Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 713, 714, 715 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 19:21:02 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Hind 60€, dno palju autopoes oleks olnd, 20€ ehk.


Esinduse mehed tahavad ka vorsti leiva peale.
Automüügi pealt niikui nii midagi ei teeni, siis tuleb hoolduse ja varuosa pealt tagasi teha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 21:35:14 vasta tsitaadiga

Soovitage head rendikat. Reede-pyhap on vaja kindlalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 21:39:53 vasta tsitaadiga

Tesla. Kellelgi siin pidi ka üks Zil'i mootoriga Mersu huvilisi ootama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 21:54:14 vasta tsitaadiga

Mis on teie arvates viimane õige audi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.08.2018 21:55:53 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mis on teie arvates viimane õige audi?


mulle väga meeldib kõige uuem A6

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 22:00:00 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mis on teie arvates viimane õige audi?


Audu 80b3. Mehaanilise pritsega

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 22:01:09 vasta tsitaadiga

audi toob raha. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2018 22:06:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Mis on teie arvates viimane õige audi?


Audu 80b3. Mehaanilise pritsega

word thumbs_up.gif
360K teenis hästi (200K) minu käes
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 22:17:09 vasta tsitaadiga

1.8 66kW
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 22:43:10 vasta tsitaadiga

90 B3 20V quattro

icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 07.08.2018 22:45:11 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Talveks on arvatavasti mõistlik see funktsioon väljalülitada.

See käib arvutiga või saad ise kuskilt menüüst? Mul Mazdal lihtne nupp selleks kolle positsiooniga ;off-auto-on je miskit erilist keemiat
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 23:37:01 vasta tsitaadiga

Mulle la Audi meelys
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2018 23:54:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Külmkapp on tinglik väljend, paned kliima tempi paika ja hoiab seda kenasti.

Sa tead küll, mis gaasipliidi nuppudega juhtub kui igakord piim üle keeb icon_lol.gif
Ära kuluvad!
Roigastel pole ju kliimaautomaatik funçtsiooni, maru külm/ soe või mitte midagi. Si süsteemis audente sügavkülmik icon_biggrin.gif
Minu roosal climatronicu retrofit pooleli.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 10:51:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Poole aasta automüüki vaadates tundub esmapilgul, et tõus läheb kenasti edasi ja buum jätkub. Samas aga on AMTEL-i tabelis sees päris palju kukalt kratsima panevaid asju, Renault on juba ammusest ajast autod korraks arvele võtnud ja siis need kiirelt mõnda teise riiki edasi müünud, tõusu protsente vaadates tundub, et sama teed on läinud ka Peugeot, Citroen ja Fiat. Seat on ka päris kahtlane, aga äkki võitis mingi hanke? Samal ajal teised suured kasvasid ehk 1-2% ja valdav enamus hoopis langesid. Kuid statistika ütleb, et müük kasvas 8.1%

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 11:08:18 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
inczp kirjutas:
Talveks on arvatavasti mõistlik see funktsioon väljalülitada.

See käib arvutiga või saad ise kuskilt menüüst? Mul Mazdal lihtne nupp selleks kolle positsiooniga ;off-auto-on je miskit erilist keemiat


Menüüst linnuke tagant ära. Arvatavasti uuematel VAG masinatel vast kõigil nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 17:25:23 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Poole aasta automüüki vaadates tundub esmapilgul, et tõus läheb kenasti edasi ja buum jätkub. Samas aga on AMTEL-i tabelis sees päris palju kukalt kratsima panevaid asju, Renault on juba ammusest ajast autod korraks arvele võtnud ja siis need kiirelt mõnda teise riiki edasi müünud, tõusu protsente vaadates tundub, et sama teed on läinud ka Peugeot, Citroen ja Fiat. Seat on ka päris kahtlane, aga äkki võitis mingi hanke? Samal ajal teised suured kasvasid ehk 1-2% ja valdav enamus hoopis langesid. Kuid statistika ütleb, et müük kasvas 8.1%

Prantslased viiakse tehastest Eesti kaudu Lääne-Euroopa edasimüüjatele. Eeskätt Prantsusmaale. Emafirma säästab korralikult kõiksuguste maksude pealt. Siin polegi asi selles, et "kiiresti edasi müüdud", vaid reaalselt Eestit kasutatakse maksude optimeerimiseks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 18:59:02 vasta tsitaadiga

citroen, peugeot, renault võib pool sellest nubrist rõõmsalt kaubikute alla panna ja siis veel mingi osa nende väikeste kuutide alla ja no lõpuks jääb ka mõni sõiduauto üle icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 19:02:12 vasta tsitaadiga

ja need kuudid ja kaubikud pole sõidukid või?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 19:10:10 vasta tsitaadiga

