|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.07.2018 20:27:23
|
|
|
No ei ole mul mingeid lambiäppe, millel sõnumi saatmise luba oleks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.07.2018 20:45:16
|
|
|
| Ei ma lihtsalt tõin oma kogemuse. Kahjuks enam ei mäleta mis app oli, öeldi, et teeksin telefoni tühjaks. Vb mingi viirus vms.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 20:56:26
|
|
|
isegi need Samoa kõned tulid kõigile operaatoritele, aga see teema paistab Tele2-spetsiifiline olema.
peab teistes teemades küsima...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
26.07.2018 21:39:58
|
|
|
Kindlasti arutatud teema, aga infot napib internetis, et mis seisus on Tele2 võrgus VoLTE kõnede tegemisega? Telefon Samsung A8 2018, mis peaks toetama, aga jah, ei leia midagi ei telefoni seadetest, ega Tele2 lehelt.
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 22:02:36
|
|
|
kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.07.2018 22:24:19
|
|
|
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
26.07.2018 22:24:50
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on?  |
Poleks uskunud! Küsin homme nende käest ise ka otse, et kaugel see asi on ja kas üldse...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.07.2018 22:32:40
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100% |
say wut? pigem on see mõnes võrgus olevik ja teistele tulevik, kõne ja video käivad üle ip mitte läbi müsteeriliste vanade tehnoloogiate.
vaatamata ohtudele, et ip on maas ja midagi ei tööta, töötab kõik siiski igapäevaselt nii paremini.
Tele2 tegi hiljuti ju pressibriifingu kus ta pani kogu eesti liikluse kahte räkikappi. Küllap läheb edasiste uuendustega aega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2018 22:44:33
|
|
|
| suht kindel, et saame kõik oma telefone korduvalt vahetada (kes tihedamalt, kes harvemini) enne kui VoLTE igapäevaseks saab. pigem jookseb enne VoL2TE peale...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.07.2018 13:43:25
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Tartus Supilinnas. Mu tahvelarvuti Lenovo A3300-H toetab vaid 3G võrku. Kuid selle aparaadi kaudu ma jagan Tele2 internetti arvutile. Telefonis on lepinguline kõnepakett ja kuna juuli lõpuni saan sellel piiramatut netti kasutada, jagan arvutile netti sealt. Kuid kui see vabadus lõpeb, jääb mu telefoni taas vaid 5 giga kuumahtu ja siis pean netiskäimisega väga koonerdama. Pole kerge see netisõltlase elu Kui probleem ilmnes, siis alguses arvasin, et tahvel on kutu. Aga selgus, et mu vanemad 3G telefonilutsud ei püüa signaali ja nutitelefon kaotab 3G peale lukustamisel samuti ühenduse.
Nüüd tean, mis vea ma tegin - kui mulle tasuta nutitelefoniga lepingut moositi, ei taibanud ma nuruda kahe SIM-kaardiga aparaati. |
Nüüd helistati Tele2 tehnilise toe poolelt. 3G pidavat toimima. Väideti, et tugijaama logide järgi istuvad mu mõlemad numbrid püsivalt 3G võrgus. Huvitav, Samsung Galaxy näitab mul enamasti 4G. Netikaardiga tahvel ei näe endiselt 3G peal mingit signaali. Võibolla see tahvel ei toetagi 900 MHz riba? Vana LG nutikas (Android 2.2) näeb 3G ja suudab nüüd taas seal nettigi minna. Samsung Galaxy hakkas samuti ka 3G all taas võrku nägema. Igatahes tehniline tugi andis alla ja soovitas esindusse pöörduda.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2018 19:26:18
|
|
|
TELE2 esinduse kutt tegi väljavõtte ja hakkas minu jutu peale asja uurima. Selgus, et tänase päeva sees on MobiGW Beeplay teenuse sulgenud ja vähemalt mingi osa klientide mobiiliarvetele lisatud nädalatasusid tühistatakse. Igavene pikk exceli tabel oli numbritest, millelt kasseeritud summad maha lähevad.
