|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.07.2018 17:21:20
|
|
|
Yes, täpselt seesama
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
03.07.2018 17:42:25
|
|
|
Aliexpressist saad mänguasja kui su järgmine küsimus on et millist osta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.07.2018 17:43:38
|
|
|
Mobla ka iseenesest funkab äpiga. Juhet pole testinud, aga plaadi ja kipsi tagant leiab metallkarkassi küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
09.07.2018 05:51:16
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:09:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.07.2018 06:16:12
|
|
|
see ei ole ka teabkui võimekas akukas ju
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.07.2018 18:37:15
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
see ei ole ka teabkui võimekas akukas ju  |
Ise oman sama pilli ja täitsa oleneb kus kohas kasutada. 62nm on tegelikult puuri kohta täitsa ok. Võime ju vaielda, et 115nm on ikka ägedam aga see oluliselt kobakam ka. Aga eelkõnelejaga olen nõus, et krdi kuumaks läheb ja haiseb rõvedalt.
Ise võtsin nüüd ehitamiseks veel löökkruvikeeraja ligi dtd153z. Väga hea pill on ja tõsiselt soovitan. Lasin 6x120 kruve mingi 30tk ja väga õrnalt läks soojaks. Samas kruve keeras nagu loom. eelkäija dtd152 võrreldes, harjavaba, kiirem ja löögisagedust rohkem.
Eelmine aasta sai üht põrandat tehtud kus sai deWaldi trelliga paugutatud ja siga läks ikka nii kuumaks, et põletas pöidlavahe ära. Nii, et temp on teema mida peaks jälgima tööriista valimisel.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.07.2018 21:30:12
|
|
|
rõhk sõnal harjavabadus
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.07.2018 00:18:41
|
|
|
| Just nii nagu lugeda võid. Plaat on tehtud söödateraviljast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
11.07.2018 00:43:04
|
|
|
See pole siis ju korkplaat? Ongi päriselt teraviljast, mitte tõlkeviga? Tegemist ju Poola firmaga.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.07.2018 23:55:48
|
|
|
See on mõistatuslik jah, kuidas nad teravilja korgitammeks tinistasid Aga noh, poolakad võivad igasugu asjadega hakkama saada, mille peale meie tullagi ei suuda...
Ehk on ikkagi mõeldud korgitamme koorepuru kokkuliimimiseks kasutatud sideainet, mis on looduslik, teraviljast valmistatud?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.07.2018 06:33:22
|
|
|
sauna leiliruumi oleks vaja puit akent. Oskab keegi soovitada kuhu pöörduda?
Plastik aken pidavat ikka ära sulama
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.07.2018 08:25:14
|
|
|
Kuidas kõige hõlpsamalt tapeeti maha saab ja kas eelnevalt tapeedi all olnud seina saab normaalselt sirgeks ja värvida?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
14.07.2018 09:08:47
|
|
|
Mina tõmbasin värvi tapeedi peale. Kasutasin Eskaro Akrit 20, kattis ühe kihiga päris ilusti vana plekilise tapeedi ära.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
14.07.2018 09:20:29
|
|
|
| Smith kirjutas: |
| Mina tõmbasin värvi tapeedi peale. Kasutasin Eskaro Akrit 20, kattis ühe kihiga päris ilusti vana plekilise tapeedi ära. |
See oleneb ka tapeedist, päris igaühte vist värvida ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
14.07.2018 09:38:04
|
|
|
Tavaline "nõuka" aegne paber tapeet oli mul. Miks ei peaks saama kõiki tapeete üle värvida? Muidugi võib-olla, et päris iga värv iga tapeedi peale ei sobi.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.07.2018 09:47:40
|
|
|
| Värvida saab muidugi kõike, aga kuidas pestavale tapeedile värv peale jääb - iga värv vist küll ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.07.2018 13:22:28
|
|
|
pestavat on nuhtlus maha saada.
Hariliku leotad kasvõi käsnaga läbi...
Pestavat pead küünistama enne kõvasti.
