadeni). Ta katkeb ainult juhul, kui uus omanik sõlmib kindustuse enda nimele. Uue omanikuga me ühendust ei võta, huvi korral peab ta ise meiega ühendust võtma"

Ehk ei ole siin mingit automaatikat, poliis ja leping on jätkuvalt minu nimel.


viimati muutis Markos 09.08.2018 16:00:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:52:09 vasta tsitaadiga

Mm, ma ei tea, äkki haldur tegi tünga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 16:19:17 vasta tsitaadiga

Ma enda oma maha müüsin siis helistasin lihtsalt kindlustusse, ütlesin et müüsin maha ja soovin lepingu lõpetada. Öeldi, et lõpetati ära ja kogu lugu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 16:52:28 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Markos kirjutas:
aga leping on, mis tähendab, et kõik kindlustusjuhtumid lendavad minu kraesse


Vale. Ajasid ise soga lkf mutile või ajas lkf mutt sulle soga.


Ei ajanud, aga mõtle loogiliselt, misasi on leping ja üldiselt peaks ikka nii olema, et lepingu sõlmijal peaks olema igas olukorras võimalik seda ka muuta või lõpetada.


Kuule loogiline mõtleja. Kui sa oma loogikaga jõudsid järeldusele, et uue omaniku tehtud avarii läheb sinule kirja, siis ei ole kahjuks mitte midagi teha.


tsitaat:
Lisaks mõned täpsustused Teie küsimusega seoses:
1. Kindlustuslepingu automaatne üleminek sõiduki omandanud isikule ei ole seotud uue seadusega. Selline regulatsioon on kehtinud juba aastaid.
2. Kokkulepe, mille kohaselt jääb sõiduki omandanud isikule kindlustus üksnes viieks päevaks, on tühine.
3. Kui esitate lepingu lõpetamise sooviavalduse peale sõiduki võõrandamist ja kindlustusandja selle avalduse rahuldab, on tegu tühise toiminguga, sest peale sõiduki omandi loovutamist ei ole sõiduki eelmisel omanikul õigust teha mingeid tahtavaldusi selle kindlustuslepinguga seoses. Kuna lepingu lõpetamine on sellisel juhul tühine, siis kehtib leping edasi ja kahju hüvitab lepingu sõlminud kindlustusandja.
4. Kindlustusandjal ei ole õigust esitada tagasinõuet isiku vastu, kes ei ole kindlustusvõtja, sõiduki omanik ega sõiduki juht, ega muul viisil ei puutu hüvitatud kahjusse. Teisisõnu, küsimuses kirjeldatud juhul ei saa kindlustusandja esitada sõiduki eelmisele omanikule tagasinõuet.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 18:14:57 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
... Muidugi uus omanik lubas hambad mul sisse lüüa selle eest icon_lol.gif
Ei tea mis hea pärast?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 18:43:46 vasta tsitaadiga

Arvas, et see on hinna sees
P2051 ta teeääres. Ootame, et jahutab
Ja ehk läheb uuesti käima.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.08.2018 19:02:53 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
rocky-b kirjutas:
... Muidugi uus omanik lubas hambad mul sisse lüüa selle eest icon_lol.gif
Ei tea mis hea pärast?


Ei lastud skeemi lõpule viia?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 19:10:42 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 19:38:31 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
rocky-b kirjutas:
... Muidugi uus omanik lubas hambad mul sisse lüüa selle eest icon_lol.gif
Ei tea mis hea pärast?


Ütles, et oleksid võinud arve saata ja siis kasutavad minu nimel kindlustust edasi. Suht haige.


viimati muutis rocky-b 09.08.2018 19:38:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 09.08.2018 19:38:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oot-oot! Pole siin midagi, et tšippimine on kahjulik. Masuudipressidel filtrid välja ja tšipptuuning peale (või mis iganes järjekorras seda tehakse). Saate rämedalt heppa juurde ja mis kõige olulisem - auto ei lähe põlema. Tahmake terviseks! icon_lol.gif
https://phys.org/news/2018-08-bmw-recall-diesel-cars-danger.html
tsitaat:
The recall is to fix a faulty component that was aimed at reducing emissions from diesel engines, the daily Frankfurter Allgemeine Zeitung said in its edition for Wednesday.

tsitaat:
BMW blamed a faulty component called the exhaust gas recirculation (EGR) cooler that generated excessive sediment and caused engines to catch fire, and said the problem was "not Korea specific".

