|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
01.08.2018 19:35:29
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| c4v6, androidi versioon on 8.1.0 , miui 9.5.19.0 , kaamera peaks 2.2 olema.... või kukohast ma seda vaadata saaks? |
Minul on pakendi taga näiteks kaamera andmed ka. Küll ainult ühe läätse spec aga see on nendel erinev
Siin käibki teoreetiliselt spekulatsioon praegu selle üle kas seda telefoni üldse saab siin müüa. või on euronicsi kodulehel andmed valesti märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.08.2018 20:17:02
|
|
|
| Kui Redmi Note 5 Pro-l ei ole 3GB/32GB versiooni, siis seda eurooniks ei müü. Kui B20 puudu ja 3/32Gb versioon, siis on kaamera näitajad jne kõik samad ja lihtsalt puudub B20 sagedus
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
01.08.2018 20:20:08
|
|
|
| Mina ei vaidle kellelegi vastu ega väida ka mingit kindlat tõde aga Villu kätes on hetkel tõde kuulutada, et kas saab tõdeda, et keegi on kehva tööd teinud euronicsi kodulehel või mis värk on.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.08.2018 21:41:44
|
|
|
c4v6, Tee endal piltidelt imei kood jne uduseks või midagi. Pole info mida jagada
See pilt on minu karbi tagumine pool ja ma tellisin aliexpressist
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
01.08.2018 21:52:50
|
|
|
| Tänud info eest, tehtud. Kuigi ma ei tahaks uskuda, et kellelgi midagi 190 eurose telefoni omadega midagi tarka peale on hakata
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.08.2018 22:15:32
|
|
|
| c4v6, On igasugu hulle kes nõus mida iganes ka sellise nutsu eest tegema
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.08.2018 22:28:57
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
01.08.2018 22:47:43
|
|
|
Tänu villule saime nüüd teada, et euronicsi andmed antud telefoni kohta on valed. Oleks teadnud oleksin enda raha parem sinna jätnud klicki asemel aga mis seal ikka.
Lihtsalt infoks, et sul on 12 MP, f/1.9, 1.4µm, dual pixel PDAF 5 MP, f/2.0, 1.25µm, depth sensor Kaamera mitte 2.2 siis...
Tegemist selle parempoolse telefoniga mitte keskmisega. Seega kõigil kes siin nendest võrkudest ja andmesisestaja eksimusest euronicsi kodulehel rääkisid on õigus.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8608&idPhone3=9120&idPhone2=8893
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.08.2018 22:55:28
|
|
|
c4v6,
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.08.2018 07:56:20
|
|
|
| Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.08.2018 09:12:49
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G. |
Does Xiomi Redmi note 5 supports Dual 4G LTE?
Yes, Both the sim slots in the device comes with 4G network support across all broadcasting networks in the country. It also provides VoLTE functionality.
Elik jutt samast flöödist millest viimased paar lehekülge
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
02.08.2018 15:35:31
|
|
|
| stand by vähe teine asi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
02.08.2018 15:50:10
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G. |
Xiaomi Mi Mix 2s on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
02.08.2018 17:58:11
|
|
|
| Elisast saab ka m1803e7sg mudeli. Mispärast neil netipoodidel nii raske neid mudeleid üles kirjutada on?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.08.2018 18:16:00
|
|
|
Keegi mõnda hea aku vastupidavusega hiinakat kuni 5" oskab soovitada? Vaatan, et päris palju on kiidetud nt üleelmise ja eelmise aasta mõningaid Xiaomi telefone, kuid neid enam müügi ei näe. Samas uued 5" piiresse jäävad Xiaomi mudelid tunduvad nende vanematega võrreldes aku vastupidavuse poole pealt olema kehvemad.
Päris mitmeid sellised jäävad 6" juurde, kuid ei soovi päris nii suuri.
Hetkel endal Sony Performance X ning nii kettasse ajab, kui kiirelt aku tühjeneb (enne seda oli Z3C, mis teadupoolest oli sel ajal üks parimaid aku poolest ning siiani häirib see, et uuem telefon on eelmisest telefonist selles osas tunduvalt kehvem).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
02.08.2018 18:21:46
|
|
|
Huvitav see Xiaomi Mi A2 sügiseks meie maale võib jõuda? Tele2 tädi ütles et neile tuli alles A1 just müüki
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.08.2018 18:31:00
|
|
|
| raixxx kirjutas: |
| Elisast saab ka m1803e7sg mudeli. Mispärast neil netipoodidel nii raske neid mudeleid üles kirjutada on? |
Siin vist nüüd justkui lahati ära, et seda teist meitel üldse ei müüdagi kuna seda ei saa kasutada. India värk
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.08.2018 19:51:55
|
|
|
Arvan ka, et kellel ei ole väga kiire oodaku ära kuni see 6 pro tuleb.
