rocky-b, mis sa arvad et üllatuksin?! Esindus räägib ikka sellist hülgemöla, et enne kuulamist tuleks mingid rahustid sisse võtta.
Ehk siis, abi võiks olla tarbijakaitsest, kohtust, või DAS-ist (kui see olemas). Muidu on nii et näri muru!
Kummaline on jah kus aastaid kiidetakse Lexust ja üldse premium masinaid ja siis järgmiseks valikuks on miski mikro-SUV
Muidu on savi mis masina keegi ostab aga see ei ole kuidagi korrelatsioonis eelnevate sõnavõttudega minuarust.
Aga lõpuks on oluline, et juht ise rahul on
Lexus on toyota ju, nagu siin armastatakse toonitada, ehk siis järeleandmisi nagu ei tee või mis ? CHR näeb jumala sheff välja, selgel eristuv ja ruumikas ka, oma väiksuse kohta. Ainuke, mis ei istu on see pagana audilikult väljaturritav ekraan. Aga tänan kaasa elamast.
Kummaline on jah kus aastaid kiidetakse Lexust ja üldse premium masinaid ja siis järgmiseks valikuks on miski mikro-SUV
Muidu on savi mis masina keegi ostab aga see ei ole kuidagi korrelatsioonis eelnevate sõnavõttudega minuarust.
Aga lõpuks on oluline, et juht ise rahul on
Lexus on toyota ju, nagu siin armastatakse toonitada, ehk siis järeleandmisi nagu ei tee või mis ? CHR näeb jumala sheff välja, selgel eristuv ja ruumikas ka, oma väiksuse kohta. Ainuke, mis ei istu on see pagana audilikult väljaturritav ekraan. Aga tänan kaasa elamast.
Renka, see tähendab et "foorum võitis" ja Lexus ongi Toyota. Mis tähendab, et Toyota on Lexus. Veensite poisi ära. Vajab kindlasti rohkem kõneainet kui CHR _________________ www.estonia1918.com
Soovitage rendiautot. Oleks vaja millegagi liigelda mingi periood _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
See on juba mehejutt _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ta annab seda vaid oma endisele autojuhile _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Noh ülevaatus ja kindlustus ja rehvid ja õlid jms tuleks ikka kinni maksta. Muidu jah, auto ootab sõitjaid.
Carlking on sellega mingi 1000+ km sõitnud. _________________ www.estonia1918.com
Kes hetkel peale Nissani (X-Traili) veel autovahetusperioodi teevad, kus vanale masinale peale maksavad vahetuse puhul? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Nägin Q5 parketimaasturit. Minervad all ja muidugi oli diisel.
Majanduslik mõtlemine _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
softis, kui inimene ei ole autopede, siis tal polegi vaja mingeid testivõitjaid rehve. Võtab need, mis rehvimüüjal kohe laos olemas ja pole vaja oodata. _________________ www.estonia1918.com
Suverehvi võib alati odavaima võtta. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Poola protirehve saab 205/55/16 mõõdus ~75€ jooks.
Üldiselt ei osta neid protirehve tänapäeval enam keegi, kui hiina tehaserehvid tulevad sisuliselt sama hinnaga kätte.
Vallai firmana tundub kadunud olevat jah, võib-olla ka liigutasid tootmise mujale või siis ostavad uue firmaga allhanget ja ainult brändivad.
//
Mida eile märkasin talude päeval - mida maasturim masin seda vähem soovitakse sellega põllule parkida. Ise ajasin koristatud vilja põllule ja pärast oli ainult 1 auto juures, teeservas jälle ummistav joru.
Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.
Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.
No jah, aga seal servas ju mõlkimise võimalus suurem. Otse ninaga alla ajades oleks ma ka kinni olnud, aga diagonaalis ja tagurpidi polnud häda midagi.
Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.
No jah, aga seal servas ju mõlkimise võimalus suurem. Otse ninaga alla ajades oleks ma ka kinni olnud, aga diagonaalis ja tagurpidi polnud häda midagi.
Ehk olid naissoost juhid? Naisterahvaid huvitas see taluelu ju rohkem
Suvalise põllu peale või haljasalale parkides võib trahviga riskida - pole vist päris nii, et pargin suvalisse kohta, kus ruumi on ja autot kannab - sellest, et enamik ei julge nii nahhaalselt ka parkida ja ummistavad teeserva
Kunagi üheksakümnendatel sain ida-virus kohalikult konstaablilt viisaka trahvi sest olin ühe rattapoole "haljasalale" parkinud, ja haljasalaks loeti seda osa mis kahelpool asfaldit paikneb Tegemist oli ühiskondliku hoonestuse juurde viiva kitsa asfalteeritud juurdepääsuteega, kahelpool teed männimetsa alune. Edaspidi parkisin ontlikult rattad asfaldil aga siis keegi enam asfaldit pidi mööda ei pääsenud ja minu pargitud autost möödasõitjad pidid ikka ühe küljega metsaalusele oma liiklemist laiendama - ehk lõpp ikka sama, "haljasala" sai kahjustada.
Sellest põllust on selleks aastaks savi ja kuna nii kuiv ei kahjusta see põldu kuidagi (vili võetud). Aga antud juhul oli omanikul kokkulepe olemas. Kirus neid, kes õue keelumärgist sisse sõitsid ja tõdesid, et kohe trepis kohta pole.
Haljasala jah paras nali - Ihastes ju need kivid, kui buss/kallur tuleb vastu on keegi kivides. Õnneks on haruldane, et mõlemal pool naabrid on kive tee ääres kasutanud (tegelikult pole see tihti üldse nende maa)
Tea kas neil avatud taludel loomaaia luba oli üldse, et oma pudulojuseid eksponeerida.
Ametnikele tööd..
Järgmine aasta pannakse kinni
Ega mõnest kohast kahju poleks - tegid hullu promo, aga tee oli 1 way. Ehk lähed pargid auto ära ja siis ootad kuni päev läbi saab
Enamus siiski valis omasoodu reguleerimise ja närvikulu 20min lõigul mida läbiks muidu 1 min-ga
Õnneks sinna keegi USA maasturiga ei tulnud.
Suvalise põllu peale või haljasalale parkides võib trahviga riskida - pole vist päris nii, et pargin suvalisse kohta, kus ruumi on ja autot kannab - sellest, et enamik ei julge nii nahhaalselt ka parkida ja ummistavad teeserva
leksused võivad.
15m teest ja suurest parklast. Aga vaja keelumärgi alt läbi sõita otse randa
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.