|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2004 15:47:36
Hoiatus! uued 9800pro variandid on pettus |
|
|
link :: kae siit
9800 pro kivid pannakse nüüd 128 bitise siini otsa ja müüakse ikkagi Radeon 9800 Pro pähe
minu hinnang ATIst kui tarbijasõbralikust ja ausast kompaniist kasvab iga päevaga
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.05.2004 16:05:10
|
|
|
neid müüakse, et olemasolevad lattujäänud kaardid võimalikult soodsate kuludega maha müüa.
kaartidele pannakse peale 3.3ns mälud.
hea seegi, et vastavad kaardid ka markeeritakse selgelt, mitte pannakse kuskile väikselt tärniga kirja.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.05.2004 16:13:30
Re: Hoiatus! uued 9800pro variandid on pettus |
|
|
| Scart kirjutas: |
9800 pro kivid pannakse nüüd 128 bitise siini otsa ja müüakse ikkagi Radeon 9800 Pro pähe
minu hinnang ATIst kui tarbijasõbralikust ja ausast kompaniist kasvab iga päevaga  |
karbi peal ju selgelt kirjas, et 128bit.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2004 16:18:57
|
|
|
| nimeks ikkagi sama 9800 pro, missa arvad, mitu inimest 10 teab täpselt, misasi on yldse mingisugune mälusiin ja jne?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.05.2004 16:22:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| nimeks ikkagi sama 9800 pro, missa arvad, mitu inimest 10 teab täpselt, misasi on yldse mingisugune mälusiin ja jne? |
siiski, pettusest on asi kaugel imo
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
23.05.2004 16:37:02
|
|
|
Kui inimene teab poodi minnes, et tal on vaja Radeon 9800Pro kaarti, siis teab ta ka mida tähendavad bitid ja ns`d. Ja kui ta seda ei tea, siis ei ole ka vahet kas 128 või 256 bit, 4ns või 3ns, mängud saab ta ikka mängitud ning kui keegi nina alla hõõruma ei lähe on ise oma kaardiga rahul ka.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
23.05.2004 16:42:45
Re: Hoiatus! uued 9800pro variandid on pettus |
|
|
| Scart kirjutas: |
9800 pro kivid pannakse nüüd 128 bitise siini otsa ja müüakse ikkagi Radeon 9800 Pro pähe
minu hinnang ATIst kui tarbijasõbralikust ja ausast kompaniist kasvab iga päevaga  |
nagu ati teeks ja müüks selliseid kaarte. niisuguseid haigeid AIB partnereid on ennegi nähtud. see on ju teada et sapphire ja powercolor jpt teevad selliseid puudega kaarte...
ati võiks ju seada ranged disainipiirangud, mida murdes kaotaks partner oma tootmisõigused, aga nähtavasti on sapphire liiga suur ja tähtis partner, et teda kaotada.
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
viimati muutis traks 23.05.2004 16:43:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2004 16:43:37
|
|
|
kas kiibitootjal puudub kontroll selle yle, mis tehakse tema kiipidega?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xav
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2004
|
23.05.2004 16:49:58
|
|
|
| tsitaat: |
Kui inimene teab poodi minnes, et tal on vaja Radeon 9800Pro kaarti, siis teab ta ka mida tähendavad bitid ja ns`d. Ja kui ta seda ei tea, siis ei ole ka vahet kas 128 või 256 bit, 4ns või 3ns, mängud saab ta ikka mängitud ning kui keegi nina alla hõõruma ei lähe on ise oma kaardiga rahul ka
|
Aga et siis on täiesti õige et kõigepealt teeme superkaardi valmis, laseme testijatel asja üles haipida ning siis müüme umbes kaks korda aeglasemat versiooni sama nime all? Küsimus on suhtumises.
