Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2018 23:39:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
huawei p20 tonni eest on päris hea diil icon_lol.gif

Mamma-mia

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2018 23:42:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
QX1, Kui sa mingit GTA või pubg ei mängi, siis sellest redmi 5-st on küll ja küll. Ega see redmi 5 plus oma SD625-ga palju parem pole, kui see redmi 5 oma SD450-ga.
Antutu 7 score on ühel kuskil 40 000-50 000 ja teisel 60 000 - 70 000 vahemikus. Redmi 6 pro on selle notch ekraaniga ja ka SD625-ga, kuid mõõtmetelt on pisut väiksem kui Redmi 5.

Miski candy crush laadseid mänge jooksutavad pea kõik lutsud ära.

c4v6, 159 euro 4X eest on päris kirves. Aliexpressist saab juba alla 150 euro kätte Redmi Note 5 AI mida ma oman ja see on ka väga ok luts selle raha eest.
link

143,27 euro 3GB RAM ja 32GB ROM. Ei pea KM ka maksma kuna on alla 150 euro.


Redmi 4X on ikka väga viis telefon ja see Redmi Nout on ilma B20 ka mille linkisid.
KM tuleb tasuda ikka kui kauba väärtus on suurem kui 22€. Vaevalt sul hiinast miski sugulane elab kes nänni eraisikuna saadab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 09.07.2018 23:47:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
143,27 euro 3GB RAM ja 32GB ROM. Ei pea KM ka maksma kuna on alla 150 euro.
???
Käibemaks tuleb tasuda juhul kui paki väärtus ületab 22€ ning lisaks ka tollimaks kui paki väärtus on >150€.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2018 23:49:16 vasta tsitaadiga

bladerunner, telefonidel pole tollimaks... vist.
Krt ma ei teagi.....äkki üle 150 on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 09.07.2018 23:51:02 vasta tsitaadiga

jeesus188, telefonide tollimaks on tõesti 0% hetkel.
Mu jutt oli rohkem nagu üldine, et üllatusi ei tuleks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.07.2018 23:53:31 vasta tsitaadiga

pois11, No mõni euro juurde ja saab ka selle B20 versiooni, kui see nii oluline on. Ma vaatasin kiiruga, et on global versioon ja ei vaadanud järgi kas on B20 olemas.
Üks selline DHL-ga oli 170 euro ja sellel pole ka vaja KM maksta.

bladerunner, DHL-ga tellides üldjuhul pole seda KM maksu
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 05:54:42 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:


c4v6, 159 euro 4X eest on päris kirves. Aliexpressist saab juba alla 150 euro kätte Redmi Note 5 AI mida ma oman ja see on ka väga ok luts selle raha eest.
link

143,27 euro 3GB RAM ja 32GB ROM. Ei pea KM ka maksma kuna on alla 150 euro.


Minul oli kohe vaja ja ei ole väga määrav kas 120 eurot või 159 eurot, telias oli ainult olemas. Ma oleks ju selle sama 159 euro eest võinud ka redmi 5 plusi võtta aga ma ju kirjutasin ja põhjendasin miks ma seda ei teinud.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2018 08:21:38 vasta tsitaadiga

c4v6, No eestis on poes ka seda Redmi Note 5-e saada, kuid 187 euro umbes.
https://www.hinnavaatlus.ee/1214769/xiaomi-redmi-note-5-black/

64GB on jube kirves 282 euro.

Redmi 5 plus ja Note 5 AI vahe on selles, et Note 5-el on kohe android 8.1 peal ja taga on kaks kaamerat ja prose on uuem SD636 mis toetab project treble-it.
Project treble on siis see program mis on loodud Android uuenduste jaoks. Nii security updates kui ka mõni android os uuendus.
Samas Xiaomi on silma ka jäänud sellega, et uuendab isegi 3.5 aasta vanuseid mudeleid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 09:47:59 vasta tsitaadiga

No sellel püssimal asjal on akukulu ilmselgelt suurem ning ka telefoni mõõtmed on suuremad nagu eelpool kirjeldasin.
Päristelefoniks tahaks igal juhul mingit killerit mis oleks juba veidi suurem.

See 4x jääb puhtalt töökõnedeks, meilideks ja selleks kui teisel telefonil näiteks pikema võtu käigus aku maha sureb jne.
Sestap ka räägin, et mingi +- paarkümmend eurot ei olnud üldse määrav kuid kasutuskogemuste ja andmete põhjal "paberil" on 4x aku ületamatu.

