Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:27:23 vasta tsitaadiga

No ei ole mul mingeid lambiäppe, millel sõnumi saatmise luba oleks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:45:16 vasta tsitaadiga

Ei ma lihtsalt tõin oma kogemuse. Kahjuks enam ei mäleta mis app oli, öeldi, et teeksin telefoni tühjaks. Vb mingi viirus vms.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 20:56:26 vasta tsitaadiga

isegi need Samoa kõned tulid kõigile operaatoritele, aga see teema paistab Tele2-spetsiifiline olema.
peab teistes teemades küsima...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.07.2018 21:39:58 vasta tsitaadiga

Kindlasti arutatud teema, aga infot napib internetis, et mis seisus on Tele2 võrgus VoLTE kõnede tegemisega? Telefon Samsung A8 2018, mis peaks toetama, aga jah, ei leia midagi ei telefoni seadetest, ega Tele2 lehelt.
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 22:02:36 vasta tsitaadiga

kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 22:24:19 vasta tsitaadiga

Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.07.2018 22:24:50 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on? icon_lol.gif
Poleks uskunud! icon_confused.gif Küsin homme nende käest ise ka otse, et kaugel see asi on ja kas üldse...
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 22:32:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%


say wut? pigem on see mõnes võrgus olevik ja teistele tulevik, kõne ja video käivad üle ip mitte läbi müsteeriliste vanade tehnoloogiate.
vaatamata ohtudele, et ip on maas ja midagi ei tööta, töötab kõik siiski igapäevaselt nii paremini.

Tele2 tegi hiljuti ju pressibriifingu kus ta pani kogu eesti liikluse kahte räkikappi. Küllap läheb edasiste uuendustega aega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 22:44:33 vasta tsitaadiga

suht kindel, et saame kõik oma telefone korduvalt vahetada (kes tihedamalt, kes harvemini) enne kui VoLTE igapäevaseks saab. pigem jookseb enne VoL2TE peale...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 13:43:25 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tartus Supilinnas. Mu tahvelarvuti Lenovo A3300-H toetab vaid 3G võrku. Kuid selle aparaadi kaudu ma jagan Tele2 internetti arvutile. Telefonis on lepinguline kõnepakett ja kuna juuli lõpuni saan sellel piiramatut netti kasutada, jagan arvutile netti sealt. Kuid kui see vabadus lõpeb, jääb mu telefoni taas vaid 5 giga kuumahtu ja siis pean netiskäimisega väga koonerdama. Pole kerge see netisõltlase elu icon_smile.gif Kui probleem ilmnes, siis alguses arvasin, et tahvel on kutu. Aga selgus, et mu vanemad 3G telefonilutsud ei püüa signaali ja nutitelefon kaotab 3G peale lukustamisel samuti ühenduse.

Nüüd tean, mis vea ma tegin - kui mulle tasuta nutitelefoniga lepingut moositi, ei taibanud ma nuruda kahe SIM-kaardiga aparaati.


Nüüd helistati Tele2 tehnilise toe poolelt. 3G pidavat toimima. Väideti, et tugijaama logide järgi istuvad mu mõlemad numbrid püsivalt 3G võrgus. Huvitav, Samsung Galaxy näitab mul enamasti 4G. Netikaardiga tahvel ei näe endiselt 3G peal mingit signaali. Võibolla see tahvel ei toetagi 900 MHz riba? Vana LG nutikas (Android 2.2) näeb 3G ja suudab nüüd taas seal nettigi minna. Samsung Galaxy hakkas samuti ka 3G all taas võrku nägema. Igatahes tehniline tugi andis alla ja soovitas esindusse pöörduda.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2018 19:26:18 vasta tsitaadiga

TELE2 esinduse kutt tegi väljavõtte ja hakkas minu jutu peale asja uurima. Selgus, et tänase päeva sees on MobiGW Beeplay teenuse sulgenud ja vähemalt mingi osa klientide mobiiliarvetele lisatud nädalatasusid tühistatakse. Igavene pikk exceli tabel oli numbritest, millelt kasseeritud summad maha lähevad.
Ainult et minu numbrile oli märgitud ainult ühe nädalatasu tühistamine, kuigi neid oli mul seal juba kaks. Lisati siis käsitsi teine veel sinna.

Mulle tundub, et asi hakkas susisema tänu sellele teemale siin, sest Beeplay nimel on vargused toimunud juba vähemalt 20. juunist alates.

