Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 19:35:29 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
c4v6, androidi versioon on 8.1.0 , miui 9.5.19.0 , kaamera peaks 2.2 olema.... või kukohast ma seda vaadata saaks?


Minul on pakendi taga näiteks kaamera andmed ka. Küll ainult ühe läätse spec aga see on nendel erinev
Siin käibki teoreetiliselt spekulatsioon praegu selle üle kas seda telefoni üldse saab siin müüa. või on euronicsi kodulehel andmed valesti märgitud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2018 20:17:02 vasta tsitaadiga

Kui Redmi Note 5 Pro-l ei ole 3GB/32GB versiooni, siis seda eurooniks ei müü. Kui B20 puudu ja 3/32Gb versioon, siis on kaamera näitajad jne kõik samad ja lihtsalt puudub B20 sagedus
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 20:20:08 vasta tsitaadiga

Mina ei vaidle kellelegi vastu ega väida ka mingit kindlat tõde aga Villu kätes on hetkel tõde kuulutada, et kas saab tõdeda, et keegi on kehva tööd teinud euronicsi kodulehel või mis värk on.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2018 21:41:44 vasta tsitaadiga

c4v6, Tee endal piltidelt imei kood jne uduseks või midagi. Pole info mida jagada



See pilt on minu karbi tagumine pool ja ma tellisin aliexpressist
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 21:52:50 vasta tsitaadiga

Tänud info eest, tehtud. Kuigi ma ei tahaks uskuda, et kellelgi midagi 190 eurose telefoni omadega midagi tarka peale on hakata
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2018 22:15:32 vasta tsitaadiga

c4v6, On igasugu hulle kes nõus mida iganes ka sellise nutsu eest tegema
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 22:28:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 22:47:43 vasta tsitaadiga

Tänu villule saime nüüd teada, et euronicsi andmed antud telefoni kohta on valed. Oleks teadnud oleksin enda raha parem sinna jätnud klicki asemel aga mis seal ikka.
Lihtsalt infoks, et sul on 12 MP, f/1.9, 1.4µm, dual pixel PDAF 5 MP, f/2.0, 1.25µm, depth sensor Kaamera mitte 2.2 siis...

Tegemist selle parempoolse telefoniga mitte keskmisega. Seega kõigil kes siin nendest võrkudest ja andmesisestaja eksimusest euronicsi kodulehel rääkisid on õigus.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8608&idPhone3=9120&idPhone2=8893
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2018 22:55:28 vasta tsitaadiga

c4v6, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 07:56:20 vasta tsitaadiga

Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 09:12:49 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G.


Does Xiomi Redmi note 5 supports Dual 4G LTE?
Yes, Both the sim slots in the device comes with 4G network support across all broadcasting networks in the country. It also provides VoLTE functionality.

Elik jutt samast flöödist millest viimased paar lehekülge
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:35:31 vasta tsitaadiga

stand by vähe teine asi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 02.08.2018 15:50:10 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Kas mõnel uuel hiinakal on 2 4G Simmi ka stand bys-s? Senisel mul esimene 4g teine max 3G.


Xiaomi Mi Mix 2s on olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 17:58:11 vasta tsitaadiga

Elisast saab ka m1803e7sg mudeli. Mispärast neil netipoodidel nii raske neid mudeleid üles kirjutada on?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:16:00 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda hea aku vastupidavusega hiinakat kuni 5" oskab soovitada? Vaatan, et päris palju on kiidetud nt üleelmise ja eelmise aasta mõningaid Xiaomi telefone, kuid neid enam müügi ei näe. Samas uued 5" piiresse jäävad Xiaomi mudelid tunduvad nende vanematega võrreldes aku vastupidavuse poole pealt olema kehvemad.
Päris mitmeid sellised jäävad 6" juurde, kuid ei soovi päris nii suuri.

Hetkel endal Sony Performance X ning nii kettasse ajab, kui kiirelt aku tühjeneb (enne seda oli Z3C, mis teadupoolest oli sel ajal üks parimaid aku poolest ning siiani häirib see, et uuem telefon on eelmisest telefonist selles osas tunduvalt kehvem).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:21:46 vasta tsitaadiga

Huvitav see Xiaomi Mi A2 sügiseks meie maale võib jõuda? Tele2 tädi ütles et neile tuli alles A1 just müüki icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:31:00 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Elisast saab ka m1803e7sg mudeli. Mispärast neil netipoodidel nii raske neid mudeleid üles kirjutada on?