Ainult et minu numbrile oli märgitud ainult ühe nädalatasu tühistamine, kuigi neid oli mul seal juba kaks. Lisati siis käsitsi teine veel sinna.
Mulle tundub, et asi hakkas susisema tänu sellele teemale siin, sest Beeplay nimel on vargused toimunud juba vähemalt 20. juunist alates.
Kellel siin juba Beeplay peale summad välja on makstud, tõenäoliselt on nüüd paremad võimalused see tagasi saada kuidagi. Tasaarveldusena vms.
Ma arvan, et see logisev ahel sisuteenuse osutajast, vahendajast ja opekast tasub ikkagi lähemat uurimist, sest Beeplay on praeguse seisuga üksik erandjuhtum, millel sabast kinni saadi. Kui palju selliseid minevikus olnud on või tulevikus tulla võib, kui see ahel samal viisil ilma turvata edasi töötab, ei oska mina ennustada, aga võiks oletada, et edukas vargus inspireerib aktiivsemalt edasi tegutsema ja mida me nägime, on alles õied.
Et kaua me sellel rahapuul siin lollidemaal kasvada ja mingitel buratinodel seda raputamas käia laseme?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
28.07.2018 00:58:09
|
|
|
Tele2 ametlik kommentaar:
| tsitaat: |
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.07.2018 08:49:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100% |
VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.07.2018 09:08:59
|
|
|
| rex kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100% |
VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks. |
Täpsustus: Maailm liigub juba praegugi selles suunas, et 3G või 2G võrgud kinni panna.
Lisak on tulemas veel totram versioon kus "lähevad maha" kõik telefonid mis 4G&VoLTE-t ei oska.
Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub.
Verizon has changed its activation process to block devices that do not support 4G networks with VoLTE, pretty much pulling the plug on a significant number of mobile phones, including older iPhones.
Verizon Begins Blocking Activation of iPhone 5s and Older
https://news.softpedia.com/news/verizon-begins-blocking-activation-of-iphone-5s-and-older-522027.shtml
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.07.2018 12:27:40
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
[
Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub.
|
Võin kohe öelda, et seda ei juhtu. See mobiiliop kes peaks eestis julgema sellist lollust teha võib sisuliselt putka ka siin kinni panna.
Usas pohh, kliente miljoneid ja mõni miljon siia sinna suht suva.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvi16
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
30.07.2018 11:57:32
|
|
|
| tsitaat: |
Tele2 ametlik kommentaar:
tsitaat:
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com.
|
mulle ei kantud midagi tagasi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvi16
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
30.07.2018 12:47:32
|
|
|
| tsitaat: |
arvi16, edastan TELE2-le su kommentaari, aga selleks vaja teada su numbrit
|
lisasin numbri profiili
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 14:09:31
|
|
|
Tele2 on tubli, teeb 8€ äripaketi 18€-seks (kasutatakse vaid kõnede jaoks)
Panin numbri telia poole teele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.08.2018 14:24:06
|
|
|
Tuli ka ära.
5 giga oli enne ka netti, mingi eripakett tegelt.
Ma ei näe siin mingit uuendust peale hinna. lol.
Et saaksid muretult kasutada oma mobiilside teenuseid, oleme Sinu tänast lahendust uuendamas järgnevalt
Vana pakett Nuti 1.0
Vana kuutasu 7,99 €
Uus pakett Multipakett 3.0
Lisainfo Kuumaksu soodustus -4 Eur 12 kuud
Uus hind 10,99 €
Nädal tagasi helistati tehti pakkumine teliast
Maksimaalsete kiirustega 4G võrgus 12 GB andmemahtu, sellest 2,8 GB on võimalik kasutada ka EL-i riikides. Kõnelahenduse hind on 9.99€.
