Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 700, 701, 702 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 17:44:38 vasta tsitaadiga

rocky-b, mis sa arvad et üllatuksin?! Esindus räägib ikka sellist hülgemöla, et enne kuulamist tuleks mingid rahustid sisse võtta.
Ehk siis, abi võiks olla tarbijakaitsest, kohtust, või DAS-ist (kui see olemas). Muidu on nii et näri muru!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 17:46:46 vasta tsitaadiga

Mis esinduses käid muidu? Ja kus linnas?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 17:48:43 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Mis esinduses käid muidu? Ja kus linnas?

Tartu, Aastaauto.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.07.2018 19:02:35 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kummaline on jah kus aastaid kiidetakse Lexust ja üldse premium masinaid ja siis järgmiseks valikuks on miski mikro-SUV icon_eek.gif

Muidu on savi mis masina keegi ostab aga see ei ole kuidagi korrelatsioonis eelnevate sõnavõttudega minuarust.

Aga lõpuks on oluline, et juht ise rahul on thumbs_up.gif


Lexus on toyota ju, nagu siin armastatakse toonitada, ehk siis järeleandmisi nagu ei tee või mis ? CHR näeb jumala sheff välja, selgel eristuv ja ruumikas ka, oma väiksuse kohta. Ainuke, mis ei istu on see pagana audilikult väljaturritav ekraan. Aga tänan kaasa elamast.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 19:22:01 vasta tsitaadiga

Kas toyotoga võib lexuse esindusse parandama minna ja vaissversa?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2018 19:24:20 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Renka kirjutas:
Kummaline on jah kus aastaid kiidetakse Lexust ja üldse premium masinaid ja siis järgmiseks valikuks on miski mikro-SUV icon_eek.gif

Muidu on savi mis masina keegi ostab aga see ei ole kuidagi korrelatsioonis eelnevate sõnavõttudega minuarust.

Aga lõpuks on oluline, et juht ise rahul on thumbs_up.gif


Lexus on toyota ju, nagu siin armastatakse toonitada, ehk siis järeleandmisi nagu ei tee või mis ? CHR näeb jumala sheff välja, selgel eristuv ja ruumikas ka, oma väiksuse kohta. Ainuke, mis ei istu on see pagana audilikult väljaturritav ekraan. Aga tänan kaasa elamast.


Renka, see tähendab et "foorum võitis" ja Lexus ongi Toyota. Mis tähendab, et Toyota on Lexus. Veensite poisi ära. Vajab kindlasti rohkem kõneainet kui CHR icon_smile.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 19:34:55 vasta tsitaadiga

Soovitage rendiautot. Oleks vaja millegagi liigelda mingi periood
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 19:44:20 vasta tsitaadiga

https://autolevi.ee/autorent/ford-mustang-2015/?ref=2

Võta see
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 19:47:16 vasta tsitaadiga

Sold OUT, icon_arrow.gif link
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2018 19:55:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mul on üks E500 icon_smile.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 20:01:40 vasta tsitaadiga

See on juba mehejutt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 20:31:24 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Sold OUT, mul on üks E500 icon_smile.gif

Vedeleb niisama ve? Kui nii siis ma ka rendiks seda vahest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.07.2018 20:45:33 vasta tsitaadiga

1ks päevaks saab rentida Tartus? Mis see maksab kah?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 21:02:16 vasta tsitaadiga

Ta annab seda vaid oma endisele autojuhile
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.07.2018 21:30:58 vasta tsitaadiga

Kitsi, autolevis pole Tartus mitte midagi saada. Vaid mingi jube Dodge.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 22:11:37 vasta tsitaadiga

Mitu korda võib peeneks lasta seal autolevi autosid või on piiramatu?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 22:55:04 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Mitu korda võib peeneks lasta seal autolevi autosid või on piiramatu?


