Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 17:21:20 vasta tsitaadiga

Yes, täpselt seesama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 17:42:25 vasta tsitaadiga

Aliexpressist saad mänguasja kui su järgmine küsimus on et millist osta. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 17:43:38 vasta tsitaadiga

Mobla ka iseenesest funkab äpiga. Juhet pole testinud, aga plaadi ja kipsi tagant leiab metallkarkassi küll icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2018 05:51:16 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:09:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2018 06:16:12 vasta tsitaadiga

see ei ole ka teabkui võimekas akukas ju doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2018 18:37:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see ei ole ka teabkui võimekas akukas ju doh.gif

Ise oman sama pilli ja täitsa oleneb kus kohas kasutada. 62nm on tegelikult puuri kohta täitsa ok. Võime ju vaielda, et 115nm on ikka ägedam aga see oluliselt kobakam ka. Aga eelkõnelejaga olen nõus, et krdi kuumaks läheb ja haiseb rõvedalt.
Ise võtsin nüüd ehitamiseks veel löökkruvikeeraja ligi dtd153z. Väga hea pill on ja tõsiselt soovitan. Lasin 6x120 kruve mingi 30tk ja väga õrnalt läks soojaks. Samas kruve keeras nagu loom. eelkäija dtd152 võrreldes, harjavaba, kiirem ja löögisagedust rohkem. thumbs_up.gif
Eelmine aasta sai üht põrandat tehtud kus sai deWaldi trelliga paugutatud ja siga läks ikka nii kuumaks, et põletas pöidlavahe ära. Nii, et temp on teema mida peaks jälgima tööriista valimisel.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2018 21:30:12 vasta tsitaadiga

rõhk sõnal harjavabadus icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.07.2018 00:10:19 vasta tsitaadiga

https://www.kork24.ee/pood/4-korkplaadid/

"Korkplaat on tehtud söödateraviljast". Mida see peaks tähendama?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.07.2018 00:18:41 vasta tsitaadiga

Just nii nagu lugeda võid. Plaat on tehtud söödateraviljast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.07.2018 00:43:04 vasta tsitaadiga

See pole siis ju korkplaat? Ongi päriselt teraviljast, mitte tõlkeviga? Tegemist ju Poola firmaga.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 09:39:42 vasta tsitaadiga

See on eksitav.
tsitaat:
Kas teadsid, et meie tooteid valides hoolid ka keskkonnast?

Naturaalne kork on toodetud vähese energiatarbega ja praktiliselt ei mingite heitmeteta ja minimaalse mõjuga keskkonnale. Valides 100% naturaalse korgist toote, aitad kaasa vastutustundliku, uuendusliku ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, aidates kaitsta meie keskkonda ja tulevasi põlvkondi. Kutsun Sind ostlema!

Naturaalne kork ei saa olla teraviljast tehtud icon_idea.gif
https://et.wikipedia.org/wiki/Korgitamm

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 23:55:48 vasta tsitaadiga

See on mõistatuslik jah, kuidas nad teravilja korgitammeks tinistasid icon_rolleyes.gif Aga noh, poolakad võivad igasugu asjadega hakkama saada, mille peale meie tullagi ei suuda... icon_lol.gif
Ehk on ikkagi mõeldud korgitamme koorepuru kokkuliimimiseks kasutatud sideainet, mis on looduslik, teraviljast valmistatud?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 06:33:22 vasta tsitaadiga

sauna leiliruumi oleks vaja puit akent. Oskab keegi soovitada kuhu pöörduda?
Plastik aken pidavat ikka ära sulama icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 08:25:14 vasta tsitaadiga

Kuidas kõige hõlpsamalt tapeeti maha saab ja kas eelnevalt tapeedi all olnud seina saab normaalselt sirgeks ja värvida?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 09:08:47 vasta tsitaadiga

Mina tõmbasin värvi tapeedi peale. Kasutasin Eskaro Akrit 20, kattis ühe kihiga päris ilusti vana plekilise tapeedi ära.
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 09:20:29 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Mina tõmbasin värvi tapeedi peale. Kasutasin Eskaro Akrit 20, kattis ühe kihiga päris ilusti vana plekilise tapeedi ära.