Kui ma oleksin endale bang for buck tavakasutuse telefoni otsinud, siis muidugi vaataks juba note 5 või mis iganes muud asja kuid reaalsuses need ei rahuldaks sellest vaatenurgast. Tahaks juba mingit highend asja kuid need paraku hetkel ei ole mitte ükski veekindel nii palju kui GSMarenas sirvisin. Oneplus 6 või Mi8 isegi on ahvatlev muidu. Aga kuna 4x aitab kasutada hetkel, siis kannatab ehk mingi kuni aastakese kummi venitada praegu ja loodan, et selle ajaga näiteks xiaomi teeb mingi killeri mis on ka vettpidav. Mul sisetunne ütleb, et selline telefon tuleb mida ma tahan icon_lol.gif

Edit: 4x peale lubatakse samuti aasta kolmandas veerandis seda 8ndat androidi kuid minul endal ei ole see üldse väga oluline.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 10.07.2018 10:06:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
pois11, No mõni euro juurde ja saab ka selle B20 versiooni, kui see nii oluline on. Ma vaatasin kiiruga, et on global versioon ja ei vaadanud järgi kas on B20 olemas.
Üks selline DHL-ga oli 170 euro ja sellel pole ka vaja KM maksta.

bladerunner, DHL-ga tellides üldjuhul pole seda KM maksu


Mingi aeg tagasi läksid mul kõik asjad, mis DHL-ga tulid, KM-ga maksustamisele.
Nüüd olen paar asja Gearbestist tellinud ja seal on shipmenti all "Priority Line", mis tuleb läbi UK ja Eestisse maadmööda DPDga. Sellisel puhul on olnud tollid tehtud ja km makstud. Kestab ca 10 päeva.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 10:10:49 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
No sellel püssimal asjal on akukulu ilmselgelt suurem (...)


Enamasti on iga uuem ja kõrgema seeria prose põlvkond tavakasutuses väiksema voolukuluga kui eelmine/madalamad (eeldusel, et prose ei jookse 100% koormusel, st jättes välja mängud ja muu eriti ressursinäljane kraam).
A la lihtsalt veebi brausides või maili kirjutades kulutab uuem vähem ja standby aeg on enamasti pikem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2018 12:20:36 vasta tsitaadiga

Mul peab see note 5 kolm päeva aku vastu ja vahel isegi neli päeva. Mõõtmetelt on sama nagu redmi 5 plus.
Snapdragon 636 on uuem prose kui see 625 ja pidi ka säästlikum olema. Ma ei oska võrrelda kuna eelmine telefon oli mediatek 6750 mis on võimsuselt sarnane snapdragon 435 ehk healjuhul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 12:55:07 vasta tsitaadiga

No eks kui ma selle kuidagi ära hukkan, siis järgmiseks võtan midagi uuemat icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 10.07.2018 13:11:39 vasta tsitaadiga

Abikaasal ka 4X. Helistab, käib FB-s, kolistab netis, aku peab 4-5 päeva lõdvalt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 10.07.2018 13:14:20 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Abikaasal ka 4X. Helistab, käib FB-s, kolistab netis, aku peab 4-5 päeva lõdvalt.


Seal veel android 7 peal?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 13:19:08 vasta tsitaadiga

7.1.2 on praegu jah, kõige uuem
August + lubatakse 8

Mina ise olen veidi skeptiline nende uute androidide suhtes. Sonyga vähemalt on nii olnud, et kõige paremini toimib see mis alguses peal. Iga uuendus tõi endaga mingit janti kaasa mis tihti ära siluti hetkeks... kui juba tuli jälle uus millel mingi kala võis küljes olla.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 13:31:36 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
7.1.2 on praegu jah, kõige uuem
August + lubatakse 8

Mina ise olen veidi skeptiline nende uute androidide suhtes. Sonyga vähemalt on nii olnud, et kõige paremini toimib see mis alguses peal. Iga uuendus tõi endaga mingit janti kaasa mis tihti ära siluti hetkeks... kui juba tuli jälle uus millel mingi kala võis küljes olla.


Olen samuti uuenduste suhtes pigem skeptiline - tootja ei taha tegelikult teha vanast telefonist konkurenti värskele mudelile.

Kõige hullemini saavad uuendustega pihta need, millel tootja on google baaskihile liiga paksult "oma" peale määrinud (näiteks varasemad Samsungid).
Kõige paremini "vananevad" "õhema" kihiga masinad.

Sony Z3 compact töötab siiani mul varutelefonina - pigem vähe on seal Sony "kihti".
Kõige hullem mida olen näinud on Galaxy S5 - see oli viimaste ametlike uuendustega sisuliselt kasutamatu, kui vähegi äppe peale installida.
Samas Galaxy S7 EDGE (mille puhul Samsung enam "nii paksult peale ei määrinud") on hiljuti saadud Oreoga väga kõbus ja subjektiivselt mõnusam kasutada kui 6 või 7ga oli.

