Eile oli vaja boilerit vedada, hea et supakas külje sisse sai lastud panna, boiler poleks ära mahtunud kui kast pagasiruumis oleks. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Äkki hoopis käsi värises, aga sina kohe süüdistasid boilerit. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Äkki hoopis käsi värises, aga sina kohe süüdistasid boilerit.
Lihtsam boilerit süüdistada kui naisele öelda, et käsi värises.. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Peale puude peegelduste ei paista sealt suurt midagi. Jube säbru ja peegeldused ainult. Kui tahad värvi demoda, tee pilt lagedal ja pilves ilmaga.
Ise poleerisid? Või see jälle Lexuse salongimeeste töö?
Tahaks oma masinat ka nühkida lasta, pole veel otsustanud, kus. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
50 eest täideti just ära. 740g st ca200 järel. 1 vent vist ei käi. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Näita seda kõrgläikelist halli ka, mis kõrval seisab _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Sul mõni vanem mootor ehk ? Uued on küll rohkem nagu bensiini mootorid, päris tühikäigult on loomulikult pisike turboviide aga ega väga madala pöördega ei soovitagi ju sõita, diisel lammutab eriti hooratast alla ~1.2k. _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.
Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Sul mõni vanem mootor ehk ? Uued on küll rohkem nagu bensiini mootorid, päris tühikäigult on loomulikult pisike turboviide aga ega väga madala pöördega ei soovitagi ju sõita, diisel lammutab eriti hooratast alla ~1.2k.
Volksule tuli vist 2011a. mul 2014a. Škoda. 1,6TDI 77kW
Sõidukogemus ka vale.
Pikemad hooldusintervallid ka vale. Suht kõik tänapäeval sama 15k peal õlivahetus.
Tuhhi kõvasti üle oleks võtaks igakell 3 liitrise või suurema bensiini õgija.
Tänapäeval just kõik 25-50kkm hooldus mitte 15 nagu normaalne oleks.
rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.
Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
3-4 a tagasi kui endale autot otsisin tahtsin ka e39 530i saada. Paari kuu jooksul oli vist 1-2 bensukat müügil ja needki lisadevaesed. 530d seas oli valik veidi parem. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
viimati muutis miq1988 02.08.2018 18:55:48, muudetud 1 kord
mingi autobild vms võiks ühe uue masina ette võtta ja sõita ilma hoolduseta niikaua kuni kannatab _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Sõidukogemus ka vale.
Pikemad hooldusintervallid ka vale. Suht kõik tänapäeval sama 15k peal õlivahetus.
Tuhhi kõvasti üle oleks võtaks igakell 3 liitrise või suurema bensiini õgija.
Tänapäeval just kõik 25-50kkm hooldus mitte 15 nagu normaalne oleks.
rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.
Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
3-4 a tagasi kui endale autot otsisin tahtsin ka e39 530i saada. Paari kuu jooksul oli vist 1-2 bensukat müügil ja needki lisadevaesed. 530d seas oli valik veidi parem.
Kust otsast sul 25-50kkm
2017 sportage 15kkm, 2017 vivaro 15kkm jne. Ilma turbota jah bensiini kulgurid 30kkm või suurema mahuga diislid.
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.
Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
Ma otsisin omale F10/F11 nii ~6 kuud. Sellist bensukat mida tahaks lihtsalt ei ole müügis (üldse on 1/6 umbes bensukate/diislite suhe turul). Või kui mõni tekkis siis see vahetas ikka väga kiirelt omanikku. Lõpuks jäi üks maasikas diisel silma ja sai ära rabatud. F30 sai ka natukene silma peal hoitud ja suht sama seis. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Sõitsin just skodiakki. Täitsa sõidab, va siis, kui turbot (bens) taga ei ole, siis on selline tunne, et kohe sureb välja. Start-stop seiskas ka roolivõimu, ehmusin päris ära, arvasin, et auto läks katki. Vaesema mehe q7, hinne 4+.
Jah. Start stop ju suretab auto välja. Miks peaks rooli võim siis tööle jääma. Volkaril kohapeal rooli keerates käivitub mootor. Kui on start stop mootori välja lülitanud.
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.
Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
ma loobusin F30 otsimisest, imo kõik olid plangid dislad.
Soovitan uurida e34. Viimane õige BMWe _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
igatahes, kui sa juhtumisi pead B6 passatit ja selllel ühtäkki tekivad igast anomaaliad nt. sureb välja kui kütusetemp andur on küljes siis enne kui kalleid andureid ostma tõttad, võtad testri ja mõõdad pistikust. kui tuleb midagi muud kui 12v/5v võtad ära aku ja õhuka , mis asja oluliselt lihtsustab ning harutad laiali ajust tuleva ning egr i tagant mootorisse mineva kimbu. konkreetsel isendil oli küttetembi juhe kahest kohast ilma isolatsioonita. põhjuseks kuskilt juhtmekimbu sisse saanud liiv koos õliga. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
laurx, see pole ainult Passatite teema, Skodad, Seatid ja muud VAGid mis sellist lahendust kasutavad, peidavad ka selles samas kimbus vahvaid vigureid.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.