See oleneb ka tapeedist, päris igaühte vist värvida ei saa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 09:38:04 vasta tsitaadiga

Tavaline "nõuka" aegne paber tapeet oli mul. Miks ei peaks saama kõiki tapeete üle värvida? Muidugi võib-olla, et päris iga värv iga tapeedi peale ei sobi.
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.07.2018 09:47:40 vasta tsitaadiga

Värvida saab muidugi kõike, aga kuidas pestavale tapeedile värv peale jääb - iga värv vist küll ei jää.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 13:22:28 vasta tsitaadiga

pestavat on nuhtlus maha saada.
Hariliku leotad kasvõi käsnaga läbi...
Pestavat pead küünistama enne kõvasti.
On üks spets küünistaja ka saadaval, kas ka eestis, ma ei tea.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 14.07.2018 15:00:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
sauna leiliruumi oleks vaja puit akent. Oskab keegi soovitada kuhu pöörduda?
Plastik aken pidavat ikka ära sulama icon_lol.gif


Mina võtsin kohast nagu Viljandi aken ja uks, puitraami ja karastatud klaasiga.
Leili pole saanud veel visata, sest saun veel ehitusjärgus. beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.07.2018 19:15:33 vasta tsitaadiga

Tahaks köögiseinad üle värvida aga eelmine omanik on mingi veidra värviga ja väga ropult üle tõmmanud kõik seinad ja uksepiidad.
Kohati oleks nagu paks värv olnud (libisemisjäljed või kuidas neid õige nimetada oleks), kohati paistab läbi. Kõige hullem on see, et kui pahteldada tahtsin paari auku, siis hakkas sealt värv nagu kumm kooruma icon_confused.gif
Koridor oli sarnaselt tehtud, seal pidin terve ühe seina puhtaks kraapima enne veega piserdades. Tervet kööki ei tahaks selliselt puhtalt ajakulust ette võtta.
Ideid kellelgi?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 20:22:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tahaks köögiseinad üle värvida aga eelmine omanik on mingi veidra värviga ja väga ropult üle tõmmanud kõik seinad ja uksepiidad.
Kohati oleks nagu paks värv olnud (libisemisjäljed või kuidas neid õige nimetada oleks), kohati paistab läbi. Kõige hullem on see, et kui pahteldada tahtsin paari auku, siis hakkas sealt värv nagu kumm kooruma icon_confused.gif
Koridor oli sarnaselt tehtud, seal pidin terve ühe seina puhtaks kraapima enne veega piserdades. Tervet kööki ei tahaks selliselt puhtalt ajakulust ette võtta.
Ideid kellelgi?

https://zave.delfi.ee/et/all/pakkumine/varvieemaldaja-50l-wenfex-super
wenfex, aitab aga pead vaatama et nahale ei satu st kummikindad kätte. nahale sattudes söövitab. laseb paar min seinas olla ja tõmbad pahtlilabidaga värvi maha
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 15.07.2018 12:00:08 vasta tsitaadiga

Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".

Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 14:06:41 vasta tsitaadiga

probleemi siin polegi, vaheta lihtsalt ära. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.07.2018 14:59:29 vasta tsitaadiga

Liugmuhvi kasutades pole hullult vaja väänata.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.07.2018 15:48:09 vasta tsitaadiga

kakukeo, tänud! Uurin poest.
Mind hakkas huvitama, et mismoodi selline soperdis kahes ruumis teha suudeti. Jäeti kruntimata? Vale värvitüüp?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.07.2018 20:14:02 vasta tsitaadiga

Mingi nakke teema ilmselt, tolm all
kyrvas kirjutas:
Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".

Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.

Spoiler Spoiler Spoiler

Võta paksema seinaga toru, ei vaju läbi. Mis maa tagant see toestus?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 21:37:40 vasta tsitaadiga

Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 22:10:55 vasta tsitaadiga

üldjuhul saab
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 22:24:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?