Siin vist nüüd justkui lahati ära, et seda teist meitel üldse ei müüdagi kuna seda ei saa kasutada. India värk
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:02:29 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
raixxx kirjutas:
Elisast saab ka m1803e7sg mudeli. Mispärast neil netipoodidel nii raske neid mudeleid üles kirjutada on?


Siin vist nüüd justkui lahati ära, et seda teist meitel üldse ei müüdagi kuna seda ei saa kasutada. India värk


Kes teab, kindlasti mõni urkapood on omale kuskilt sisse ostnud. Mudelite hala oli pigem hansaposti ja muude taoliste poodide kohta.
https://www.hansapost.ee/et/elektroonika/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/xiaomi-redmi-note-5-32-gb-black-3g-lte-os-android-80_c9ddccd4/
https://www.hansapost.ee/et/elektroonika/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/nutitelefon-xiaomi-redmi-note-5-dual-sim-32-gb-18135_31f59e7d/
https://www.hansapost.ee/et/elektroonika/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/xiaomi-redmi-note-5-32gb-black-bal_78fe5d9a/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 02.08.2018 19:36:41 vasta tsitaadiga

Uus mudel Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) on 4000 mAh akuga ja ka mõõtmetelt suhteliselt kompaktne. Peaks saabuma augusti jooksul meie kaubandusse.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8608&idPhone2=9247
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 19:51:55 vasta tsitaadiga

Arvan ka, et kellel ei ole väga kiire oodaku ära kuni see 6 pro tuleb.
Alternatiivi hetkel ei ole paista kui kusagilt mujalt just 4x ei telli.

Oleksin ise ka selle 6 pro võtnud aga mul ei tihanud oodata.


viimati muutis c4v6 02.08.2018 20:19:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 02.08.2018 20:03:13 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:21:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 20:47:00 vasta tsitaadiga

See mi a2 on nagu tagasiminek mi a1-ga võrreldes.
Saba chip, kaamera teeb kehvema resoga video, usb-c asemel microusb, kaalu ka veel juurde pandud. Noh tsipa suurema reso ja suurema aku saab aga eks see suurem reso sööb akut ka rohkem...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 02.08.2018 20:57:24 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:22:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 21:03:52 vasta tsitaadiga

siia topiti selle säätusversiooni linke.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_(mi_6x)-9140.php

See on õige ja USB C
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 02.08.2018 21:26:46 vasta tsitaadiga

Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib.........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 21:30:10 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib.........

Maitse asi, iphonel on täitsa point sees sellel notchil. Leida mobiiltelefonis homoseksuaalsust on omaette geniaalne
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 02.08.2018 22:26:09 vasta tsitaadiga

Vihale ajab,et kõik peavad ühte nägu olema.
Xiaomi võiks oma joont,rida ajada.
Aga poogen,kama 2,mis teevad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 22:27:15 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Vihale ajab,et kõik peavad ühte nägu olema.
Xiaomi võiks oma joont,rida ajada.
Aga poogen,kama 2,mis teevad

Mobiiliga on nagu raske üllatada välimusega...võta see pop up kaameraga, saad special olla thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.08.2018 23:02:45 vasta tsitaadiga