Peenestada foori tagant vist võib piiramatult, kilomeetritele on mingi piirang sätestatud osadele autodele.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2018 23:18:34 vasta tsitaadiga

Noh ülevaatus ja kindlustus ja rehvid ja õlid jms tuleks ikka kinni maksta. Muidu jah, auto ootab sõitjaid.
Carlking on sellega mingi 1000+ km sõitnud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 09:02:07 vasta tsitaadiga

Kes hetkel peale Nissani (X-Traili) veel autovahetusperioodi teevad, kus vanale masinale peale maksavad vahetuse puhul?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 09:24:03 vasta tsitaadiga

seda mängu võid igas automüügiputkas ju mängida icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 09:29:06 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kes hetkel peale Nissani (X-Traili) veel autovahetusperioodi teevad, kus vanale masinale peale maksavad vahetuse puhul?

Subaru: http://www.subaru.ee/

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 09:37:07 vasta tsitaadiga

Linnamaasturid/maasturid väga ei eruta.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.07.2018 11:50:41 vasta tsitaadiga

Nägin Q5 parketimaasturit. Minervad all ja muidugi oli diisel.
Majanduslik mõtlemine thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.07.2018 12:56:07 vasta tsitaadiga

softis, kui inimene ei ole autopede, siis tal polegi vaja mingeid testivõitjaid rehve. Võtab need, mis rehvimüüjal kohe laos olemas ja pole vaja oodata.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 13:01:56 vasta tsitaadiga

Suverehvi võib alati odavaima võtta.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 14:18:32 vasta tsitaadiga

Vallai?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2018 22:22:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vallai?

Kasvõi...kohalik toode ju.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 22:29:36 vasta tsitaadiga

Ei tee ju enam ei Vallai ega Master, odava hiinakaga ei jõua võistelda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2018 22:35:12 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ei tee ju enam ei Vallai ega Master, odava hiinakaga ei jõua võistelda.
Vallai tellib ka hiinast sisse?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 22:39:25 vasta tsitaadiga

Poola protirehve saab 205/55/16 mõõdus ~75€ jooks.
Üldiselt ei osta neid protirehve tänapäeval enam keegi, kui hiina tehaserehvid tulevad sisuliselt sama hinnaga kätte.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2018 22:44:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Ei tee ju enam ei Vallai ega Master, odava hiinakaga ei jõua võistelda.
Vallai tellib ka hiinast sisse?


Väidetavalt panid nii master kui vallai tootmise eestis kinni, nii rehvimees mulle ütles mingi aeg tagasi. Mingeid laojääki pidi saada olema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 07:15:15 vasta tsitaadiga

Vallai firmana tundub kadunud olevat jah, võib-olla ka liigutasid tootmise mujale või siis ostavad uue firmaga allhanget ja ainult brändivad.
//
Mida eile märkasin talude päeval - mida maasturim masin seda vähem soovitakse sellega põllule parkida. Ise ajasin koristatud vilja põllule ja pärast oli ainult 1 auto juures, teeservas jälle ummistav joru.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 08:58:48 vasta tsitaadiga

Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 09:18:15 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.

No jah, aga seal servas ju mõlkimise võimalus suurem. Otse ninaga alla ajades oleks ma ka kinni olnud, aga diagonaalis ja tagurpidi polnud häda midagi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2018 09:25:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Magic, kui sa enda, oma naise ja kõikide laste neerud, vanaisade-vanaemade maad ja metsad panti oled pannud, et uhket maasturit osta, siis ilmselt sina hoiaks ka seda mullikile sees.

No jah, aga seal servas ju mõlkimise võimalus suurem. Otse ninaga alla ajades oleks ma ka kinni olnud, aga diagonaalis ja tagurpidi polnud häda midagi.

Ehk olid naissoost juhid? Naisterahvaid huvitas see taluelu ju rohkem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 23.07.2018 11:22:18 vasta tsitaadiga