See tagasikutsumine on juba eelmise aasta lõpust. Kui egr jääb kinni, vahetatakse ja progetakse. Kui töötab, siis lihtsalt progetakse. 2.0d on ainult puudutatud.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 20:38:40 vasta tsitaadiga

BMW vahele natukene MB juttu.
350k sõitnud diisel hakkas marudalt avariisse ennast loopima. Paar korda arvutiga kallal käinud, sai selgeks, et viga on DPF rõhuanduris. Viga kustutades õnnestus vahest sõita 200km, vahest 2km, seejärel oli viga tagasi ning põletusprotsesse ei toimunud. Poest 29€ eest uus Boschi andur ligi ja natukene näputööd.
Mis on tulemus. DPF suudab ennast palju puhtamaks põletada. Soot content oli eelnevalt peale regenerationit alati 40% ümber ning põletusintervall oli ~200km. Pidasin ebanormaalseks, aga mis ikka enne näppida, kui töötab. Nüüd on soot content pärast regenerationit ~5% ümber ja põletusintervall ~750km.

Ehk sõit originaal filtriga jätkub, näis mis enne alla annab, kas auto või filter ise. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 21:00:19 vasta tsitaadiga

kui mai 2017 oma eelmise roika maha ärisin jäi järgmise kindlustusmakseni natuke alla kuu, mõtlesin, et ei hakka selle paari € pärast tõmblema, mis tagasi oleksin saanud, et las uus omanik naudib kuu aega tasuta sõitu. Juulis potsatas gmailile ERGOst kiri, et palun makse viivist, seoses maksetähtaja ületamisega. icon_biggrin.gif Kirjutasin vastu, et auto pole enam mai kuust saati minu nimel ning omanikuvahetus ka maanteeameti kodulehel nähtav ning et kuna viibin kaitseväes siis väga kehv on hetkel selliste jamadega tegeleda. icon_biggrin.gif Saadeti vastu kiri, kus vabandati, öeldi et minu poolt esitatud väide on üle kontrollitud ning isegi nimi oli juurde pandud kellele võlgnevus edastati icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.08.2018 21:30:11 vasta tsitaadiga

Nonäed, ei käi asjad nagu õlitatult mitte, kuigi seaduses võib mistahes kirjas olla. Samamoodi, nagu nad siin viivist määrasid, võib eksitus ka mujal toimuda, mis on lõpetamata lepingu puhul täiesti reaalne. Kusjuures see "viga" võib ilmneda alles siis, kui hakkad uut lepingut tegema ja siis murrad pead, et miks marginaal tõusnud on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 21:57:05 vasta tsitaadiga

Püksi võib ka tulla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 21:59:21 vasta tsitaadiga

laupäeval ostan bemmi bassikõlari
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 22:26:41 vasta tsitaadiga

Hakkad ossistuma?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.08.2018 22:29:06 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin jälle aknad lahti
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2018 22:31:23 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Hakkad ossistuma?

must have varustus ju bemmis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 22:47:46 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin aknad kinni. Kruusatee oli, muidu oleks aknad lahti sõitnud. Kondi panin ka sisse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 23:03:38 vasta tsitaadiga

rocky-b, su bee emm vee'l ikka M'i logod on küljes?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 00:31:48 vasta tsitaadiga

S221 kasti mehha plokk koolse ärr,
Kuradi hää om xentryga diagnoosida.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 05:41:13 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
laupäeval ostan bemmi bassikõlari


Ämm ja boiler sisse mahuvad pärast veel?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 07:41:48 vasta tsitaadiga

On pisikesi kõlle ja ämmi ning boilereid..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 07:50:13 vasta tsitaadiga

Hästi tahta, mahub ämm boilerisse ka, win-win kõigile
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 07:52:48 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
rocky-b kirjutas:
laupäeval ostan bemmi bassikõlari


Ämm ja boiler sisse mahuvad pärast veel?