Põhimõtteliselt võiks näiteks mercedes müüa S600 õige nime ja õige hinnaga ning S220CDI koos Lada sisustusega (jah ma tean, seda ei ole olemas, aga teoorias) samuti S600 sildi ja hinnaga? Onju kõik õige, kasutaja enda viga kui ei suuda kapoti alla / sisse vaadata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.05.2004 17:03:59
|
|
|
natuke jama lugu jah, aga vähemalt mainitakse ära, millega tegu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
23.05.2004 17:20:24
|
|
|
| Ma ei näe mingisugust probleemi selline kaart endale osta, kui hind vastab sisule. Kui siiski üritatakse 128 bitist kaarti müüa 256 bitise hinnaga, siis on asi kurjast!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
23.05.2004 18:43:08
|
|
|
| xav kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui inimene teab poodi minnes, et tal on vaja Radeon 9800Pro kaarti, siis teab ta ka mida tähendavad bitid ja ns`d. Ja kui ta seda ei tea, siis ei ole ka vahet kas 128 või 256 bit, 4ns või 3ns, mängud saab ta ikka mängitud ning kui keegi nina alla hõõruma ei lähe on ise oma kaardiga rahul ka
|
Aga et siis on täiesti õige et kõigepealt teeme superkaardi valmis, laseme testijatel asja üles haipida ning siis müüme umbes kaks korda aeglasemat versiooni sama nime all? Küsimus on suhtumises.
Põhimõtteliselt võiks näiteks mercedes müüa S600 õige nime ja õige hinnaga ning S220CDI koos Lada sisustusega (jah ma tean, seda ei ole olemas, aga teoorias) samuti S600 sildi ja hinnaga? Onju kõik õige, kasutaja enda viga kui ei suuda kapoti alla / sisse vaadata? |
Sulle autod südamlähedasemad? OK
Klient läheb poodi ostab endale BMW 320Ci. Läheb koju avastab, et sellel on 1.8 mootor. Kas ta on siis petta saanud???
Minu arvates ei ole, sest BMW`l on pikemat aega juba osadel 1.8 mootritega kolmesajastel tähis 320 ja kõigis dokumentides on ka muidugi kirjas, et mootor 1.8. Klient lihtsalt järeldab tüübitähisest (videokaardil siis samamoodi), mis peitub kesta all. ISE ON LOLL KUI ASJA EI JAGA.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2004 18:53:48
|
|
|
| Tihver, kas neil kahel eri sorti masinal on sama hind?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
23.05.2004 18:59:19
|
|
|
Sama kindlasti ei ole, aga suurt vahet ka ei ole.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.05.2004 19:01:37
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
| Sama kindlasti ei ole, aga suurt vahet ka ei ole. |
kui nüüd hoolikalt kaed mu eelnevalt antud 2 linki, paned tähele, et need "uued ja kiired kaardid!"(kui reklaami uskuda) kaardid maksavad sama palju kui isegi mitte rohkem, kui vana hea õige 9800 pro... on see normaalne? 9600 pro'd myyakse 9800 pro hinnaga ...
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.05.2004 19:04:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Tihver kirjutas: |
| Sama kindlasti ei ole, aga suurt vahet ka ei ole. |
kui nüüd hoolikalt kaed mu eelnevalt antud 2 linki, paned tähele, et need "uued ja kiired kaardid!"(kui reklaami uskuda) kaardid maksavad sama palju kui isegi mitte rohkem, kui vana hea õige 9800 pro... on see normaalne? 9600 pro'd myyakse 9800 pro hinnaga ... |
erinevad kohad müüvad erinevate hindadega, sinna ei saa midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Faramir
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
23.05.2004 19:07:06
|
|
|
Pettus või mittepettus, see selleks, aga järjekordselt kumab läbi Scarti sõge ATI vihkamine ja nVidia pime kummardamine.
Ja ma kipun arvama, et 128 bitiseid kaarte ei saa ikka müüa teiste firmade 256 bitiste kaartidega samaväärse hinnaga, kuna teadlikum tarbija (kes enamuses selliseid kallima otsa kaarte ostab) valib siis konkurendi toote.
_________________ Need HV-lased on ikka hullud... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
23.05.2004 19:17:36
|
|
|
| Faramir kirjutas: |
Pettus või mittepettus, see selleks, aga järjekordselt kumab läbi Scarti sõge ATI vihkamine ja nVidia pime kummardamine.
Ja ma kipun arvama, et 128 bitiseid kaarte ei saa ikka müüa teiste firmade 256 bitiste kaartidega samaväärse hinnaga, kuna teadlikum tarbija (kes enamuses selliseid kallima otsa kaarte ostab) valib siis konkurendi toote. |
Teadlikum tarbija?
