Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 708, 709, 710 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.08.2018 07:30:44 vasta tsitaadiga

Eile oli vaja boilerit vedada, hea et supakas külje sisse sai lastud panna, boiler poleks ära mahtunud kui kast pagasiruumis oleks.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 08:21:46 vasta tsitaadiga

Kõrgläikeline punane! Poleer + püsivaha.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 08:41:37 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Eile oli vaja boilerit vedada, hea et supakas külje sisse sai lastud panna, boiler poleks ära mahtunud kui kast pagasiruumis oleks.


Teenisid ämma silmis plusspunkte?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.08.2018 09:13:52 vasta tsitaadiga

Naah, wcs oli kehv käia, põrand märg icon_lol.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 09:26:00 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Naah, wcs oli kehv käia, põrand märg icon_lol.gif


Äkki hoopis käsi värises, aga sina kohe süüdistasid boilerit. icon_neutral.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.08.2018 10:36:48 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Naah, wcs oli kehv käia, põrand märg icon_lol.gif


Äkki hoopis käsi värises, aga sina kohe süüdistasid boilerit. icon_neutral.gif


Lihtsam boilerit süüdistada kui naisele öelda, et käsi värises..

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 11:27:46 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Kõrgläikeline punane! Poleer + püsivaha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Peale puude peegelduste ei paista sealt suurt midagi. Jube säbru ja peegeldused ainult. Kui tahad värvi demoda, tee pilt lagedal ja pilves ilmaga.

Ise poleerisid? Või see jälle Lexuse salongimeeste töö?
Tahaks oma masinat ka nühkida lasta, pole veel otsustanud, kus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 12:31:47 vasta tsitaadiga

Ei viitsi, viimane pilt. Profid tegid ikka jah.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2018 15:27:34 vasta tsitaadiga

50 eest täideti just ära. 740g st ca200 järel. 1 vent vist ei käi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:39:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
50 eest täideti just ära. 740g st ca200 järel. 1 vent vist ei käi.

Kus ?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.08.2018 15:54:42 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Kõrgläikeline punane! Poleer + püsivaha.

Spoiler Spoiler Spoiler


Näita seda kõrgläikelist halli ka, mis kõrval seisab icon_cool.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 16:10:11 vasta tsitaadiga

Sellest oli alles pilt siin ju, pealegi, see hall ei ole kõrgläikeline.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 16:18:12 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
laurx kirjutas:
50 eest täideti just ära. 740g st ca200 järel. 1 vent vist ei käi.

Kus ?


Tutvus icon_smile.gif
Külastasime kolleege.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 16:19:29 vasta tsitaadiga

Markos, tee pilt parem päevavalguse käes ja õues.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 16:22:08 vasta tsitaadiga

Ahh, mida siin ikka eputada, tavaline HMH, netist leiab pilte küll. Punane sai ka naisele pandud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 17:32:04 vasta tsitaadiga


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 17:35:02 vasta tsitaadiga

Viimane rida küll puhas vale ju.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 17:43:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viimane rida küll puhas vale ju.

Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 17:50:58 vasta tsitaadiga

Sõidukogemus ka vale. icon_biggrin.gif
Pikemad hooldusintervallid ka vale. Suht kõik tänapäeval sama 15k peal õlivahetus.

Tuhhi kõvasti üle oleks võtaks igakell 3 liitrise või suurema bensiini õgija.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:07:30 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Tanel kirjutas:
Viimane rida küll puhas vale ju.

Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Sul mõni vanem mootor ehk ? Uued on küll rohkem nagu bensiini mootorid, päris tühikäigult on loomulikult pisike turboviide aga ega väga madala pöördega ei soovitagi ju sõita, diisel lammutab eriti hooratast alla ~1.2k.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:10:14 vasta tsitaadiga

Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.

Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:19:10 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
SSD kirjutas:
Tanel kirjutas:
Viimane rida küll puhas vale ju.

Viimane rida on kindel vale.
Ja kiirendus ei ole ka mõnus. Mingis pöörete vahemikus (mul näiteks 1600-3200) on jõuline aga enne ja pärast võb jalaga hoogu juurde lükata. Kõrgel pöördel lihtsalt karjub ja ei mingit tõmmet.
Sul mõni vanem mootor ehk ? Uued on küll rohkem nagu bensiini mootorid, päris tühikäigult on loomulikult pisike turboviide aga ega väga madala pöördega ei soovitagi ju sõita, diisel lammutab eriti hooratast alla ~1.2k.

Volksule tuli vist 2011a. mul 2014a. Škoda. 1,6TDI 77kW
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.08.2018 18:53:58 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sõidukogemus ka vale. icon_biggrin.gif
Pikemad hooldusintervallid ka vale. Suht kõik tänapäeval sama 15k peal õlivahetus.

Tuhhi kõvasti üle oleks võtaks igakell 3 liitrise või suurema bensiini õgija.


Tänapäeval just kõik 25-50kkm hooldus mitte 15 nagu normaalne oleks.

rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.

Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.


3-4 a tagasi kui endale autot otsisin tahtsin ka e39 530i saada. Paari kuu jooksul oli vist 1-2 bensukat müügil ja needki lisadevaesed. 530d seas oli valik veidi parem.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 02.08.2018 18:55:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:54:53 vasta tsitaadiga

mingi autobild vms võiks ühe uue masina ette võtta ja sõita ilma hoolduseta niikaua kuni kannatab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:04:06 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Sõidukogemus ka vale. icon_biggrin.gif
Pikemad hooldusintervallid ka vale. Suht kõik tänapäeval sama 15k peal õlivahetus.