Võimalus pakkuda ka telefoni võimalusi. Kas siis tasuta riiulist või omavalitud telefonile saab kuni 120€ kliendihinnast soodamaks ja tuleks osamaksega.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 15:13:31
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Palju Telia pakkus? |
Midagi ei pakkunud, võtsin hinnakirjast 8€ mobiilse äri paketi ja kõik (ilma interneeduseta)
Netti pole vaja, mingi 50MB anti tasuta kaasa
Tele2
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.08.2018 15:23:05
|
|
|
| Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.08.2018 15:38:52
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi? |
Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2018 15:45:04
|
|
|
Tele2 ka ju uus välismaalasest juht kes tuli lammutama. täpselt nagu Surströmming kukkus Telias kõike toimivat lõhkuma.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2018 15:57:45
|
|
|
Samas vaatan tele2 pakette, siis neil on ikka huvitav strateegia, ettevõtja eri 3.0 pealt viiakse ettevõtja 6 peale (viimast ma nagu ei näegi tabelis)
Samas neil ju olemas lahjemaid pakette
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2018 18:35:21
|
|
|
jeesus188, upgrade, learn the language keegi pole defineerinud mida "up" tähendab...
sain seda Teliast tunda. ja tol hetkel oli neil sama arusaam sõnast "up" - kõik peale kvaliteedi läheb aina up ja up jne.
ausaltöelda tekib juba kartellikahtlus, opekad meelega lasevad teatud segmendil ringelda ja mõjutada lähikondseid...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.08.2018 07:09:53
|
|
|
alles nad andisd mulle mingi 3 euriga
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2018 10:24:33
|
|
|
Just alles, nüüd tegid mulle selle sama 10.99
2a soodustus kadus ja siis küsimise peale pakkusid sellist hinda. Ok parem ikka kui 15.-, aga nädal aega kauplemist (5 kirja vahetatud).
Jäi piiriks 10.99
Ehk kindlalt on neil mingi loll ülemus, sest ilmselgelt on kasulikum klienti hoida kui hakata teda hiljem üle meelitama.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.08.2018 11:53:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tele2 on tubli, teeb 8€ äripaketi 18€-seks (kasutatakse vaid kõnede jaoks)
Panin numbri telia poole teele  |
paanikas tele2 tädi helistas, et miks lähte blaboaboa.
Pakkus 1€ paketti firmale, ka mu telia numbritele
Loobusin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.08.2018 12:01:32
|
|
|
Sain kah kirja, ilmselt läheb enda ja ka abikaasa number nüüd Teliasse, tuleb soodsam...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
03.08.2018 12:15:12
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:18:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.08.2018 13:39:39
|
|
|
Dumpingu aeg on läbi. Nüüd hakatakse koort riisuma, mida oligi oodata.
| Magic kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi? |
Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi. |
Lepingus peaks alati olema punkt, et operaatori poolt lepingutingimuste muutmisel on kliendil õigus lepingust ilma täiendavate kuludeta loobuda. Kui seda pole ja allkirjastasid taolise lepingu, siis palju õnne - omad vitsad peksavad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2018 13:59:10
|
|
|
lepingust küll, aga kui seade on maksad täishinnaga kinni.
Nüüd küll vist punkt sees, et maksad soodushinna ja tavahinna vahe st. kui said midagi tavahinnaga on lepingu lõpetamine isegi võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
03.08.2018 14:36:41
|
|
|
Eks siit tuleb õppetund jah,et ära võta vastu "tasuta" telefoni
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.08.2018 13:39:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi? |
Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi. |
Lepingus peaks alati olema punkt, et operaatori poolt lepingutingimuste muutmisel on kliendil õigus lepingust ilma täiendavate kuludeta loobuda. Kui seda pole ja allkirjastasid taolise lepingu, siis palju õnne - omad vitsad peksavad. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=736529
| tsitaat: |
| Tele2 klientide jaoks kaovad kõik tähtajalise lepingu enneaegse lõpetamisega seotud trahvid. Juhul kui tähtajalise lepinguga on seotud seade, siis klient tasub vaid lepinguga seotud seadme jääkväärtuse või kui seade on saadud tasuta või soodustusega, siis soodustuse ning telefoni jääkväärtuse, kuid mingit leppetrahvi sellele ei lisandu. |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.08.2018 14:35:01
|
|
|
| Kui ma oma lepingu lõpetamisest soovisin rääkida siis öelda,et pead maksma järelejäänud kuud korraga ära. Mis mul oleks olnud 13€ kuutasu x12 kuud= 156€
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.08.2018 15:51:13
|
|
|
See ka variant kui soodustus või tasuta puhul täishind osutuksid absurdseks.