Miks tahad vahetada?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 22:51:53 vasta tsitaadiga

Mul drenaažikaevude kohta küsimus.
Näiteks selline kaev: https://www.hinnavaatlus.ee/1140522/uponor-drenaazikaev-veto-315-mm-1-m/

Kuidas sellise läbikülmumist vältida saab meie kliimas? Näiteks imbväljaku kogumisdrenaažis kasutatuna, nagu lk 7 siin.
Või noh, üldse, kui kevadveed voolama hakkavad, aga selline kaev alles läbi külmunud.

Ülemisse otsa klaasvillatropp ette?

Või peaks mingit teist tüüpi kaevu kasutama üldse?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 15.07.2018 23:07:30 vasta tsitaadiga

Soe reovesi ei külmu ära ja imbväljaku jaotuskaevu vett pikalt seisma ei tohiks korrektse süsteemi puhul nagu jääda, sealt kaevust voolab vesi ainult läbi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2018 23:21:33 vasta tsitaadiga

Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud icon_smile.gif
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole. icon_smile.gif
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 09:26:23 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?

Miks tahad vahetada?


Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 16.07.2018 11:15:54 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud icon_smile.gif
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole. icon_smile.gif
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas.
Liikuv vesi. Endal on 2m sügavusel tulev vesi mis pumbaga üles lüüakse ning penoga soojustatud imbväljak. Külmumist ei ole 3 talve jooksul veel olnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 11:40:10 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SSD kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?

Miks tahad vahetada?


Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist.


Tõenäoliselt saab vahetada. Lähed firmasse mis tegeleb, selle pliiditootja (garantii)remondiga ja lased neil tellida.
Aga kardan et hind tuleb ebamõistlik. Mina prooviksin poleerimist. Veidi paremaks ikka saab.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.07.2018 12:25:52 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".

Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui mõlemast lekib siis võib ka paigalduse viga olla. Kui määrimata paigaldada, siis võib kummi paigast lüüa. Kas killupadi on ikka all ja liivapõhi tihendatud, või lihtsalt pinnases? Kasutada võiks sn8+ toru. Kui oled kindel, et mujalt lahti ei ole, siis pead väga ettevaatlikult eemaldama. Soovitaks liitekohtade juurest lahti saagida ja mitte väga sikutada. Loodan, et trass on sirge ilma põlvedeta. Tavaliselt on tark teha sirge peal pöörded kaevudega. Kui on killupadjata mitte väga sügavale paigaldatud, siis võivad liitmikud lahti küll tulla. Aga peale määrde pole küll midagi vaja. Hea, et hoovi peal on lahti, mitte maja all. Lisaks, kui on custom pikkusesse lligatud, tuleb kindlasti faasi sisse lõigata ja noaga puhtaks teha. Teostus tuleb ilmselt teha liugmuhviga. Aga kui on lihtsalt pinnases, siis hakkab teistest kohtadest rohkem mängima ja võib uuesti juhtuda. Pmst kui on muhv muhvis ühendus, ok kaldega, siis ei tohiks pahaks minna, sest kasutad vähe. Üks asi võib veel olla ka see, et ei ole korralikult toru muhvi lükanud paigaldades. Loe see ilusti läbi: https://www.pipelife.ee/ee/tooted/reoveekanalisatsioon/reoveekanalisatsioon.php sealt alt leiad tootekataloogi, kus on paigaldamine, miininumlangid jms kõik kirjas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 12:29:31 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud icon_smile.gif
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole. icon_smile.gif
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas.
Liikuv vesi. Endal on 2m sügavusel tulev vesi mis pumbaga üles lüüakse ning penoga soojustatud imbväljak. Külmumist ei ole 3 talve jooksul veel olnud.

Jah, ma lihtsalt arvan, et keskmine läbivoolavuse hulk seal on väga väike. Väljak ise on piisavalt sügaval (60cm imbtunneli laeni, üle meetri põhjani), nii et see ei külmu. Aga pinnavee kõrge taseme korral vett ärajuhtiva drenaaži ühenduspunkti plaanitud vaatlus/puhastuskaev on see kahtlane koht. Ainult õhukese (plast?)kaanega kaetud kaevu pääseb külm ülevalt sisse, nii et vähese läbivoolavuse korral võib jääd kuhjama hakata ja lõpuks ummistuda. Aga noh, see kaane alla klaasvillatropi panek tegelikult peaks päris töötav lahendus olema, mis õhu jahtumise vastu kaevu kaant ära blokeerib.