Kellel siin juba Beeplay peale summad välja on makstud, tõenäoliselt on nüüd paremad võimalused see tagasi saada kuidagi. Tasaarveldusena vms.

Ma arvan, et see logisev ahel sisuteenuse osutajast, vahendajast ja opekast tasub ikkagi lähemat uurimist, sest Beeplay on praeguse seisuga üksik erandjuhtum, millel sabast kinni saadi. Kui palju selliseid minevikus olnud on või tulevikus tulla võib, kui see ahel samal viisil ilma turvata edasi töötab, ei oska mina ennustada, aga võiks oletada, et edukas vargus inspireerib aktiivsemalt edasi tegutsema ja mida me nägime, on alles õied.
Et kaua me sellel rahapuul siin lollidemaal kasvada ja mingitel buratinodel seda raputamas käia laseme?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2018 00:58:09 vasta tsitaadiga

Tele2 ametlik kommentaar:
tsitaat:
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2018 08:49:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%

VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.07.2018 09:08:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%

VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks.

Täpsustus: Maailm liigub juba praegugi selles suunas, et 3G või 2G võrgud kinni panna.
Lisak on tulemas veel totram versioon kus "lähevad maha" kõik telefonid mis 4G&VoLTE-t ei oska.

Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub. icon_cool.gif

Verizon has changed its activation process to block devices that do not support 4G networks with VoLTE, pretty much pulling the plug on a significant number of mobile phones, including older iPhones.

Verizon Begins Blocking Activation of iPhone 5s and Older
https://news.softpedia.com/news/verizon-begins-blocking-activation-of-iphone-5s-and-older-522027.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2018 12:27:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
[

Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub. icon_cool.gif
Võin kohe öelda, et seda ei juhtu. See mobiiliop kes peaks eestis julgema sellist lollust teha võib sisuliselt putka ka siin kinni panna.
Usas pohh, kliente miljoneid ja mõni miljon siia sinna suht suva.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 11:57:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tele2 ametlik kommentaar:
tsitaat:
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com.




mulle ei kantud midagi tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 12:00:07 vasta tsitaadiga

arvi16, edastan TELE2-le su kommentaari, aga selleks vaja teada su numbrit
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2018 12:47:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvi16, edastan TELE2-le su kommentaari, aga selleks vaja teada su numbrit


lisasin numbri profiili
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 14:09:31 vasta tsitaadiga

Tele2 on tubli, teeb 8€ äripaketi 18€-seks (kasutatakse vaid kõnede jaoks)
Panin numbri telia poole teele thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 14:13:38 vasta tsitaadiga

Palju Telia pakkus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 14:24:06 vasta tsitaadiga

Tuli ka ära.
5 giga oli enne ka netti, mingi eripakett tegelt.

Ma ei näe siin mingit uuendust peale hinna. lol.


Et saaksid muretult kasutada oma mobiilside teenuseid, oleme Sinu tänast lahendust uuendamas järgnevalt
Vana pakett Nuti 1.0
Vana kuutasu 7,99 €
Uus pakett Multipakett 3.0
Lisainfo Kuumaksu soodustus -4 Eur 12 kuud
Uus hind 10,99 €

Nädal tagasi helistati tehti pakkumine teliast

Maksimaalsete kiirustega 4G võrgus 12 GB andmemahtu, sellest 2,8 GB on võimalik kasutada ka EL-i riikides. Kõnelahenduse hind on 9.99€.
Võimalus pakkuda ka telefoni võimalusi. Kas siis tasuta riiulist või omavalitud telefonile saab kuni 120€ kliendihinnast soodamaks ja tuleks osamaksega.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:13:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju Telia pakkus?

Midagi ei pakkunud, võtsin hinnakirjast 8€ mobiilse äri paketi ja kõik (ilma interneeduseta)
Netti pole vaja, mingi 50MB anti tasuta kaasa
Tele2
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:23:05 vasta tsitaadiga

Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:29:04 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6027200/tele2-sulgeb-vanu-pakette-ja-tostab-margatavalt-hindu

krt, loodan, et Elisa oma eraklientide hindade kallale nüüd ei lähe! mul aprillini veel 6€ eest 30GB netti jne.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2018 15:38:52 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?

Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:45:04 vasta tsitaadiga

Tele2 ka ju uus välismaalasest juht kes tuli lammutama. täpselt nagu Surströmming kukkus Telias kõike toimivat lõhkuma.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 15:57:45 vasta tsitaadiga

Samas vaatan tele2 pakette, siis neil on ikka huvitav strateegia, ettevõtja eri 3.0 pealt viiakse ettevõtja 6 peale (viimast ma nagu ei näegi tabelis)
Samas neil ju olemas lahjemaid pakette icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2018 18:35:21 vasta tsitaadiga

jeesus188, upgrade, learn the language icon_lol.gif keegi pole defineerinud mida "up" tähendab...
sain seda Teliast tunda. ja tol hetkel oli neil sama arusaam sõnast "up" - kõik peale kvaliteedi läheb aina up ja up jne.

ausaltöelda tekib juba kartellikahtlus, opekad meelega lasevad teatud segmendil ringelda ja mõjutada lähikondseid...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 07:09:53 vasta tsitaadiga

alles nad andisd mulle mingi 3 euriga icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2018 10:24:33 vasta tsitaadiga

Just alles, nüüd tegid mulle selle sama 10.99 icon_lol.gif
2a soodustus kadus ja siis küsimise peale pakkusid sellist hinda. Ok parem ikka kui 15.-, aga nädal aega kauplemist (5 kirja vahetatud).
Jäi piiriks 10.99
Ehk kindlalt on neil mingi loll ülemus, sest ilmselgelt on kasulikum klienti hoida kui hakata teda hiljem üle meelitama.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 10:33:37 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
https://tehnika.postimees.ee/6027200/tele2-sulgeb-vanu-pakette-ja-tostab-margatavalt-hindu

krt, loodan, et Elisa oma eraklientide hindade kallale nüüd ei lähe! mul aprillini veel 6€ eest 30GB netti jne.

https://geenius.ee/uudis/elisa-muutis-pakette-ja-tostis-hindu-hinnavahe-on-kohati-kuni-10-eurot/

Väidetavalt küll olevat uued paketid aga teame teame neid vangerdusi - ükshetk öeldakse, et sorry paneme vanad paketid kinni ja kui ei meeldi koli mujale...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 11:53:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tele2 on tubli, teeb 8€ äripaketi 18€-seks (kasutatakse vaid kõnede jaoks)
Panin numbri telia poole teele thumbs_up.gif
paanikas tele2 tädi helistas, et miks lähte blaboaboa.
Pakkus 1€ paketti firmale, ka mu telia numbritele

Loobusin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 12:01:32 vasta tsitaadiga

Sain kah kirja, ilmselt läheb enda ja ka abikaasa number nüüd Teliasse, tuleb soodsam... icon_neutral.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 12:15:12 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:18:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 13:39:39 vasta tsitaadiga

Dumpingu aeg on läbi. Nüüd hakatakse koort riisuma, mida oligi oodata.
Magic kirjutas:
firemark kirjutas:
Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?

Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi.

Lepingus peaks alati olema punkt, et operaatori poolt lepingutingimuste muutmisel on kliendil õigus lepingust ilma täiendavate kuludeta loobuda. Kui seda pole ja allkirjastasid taolise lepingu, siis palju õnne - omad vitsad peksavad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2018 13:59:10 vasta tsitaadiga

lepingust küll, aga kui seade on maksad täishinnaga kinni.
Nüüd küll vist punkt sees, et maksad soodushinna ja tavahinna vahe st. kui said midagi tavahinnaga on lepingu lõpetamine isegi võimalik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 14:36:41 vasta tsitaadiga

Eks siit tuleb õppetund jah,et ära võta vastu "tasuta" telefoni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 13:36:11 vasta tsitaadiga

Imelik, et siinse foorumi rahvas pole siiani aru saanud, et tasuta lõunaid pole olemas. eriti, kui need tasuta lõunad on mingid juusttelefonid vms kraam.

Tele2 kliendid välismaal hetkel üldse omadega jännis: https://tehnika.postimees.ee/6028521/tele2-kliendid-ule-maailma-on-ikka-mobiiliteenusest-ara-loigatud
Oleks siis mingid kergemad jamad, aga "null levi, no service." nagu ühest säutsust võib välja lugeda icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 13:39:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Magic kirjutas:
firemark kirjutas:
Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?

Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi.