Et teemas püsida siis Xiaomi Redmi 4A tundub ka lapse käes üsna viisakalt vananevat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2018 15:42:24 vasta tsitaadiga

Mul on ka olnud koguaeg see arvamus, et uuendused võivad pigem telefoni telliseks teha, kui asja paremaks muuta.
Turva uuendused on muidugi teine teema. Xiaomi vähemalt on mul neid turva uuendusi juba kaks tk välja lasknud. Esimene oli juuni alguses mai kuu turva uuendus ja teine tuli siis mõni päev tagasi juuni kuu turva uuendus.
Sellist asja polnud mul isegi kunagi kui mul oli samsung telefon. Lumia seerias tuli ka uuendusi, kuid neid ei tulnud ka iga kuu.

Mu eelmine luts oli katsekas. Leagoo Kiicaa Mix mille sain alla 100 euro eest, et näha milline on Hiinakate kvaliteet ja kui ok on osta läbi lehe nagu gearbest või aliexpress.
Ei saanud väga kurta selle Leagoo kvaliteedi suhtes. 5.5 tolli ekraan ja mõõtmetelt oli mingi ~140mm pikk, mis oli peamine miks ma selle ostsin.
Muidugi oli ka sellel vigu, mis kasutamist segasid, kuid koostekvaliteedi üle nuriseda ei saanud ja mis siis et oli plastikust.

Sony-de puhul ei mahu mul pähe miks nende telefonid nii rasked on. Näiteks nende uusim tipp klassi telefon kaalug 236g ja on mingi 3650mAh aku sees.
Mul on samade kere mõõtmetega Xiaomi millel on 4000mAh aku ja kaalub 181g.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 16:08:48 vasta tsitaadiga

Mina olen aru saanud, et Sony raskuse taga on konstruktsiooni tugevus.
Kunagi oli mul Sony Xperia SP - sellel oligi konkreetselt ümber serva täisring metallist raam.

Viimane Z3 Compact (mida palju pidasid nõrgaks telefoniks kergesti mõraneva tagaklaasi tõttu - painet ja punktsurvet vastu klaasi see tõesti ei kannatanud) pidas minul vastu vähemalt kolm kukkumist 1,2m+ kõrguselt vastu tänavakivi või asfalti ning tagajärjeks oli vaid kriimustunud nurgad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 16:21:09 vasta tsitaadiga

Selles suhtes ongi see 150 eurone xiaomi normaalne, et kui katki läheb, siis "normaalse" telefoni ost on kulukas või läbi mingi kindlustuse omavastustuse laskmine oleks suurusjärk samas hinnas ja jabur brükoraatia juurde.
Praegu ostad sott kopkaga uue, logid enda gmaili sisse ja 5 minuti pärast on sul copy-paste töövalmis.
Ühesõnaga minu tutvusringkonna keskmisele telefonikasutajale igatpidi mõistlik valik, sest paljud kaameraotsas ei ela ning teisalt ostavad endale paar korda aastas uue telefoni kalli raha eest, sest vana lihtsalt läks katki.

Kiiruga enne ostu jäi arvutitargas silma, et mingitele mudelitele müüakse suhteliselt mõistliku hinna eest ka ekraani jms.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 16:36:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ühesõnaga minu tutvusringkonna keskmisele telefonikasutajale igatpidi mõistlik valik, sest paljud kaameraotsas ei ela ning teisalt ostavad endale paar korda aastas uue telefoni kalli raha eest, sest vana lihtsalt läks katki.


Mis on kallis telefon ja mida nad teevad, et need katki lähevad? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QX1
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2014




sõnum 10.07.2018 16:44:07 vasta tsitaadiga

No kuulge redmi 5 nüüd küll xiaomi mi6 või mi8 võrrelda ei anna. mi8 lööb isegi x hambad kurku. cubot s200 3 aastat ja pole katki läinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 18:13:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ühesõnaga minu tutvusringkonna keskmisele telefonikasutajale igatpidi mõistlik valik, sest paljud kaameraotsas ei ela ning teisalt ostavad endale paar korda aastas uue telefoni kalli raha eest, sest vana lihtsalt läks katki.


Mis on kallis telefon ja mida nad teevad, et need katki lähevad? icon_rolleyes.gif


Ma ei tea mida nad teevad aga paljudel on alatasa risuks telefonid. Enda Z5 läks ka taskus näiteks, esimene telefon mis mul füüsiliselt nii ära lõppes. Raam paindes ja ekraan täiesti sodiks, ei reageeri. Ma ei tea kuidas see mul nii valesti kuhugi vahele jäi.
Kalli telefoni puhul räägin hetkel keskmisest nutitelefonist stiilis +-500 eurot
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 18:15:34 vasta tsitaadiga

No edu neile kui kui 500€ telosi ostavad 2 korda aastas icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 18:55:36 vasta tsitaadiga

Näiteks kui Z3C oli aktuaalne, siis üks kutt ostis ühe aasta jooksul 3tk.
Neljas jäi jällegi pidama mitmeks aastaks.
Tänapäeval muidugi enamustel igasugused varakindlustused jms.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.