Nii et minu jaoks on küsimus lahendatud. Aitäh vastuste eest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 12:59:17 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
SSD kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?

Miks tahad vahetada?


Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist.


Tõenäoliselt saab vahetada. Lähed firmasse mis tegeleb, selle pliiditootja (garantii)remondiga ja lased neil tellida.
Aga kardan et hind tuleb ebamõistlik. Mina prooviksin poleerimist. Veidi paremaks ikka saab.


Nujah. Kui pool pliidi maksumust läheb, siis tasuks uus osta. Nagunii tahan induktsiooniga varianti

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 13:03:21 vasta tsitaadiga

Nende spetsiaalsete puhastusvahenditega korduv leotamine enam ei aita?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 15:18:15 vasta tsitaadiga

Mul ka pliidiplaatidel rõngad ümber. Pliit alla kahe aasta vana. Alles nüüd sain teada kuidas seda vältida. Kõik pottide, pannide põhjad tuleb null liivakaga üle hõõruda, siis pliiti ei kraabi. Muidu kui keegi tahab pliiti, pliidikubu või vana poola köögimööblit, siis küsige. Pliidi eest tahaks 50 euri aga muu on tasuta.

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 17.07.2018 10:42:10 vasta tsitaadiga

2016 detsembris puuriti kaev mis on 24m sügav. Umbes nädal tagasi muutus vesi häguseks, ise pakun, et tegemist võiks olla saviga.
Klaasi vett lasta ja veidi veidi oodata, settib põhja mingi valge/hall sodi.
Tundub natuke vara kaevu puhastamiseks, mis tegema peaks? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 12:56:49 vasta tsitaadiga

pumbata, pumbata ja veelkord pumbata icon_idea.gif
mis kaevukaevaja ütleb? Mis passi järgi tootlikus peab olema?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.07.2018 13:34:55 vasta tsitaadiga

pumbata, samas teinekord peab ette vaatama. näiteks vesiliivaga aladel.
Need puurkaevupumbad on sellised jurad suures enamuses liivataluvuse osas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2018 14:37:38 vasta tsitaadiga

kuidas see ette vaatamine käib? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.07.2018 14:42:21 vasta tsitaadiga

kui vesiliv risk on, siis ei saa rakendada lahendust, et pumpa nii tühjaks kui saad. pigem peadki jao kaupa pumpama. Ma ei välistaks ka teatud pindmise kihi leket allapoole, mis rikub vee.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.07.2018 22:01:29 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.com/Racor-PHL-1R-HeavyLift-4-Foot-Cable-Lifted/dp/B0009I8AO6/ref=br_lf_m_2wj8mh7uffu67pm_img?_encoding=UTF8&s=hi

kuidas sellist asja eesti keeles leida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 16:47:22 vasta tsitaadiga

mingi traaversi sarnane asi justkui icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2018 17:18:09 vasta tsitaadiga

traavers või tõstepoom
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.07.2018 19:21:12 vasta tsitaadiga

Sai ehituskaupluse kampaaniahinnaga üks 25€ musta vee tühjenduspump kastmisvee pumpamiseks ostetud, ainult ei taha eriti hästi pumbata. Paberite järgi 1" või 1/2" toruliides ja 400W pump peaks tunnis suutma 7.5 kanti vett teisaldada kuni 5 meetrise tõstekõrgusega. Praktikas mul voolik 3/4" 20 meetrit ja tõstet ca3 meetrit ning vooliku otsast tuleb umbes kusemisega võrreldav sorin...
Kas see on eeldatav a'la kooliraha, et igast 25€ saasta ei tasu koju tarida või on pump vigane või on häda liiga peenikeses ja pikas voolikus - või on kõik need aspektid "süüdi" icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.