On üks spets küünistaja ka saadaval, kas ka eestis, ma ei tea.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
14.07.2018 15:00:37
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
sauna leiliruumi oleks vaja puit akent. Oskab keegi soovitada kuhu pöörduda?
Plastik aken pidavat ikka ära sulama  |
Mina võtsin kohast nagu Viljandi aken ja uks, puitraami ja karastatud klaasiga.
Leili pole saanud veel visata, sest saun veel ehitusjärgus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
14.07.2018 19:15:33
|
|
|
Tahaks köögiseinad üle värvida aga eelmine omanik on mingi veidra värviga ja väga ropult üle tõmmanud kõik seinad ja uksepiidad.
Kohati oleks nagu paks värv olnud (libisemisjäljed või kuidas neid õige nimetada oleks), kohati paistab läbi. Kõige hullem on see, et kui pahteldada tahtsin paari auku, siis hakkas sealt värv nagu kumm kooruma
Koridor oli sarnaselt tehtud, seal pidin terve ühe seina puhtaks kraapima enne veega piserdades. Tervet kööki ei tahaks selliselt puhtalt ajakulust ette võtta.
Ideid kellelgi?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
14.07.2018 20:22:50
|
|
|
| softis kirjutas: |
Tahaks köögiseinad üle värvida aga eelmine omanik on mingi veidra värviga ja väga ropult üle tõmmanud kõik seinad ja uksepiidad.
Kohati oleks nagu paks värv olnud (libisemisjäljed või kuidas neid õige nimetada oleks), kohati paistab läbi. Kõige hullem on see, et kui pahteldada tahtsin paari auku, siis hakkas sealt värv nagu kumm kooruma
Koridor oli sarnaselt tehtud, seal pidin terve ühe seina puhtaks kraapima enne veega piserdades. Tervet kööki ei tahaks selliselt puhtalt ajakulust ette võtta.
Ideid kellelgi? |
https://zave.delfi.ee/et/all/pakkumine/varvieemaldaja-50l-wenfex-super
wenfex, aitab aga pead vaatama et nahale ei satu st kummikindad kätte. nahale sattudes söövitab. laseb paar min seinas olla ja tõmbad pahtlilabidaga värvi maha
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
15.07.2018 12:00:08
|
|
|
Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".
Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.07.2018 14:06:41
|
|
|
probleemi siin polegi, vaheta lihtsalt ära.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
15.07.2018 14:59:29
|
|
|
| Liugmuhvi kasutades pole hullult vaja väänata.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
15.07.2018 15:48:09
|
|
|
kakukeo, tänud! Uurin poest.
Mind hakkas huvitama, et mismoodi selline soperdis kahes ruumis teha suudeti. Jäeti kruntimata? Vale värvitüüp?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2018 20:14:02
|
|
|
Mingi nakke teema ilmselt, tolm all
| kyrvas kirjutas: |
Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".
Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.
Spoiler 
|
Võta paksema seinaga toru, ei vaju läbi. Mis maa tagant see toestus?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.07.2018 21:37:40
|
|
|
Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
15.07.2018 22:10:55
|
|
|
üldjuhul saab
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.07.2018 22:24:47
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada? |
Miks tahad vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.07.2018 22:51:53
|
|
|
Mul drenaažikaevude kohta küsimus.
Näiteks selline kaev: https://www.hinnavaatlus.ee/1140522/uponor-drenaazikaev-veto-315-mm-1-m/
Kuidas sellise läbikülmumist vältida saab meie kliimas? Näiteks imbväljaku kogumisdrenaažis kasutatuna, nagu lk 7 siin.
Või noh, üldse, kui kevadveed voolama hakkavad, aga selline kaev alles läbi külmunud.
Ülemisse otsa klaasvillatropp ette?
Või peaks mingit teist tüüpi kaevu kasutama üldse?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
15.07.2018 23:07:30
|
|
|
| Soe reovesi ei külmu ära ja imbväljaku jaotuskaevu vett pikalt seisma ei tohiks korrektse süsteemi puhul nagu jääda, sealt kaevust voolab vesi ainult läbi.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.07.2018 23:21:33
|
|
|
Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole.
