Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 709, 710, 711 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 01:36:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Link


Laurxi sõidustiil see carguy. icon_lol.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 07:32:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Avastasin, et mu autol on kurvituled või mis iganes nende tulede nimed on, mis näitavad sinna poole, kuhu auto keerama hakkab. Põnev. Kindlasti on sellel autol veel tuhatoos kah kusagil, aga seda pole veel leidnud icon_neutral.gif

Osadel HMD-del pole kurvituled, vaid lihtsalt lisapirn, mis kurvis põlema läheb.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.08.2018 08:00:07 vasta tsitaadiga

Tavapäraselt on need pigem linnakiirusel udutule süütamise kujul.
Ägedamatel autodel kas xenoonide või LED-maatriksitega ka maanteekiirusel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.08.2018 10:43:59 vasta tsitaadiga

Õige kurvituli keerab rooliasendi järgi lähitule sõidusuunda, need udutule põletamised suht mõttetud ju
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 10:46:15 vasta tsitaadiga

säästukas. odavam teha kah. mõnele sobib.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 11:01:44 vasta tsitaadiga

Mis kasu sellest kurvitule süsteemist on? Nagu reaalselt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 11:08:03 vasta tsitaadiga

kuna see nii äge, aktiveerisin selle enda audil
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.08.2018 11:17:33 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Mis kasu sellest kurvitule süsteemist on? Nagu reaalselt.

Mul keerab kurvipoolne lähituli kurvi sisse niiet näed varem kui tavatulega kurvis toimuvat/mitteroimuvat
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 12:10:26 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Mis kasu sellest kurvitule süsteemist on? Nagu reaalselt.

Mul keerab kurvipoolne lähituli kurvi sisse niiet näed varem kui tavatulega kurvis toimuvat/mitteroimuvat

Eestis on õõvastavalt kurvilised teed/tänavad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.08.2018 12:18:23 vasta tsitaadiga

Paar kurvi ikka leiab jah siitmaalt kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 12:19:25 vasta tsitaadiga

Eile pimedas ühe vana maasturi roolis oli suht mõnus see featuur, nägin jänest
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 12:32:50 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Mis kasu sellest kurvitule süsteemist on? Nagu reaalselt.

Mul jummala pohh. Tuled kõik automaatika peal. Ei viitsi mingi peenhäälestamisega vaeva näha roolis olles. Mingi foorumivendade teema vist, et peab regullima kõike. Hella 1000000W lisatulesid kah ees pole icon_lol.gif
Tanel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Avastasin, et mu autol on kurvituled või mis iganes nende tulede nimed on, mis näitavad sinna poole, kuhu auto keerama hakkab. Põnev. Kindlasti on sellel autol veel tuhatoos kah kusagil, aga seda pole veel leidnud icon_neutral.gif

Osadel HMD-del pole kurvituled, vaid lihtsalt lisapirn, mis kurvis põlema läheb.

Pole vähimatki aimu. Igatahes rooli keerates see värk toimib. Pole ei hall, metallik ega ka diisel.
prtv kirjutas:
Eile pimedas ühe vana maasturi roolis oli suht mõnus see featuur, nägin jänest

Ma nägin eile põllul rebast. Vist polnud enne sidrunit näinud - passis tükk aega ja siis tõmbas jeehat icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 12:35:19 vasta tsitaadiga

Ahjaa, tervitaks neid tuunitud masuudipresse. Terve Tartu maantee neid täis. Päris koom on vaadata, kuidas suhteliselt uueväärne (ca viis aastat vana) Audi, BMW või Passat sust rämeda tossupilvega mööda kiirendab... ja siis enne kiiruskaamerat või kiirust mõõtvat patrulli chickenshitiks muutub ja 80-ga edasi veereb. Aga noh - turbovärk ju icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 13:00:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ahjaa, tervitaks neid tuunitud masuudipresse. Terve Tartu maantee neid täis. Päris koom on vaadata, kuidas suhteliselt uueväärne (ca viis aastat vana) Audi, BMW või Passat sust rämeda tossupilvega mööda kiirendab... ja siis enne kiiruskaamerat või kiirust mõõtvat patrulli chickenshitiks muutub ja 80-ga edasi veereb. Aga noh - turbovärk ju icon_lol.gif


Sulle tegid ära ikkagi, mis ongi peamine.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 13:13:42 vasta tsitaadiga

Jep. Egolaks, kui keegi püsikaga 90-ga sõidab icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 14:58:16 vasta tsitaadiga

Mis pidurikettaid Passatile osta, Zimmerman, Brembo? Kas klotsid ja kettad peavad sama hinnaklassi või tootja omad olema kui kettad?
Krt valik nii suur, kas 20 eur või 200eur komplekt...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 15:01:31 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Mis pidurikettaid Passatile osta, Zimmerman, Brembo? Kas klotsid ja kettad peavad sama hinnaklassi või tootja omad olema kui kettad?
Krt valik nii suur, kas 20 eur või 200eur komplekt...