Eks siis ole näha. Kui ei mahu, siis tuleb suusaboks hankida
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.08.2018 08:15:48 vasta tsitaadiga

ämmale?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 09:16:28 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ma sõitsin jälle aknad lahti


millised akna? ole võimalikult täpne
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 09:21:41 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
XR kirjutas:
Ma sõitsin jälle aknad lahti


millised akna? ole võimalikult täpne

Pisike kolmnurkne ikka

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.08.2018 09:47:37 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
XR kirjutas:
Ma sõitsin jälle aknad lahti


millised akna? ole võimalikult täpne


Väga hea, et aitad mul paremaks inimeseks saada. Tegemist oli vasakujuhipoolseküljeakna ning paremakõrvalistujapoolseküljeaknaga. Varuosakoodi kahjuks ei oska veel öelda, aga küll ma õpin. Auto mudelitähis on S205 ja margiks Mercedes-Benz, mille tootjaks on Daimler-Benz AG.
PS! Autol on ka kilovatid ning EGRi pole ei paigaldatud ega eemaldatud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 09:49:13 vasta tsitaadiga

kas käsi oli väljas või sees?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 09:51:50 vasta tsitaadiga

Ja kui palju väljas, kas ainult küünarnukk või käsi täies ulatuses rippus?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.08.2018 09:56:19 vasta tsitaadiga

Maxim Puente, hmm... delikaatsuse huvides jätan küsimusele vastamata.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 10:12:46 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
kas käsi oli väljas või sees?

see ei ole ju meditsiinifoorum?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 10:30:25 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Maxim Puente kirjutas:
XR kirjutas:
Ma sõitsin jälle aknad lahti


millised akna? ole võimalikult täpne


Väga hea, et aitad mul paremaks inimeseks saada. Tegemist oli vasakujuhipoolseküljeakna ning paremakõrvalistujapoolseküljeaknaga. Varuosakoodi kahjuks ei oska veel öelda, aga küll ma õpin. Auto mudelitähis on S205 ja margiks Mercedes-Benz, mille tootjaks on Daimler-Benz AG.
PS! Autol on ka kilovatid ning EGRi pole ei paigaldatud ega eemaldatud.


Kui kaua aega kulub, et aken ennast alla kerib? 0,1 sekundi täpsusest piisab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 10:38:20 vasta tsitaadiga

On sisemine ja välimine pooltelje ots. On ka terves tk veovõll.
Mis tingimustel otsi enam eraldi ei ole mõttekas vahetada ja vaja paigaldada uus veovõll?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 10:52:31 vasta tsitaadiga

Kui sama pooltelje mõlemad otsad nahkas on võib terve pooltelg majanduslikus mõttes kasulikum olla. Või kui emmast-kummast otsast võlli nuut kannatada on saanud. Ja mis iganes muud füüsilised vigastused.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 10:57:48 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 11:22:37 vasta tsitaadiga

Kui lased vahetada ja terve pooltelg odav, siis võib juhtuda, et mõistlik kõik vahetada. Üks tegemine ning mõnda aega rahulik selle poolega.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 11:33:39 vasta tsitaadiga

Olenebki hinnavahest. Tihti on terve poolteje vahetus lõpptulemusena odavam, sest töömaht on natukene väiksem. Lisaks hilisem rahulolu.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 14:07:53 vasta tsitaadiga

Kellegi tuttaval w211 absi moodulit leidub?
Tartukandis. Miskipärast mersusid ei lammutata niivisi, kas pole
Raha vms...

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 14:29:11 vasta tsitaadiga

SBC või?
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:16:21 vasta tsitaadiga

Kasutasin teie pärast eile natuke konti. Õhtul olin haige.
Kaabakad. Kuula veel teid.
....
Miks mersud niimoodi lagunevad? Kaks lehte järjest juba.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:25:34 vasta tsitaadiga

Sitt auto, Opel on parem
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:31:46 vasta tsitaadiga

panin oma opeli müüki
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2018 15:38:30 vasta tsitaadiga

Lexus on kõige parem
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 714, 715, 716 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.