Suvalise põllu peale või haljasalale parkides võib trahviga riskida - pole vist päris nii, et pargin suvalisse kohta, kus ruumi on ja autot kannab - sellest, et enamik ei julge nii nahhaalselt ka parkida ja ummistavad teeserva icon_smile.gif
Kunagi üheksakümnendatel sain ida-virus kohalikult konstaablilt viisaka trahvi sest olin ühe rattapoole "haljasalale" parkinud, ja haljasalaks loeti seda osa mis kahelpool asfaldit paikneb icon_smile.gif Tegemist oli ühiskondliku hoonestuse juurde viiva kitsa asfalteeritud juurdepääsuteega, kahelpool teed männimetsa alune. Edaspidi parkisin ontlikult rattad asfaldil aga siis keegi enam asfaldit pidi mööda ei pääsenud ja minu pargitud autost möödasõitjad pidid ikka ühe küljega metsaalusele oma liiklemist laiendama - ehk lõpp ikka sama, "haljasala" sai kahjustada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 11:29:07 vasta tsitaadiga

Sellest põllust on selleks aastaks savi ja kuna nii kuiv ei kahjusta see põldu kuidagi (vili võetud). Aga antud juhul oli omanikul kokkulepe olemas. Kirus neid, kes õue keelumärgist sisse sõitsid ja tõdesid, et kohe trepis kohta pole.
Haljasala jah paras nali - Ihastes ju need kivid, kui buss/kallur tuleb vastu on keegi kivides. Õnneks on haruldane, et mõlemal pool naabrid on kive tee ääres kasutanud (tegelikult pole see tihti üldse nende maa)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 11:29:16 vasta tsitaadiga

Tea kas neil avatud taludel loomaaia luba oli üldse, et oma pudulojuseid eksponeerida.
Ametnikele tööd..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 11:33:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tea kas neil avatud taludel loomaaia luba oli üldse, et oma pudulojuseid eksponeerida.
Ametnikele tööd..

Järgmine aasta pannakse kinni icon_lol.gif
Ega mõnest kohast kahju poleks - tegid hullu promo, aga tee oli 1 way. Ehk lähed pargid auto ära ja siis ootad kuni päev läbi saab icon_lol.gif
Enamus siiski valis omasoodu reguleerimise ja närvikulu 20min lõigul mida läbiks muidu 1 min-ga
Õnneks sinna keegi USA maasturiga ei tulnud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 12:14:37 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Suvalise põllu peale või haljasalale parkides võib trahviga riskida - pole vist päris nii, et pargin suvalisse kohta, kus ruumi on ja autot kannab - sellest, et enamik ei julge nii nahhaalselt ka parkida ja ummistavad teeserva icon_smile.gif

leksused võivad.

15m teest ja suurest parklast. Aga vaja keelumärgi alt läbi sõita otse randa thumbs_up.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 12:26:12 vasta tsitaadiga

genekas valesti arvutatud, peab akut laadima.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 12:58:14 vasta tsitaadiga

Parklas kriibitakse ära ju ja ükski värvitöökoda ei suuda spetsiaalselt Leksuse poolt väljatöötatud värvi taastada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:04:42 vasta tsitaadiga

Ju siis markos sellepärast toyotat vaatabki, et lehhus jäigi lapiliseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:19:38 vasta tsitaadiga

5-aastased koos siin icon_neutral.gif
Vaja ainult norida ning nokkida teiste kallal.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:20:56 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
5-aastased koos siin icon_neutral.gif
Vaja ainult norida ning nokkida teiste kallal.


teiste 5-aastasteks nimetamine ei ole nokkimine? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:22:30 vasta tsitaadiga

Ei
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:41:08 vasta tsitaadiga

Ongi nh, mida te nokite leksuse juhi kallal, tahtis ilusa vaatega romanssi teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2018 13:41:57 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
5-aastased koos siin icon_neutral.gif
Vaja ainult norida ning nokkida teiste kallal.

Me proovime mõista sellist loogikat, et vaja randa sõita.
Ei tule hästi välja...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 13:51:12 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2018 14:15:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
riaak kirjutas:
5-aastased koos siin icon_neutral.gif
Vaja ainult norida ning nokkida teiste kallal.

Me proovime mõista sellist loogikat, et vaja randa sõita.
Ei tule hästi välja...
Need naljad Markose ja Lexuse geneka/värvi/kesteabmille üle on nii vanad et pole ammu enam naljakad. Jah esimene ning võib-olla ka teine kord olid.

Peol räägite ka aastaid samu "nalju" ja lagistate naerda?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 700, 701, 702 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.