Möh , ainult eestis on r9800pro mingi supereliidikaart. Mittearengumaades on hetkel r9800pro enamikku uutesse arvutikomplektidesse ( nagu eestis igale poole fx5200 topitakse) pandud ja kui sa arvad et igal inimesel on aega enne arvuti ostmist pool aastat ennast juppidega kurssi viia siis sa eksid :p
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.05.2004 02:37:38
|
|
|
jättes kõik muud asjad hetkel kõrvale, petmine algab minumeelest sealt, kus kaup on konkreetselt erinev kui tema kohta pakendil v reklaamis antud info! kui need bitid ikkagi kuskil kirjas on, siis pole tegemist mitte pettuse, vaid segaduse tekitamisega...kuid ma ei kipux selles siiski esmalt atit süüdistama, pigem neid konkreetseid brande.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.05.2004 03:40:47
|
|
|
pigem jah brande... kuid ega selline nali ilus ei ole - kahsaluunist, isegi õigesti küsides, võid ikka saada 128bitise versiooni... ja kuidas sa pärast neile seletad, et näed - 128 bit on aga 256 peaks olema.
kah oli tegelikult ainult näiteks, võtame tegelikult ette ükskõik millise arvutifirma - müüja jaoks ei ole ju tähtis, et kas ta müüb 128 või 256bitist versiooni - ja arvatavasti puudub ka hinnakirjas selline erinevus. et tellid 9800pro, kuid saad 128bitise kaardi
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.05.2004 08:43:01
|
|
|
| tsitaat: |
link :: muud tõestust polegi vist vaja, kui esimese postitaja esimene post?
ilmselt ongi selle sõgeda ati vihkamise tõttu viimased 14 kuud minu masinas olnud ati kaart
|
... lolle leidub alati ja mõni ostab auto kah heas usus, et näh - on ju nii ilus, punane ja läikiv - kuis ta siis hea pole
... muidugi, arvan ka mina, et mingi standard peaks olema, millest alla enam kaarte ei nudita, kuid kahjuks ei tööta süsteem minusuguste inimeste loogika järgi st. kui ikka mõnel tehasel suur laojääk rippuma jääb ja see ähvadab kõik korstnasse lennata, ei huvita ärimogulieid enam ükski kapriisne arvutifanat - jupid peavad maha müüdud saama ! Seesugust käitumist võib märgata pea iga kord, kui kunagine tippmudel hakkab vaikselt tahaplaanile vajuma. Vaadake või mis saasta tehakse praegu 8500-l põhineva (9000, 9100) 9200 mudeliga - peal on mälud (ja mitte ainult), mis kõlbaksid hädapärast eelmise põlvkonna kaartidele ja jahutusest pole essugi - sealt need armsad hangumised. Lisame komplektile veel odava n. Codegen'i toite, mis väljutab seesuguseid numbreid, et kui see toide inimesele söögiks nö. ümber konvertida, siis ei sööks seda lobi isegi siga mitte - ning saavutame ridamisi lambirestarte. Kuigi ülevaatlike numbrite järgi peaks meil olema korralik masin pole see tegelikult kõlblik paljuks muuks, kui kontoritarkvara jooksutama ja heal juhul, mõne vanema mängu mängimiseks ...
... samas, ei saa mina aru, miks neid kaarte küll Pro pähe müüma peab ja miks ei või need olla SE või tavalise 9800 nime all, rikuvad täielikult Pro maine ära ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.05.2004 09:02:18
|
|
|
| razor kirjutas: |
| kahsaluunist, isegi õigesti küsides, võid ikka saada 128bitise versiooni... ja kuidas sa pärast neile seletad, et näed - 128 bit on aga 256 peaks olema. |
no kui ise ei jaga siis ei oska sa ka küsida 128 või 256
sa oled siis sellises stiilis ostja, et niikui kaup käes siis joostes kodupoole veendumatta kas on see, mis tahtsid.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
24.05.2004 09:19:45
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... samas, ei saa mina aru, miks neid kaarte küll Pro pähe müüma peab ja miks ei või need olla SE või tavalise 9800 nime all, rikuvad täielikult Pro maine ära ... |
Just, kuid ei tea miks ATI ise sellele ei reageeri ja midagi ei tee? Ehk tal pole siis selle solkimise vastu midagi?
Mina küll ei laseks enda nime niimodi solkida
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.05.2004 09:27:03
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... samas, ei saa mina aru, miks neid kaarte küll Pro pähe müüma peab ja miks ei või need olla SE või tavalise 9800 nime all, rikuvad täielikult Pro maine ära ... |
Just, kuid ei tea miks ATI ise sellele ei reageeri ja midagi ei tee? Ehk tal pole siis selle solkimise vastu midagi?