Need on töövahendid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 19:56:19 vasta tsitaadiga

https://www.ebay.co.uk/p/VAUXHALL-Z16xep-ASTRA-CORSA-MERIVA-ZAFIRA-ECU-Kit-DXKC-12237460-HSFI-2-5-ECM/1673289755

seda on kellelgi?

https://majandus24.postimees.ee/6031679/bmw-kutsub-euroopas-tagasi-suure-koguse-autosid


Saksa autotootja BMW kinnitas kolmapäeval, et kutsub üle Euroopa tagasi 323 700 autot, kuna neis on vigane osa, mille töö tulemusena võib mootor süttida.

Pisut vähem kui kolmandik ehk kokku 96 300 sõidukit on Saksamaal ning 75 000 on Ühendkuningriigis, ütles BMW esindaja AFP-le. Juhtum puudutab ka 23 500 autot Prantsusmaal ning 24 700 sõidukit Itaalias.

Juba varem on ettevõte probleemi tõttu tagasi kutsunud enam kui 100 000 autot Lõuna-Koreast.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2018 21:39:25 vasta tsitaadiga

Saksa kvaliteet icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:48:43 vasta tsitaadiga

ma pole elus palju põlenud autosid näinud aga selle aasta kaks kokkupuudet põlemistega on bemmiga. 1) näpitud tahmakas süütas tulemüüri plastiku 2) pagassis olev peaplussi läbiviik süütas tagant sisustuse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:56:08 vasta tsitaadiga

Ongi põnev sõita
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 21:58:20 vasta tsitaadiga

isikupära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:10:30 vasta tsitaadiga

Bemm ei oska mitte põlevat juppi arvutada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:11:32 vasta tsitaadiga

HV-konsiilium lubab enda autost siia pilti panna?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:15:01 vasta tsitaadiga

Ainult viimane õige on lubatud
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:16:27 vasta tsitaadiga

Oot-oot! Pole siin midagi, et tšippimine on kahjulik. Masuudipressidel filtrid välja ja tšipptuuning peale (või mis iganes järjekorras seda tehakse). Saate rämedalt heppa juurde ja mis kõige olulisem - auto ei lähe põlema. Tahmake terviseks! icon_lol.gif
https://phys.org/news/2018-08-bmw-recall-diesel-cars-danger.html
tsitaat:
The recall is to fix a faulty component that was aimed at reducing emissions from diesel engines, the daily Frankfurter Allgemeine Zeitung said in its edition for Wednesday.

tsitaat:
BMW blamed a faulty component called the exhaust gas recirculation (EGR) cooler that generated excessive sediment and caused engines to catch fire, and said the problem was "not Korea specific".

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:30:30 vasta tsitaadiga

EGR oli enne tahmakat.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:39:09 vasta tsitaadiga

Vahet pole. Kõik maha.
Oh, BMW pole enam premium, vaid luxury? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2018 23:09:41 vasta tsitaadiga

Luxury on ju 7 seeria.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:10:07 vasta tsitaadiga

Mis siis Lexus on? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2018 23:14:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis siis Lexus on? icon_rolleyes.gif

Toyota.
Milline neist on luxury on raske öelda.
LS ilmselt
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:16:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mis siis Lexus on? icon_rolleyes.gif

Toyota.
Milline neist on luxury on raske öelda.
LS ilmselt
Yarist ning kõiki sellest suuremaid Toyotasid saab Luxury paketiga.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2018 23:17:22 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:32:48 vasta tsitaadiga

riaak, mida yaris luksuri näiteks sisadab planguga võrreldes?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:46:37 vasta tsitaadiga

Kroomiga ukseliist
8 kõlariga raadio
Käetugi ees
Must tagumine uksepost
Toonklaas taga

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:53:08 vasta tsitaadiga

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:58:34 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kroomiga ukseliist
8 kõlariga raadio
Käetugi ees
Must tagumine uksepost
Toonklaas taga

See ju Wannabe Klubioss Edition icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 00:36:40 vasta tsitaadiga

Päris nii hull see siiski ei ole. Kopeerin siis siia erinevad Yarise varustustasemed.
Spoiler Spoiler Spoiler


Põhiline justkui olemas ning sellise hinna eest varustust küll. icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 00:36:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
citroen, peugeot, renault võib pool sellest nubrist rõõmsalt kaubikute alla panna ja siis veel mingi osa nende väikeste kuutide alla ja no lõpuks jääb ka mõni sõiduauto üle icon_biggrin.gif