Ma võtsin endale selle ilma notchita just ära et hea hind ja raud mis saan sellega.
Siiani pole saanud pettuda kui ma 2 kuu jooksul olen saanud 4 korda turva uuendusi ja android skin programmi miui-le uuendusi.
Kuna nüüd pole mul 2 aastaks vähemalt uut lutsu vaja, siis küll see nõme notch ka enam moes pole.
Tulevad need ekraani alused sõrmejälje lugejad ja kaamerad, siis mahuvad ka kõik sensorid ekraani alla.
Ja pole enam mingit bezel ääri või neid saad ise sättida milliseid tahad täis ekraanid kere mõõtmetele.
Võiks olla väiksemaid ja kergemaid täis ekraane umbes maks 5 tollilutse mingii kasvõi plastik aga tugev.
Ja kuna on kergem, siis kukkudes on vähem massi taga et kahjutusi teha.
Mul endal on juba massive 181g lattakas. Ma ei usu et Nokia või Samsung väärivad seda 400 plus eurot rohkem maksta.
Kukkumisel on alati loto kas maandub õnnelikult või mitte. Seega ma ei usu, et mu 171 euro maksev luts nüüd neid kukkumisi vastu ei peaks.
Väga palju hullemini, kui seda nimekamatelt brandidelt peaks lotos rohkem õnne olema kui on 4 plus kordne hind ?
See Kimovil lehel olev Antutu oli seal kuskil 115k ringis. Ja need nimekamad on seal 250-300 ringis tõesti seda hinna taset väärt?
Ma elus ainult ühe korra üks telefon maha kukkunud ja siis oli ka mingi odav luts ja kukkus väga õnnetult. Oli mingi sony ericsson nuppu telefon.
Ja mul neid on olnud oma jagu ja ka sellisied mis kolm aastat vastu pidanud või mingi vana kappis mis töötab nagu lumia 520.
Ja no anyways me kõik kasutame kaitsvaid kestu ka nagu ümbrised jne. Need aitavad ka kaasa õnnelikumale kukkumisele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 23:15:13 vasta tsitaadiga

Nisanäppude teema kukkumine. Ei tasu selline jube HIINAKATE fännboy ka olla. Normaalselt kasutada läägab see keskklassi protsessor jubedalt. Kui isegi snapd.835 hakkab läägama peale poolt aastat mis siis nendest veel rääkida.
Ei.lasita kõik koguaeg ümbriseid. Mõnus õhuke metall klaas käes parim mitte mingi kondoomi teema.

Tipptelefonid on oma hinda väärt, maksad rohkem ja saad rohkem. Nagu mersu vs mazda, korter vs maja jne. Sellest ei piisa, siis mõtle miks inimesed ostavad i7 protsessoriga ja gtx 1080ti kombo, kui saaks mingi i3 ja gtx 1050 palju odavamalt.


Osad inimesed teevad tööd telefoniga, asendab paljugi läpakat. Odavad lutsud ei suuda järjepidevalt normaalselt appe jooksutada. Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 23:31:54 vasta tsitaadiga

Ma vist pole antutut oma teloga teinudki....see mingi näitaja tänapäeval icon_redface.gif
Kohe tirin....

E

222754
15% akuga startisin, 9 alles kui see loeb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 23:32:47 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet.
Opera, twitch ja tinder jooksevad ka peale tundi normaalselt ja ei näe ka telefoni jõudluses probleemi icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 02.08.2018 23:34:54 vasta tsitaadiga

kas siis Mi A2 Lite toetab B20 sagedust? oskab keegi arvata?
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 23:53:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Peale 30min-1h järjestiku kasutades näed vahet.
Opera, twitch ja tinder jooksevad ka peale tundi normaalselt ja ei näe ka telefoni jõudluses probleemi icon_rolleyes.gif

Mu telo nägi viimati restarti juunis või vms kui update tuli.
Hiinakad on ok, mida ma ostaks naisele ja lapsele. Kui on valida, siis endale eelistaks asja, millel juhtmevaba laadimine ja enamus hiinakaid ei raatsi paar daala selle peale raisata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 00:03:29 vasta tsitaadiga

Hiinakad ongi ok, aga no rumalus ka rääkida, et milleks ostetakse kallimaid telefone. Maksad rohkem ja saad rohkem.

Mu jaoks näiteks suhteliselt oluline, läägi vaba telefon, hea kaamera ja veekindlus. Ei tea hiinakat mis seda pakub, eriti veekindlust õhukeses kestas...


https://youtu.be/CeK4JSgNqaI

Näeb ilusti ära mis vahe on keskklassi protsessoril ja tippklassi omal. Kõik käib sujuvamalt.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 00:04:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mu jaoks näiteks suhteliselt oluline, läägi vaba telefon, hea kaamera ja veekindlus. Ei tea hiinakat mis seda pakub, eriti veekindlust õhukeses kestas...

thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 07:29:44 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
kas siis Mi A2 Lite toetab B20 sagedust? oskab keegi arvata?


https://www.honorbuy.com/1494-xiaomi-mi-a2-lite-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-blue.html Siin väidab, et on B20.

Samal lehel Mi A2 juba euroopa laos.