Mina küll ei laseks enda nime niimodi solkida  |
... ei viitsi hetkel linki otsida, kuid olen lugenud ATI saidilt, et tegelikult on seesugune regulatsioon ehk nõuded kiibi kasutamisele täiesti olemas (mis tundusid lugemise hetkel suht karmid), kuid ilmselt on siis veel kuskil mingid read, mida mina lugenud pole, mis annavad täiendavat vabadust tootjaile ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 24.05.2004 09:28:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.05.2004 09:27:21
|
|
|
see "uus" kaart peaks olema kusagil 9600xt kiirustel, seega aeglasem kui 9800se ja 9800 non-Pro... ilmselt sama nali, mis kunagi kauges minevikus toimus.... radeon 9800 pro vs radeon 9800 pro (väikses kirjas karbil, et mälu on 128 bitti) = 3dfx ja 3dx
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.05.2004 09:31:46
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| see "uus" kaart peaks olema kusagil 9600xt kiirustel, seega aeglasem kui 9800se ja 9800 non-Pro... |
... mis mõttes aeglasem ? by default ei tohiks olla küll tulemus väga erinev ja ega tootjad muud ei eeldagi st. seda, et mõned tüübid oma 9800SE Pro/XT kellade peale tööle pannud, siin mingit tähendust ei oma ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.05.2004 09:50:05
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| see "uus" kaart peaks olema kusagil 9600xt kiirustel, seega aeglasem kui 9800se ja 9800 non-Pro... |
... mis mõttes aeglasem ? by default ei tohiks olla küll tulemus väga erinev ja ega tootjad muud ei eeldagi st. seda, et mõned tüübid oma 9800SE Pro/XT kellade peale tööle pannud, siin mingit tähendust ei oma ... |
herr digebeni, lõika radeon 9800 pro mälusiin pooleks ja missa saad? mälu on õigel 9800 prol 2,8 ns, sellel uuel aga 3,3ns , mis on tulemuseks?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
24.05.2004 10:25:51
|
|
|
- Kuda ma saan kinnitust, et mul ikka 256 bit kaart on? karbil on kirjas küll aga ostetud sai käest kätte ja mitte et ei usaldaks aga ka vanasõna ütleb: usalda aga kontrolli! Help!
Kaaril on kleps CGA-P988TVD
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
24.05.2004 10:49:32
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| www.google.com ? |
Segast peksad või ma tean isegi!
Point selline, et kui oled käest kätte ostnud siis saab ju kleepse vahetada nii kuis ise tahad aga näiteks mälud jne ei saa!!!
Vot selle küsingi siit asjalikelt meestel seda, et kuda on ilma kleepsu uskumata asja kindlaks teha, et kindlasti 256 bit.
Milleks hakata jalgratast leiutama kui on olemas teatud asjadele spetsiliseerunud HV kodanikud (mitte et ma laisk oleks aga inimene ei saagi alati kõike teada)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.05.2004 11:05:47
|
|
|
| "uued" 9800 prod on vana 9800SE pcb peal, st mälud on otse yhes ääres... õigel Prol on mälud L tähe kujuliselt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.05.2004 11:12:37
|
|
|
| hotsepp kirjutas: |
| Wilts kirjutas: |
| www.google.com ? |
Segast peksad või ma tean isegi!
Point selline, et kui oled käest kätte ostnud siis saab ju kleepse vahetada nii kuis ise tahad aga näiteks mälud jne ei saa!!!
Vot selle küsingi siit asjalikelt meestel seda, et kuda on ilma kleepsu uskumata asja kindlaks teha, et kindlasti 256 bit.
Milleks hakata jalgratast leiutama kui on olemas teatud asjadele spetsiliseerunud HV kodanikud (mitte et ma laisk oleks aga inimene ei saagi alati kõike teada) |
vaata neid pilte mis minu teemas on. seal näidatud, milline 128bit versioon on.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.06.2004 22:35:45
|
|
|
link :: loe siit
case closed
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.06.2004 22:58:44
|
|
|
| aise kirjutas: |
no kui ise ei jaga siis ei oska sa ka küsida 128 või 256
sa oled siis sellises stiilis ostja, et niikui kaup käes siis joostes kodupoole veendumatta kas on see, mis tahtsid. |
muuseas ma mõtlesin hoopis seda, et müüja ei oska vahet teha 128 ja 256bitisel kaardil ning annab suhteliselt lotos neid. ja komplektidesse hakatakse kindlasti neid paigaldama kui täisväärtuslikke pro'sid
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|