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2018 09:26:23
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada? |
Miks tahad vahetada? |
Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
16.07.2018 11:15:54
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole.
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas. |
Liikuv vesi. Endal on 2m sügavusel tulev vesi mis pumbaga üles lüüakse ning penoga soojustatud imbväljak. Külmumist ei ole 3 talve jooksul veel olnud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.07.2018 11:40:10
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada? |
Miks tahad vahetada? |
Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist. |
Tõenäoliselt saab vahetada. Lähed firmasse mis tegeleb, selle pliiditootja (garantii)remondiga ja lased neil tellida.
Aga kardan et hind tuleb ebamõistlik. Mina prooviksin poleerimist. Veidi paremaks ikka saab.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
16.07.2018 12:25:52
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
Maal vaja ära vahetada üks PP-HT kanalisatsioonitorustiku osa.
Üks torusektsioon lekib mõlemast ühenduskohast.
Arvatavasti on see 1,8m toru korralikult toestamata olnud ning vähesest kasutamisest tihendid "pahaks läinud".
Kuidas oleks seda kõige mõistlikum teha?
Kui suur on võimalus, et seda toru vahelt ära võttes nihestuvad teiste sektsioonide ühenduskohad?
Mida saab ette võtta, et tulevikus oleks need ühenduskohad kindlamad? Pipelife soovitab lihtsalt määret panna, aga see on ka kõik.
Spoiler 
|
Kui mõlemast lekib siis võib ka paigalduse viga olla. Kui määrimata paigaldada, siis võib kummi paigast lüüa. Kas killupadi on ikka all ja liivapõhi tihendatud, või lihtsalt pinnases? Kasutada võiks sn8+ toru. Kui oled kindel, et mujalt lahti ei ole, siis pead väga ettevaatlikult eemaldama. Soovitaks liitekohtade juurest lahti saagida ja mitte väga sikutada. Loodan, et trass on sirge ilma põlvedeta. Tavaliselt on tark teha sirge peal pöörded kaevudega. Kui on killupadjata mitte väga sügavale paigaldatud, siis võivad liitmikud lahti küll tulla. Aga peale määrde pole küll midagi vaja. Hea, et hoovi peal on lahti, mitte maja all. Lisaks, kui on custom pikkusesse lligatud, tuleb kindlasti faasi sisse lõigata ja noaga puhtaks teha. Teostus tuleb ilmselt teha liugmuhviga. Aga kui on lihtsalt pinnases, siis hakkab teistest kohtadest rohkem mängima ja võib uuesti juhtuda. Pmst kui on muhv muhvis ühendus, ok kaldega, siis ei tohiks pahaks minna, sest kasutad vähe. Üks asi võib veel olla ka see, et ei ole korralikult toru muhvi lükanud paigaldades. Loe see ilusti läbi: https://www.pipelife.ee/ee/tooted/reoveekanalisatsioon/reoveekanalisatsioon.php sealt alt leiad tootekataloogi, kus on paigaldamine, miininumlangid jms kõik kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.07.2018 12:29:31
|
|
|
| connor kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Selleks ajaks kui reovesi on käinud läbi septiku 3-st sektsioonist ja imbtunnelist läbi killustikukihi ja 20cm liivakihi drenaaži jõudnud, on ta maa sees juba oma kaks nädalat vähemalt olnud ja ammu-ammu maha jahtunud
Ega see mingi 100 korteriga korterelamu pole.