Alternatiivi hetkel ei ole paista kui kusagilt mujalt just 4x ei telli.
Oleksin ise ka selle 6 pro võtnud aga mul ei tihanud oodata.
viimati muutis c4v6 02.08.2018 20:19:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
02.08.2018 20:03:13
|
|
|
...
viimati muutis number 01.04.2019 01:21:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2018 20:47:00
|
|
|
See mi a2 on nagu tagasiminek mi a1-ga võrreldes.
Saba chip, kaamera teeb kehvema resoga video, usb-c asemel microusb, kaalu ka veel juurde pandud. Noh tsipa suurema reso ja suurema aku saab aga eks see suurem reso sööb akut ka rohkem...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
02.08.2018 20:57:24
|
|
|
...
viimati muutis number 01.04.2019 01:22:05, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
02.08.2018 21:26:46
|
|
|
Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib.........
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
02.08.2018 21:30:10
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib......... |
Maitse asi, iphonel on täitsa point sees sellel notchil. Leida mobiiltelefonis homoseksuaalsust on omaette geniaalne
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
02.08.2018 22:26:09
|
|
|
Vihale ajab,et kõik peavad ühte nägu olema.
Xiaomi võiks oma joont,rida ajada.
Aga poogen,kama 2,mis teevad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 22:27:15
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Vihale ajab,et kõik peavad ühte nägu olema.
Xiaomi võiks oma joont,rida ajada.
Aga poogen,kama 2,mis teevad |
Mobiiliga on nagu raske üllatada välimusega...võta see pop up kaameraga, saad special olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.08.2018 23:02:45
|
|
|
Ma võtsin endale selle ilma notchita just ära et hea hind ja raud mis saan sellega.
Siiani pole saanud pettuda kui ma 2 kuu jooksul olen saanud 4 korda turva uuendusi ja android skin programmi miui-le uuendusi.
Kuna nüüd pole mul 2 aastaks vähemalt uut lutsu vaja, siis küll see nõme notch ka enam moes pole.
Tulevad need ekraani alused sõrmejälje lugejad ja kaamerad, siis mahuvad ka kõik sensorid ekraani alla.
Ja pole enam mingit bezel ääri või neid saad ise sättida milliseid tahad täis ekraanid kere mõõtmetele.
Võiks olla väiksemaid ja kergemaid täis ekraane umbes maks 5 tollilutse mingii kasvõi plastik aga tugev.
Ja kuna on kergem, siis kukkudes on vähem massi taga et kahjutusi teha.
Mul endal on juba massive 181g lattakas. Ma ei usu et Nokia või Samsung väärivad seda 400 plus eurot rohkem maksta.
Kukkumisel on alati loto kas maandub õnnelikult või mitte. Seega ma ei usu, et mu 171 euro maksev luts nüüd neid kukkumisi vastu ei peaks.
Väga palju hullemini, kui seda nimekamatelt brandidelt peaks lotos rohkem õnne olema kui on 4 plus kordne hind ?
See Kimovil lehel olev Antutu oli seal kuskil 115k ringis. Ja need nimekamad on seal 250-300 ringis tõesti seda hinna taset väärt?
Ma elus ainult ühe korra üks telefon maha kukkunud ja siis oli ka mingi odav luts ja kukkus väga õnnetult. Oli mingi sony ericsson nuppu telefon.
Ja mul neid on olnud oma jagu ja ka sellisied mis kolm aastat vastu pidanud või mingi vana kappis mis töötab nagu lumia 520.
Ja no anyways me kõik kasutame kaitsvaid kestu ka nagu ümbrised jne. Need aitavad ka kaasa õnnelikumale kukkumisele.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
02.08.2018 23:15:13
|
|
|
Nisanäppude teema kukkumine. Ei tasu selline jube HIINAKATE fännboy ka olla. Normaalselt kasutada läägab see keskklassi protsessor jubedalt. Kui isegi snapd.835 hakkab läägama peale poolt aastat mis siis nendest veel rääkida.
Ei.lasita kõik koguaeg ümbriseid. Mõnus õhuke metall klaas käes parim mitte mingi kondoomi teema.
Tipptelefonid on oma hinda väärt, maksad rohkem ja saad rohkem. Nagu mersu vs mazda, korter vs maja jne. Sellest ei piisa, siis mõtle miks inimesed ostavad i7 protsessoriga ja gtx 1080ti kombo, kui saaks mingi i3 ja gtx 1050 palju odavamalt.
Osad inimesed teevad tööd telefoniga, asendab paljugi läpakat. Odavad lutsud ei suuda järjepidevalt normaalselt appe jooksutada. Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 23:31:54
|
|
|
Ma vist pole antutut oma teloga teinudki....see mingi näitaja tänapäeval
Kohe tirin....