Kirjas ju, et sõiduautod ainult seal tabelis, kaubikutele eraldi tabel.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 07:57:09 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6031945/jaapani-voimud-mazda-suzuki-ja-yamaha-tegelevad-heitmenaidupettusega

tsitaat:
Jaapani transpordiministeerium teatas neljapäeval, et suurkorporatsioonid Mazda, Suzuki ja Yamaha on viinud oma sõidukite peal läbi ebasobivaid heitmenäitude ja kütusesäästlikuse teste. Nissan teatas juulis, et on ebasobilikult mõõtnud 19 erineva mudeli heitmeid ja kütusesäästlikust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 10:24:05 vasta tsitaadiga

Back to the future icon_lol.gif
tsitaat:
Mazda aktsia kukkus paljastuse järel 1,8 protsenti ja Suzuki aktsia koguni 5,2 protsenti, mis on nende halvim tulemus pärast 2026. aasta novembrit. Yamaha aktsia langes neli protsenti.

Jään ootama firmajuhtide pojapoegade pisarsilmseid vabandusi otse-eetris ja seppukusid-harakirisid thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 13:04:35 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 13:17:23 vasta tsitaadiga

kui bemmi ja naisega randa minna ja kinni jääd, siis saab ka vähe tooremate vahenditega sama tulemuse
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2018 13:18:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Back to the future icon_lol.gif
tsitaat:
Mazda aktsia kukkus paljastuse järel 1,8 protsenti ja Suzuki aktsia koguni 5,2 protsenti, mis on nende halvim tulemus pärast 2026. aasta novembrit. Yamaha aktsia langes neli protsenti.

Jään ootama firmajuhtide pojapoegade pisarsilmseid vabandusi otse-eetris ja seppukusid-harakirisid thumbs_up.gif


Seda ei tehta seal ammu. Jah antud juhul pole küsimus kvaliteedis, see metallipettus oli märksa tõsisem. Tugevusvaru oli viimase piirini võetud. Normi muidugi mahtus, aga reklaamitav väärtus oli vale.
Õnneks ise sellega kokku ei puutunud, aga Hispaania ja Itaalia firmad said küll teatud määral kannatada. Kaitsepuks mis kunagi pole kulunud nüüd kulus (Made in Japan peal).
rocky-b kirjutas:
kui bemmi ja naisega randa minna ja kinni jääd, siis saab ka vähe tooremate vahenditega sama tulemuse

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:23:06 vasta tsitaadiga

Peaks siksile uue aku ostma. Nii 55-62 Ah. Varta?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.08.2018 15:29:18 vasta tsitaadiga

Vägev e-riik meil, kõik on nii lihtsaks tehtud! Algatasin arkis auto ümberregamise, jättes kindlustuse kehtima, et uus omanik, kellel on 5 päeva aega, ei peaks ilma kindlustuseta sõitma. Auto sai ringi regatud, tahan hakata lepingut lõpetama, tutkit, enam ei saa, sest auto ei ole enam minu nimel, aga leping on, mis tähendab, et kõik kindlustusjuhtumid lendavad minu kraesse ja uus omanik naudib tasuta kindlustust. Helistasin LKF'i ka ja sain kinnitust, et nii need asjad tõesti on, midagi muuta saab vaid uus omanik. Järgmine aasta tuleb ilmselt uus arve ka icon_smile.gif ja, kui ei maksa, siis antakse inkassosse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:29:58 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Peaks siksile uue aku ostma. Nii 55-62 Ah. Varta?


Varta, Bosch, AD, kõik ühest tehasest, vali milline rohkem meeldib. Pikemalt loe akudest siit - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=715324 rofl.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 15:32:16 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Vägev e-riik meil, kõik on nii lihtsaks tehtud! Algatasin arkis auto ümberregamise, jättes kindlustuse kehtima, et uus omanik, kellel on 5 päeva aega, ei peaks ilma kindlustuseta sõitma. Auto sai ringi regatud, tahan hakata lepingut lõpetama, tutkit, enam ei saa, sest auto ei ole enam minu nimel, aga leping on, mis tähendab, et kõik kindlustusjuhtumid lendavad minu kraesse ja uus omanik naudib tasuta kindlustust. Helistasin LKF'i ka ja sain kinnitust, et nii need asjad tõesti on, midagi muuta saab vaid uus omanik. Järgmine aasta tuleb ilmselt uus arve ka icon_smile.gif ja, kui ei maksa, siis antakse inkassosse.

Eluaeg niimoodi olnud. Koguaeg on tulnud kindlustusleping endal enne müüki lõpetada. Kokkuleppel saab uus omanik lõpetada ja raha sulle kanda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 713, 714, 715 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.