Septiku ja väljaku tööpõhimõte selles ongi, et seal seisab vesi kaua-kaua ja bakterid jõuavad seda vett nii palju puhastada, et liivafiltri läbimisel see on juba loodusesse juhtimiseks piisavalt puhas. |
Liikuv vesi. Endal on 2m sügavusel tulev vesi mis pumbaga üles lüüakse ning penoga soojustatud imbväljak. Külmumist ei ole 3 talve jooksul veel olnud. |
Jah, ma lihtsalt arvan, et keskmine läbivoolavuse hulk seal on väga väike. Väljak ise on piisavalt sügaval (60cm imbtunneli laeni, üle meetri põhjani), nii et see ei külmu. Aga pinnavee kõrge taseme korral vett ärajuhtiva drenaaži ühenduspunkti plaanitud vaatlus/puhastuskaev on see kahtlane koht. Ainult õhukese (plast?)kaanega kaetud kaevu pääseb külm ülevalt sisse, nii et vähese läbivoolavuse korral võib jääd kuhjama hakata ja lõpuks ummistuda. Aga noh, see kaane alla klaasvillatropi panek tegelikult peaks päris töötav lahendus olema, mis õhu jahtumise vastu kaevu kaant ära blokeerib.
Nii et minu jaoks on küsimus lahendatud. Aitäh vastuste eest.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2018 12:59:17
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas keraamilise pliidi plaati saab ka eraldi vahetada? |
Miks tahad vahetada? |
Kole on. Eelmine omanik on mingit putru systemaatiliselt üle kõrvetanud vist. |
Tõenäoliselt saab vahetada. Lähed firmasse mis tegeleb, selle pliiditootja (garantii)remondiga ja lased neil tellida.
Aga kardan et hind tuleb ebamõistlik. Mina prooviksin poleerimist. Veidi paremaks ikka saab. |
Nujah. Kui pool pliidi maksumust läheb, siis tasuks uus osta. Nagunii tahan induktsiooniga varianti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.07.2018 15:18:15
|
|
|
Mul ka pliidiplaatidel rõngad ümber. Pliit alla kahe aasta vana. Alles nüüd sain teada kuidas seda vältida. Kõik pottide, pannide põhjad tuleb null liivakaga üle hõõruda, siis pliiti ei kraabi. Muidu kui keegi tahab pliiti, pliidikubu või vana poola köögimööblit, siis küsige. Pliidi eest tahaks 50 euri aga muu on tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
17.07.2018 10:42:10
|
|
|
2016 detsembris puuriti kaev mis on 24m sügav. Umbes nädal tagasi muutus vesi häguseks, ise pakun, et tegemist võiks olla saviga.
Klaasi vett lasta ja veidi veidi oodata, settib põhja mingi valge/hall sodi.
Tundub natuke vara kaevu puhastamiseks, mis tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.07.2018 12:56:49
|
|
|
pumbata, pumbata ja veelkord pumbata
mis kaevukaevaja ütleb? Mis passi järgi tootlikus peab olema?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.07.2018 13:34:55
|
|
|
pumbata, samas teinekord peab ette vaatama. näiteks vesiliivaga aladel.
Need puurkaevupumbad on sellised jurad suures enamuses liivataluvuse osas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.07.2018 14:37:38
|
|
|
kuidas see ette vaatamine käib?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.07.2018 14:42:21
|
|
|
| kui vesiliv risk on, siis ei saa rakendada lahendust, et pumpa nii tühjaks kui saad. pigem peadki jao kaupa pumpama. Ma ei välistaks ka teatud pindmise kihi leket allapoole, mis rikub vee.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.07.2018 16:47:22
|
|
|
mingi traaversi sarnane asi justkui
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.07.2018 17:18:09
|
|
|
traavers või tõstepoom
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
22.07.2018 19:21:12
|
|
|
Sai ehituskaupluse kampaaniahinnaga üks 25€ musta vee tühjenduspump kastmisvee pumpamiseks ostetud, ainult ei taha eriti hästi pumbata. Paberite järgi 1" või 1/2" toruliides ja 400W pump peaks tunnis suutma 7.5 kanti vett teisaldada kuni 5 meetrise tõstekõrgusega. Praktikas mul voolik 3/4" 20 meetrit ja tõstet ca3 meetrit ning vooliku otsast tuleb umbes kusemisega võrreldav sorin...
Kas see on eeldatav a'la kooliraha, et igast 25€ saasta ei tasu koju tarida või on pump vigane või on häda liiga peenikeses ja pikas voolikus - või on kõik need aspektid "süüdi"
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|