E
222754
15% akuga startisin, 9 alles kui see loeb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2018 23:32:47
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet. |
Opera, twitch ja tinder jooksevad ka peale tundi normaalselt ja ei näe ka telefoni jõudluses probleemi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 23:53:24
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet. |
Opera, twitch ja tinder jooksevad ka peale tundi normaalselt ja ei näe ka telefoni jõudluses probleemi  |
Mu telo nägi viimati restarti juunis või vms kui update tuli.
Hiinakad on ok, mida ma ostaks naisele ja lapsele. Kui on valida, siis endale eelistaks asja, millel juhtmevaba laadimine ja enamus hiinakaid ei raatsi paar daala selle peale raisata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
03.08.2018 00:03:29
|
|
|
Hiinakad ongi ok, aga no rumalus ka rääkida, et milleks ostetakse kallimaid telefone. Maksad rohkem ja saad rohkem.
Mu jaoks näiteks suhteliselt oluline, läägi vaba telefon, hea kaamera ja veekindlus. Ei tea hiinakat mis seda pakub, eriti veekindlust õhukeses kestas...
https://youtu.be/CeK4JSgNqaI
Näeb ilusti ära mis vahe on keskklassi protsessoril ja tippklassi omal. Kõik käib sujuvamalt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.08.2018 00:04:13
|
|
|
| tsitaat: |
Mu jaoks näiteks suhteliselt oluline, läägi vaba telefon, hea kaamera ja veekindlus. Ei tea hiinakat mis seda pakub, eriti veekindlust õhukeses kestas...
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sihker
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
03.08.2018 08:11:43
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
https://youtu.be/CeK4JSgNqaI
Näeb ilusti ära mis vahe on keskklassi protsessoril ja tippklassi omal. Kõik käib sujuvamalt. |
umbes poole kallima hinna eest saad 4% kiirema telefoni?
Tavakasutuse juures pole seda vahet küll kuskilt näha. Jah, juhtmeta laadimine ja veekindlus on muidugi pluss, kuid enamasti on siis hinnavahe juba kolmekordne. A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne. Maitse üle muidugi ei vaielda, kuid usun, et teatud keskklassi hiinakad harvendavad üsna kõvasti Samsungi klientide ridasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meelis70
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
03.08.2018 08:25:16
|
|
|
Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.08.2018 08:45:35
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
| A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne. |
Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.08.2018 09:02:10
|
|
|
| Meelis70 kirjutas: |
Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus? |
midagi ühendatud ka sinna külge? Kui pole, siis lülitab selle välja jah
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
03.08.2018 09:07:58
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
| kuid usun, et teatud keskklassi hiinakad harvendavad üsna kõvasti Samsungi klientide ridasi. |
See on selline 50/60 situatsioon. Ma ise arvan, et rohkem jõuavad hiinakateni inimesed nii nagu mina jõudsin. 2 kuud tagasi olid minu jaoks kõik variandid välistatud. Olen alates 2002 aastast vms. Paadunud SONY mees olnud aga viimased mudelid on nüüd pehmelt öeldes lihtsalt pettumust valmistanud võrreldes konkurentidega. Kuna Z5 oli kasutusel ja töötas hästi, siis olin rahulik ja mõtlesin, et on aega kuni ükspäev katki läks.
Kuna kõik kõnealla tulnud telefonid maksid ca. 800 eurot, siis olingi ahastuses, et mis teha, sest mul on mingi oma kiiks, et mõistlikuse piir jookseb telefonil 600 euro juures. Siis nagu välk selgest taevast lugesingi seda redmi 5 tele2 arvustust ja siis juba jõudsin tänu tuttava kogemustele 4x'ni ja nüüd olen selle redmi 5 dual cami omanik.
Ühesõnaga ma usun, et selleks peaks samsung kõvasti vääratama mida ma usun, et ei juhtu. Samas antud hetkel puudub usk, et SONY ennast enam sellest august välja kaevab kuhu ta ennast vedanud on. Praeguseid sony tippmudeleid suudavad ma arvan, et ainult need kiita kes endale need mingil põhjusel kalli raha eest ostnud on.
Nagu ma juba eelpool ka maininud olen, siis selle 199 eurose redmi kõrvale võtaks heameelega mingi 600 eurose killeri kuid ma kardan, et xiaomi ei suuda nii palju piire nihutada. Antud hetkel ma pigem usun, et mingi OnePlus 7 on see mida ma ootan, sest arvestades praegust huivei pro hinda ja kuidas ta seda hoiab, siis ilmselgelt järgmise mudeliga läheb samamoodi ning mingi aasta-kaks oodata kuni see 600 euri maksma hakkab ma küll ei kavatse.