Tuhhi kõvasti üle oleks võtaks igakell 3 liitrise või suurema bensiini õgija.


Tänapäeval just kõik 25-50kkm hooldus mitte 15 nagu normaalne oleks.

rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.

Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.


3-4 a tagasi kui endale autot otsisin tahtsin ka e39 530i saada. Paari kuu jooksul oli vist 1-2 bensukat müügil ja needki lisadevaesed. 530d seas oli valik veidi parem.



Kust otsast sul 25-50kkm
2017 sportage 15kkm, 2017 vivaro 15kkm jne. Ilma turbota jah bensiini kulgurid 30kkm või suurema mahuga diislid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:49:30 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.

Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.
Ma otsisin omale F10/F11 nii ~6 kuud. Sellist bensukat mida tahaks lihtsalt ei ole müügis (üldse on 1/6 umbes bensukate/diislite suhe turul). Või kui mõni tekkis siis see vahetas ikka väga kiirelt omanikku. Lõpuks jäi üks maasikas diisel silma ja sai ära rabatud. F30 sai ka natukene silma peal hoitud ja suht sama seis.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 19:50:15 vasta tsitaadiga

Sõitsin just skodiakki. Täitsa sõidab, va siis, kui turbot (bens) taga ei ole, siis on selline tunne, et kohe sureb välja. Start-stop seiskas ka roolivõimu, ehmusin päris ära, arvasin, et auto läks katki. Vaesema mehe q7, hinne 4+.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:54:51 vasta tsitaadiga

On mõni mudel ka selline millel start stopi rakendumisel jääb roolivõim tööle?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:57:23 vasta tsitaadiga

Elektriline roolivõim?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.08.2018 19:59:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On mõni mudel ka selline millel start stopi rakendumisel jääb roolivõim tööle?


Pole nagu täheldanud, et seisma jääks icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 20:02:11 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
On mõni mudel ka selline millel start stopi rakendumisel jääb roolivõim tööle?


Pole nagu täheldanud, et seisma jääks icon_wink.gif
x2 - aga kontrollin pärast järgi icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 20:53:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Elektriline roolivõim?


Jah. Start stop ju suretab auto välja. Miks peaks rooli võim siis tööle jääma. Volkaril kohapeal rooli keerates käivitub mootor. Kui on start stop mootori välja lülitanud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 21:12:37 vasta tsitaadiga

Kuuma salongi jätkuks:


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2018 21:44:48 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Edasimüügi väärtus ka sousou. Kui endale roima ostsin, siis E46 M-parketiga diisleid oli saada, bensukat aga vaid üks, sellest tulenevalt oli bensukas palju kallim.

Ja F30 bemmi tahad, siis kõik bensukad on mingid plangid käkid ja sama hinnaga, mis normi varustusega dislad.


ma loobusin F30 otsimisest, imo kõik olid plangid dislad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 21:47:04 vasta tsitaadiga

Soovitan uurida e34. Viimane õige BMWe
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 22:02:46 vasta tsitaadiga

Läheb käima poolest pöördest, maanteel 3.6 sajale
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.08.2018 22:13:33 vasta tsitaadiga

Korralik E34 on tänapäeval kahjuks juba haruldane.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 00:08:08 vasta tsitaadiga

F10 ikka thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 00:59:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Soovitan uurida e34. Viimane õige BMWe
e39 siiski.


Mul üks väga korralik bensukas tegelikult üle ka ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2018 08:03:14 vasta tsitaadiga

igatahes, kui sa juhtumisi pead B6 passatit ja selllel ühtäkki tekivad igast anomaaliad nt. sureb välja kui kütusetemp andur on küljes siis enne kui kalleid andureid ostma tõttad, võtad testri ja mõõdad pistikust. kui tuleb midagi muud kui 12v/5v võtad ära aku ja õhuka , mis asja oluliselt lihtsustab ning harutad laiali ajust tuleva ning egr i tagant mootorisse mineva kimbu. konkreetsel isendil oli küttetembi juhe kahest kohast ilma isolatsioonita. põhjuseks kuskilt juhtmekimbu sisse saanud liiv koos õliga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 19:33:44 vasta tsitaadiga

laurx, see pole ainult Passatite teema, Skodad, Seatid ja muud VAGid mis sellist lahendust kasutavad, peidavad ka selles samas kimbus vahvaid vigureid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 20:02:36 vasta tsitaadiga

Mida soovitate E46 puhul, kui see katki läheb? Kohe kaalule?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2018 20:18:02 vasta tsitaadiga

rocky-b, drift, rinka, Mannergute Mõõduvõtt, rallikross
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 20:20:27 vasta tsitaadiga

Lähen homme audrule siis, lämmatan porgesid ja verrarisid dislatahmaga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 20:22:14 vasta tsitaadiga

rocky-b, sõidad müratõkke valli ribadeks ja siis kaalule, ning siis ostad õige beemmmvee E39.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 21:33:41 vasta tsitaadiga

Sa ei saa aru, kõige õigem on e34 tds
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 21:34:43 vasta tsitaadiga

rocky-b, Jah E34 mõtlesin 3.4 sajale. Poolest pöördest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 21:38:53 vasta tsitaadiga


Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.08.2018 23:14:33 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 01:35:33 vasta tsitaadiga

Avastasin, et mu autol on kurvituled või mis iganes nende tulede nimed on, mis näitavad sinna poole, kuhu auto keerama hakkab. Põnev. Kindlasti on sellel autol veel tuhatoos kah kusagil, aga seda pole veel leidnud icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 708, 709, 710 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.