Huvitav, et Mi 8 SE ei toeta hoopis B20-t.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 03.08.2018 08:11:43 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://youtu.be/CeK4JSgNqaI
Näeb ilusti ära mis vahe on keskklassi protsessoril ja tippklassi omal. Kõik käib sujuvamalt.


umbes poole kallima hinna eest saad 4% kiirema telefoni?
Tavakasutuse juures pole seda vahet küll kuskilt näha. Jah, juhtmeta laadimine ja veekindlus on muidugi pluss, kuid enamasti on siis hinnavahe juba kolmekordne. A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne. Maitse üle muidugi ei vaielda, kuid usun, et teatud keskklassi hiinakad harvendavad üsna kõvasti Samsungi klientide ridasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meelis70
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 08:25:16 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 08:45:35 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne.


Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 09:02:10 vasta tsitaadiga

Meelis70 kirjutas:
Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus?
midagi ühendatud ka sinna külge? Kui pole, siis lülitab selle välja jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 09:07:58 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
kuid usun, et teatud keskklassi hiinakad harvendavad üsna kõvasti Samsungi klientide ridasi.


See on selline 50/60 situatsioon. Ma ise arvan, et rohkem jõuavad hiinakateni inimesed nii nagu mina jõudsin. 2 kuud tagasi olid minu jaoks kõik variandid välistatud. Olen alates 2002 aastast vms. Paadunud SONY mees olnud aga viimased mudelid on nüüd pehmelt öeldes lihtsalt pettumust valmistanud võrreldes konkurentidega. Kuna Z5 oli kasutusel ja töötas hästi, siis olin rahulik ja mõtlesin, et on aega kuni ükspäev katki läks.

Kuna kõik kõnealla tulnud telefonid maksid ca. 800 eurot, siis olingi ahastuses, et mis teha, sest mul on mingi oma kiiks, et mõistlikuse piir jookseb telefonil 600 euro juures. Siis nagu välk selgest taevast lugesingi seda redmi 5 tele2 arvustust ja siis juba jõudsin tänu tuttava kogemustele 4x'ni ja nüüd olen selle redmi 5 dual cami omanik.

Ühesõnaga ma usun, et selleks peaks samsung kõvasti vääratama mida ma usun, et ei juhtu. Samas antud hetkel puudub usk, et SONY ennast enam sellest august välja kaevab kuhu ta ennast vedanud on. Praeguseid sony tippmudeleid suudavad ma arvan, et ainult need kiita kes endale need mingil põhjusel kalli raha eest ostnud on.

Nagu ma juba eelpool ka maininud olen, siis selle 199 eurose redmi kõrvale võtaks heameelega mingi 600 eurose killeri kuid ma kardan, et xiaomi ei suuda nii palju piire nihutada. Antud hetkel ma pigem usun, et mingi OnePlus 7 on see mida ma ootan, sest arvestades praegust huivei pro hinda ja kuidas ta seda hoiab, siis ilmselgelt järgmise mudeliga läheb samamoodi ning mingi aasta-kaks oodata kuni see 600 euri maksma hakkab ma küll ei kavatse.

Igal juhul tundub telefonide maailmas praegu põnev aeg olema. Sellise tavakasutaja vajaudused rahuldab see redmi 5 note küll ära ning minul jääb ta justnimelt töötegemiseks hiljem.

Nagu eesool mainiti, siis xiaomi ongi saavutanud hetkel situatsiooni kus kohati 50-75% odavamalt suudavad nad pakkuda ca. 10-25% kehvemat telefoni.

Autodega on ju umbes samamoodi, et kellel plekki räigelt ostab ferrari või lamborghini aga kes tahab lihtsalt kiirelt sõita ostab mitu korda odavamalt Nissan GTR-i näiteks. Seal on omad miinused aga ta teeb täpselt mida mida oodatakse ja perfooramntsilt jääb nii vähe alla kallimatele, et tavaline kasutaja ei panegi seda ilmselt tähele- veel enam, see on ilmselt keskmise kasutaja huve silmas pidades hoopis kasutajasõbralikumaks tehtud neile.


viimati muutis c4v6 03.08.2018 09:14:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meelis70
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 09:12:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Meelis70 kirjutas:
Tere!
Kas keegi on kokku puutunud ja lahendanud Xiaomi Redmi 5 Plus hotspoti probleemi?
Peale hotspoti sisse lülitamist lülitab ise mõne minuti pärast välja. Kui telefoni ekraan korra toitenuppu vajutades sisse lülitada, siis hotspot hakkab tööle aga mõne minuti pärast lülitab jälle välja. Pidevat hotspoti tööd ei saa.
Mis on lahendus?
midagi ühendatud ka sinna külge? Kui pole, siis lülitab selle välja jah

Wifi hotspot kas ühendatud arvutiga või tahvliga, mõni minut töötab ja siis lülitab välja. Käitub nagu alguses kirjeldasin. Usb interneti jagamine töötab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 09:32:58 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
netmaster kirjutas:
A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne.


Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb... icon_rolleyes.gif
, icon_eek.gif mul juba 8.1 päris jupp aega sellel peal. Ametliku update kaudu
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 10:02:07 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Lauri76 kirjutas:
Kas Xiaomi on hakanud iPhone le kannivahele pugema.nagu 2 pedet.
Kurat küll et Xiaomi selle iPhone X rõveda ülemise ääre oma nutidele topib.........

Maitse asi, iphonel on täitsa point sees sellel notchil. Leida mobiiltelefonis homoseksuaalsust on omaette geniaalne

Eks see ongi see hiinakate stiil (ei pea silmas homoseksuaalsust). Markantseima võrdlusmärgi võib tõmmata arvutihiirtega. Olen kõrvalt jälginud suuremate hiiretootjate brände, sest aeg-ajalt kontorisse vaja ergonoomilisi hiiri töötajatele osta. Tuleb mõni uus Microsofti, Logitechi, Razeri, Roccati vms tootja kõrgema klassi hiir turule ja paar kuud hiljem on poodides nende 1:1 mahaviksitud kloonid Acmelt, Canyonilt ja teistelt rändom nimega mõttetutelt hiina kräpitootjatelt. Hind ja koostekvaliteet loomulikult kordades madalamad.
Ehk siis jutu point on selles, et hiinakatelt ei tasu mingeid innovatsioone loota. Pigem kopeeritakse igal võimalusel brändikatelt, et võimalikult odavalt läbi ajada ja müüki suurendada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 10:37:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Etz kirjutas:
netmaster kirjutas:
A1 juures on kindlasti lisaväärtuseks AndroidOne.


Mis on antud mudelil paljas naljanumber, ei tea kas suudavad selle peal Android 8.1'e ikka enne reliisida, kui 10 välja tuleb... icon_rolleyes.gif
, icon_eek.gif mul juba 8.1 päris jupp aega sellel peal. Ametliku update kaudu


Vaatasn järgi, Juuli keskpaigast on ametlikult väljas jah, enne seda tehti mitu korda OTA'le recall.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 11:16:59 vasta tsitaadiga

Tuli juba juuni lõpp välja aga võeti kibekiirelt maha kuna bug oli sees. Eks koguaeg ole häda jah. Küll nutetakse, et lastakse bugidega välja ja siis nutetakse, et see bugine fiximiseks maha võeti ja tirida ei saa icon_lol.gif rahvas pole kunagi rahul.

Vähemalt toimetatakse, fixitakse ja korras sellega.
Vs mõni samsa kellelt saad ainukese update siis kui telo karbist välja võtad ja esimest korda sisse lülitad icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2018 11:24:44 vasta tsitaadiga

ot:
Galaxy J5 2016 sai küll kuni 2017 sügiseni veel kenasti turvauuendusi.
Ainuke probleem oli, et isegi factory-reset telefonile oli neid tema 8GB mälumahu tõttu keeruline peale lasta. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 11:25:59 vasta tsitaadiga

Jälle rumal jutt. Isegi samsungi odavad pätsid. Näiteks A3 2017 ka uuendatav android 8.0 peale. Ei tasu nii kibestunud ka olla, nagu hiinakad oleks üliv saavutus.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 11:29:49 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, omasin kunagi odavat samsa lutsu, maksis 130€ ja ainuke uuendus tuligi kui esimest korda tööle panin. Ja jäi igaveseks 4.4.4 peale kuigi esiti reklaamiti välja et mingi 6 kuu pärast saab android 5 uuenduse. Ei saanud midagi.

Sama oli nõks kallima galaxy s4 miniga, mingi 2 update suht pesle väljatulekut js kogu moos

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.