Igal juhul tundub telefonide maailmas praegu põnev aeg olema. Sellise tavakasutaja vajaudused rahuldab see redmi 5 note küll ära ning minul jääb ta justnimelt töötegemiseks hiljem.
Nagu eesool mainiti, siis xiaomi ongi saavutanud hetkel situatsiooni kus kohati 50-75% odavamalt suudavad nad pakkuda ca. 10-25% kehvemat telefoni.
Autodega on ju umbes samamoodi, et kellel plekki räigelt ostab ferrari või lamborghini aga kes tahab lihtsalt kiirelt sõita ostab mitu korda odavamalt Nissan GTR-i näiteks. Seal on omad miinused aga ta teeb täpselt mida mida oodatakse ja perfooramntsilt jääb nii vähe alla kallimatele, et tavaline kasutaja ei panegi seda ilmselt tähele- veel enam, see on ilmselt keskmise kasutaja huve silmas pidades hoopis kasutajasõbralikumaks tehtud neile.
viimati muutis c4v6 03.08.2018 09:14:57, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meelis70
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
03.08.2018 09:12:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Meelis70 kirjutas: |
Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus? |
midagi ühendatud ka sinna külge? Kui pole, siis lülitab selle välja jah |
Wifi hotspot kas ühendatud arvutiga või tahvliga, mõni minut töötab ja siis lülitab välja. Käitub nagu alguses kirjeldasin. Usb interneti jagamine töötab.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.08.2018 09:32:58
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| netmaster kirjutas: |
| A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne. |
Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb...  |
, mul juba 8.1 päris jupp aega sellel peal. Ametliku update kaudu
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.08.2018 10:02:07
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| Lauri76 kirjutas: |
Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib......... |
Maitse asi, iphonel on täitsa point sees sellel notchil. Leida mobiiltelefonis homoseksuaalsust on omaette geniaalne |
Eks see ongi see hiinakate stiil (ei pea silmas homoseksuaalsust). Markantseima võrdlusmärgi võib tõmmata arvutihiirtega. Olen kõrvalt jälginud suuremate hiiretootjate brände, sest aeg-ajalt kontorisse vaja ergonoomilisi hiiri töötajatele osta. Tuleb mõni uus Microsofti, Logitechi, Razeri, Roccati vms tootja kõrgema klassi hiir turule ja paar kuud hiljem on poodides nende 1:1 mahaviksitud kloonid Acmelt, Canyonilt ja teistelt rändom nimega mõttetutelt hiina kräpitootjatelt. Hind ja koostekvaliteet loomulikult kordades madalamad.
Ehk siis jutu point on selles, et hiinakatelt ei tasu mingeid innovatsioone loota. Pigem kopeeritakse igal võimalusel brändikatelt, et võimalikult odavalt läbi ajada ja müüki suurendada.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.08.2018 10:37:11
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| netmaster kirjutas: |
| A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne. |
Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb...  |
, mul juba 8.1 päris jupp aega sellel peal. Ametliku update kaudu |
Vaatasn järgi, Juuli keskpaigast on ametlikult väljas jah, enne seda tehti mitu korda OTA'le recall.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.08.2018 11:16:59
|
|
|
Tuli juba juuni lõpp välja aga võeti kibekiirelt maha kuna bug oli sees. Eks koguaeg ole häda jah. Küll nutetakse, et lastakse bugidega välja ja siis nutetakse, et see bugine fiximiseks maha võeti ja tirida ei saa rahvas pole kunagi rahul.
Vähemalt toimetatakse, fixitakse ja korras sellega.
Vs mõni samsa kellelt saad ainukese update siis kui telo karbist välja võtad ja esimest korda sisse lülitad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.08.2018 11:24:44
|
|
|
| ot: |
Galaxy J5 2016 sai küll kuni 2017 sügiseni veel kenasti turvauuendusi.
Ainuke probleem oli, et isegi factory-reset telefonile oli neid tema 8GB mälumahu tõttu keeruline peale lasta.  |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
03.08.2018 11:25:59
|
|
|
| Jälle rumal jutt. Isegi samsungi odavad pätsid. Näiteks A3 2017 ka uuendatav android 8.0 peale. Ei tasu nii kibestunud ka olla, nagu hiinakad oleks üliv saavutus.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.08.2018 11:29:49
|
|
|
hkurujo88r, omasin kunagi odavat samsa lutsu, maksis 130€ ja ainuke uuendus tuligi kui esimest korda tööle panin. Ja jäi igaveseks 4.4.4 peale kuigi esiti reklaamiti välja et mingi 6 kuu pärast saab android 5 uuenduse. Ei saanud midagi.
Sama oli nõks kallima galaxy s4 miniga, mingi 2 update suht pesle väljatulekut js kogu moos
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|