Ma paneks sama tootja kettad ja klotsid kokku. Vähem võimalust, et kriuksuma hakkab ja kettaid ära sööma hakkab.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 15:07:49 vasta tsitaadiga

rallipassat? ventileeritavad? seal võivad teatud variatsioonid sul olla, mis valikut oluliselt kitsendavad. kui rinkal ei käi siis paneks tootja klotsid + kettad ja rahakoti järgi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 16:49:48 vasta tsitaadiga

Pole aimugi mis tootja omad on icon_sad.gif Igatahes mingit säästuvarianti ei otsi, aga liiga preemiumil pole ka muidugi mõtet kui ei kasuta sihtotstarbeliselt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 16:54:46 vasta tsitaadiga

kui ostma hakkad, vaata, et sellel tootjal, kelle kettaid vaatad, ka klotsid juurde oleks anda. samuti vaata, mis all on ja pane kindlasti samasugused, muidu juhtub nii nagu ühel A8 omanikul, kes ise ökotada tahtis ja keraamilistele ketastele suvaklotsid peale keeras. üks kuu 10k, teine kuu 10k.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 18:17:20 vasta tsitaadiga

Auto reg. numbrite äri pole veel Eestisse jõudnud. Võtsin ühe tähekombinatsiooni ette...60 % oli: Reg.märk tagastatud, Numbrimärk (korduv) icon_razz.gif Kui on sattunud see tähekombinatsioon siis jäetakse ARKi hoiule ja registreeritakse oma järgmisele autole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.08.2018 18:43:29 vasta tsitaadiga

Müüakse neid Eestis ka, aga vähe.

Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 18:45:30 vasta tsitaadiga

mingil määral sisse pandud asju varjab paremini aga neid asju saab vähem sisse panna. otsest eelist polegi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 18:53:26 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Müüakse neid Eestis ka, aga vähe.

Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel?

Lisaks kaalule õhutakistustegur väiksem. Aga ülejäänud eelised nimetasid ära, lisaks ilusam/soliidsem (kui see mõnele argument on).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 18:54:18 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Müüakse neid Eestis ka, aga vähe.

Mis on sedaani eelised universaali ees? Ise mõtlesin, et teoreetiliselt mingil määral väiksem müratase salongis, salongi kiirem soojenemine ja jahtumine ja olenevalt autost võib olla sedaan kergem, seega väiksem kütusekulu. Midagi veel?


Tihti (aga kindlasti mitte alati) näeb sedaan natuke parem välja. Õigemini kipub universaaliga nii olema, et mida ilusam välimus, seda ebapraktilisem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 19:00:01 vasta tsitaadiga

ma ei tea mil viisil te seda ilu/soliidsust/.. võtate.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 19:00:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma ei tea mil viisil te seda ilu/soliidsust/.. võtate.

Ole rahulik, SI-ga seda ei mõõda.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.08.2018 19:05:21 vasta tsitaadiga

Välimus on vaataja silmades. Minu meelest on universaal enamasti ilusam (ka vägagi praktilised kandilised Volvod). Mõne üksiku mudeli puhul on sedaan sama või ilusam kui universaal, mõne puhul hoopis luukpära/laugpära kõige ilusam.
Küsimus oli objektiivselt hinnatavate omaduste kohta.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 19:05:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
laurx kirjutas:
ma ei tea mil viisil te seda ilu/soliidsust/.. võtate.

Ole rahulik, SI-ga seda ei mõõda.


Mõõdulindiga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 19:30:13 vasta tsitaadiga

Sedaani tagakaas ei lähe rokaseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 19:33:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sedaani tagakaas ei lähe rokaseks. thumbs_up.gif



_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 19:35:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, thumbs_up.gif
Universaalile omast kojameest pole ka vaja.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 19:57:16 vasta tsitaadiga

Kes seda tagaakent ikka väljavaatamiseks kasutab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.08.2018 19:59:09 vasta tsitaadiga

Sellega seoses meenus, et Mitubishi Sigma sedaanil on tagumine kojamees. icon_smile.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 20:01:40 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Kes seda tagaakent ikka väljavaatamiseks kasutab.