Väidetavalt neil 16 miljonit kasutajat, kui ka 1% välismaal teeb see hea summa.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.08.2018 16:57:25
|
|
|
Telia helistas: Tere, ma näen, et teil on kodus telia internet ja TV aga telefoninumber ei ole meie juures.
Küsis palju netti on (5gb numbri kohta) ja mitu numbrit minu nimel. Kuidas Teliaga rahul jne.
Siis ütles, et ma saan pakkuda 10GB netti numbri kohta ja paketi hinnaks 10.99€.
Ma ütlesin, et mul on hetkel 2.99€ numbri kohta.
Tänas kuulamast ja soovis head päeva jätku
Tele2'te on raske hinnaga lüüa
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
11.08.2018 17:07:25
|
|
|
Helistati sama teemaga, polnud ka väga pikka juttu, sest kuna mulle üle 20/5 neti pakkuda ei suudeta, tirin enamus suuremahulist kraami tele2 piiramatut pakketi kasutades.
max. maht neil 50GB, mul olenevalt kuust läheb 2-300GB+
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.08.2018 13:17:52
|
|
|
| Kusagil oli vist eraldi teema aga täna tehti taas vastamata kõne numbrilt +33621282073
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.08.2018 01:54:12
|
|
|
Andke kannatust. Panin tele2 sim kaardi telefonisse oneplus 5. Aga see ei hakka andmesidet kuidagi vaatu võtma. Olen APN resettinud, kustutanud, uuesti sisestanud. No ei ilmu tele2 simiga 4G ikooni ja netti ei lähe. Helistada saab. Samas on elisa SIM ka sees ja kui panen, et andmeside jaoks kasuta elisat, tekib kohe 4G ja andmeside toimib. Milles kühvel?
Edit: APN MVNO type peab panema IMSI ja toimib
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
14.09.2018 16:03:29
|
|
|
Mulle tuli ka siis "korralik" pakkumine, enne oli 5 euri kuus, 2GB netti, nüüd siis tuli augusti arve 11 euri, küsides sain vastuse, et soodustus aegus ja pakkusid seda sama 8 euro eest. Ütlesin ära kuna alles eile teliast helistati ja pakuti 5,99.- eest, millega saaks kiirema koduneti ka veel otsa. See neid ei paistnud huvitavat ja ei pakkunud paremat.
Panen numbri kinni ja lähen kõnekaardi peale hoopis vist
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.09.2018 16:52:52
|
|
|
bitCON, numbrit kinni hakkad panema või reaalselt teise teenusepakkuja juurde kolima, siis tuleb kohe kõne peale jutuga, et oled ikka pikaajaline väärt klient ja miks ära lähed Siis saad tõenäoliselt ka mingi normaalsema pakkumise.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.09.2018 19:17:23
|
|
|
Ja T2 puhul tasub ära minema hakata elisasse, sel puhul pidid kohe for sure liigutama hakkama.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.09.2018 19:23:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ja T2 puhul tasub ära minema hakata elisasse, sel puhul pidid kohe for sure liigutama hakkama. |
Hakkavad ka Teliasse liikumise peale, ainult et...pakkumine tehti kehvem kui Telia oma ja isegi mu ees ja perekonnanime ei vaevutud õieti kirjutama.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|