Avastasin, et mu autol on kurvituled või mis iganes nende tulede nimed on, mis näitavad sinna poole, kuhu auto keerama hakkab. Põnev. Kindlasti on sellel autol veel tuhatoos kah kusagil, aga seda pole veel leidnud
säästukas. odavam teha kah. mõnele sobib. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Mis kasu sellest kurvitule süsteemist on? Nagu reaalselt.
Mul jummala pohh. Tuled kõik automaatika peal. Ei viitsi mingi peenhäälestamisega vaeva näha roolis olles. Mingi foorumivendade teema vist, et peab regullima kõike. Hella 1000000W lisatulesid kah ees pole
Tanel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Avastasin, et mu autol on kurvituled või mis iganes nende tulede nimed on, mis näitavad sinna poole, kuhu auto keerama hakkab. Põnev. Kindlasti on sellel autol veel tuhatoos kah kusagil, aga seda pole veel leidnud
Osadel HMD-del pole kurvituled, vaid lihtsalt lisapirn, mis kurvis põlema läheb.
Pole vähimatki aimu. Igatahes rooli keerates see värk toimib. Pole ei hall, metallik ega ka diisel.
prtv kirjutas:
Eile pimedas ühe vana maasturi roolis oli suht mõnus see featuur, nägin jänest
Ahjaa, tervitaks neid tuunitud masuudipresse. Terve Tartu maantee neid täis. Päris koom on vaadata, kuidas suhteliselt uueväärne (ca viis aastat vana) Audi, BMW või Passat sust rämeda tossupilvega mööda kiirendab... ja siis enne kiiruskaamerat või kiirust mõõtvat patrulli chickenshitiks muutub ja 80-ga edasi veereb. Aga noh - turbovärk ju _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Ahjaa, tervitaks neid tuunitud masuudipresse. Terve Tartu maantee neid täis. Päris koom on vaadata, kuidas suhteliselt uueväärne (ca viis aastat vana) Audi, BMW või Passat sust rämeda tossupilvega mööda kiirendab... ja siis enne kiiruskaamerat või kiirust mõõtvat patrulli chickenshitiks muutub ja 80-ga edasi veereb. Aga noh - turbovärk ju
Sulle tegid ära ikkagi, mis ongi peamine. _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Mis pidurikettaid Passatile osta, Zimmerman, Brembo? Kas klotsid ja kettad peavad sama hinnaklassi või tootja omad olema kui kettad?
Krt valik nii suur, kas 20 eur või 200eur komplekt...
Mis pidurikettaid Passatile osta, Zimmerman, Brembo? Kas klotsid ja kettad peavad sama hinnaklassi või tootja omad olema kui kettad?
Krt valik nii suur, kas 20 eur või 200eur komplekt...
Ma paneks sama tootja kettad ja klotsid kokku. Vähem võimalust, et kriuksuma hakkab ja kettaid ära sööma hakkab. _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
rallipassat? ventileeritavad? seal võivad teatud variatsioonid sul olla, mis valikut oluliselt kitsendavad. kui rinkal ei käi siis paneks tootja klotsid + kettad ja rahakoti järgi. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
kui ostma hakkad, vaata, et sellel tootjal, kelle kettaid vaatad, ka klotsid juurde oleks anda. samuti vaata, mis all on ja pane kindlasti samasugused, muidu juhtub nii nagu ühel A8 omanikul, kes ise ökotada tahtis ja keraamilistele ketastele suvaklotsid peale keeras. üks kuu 10k, teine kuu 10k. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Auto reg. numbrite äri pole veel Eestisse jõudnud. Võtsin ühe tähekombinatsiooni ette...60 % oli: Reg.märk tagastatud, Numbrimärk (korduv) Kui on sattunud see tähekombinatsioon siis jäetakse ARKi hoiule ja registreeritakse oma järgmisele autole.
Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel? _________________ Müüa igasugu asju
mingil määral sisse pandud asju varjab paremini aga neid asju saab vähem sisse panna. otsest eelist polegi. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel?
Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel?
Tihti (aga kindlasti mitte alati) näeb sedaan natuke parem välja. Õigemini kipub universaaliga nii olema, et mida ilusam välimus, seda ebapraktilisem.
ma ei tea mil viisil te seda ilu/soliidsust/.. võtate. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Välimus on vaataja silmades. Minu meelest on universaal enamasti ilusam (ka vägagi praktilised kandilised Volvod). Mõne üksiku mudeli puhul on sedaan sama või ilusam kui universaal, mõne puhul hoopis luukpära/laugpära kõige ilusam.
Küsimus oli objektiivselt hinnatavate omaduste kohta. _________________ Müüa igasugu asju
Isegi universaalil pole seda krdi kojameest vaja, olen näinud isegi uutel hatchbackidel seda eemaldatuna või pole tehasest seda nö lisavarustusena üldse võetutki.
Talvel lükkad sealt enne sõitu lume ära ja rohkem seda vaja pole. Kui kellegi arvates seda akent on on väga vaja puhastada, siis mõelge kaubikumeeste peale :p Peeglitest küll.
Pätu, mõte selles, et sa saad uut autot tellides öelda, et ärge seda sitta sinna pange ja pannakse kohe see auk kinni, saad ilma kojameheta auto kätte. Parem ikka kui uus auto kätte saada ja siis see eemaldada.
nende tagakojakatega kipub olema see asi, et soojade maade insenerid teevad tagaklaasi pesurile mingi perversse lahenduse, kus pesuvett aetakse läbi võlli.. ja mingil hetkel see külmub kinni ning lõhub võlli ära. edasi on kõik kosmeetika: kas võetakse võll, mootor ja / või kaetakse auk esteetiliselt punniga. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, mul pritsib vett ülalt, aga kojamees viskab poolepeal üle,klõps klõps. Uut mehanismi vist vaja, kui tagaklaasi lahti teed siis käega liigutades käib kergelt...
Betamax, jah. Ma sooviks, et mul madalatel pööretel oleks jõudu nagu bensukal. Praegu on linnas viies käik ja rpm 1000 - 1200... Idiootsus. Ja kui siis kiirendada tahad siis poob kinni ja on segu vale ja viskab tagant musta. 2000rpm ja edasi ei suitse, siis töötab turbo normaalselt vist, aga madalas otsas saab liigapalju kütet. Aga aitab kui vahest tühjaks sõita ja siis ei suitse jälle kuuaega.
Aga edasi läheb küll nagu loom
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
iir, sihilikult sõidad linnas 5s käik ja 1100 rpm sa ei säästa sellrga sittagi. 4s käik max on mõistlikum _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
raiskab pigem. madalate pöörete küttesegu on muuhulgas rikkam. diisli puhul tahmab pihusteid ja turbot. tasub huvipärast kuskilt diislikeskusest läbi käia ja uurida, mis jooks maksab. üks vana iks käis murega, et " miskipärast ei lähe käima".. sisuliselt tuleb kõik kuus pihustit välja vahetada. roolis oli selline 50ndates naisterahvas.
bensukal pole madalallt jõudu, diislil on.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.