Lepingus peaks alati olema punkt, et operaatori poolt lepingutingimuste muutmisel on kliendil õigus lepingust ilma täiendavate kuludeta loobuda. Kui seda pole ja allkirjastasid taolise lepingu, siis palju õnne - omad vitsad peksavad.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=736529
tsitaat:
Tele2 klientide jaoks kaovad kõik tähtajalise lepingu enneaegse lõpetamisega seotud trahvid. Juhul kui tähtajalise lepinguga on seotud seade, siis klient tasub vaid lepinguga seotud seadme jääkväärtuse või kui seade on saadud tasuta või soodustusega, siis soodustuse ning telefoni jääkväärtuse, kuid mingit leppetrahvi sellele ei lisandu.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2018 14:35:01 vasta tsitaadiga

Kui ma oma lepingu lõpetamisest soovisin rääkida siis öelda,et pead maksma järelejäänud kuud korraga ära. Mis mul oleks olnud 13€ kuutasu x12 kuud= 156€
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2018 15:51:13 vasta tsitaadiga

See ka variant kui soodustus või tasuta puhul täishind osutuksid absurdseks.
Betamax kirjutas:
Tele2 kliendid välismaal hetkel üldse omadega jännis: https://tehnika.postimees.ee/6028521/tele2-kliendid-ule-maailma-on-ikka-mobiiliteenusest-ara-loigatud
Oleks siis mingid kergemad jamad, aga "null levi, no service." nagu ühest säutsust võib välja lugeda icon_eek.gif

Väidetavalt neil 16 miljonit kasutajat, kui ka 1% välismaal teeb see hea summa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 16:57:25 vasta tsitaadiga

Telia helistas: Tere, ma näen, et teil on kodus telia internet ja TV aga telefoninumber ei ole meie juures.
Küsis palju netti on (5gb numbri kohta) ja mitu numbrit minu nimel. Kuidas Teliaga rahul jne.
Siis ütles, et ma saan pakkuda 10GB netti numbri kohta ja paketi hinnaks 10.99€.
Ma ütlesin, et mul on hetkel 2.99€ numbri kohta.
Tänas kuulamast ja soovis head päeva jätku icon_biggrin.gif

Tele2'te on raske hinnaga lüüa

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2018 17:07:25 vasta tsitaadiga

Helistati sama teemaga, polnud ka väga pikka juttu, sest kuna mulle üle 20/5 neti pakkuda ei suudeta, tirin enamus suuremahulist kraami tele2 piiramatut pakketi kasutades.
max. maht neil 50GB, mul olenevalt kuust läheb 2-300GB+

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2018 13:17:52 vasta tsitaadiga

Kusagil oli vist eraldi teema aga täna tehti taas vastamata kõne numbrilt +33621282073
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2018 13:20:44 vasta tsitaadiga

Prantsusmaa.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 01:54:12 vasta tsitaadiga

Andke kannatust. Panin tele2 sim kaardi telefonisse oneplus 5. Aga see ei hakka andmesidet kuidagi vaatu võtma. Olen APN resettinud, kustutanud, uuesti sisestanud. No ei ilmu tele2 simiga 4G ikooni ja netti ei lähe. Helistada saab. Samas on elisa SIM ka sees ja kui panen, et andmeside jaoks kasuta elisat, tekib kohe 4G ja andmeside toimib. Milles kühvel?


Edit: APN MVNO type peab panema IMSI ja toimib

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 16:03:29 vasta tsitaadiga

Mulle tuli ka siis "korralik" pakkumine, enne oli 5 euri kuus, 2GB netti, nüüd siis tuli augusti arve 11 euri, küsides sain vastuse, et soodustus aegus ja pakkusid seda sama 8 euro eest. Ütlesin ära kuna alles eile teliast helistati ja pakuti 5,99.- eest, millega saaks kiirema koduneti ka veel otsa. See neid ei paistnud huvitavat ja ei pakkunud paremat.

Panen numbri kinni ja lähen kõnekaardi peale hoopis vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 16:52:52 vasta tsitaadiga

bitCON, numbrit kinni hakkad panema või reaalselt teise teenusepakkuja juurde kolima, siis tuleb kohe kõne peale jutuga, et oled ikka pikaajaline väärt klient ja miks ära lähed icon_lol.gif Siis saad tõenäoliselt ka mingi normaalsema pakkumise.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 19:17:23 vasta tsitaadiga

Ja T2 puhul tasub ära minema hakata elisasse, sel puhul pidid kohe for sure liigutama hakkama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 19:23:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja T2 puhul tasub ära minema hakata elisasse, sel puhul pidid kohe for sure liigutama hakkama.


Hakkavad ka Teliasse liikumise peale, ainult et...pakkumine tehti kehvem kui Telia oma ja isegi mu ees ja perekonnanime ei vaevutud õieti kirjutama. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.