Ei pea peeglile tuuningut tegema
Spoiler Spoiler Spoiler

von Wu, Mitsul sitt tuuletunnel või insener

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 20:10:07 vasta tsitaadiga

Octavia näeb välja kui sedaan, aga on ka olemas tagakojamees. Tegu luukpäraga.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2018 20:11:23 vasta tsitaadiga

Octavia ei lähe arvesse, Škoda on eraldi (eliit)liigas, kus aerodünaamika seadused ei mõju.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 20:27:47 vasta tsitaadiga

Ei tea, tagaklaas tahmane everyday...
Milleks siis küljepeeglid on.
....
https://auto.geenius.ee/test/bmw-118i-miks-on-tagavedu-jatkuvalt-kuningas/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 20:51:52 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Octavia näeb välja kui sedaan, aga on ka olemas tagakojamees. Tegu luukpäraga.


Superbil ongi lisavarustuses tagumine klaasipuhasti. Väga kole näeb välja sellega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 20:56:42 vasta tsitaadiga

Isegi universaalil pole seda krdi kojameest vaja, olen näinud isegi uutel hatchbackidel seda eemaldatuna või pole tehasest seda nö lisavarustusena üldse võetutki.
Talvel lükkad sealt enne sõitu lume ära ja rohkem seda vaja pole. Kui kellegi arvates seda akent on on väga vaja puhastada, siis mõelge kaubikumeeste peale :p Peeglitest küll.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 20:58:11 vasta tsitaadiga

lightbluefox, too palun näide luukpärast mis tuleb tehasest ilma tagakojameheta.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 21:30:21 vasta tsitaadiga

Tata? Dacia?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 21:33:00 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
lightbluefox, too palun näide luukpärast mis tuleb tehasest ilma tagakojameheta.

bmw 4. seeria?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2018 21:44:39 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Pätu kirjutas:
lightbluefox, too palun näide luukpärast mis tuleb tehasest ilma tagakojameheta.

bmw 4. seeria?


Lamborghini Urus icon_lol.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 22:31:22 vasta tsitaadiga

Pätu, mõte selles, et sa saad uut autot tellides öelda, et ärge seda sitta sinna pange ja pannakse kohe see auk kinni, saad ilma kojameheta auto kätte. Parem ikka kui uus auto kätte saada ja siis see eemaldada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 22:35:53 vasta tsitaadiga

nende tagakojakatega kipub olema see asi, et soojade maade insenerid teevad tagaklaasi pesurile mingi perversse lahenduse, kus pesuvett aetakse läbi võlli.. ja mingil hetkel see külmub kinni ning lõhub võlli ära. edasi on kõik kosmeetika: kas võetakse võll, mootor ja / või kaetakse auk esteetiliselt punniga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 00:04:55 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei tea, tagaklaas tahmane everyday...

Pane tahmafilter tagasi ja võta chiptjuuning maha.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 00:20:26 vasta tsitaadiga

laurx, mul pritsib vett ülalt, aga kojamees viskab poolepeal üle,klõps klõps. Uut mehanismi vist vaja, kui tagaklaasi lahti teed siis käega liigutades käib kergelt...
Betamax, jah. Ma sooviks, et mul madalatel pööretel oleks jõudu nagu bensukal. Praegu on linnas viies käik ja rpm 1000 - 1200... Idiootsus. Ja kui siis kiirendada tahad siis poob kinni ja on segu vale ja viskab tagant musta. 2000rpm ja edasi ei suitse, siis töötab turbo normaalselt vist, aga madalas otsas saab liigapalju kütet. Aga aitab kui vahest tühjaks sõita ja siis ei suitse jälle kuuaega.
icon_biggrin.gif
Aga edasi läheb küll nagu loom
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 11:20:28 vasta tsitaadiga

iir, sihilikult sõidad linnas 5s käik ja 1100 rpm icon_rolleyes.gif sa ei säästa sellrga sittagi. 4s käik max on mõistlikum
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 11:33:46 vasta tsitaadiga

raiskab pigem. madalate pöörete küttesegu on muuhulgas rikkam. diisli puhul tahmab pihusteid ja turbot. tasub huvipärast kuskilt diislikeskusest läbi käia ja uurida, mis jooks maksab. üks vana iks käis murega, et " miskipärast ei lähe käima".. sisuliselt tuleb kõik kuus pihustit välja vahetada. roolis oli selline 50ndates naisterahvas.

bensukal pole madalallt jõudu, diislil on..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 709, 710, 711 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.