Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 6/6T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 12:09:12 vasta tsitaadiga

Ma näen sellist pilti. icon_biggrin.gif


_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:46:29 vasta tsitaadiga

Erinevad browserid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2018 14:50:54 vasta tsitaadiga

Mul moblas näitab 128Gb linki ilusti ( Opera) , läpparis chromega 404.....nett on samast moblast hotspotiga icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:58:15 vasta tsitaadiga

Läpparis Chrome näitab ilusti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 15:32:51 vasta tsitaadiga

nvm, offtopic juba. Asi selge icon_smile.gif

Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 18.06.2018 16:04:32 vasta tsitaadiga

Kuidas aku peab? Standby time hea?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 16:47:21 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Kuidas aku peab? Standby time hea?


DIGI ülevaates oli märgitud aku kohta, et peale tööpäeva lõppu 30-40% järgi, kannatab veel sõpradega õlled teha, enne kui aku tühi icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 17:09:02 vasta tsitaadiga

5 pidas küll OK vastu. Hommiku võis vabalt 30% tööle minna. Või õhtu laadimata jätta ja hommiku 20 minutiks laadija taha lükata thumbs_up.gif
Ekraaniaega sain vist 5-7h ja 1-2 päeva.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 03:27:54 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
nvm, offtopic juba. Asi selge icon_smile.gif

Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt?

Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 07:24:22 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
metskotkas kirjutas:
nvm, offtopic juba. Asi selge icon_smile.gif

Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt?

Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha.


Kuulan edasi...! icon_smile.gif

Sessuhtes, et ise ka ei näe väga mõjuvat põhjust. 5 Ka endiselt ülikiire.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 11:33:18 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
SKG kirjutas:
metskotkas kirjutas:
nvm, offtopic juba. Asi selge icon_smile.gif

Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt?

Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha.


Kuulan edasi...! icon_smile.gif

Sessuhtes, et ise ka ei näe väga mõjuvat põhjust. 5 Ka endiselt ülikiire.

Mul endal 5T, naisel 6. Jah, kaamera on veidi parem, aga muid erinevusi 6 kasuks ei tunneta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 00:10:40 vasta tsitaadiga

Oneplus 6 on möistlik, kui kasutad mingit telefoni, mille raud on selline, et max 2gb ram ja cpu lahjemate seas. Siis on areng tuntav taskus.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 14:02:41 vasta tsitaadiga

Tulin Lg Flex 2 pealt, mis oli isegi tubli ja pidas 3a vastu, aga kiiruse poolest on see 6 ikka puhas lust ja lillepidu. Ja no aku... Ma võib-olla pole maailma kõige aktiivsem telefoninäppija, aga see kestvus on küll natuke harjumatu ( https://photos.app.goo.gl/tJNbu56DpgzD4oQp8 ).
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 23.06.2018 11:46:15 vasta tsitaadiga

Seda äratuskella märki ei saa kuidagi üles nurka nii et see koguaeg seal on. Muidu näeb ainult siis kui riba alla tõmbad. Natuke häirib tahaks kohe näha kas on aktiivne äratus peal või mitte. Ruumi iseenesest on ju nurgas piisavalt.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.06.2018 22:32:01 vasta tsitaadiga

Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 22:34:42 vasta tsitaadiga

rosco kirjutas:
Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti.

messengeri appist kus su profiili pilt on.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.06.2018 22:41:38 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
rosco kirjutas:
Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti.

messengeri appist kus su profiili pilt on.


Jaaa. Aitäh!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 07:51:36 vasta tsitaadiga

No nii. 5.1.8 update läks peale enne kui jõudsin lugeda uudiseid mis seda ei soovita.
Eile õhtul oli aku 100%. Hommikuks oli aku kottis ja äratused isegi ei helisenud ja magasin sisse. Screen on time 3min.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziggurat
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 09:48:59 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
No nii. 5.1.8 update läks peale enne kui jõudsin lugeda uudiseid mis seda ei soovita.
Eile õhtul oli aku 100%. Hommikuks oli aku kottis ja äratused isegi ei helisenud ja magasin sisse. Screen on time 3min.

Spoiler Spoiler Spoiler

Huvitav, mul 5.1.8 nii mõnedki päevad juba peal ja ei mingit sarnast muret.

_________________
Ride bikes
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 25.06.2018 12:37:00 vasta tsitaadiga

Panin ka eile 5.1.8 peale , hommikul 7 võtsin laadimast, keskmiselt näppinud ja hetkel 85%. Ei saa nagu kurta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 13:31:20 vasta tsitaadiga

Pole ka probleeme olnud viimase uuendusega. Täna ööga läks 7 %, täitsa ok.

Keegi DP2 ka peale lasknud, kuidas muljed on?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 25.06.2018 16:49:42 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Eestis ka üksplusse parandatakse. Ostsin hetkel UKst, aga tundub, et vibramootoriga midagi lahti. Kui strong mode panna siis esimese vibra teeb ära järgmine tuleb imeliku heliga nagu oleks midagi lahti seest või vibreeriks vastu. Keskmises modes pole midagi. Iseenesest pole hullu asi aga ajaga võib juba iga vibraga äkki niimoodi põrisema hakata. Teine võimalus nagu öeldi alguses poes, et saate otse ka Oneplusile saata. kellelgi teadmisi kogemusi?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 17:29:24 vasta tsitaadiga

Poolas parandatakse neid minu teada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 18:50:30 vasta tsitaadiga

blackhawk, https://www.oneplus.com/ee/support/repair
Ava seal pilet ja kuller tuleb järgi.

Enda kogemus oli, et telefon käis nädalaga remondis ära ja jõulud olid selle nädala sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 25.06.2018 19:49:12 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
blackhawk, https://www.oneplus.com/ee/support/repair
Ava seal pilet ja kuller tuleb järgi.

Enda kogemus oli, et telefon käis nädalaga remondis ära ja jõulud olid selle nädala sees thumbs_up.gif


Okei, ja seal vist ei tohiks vahet olla kus mis ostetud? Praegu iseenesest veel siin ja saaks siia poodi viia. Aga aja mõttes ei pruugi enam jõuda, et parem mässaks kodus sellega.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 28.06.2018 15:17:52 vasta tsitaadiga

Eestis kuskil Oppo/oneplus autolaadijat ei müüda ega kaableid või on kõik ainult oneplus lehelt tellimise teema?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 28.06.2018 20:40:25 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Eestis kuskil Oppo/oneplus autolaadijat ei müüda ega kaableid või on kõik ainult oneplus lehelt tellimise teema?


Ise sain Elisast, siis kui veel 5T oli.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2018 13:57:40 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
No nii. 5.1.8 update läks peale enne kui jõudsin lugeda uudiseid mis seda ei soovita.
Eile õhtul oli aku 100%. Hommikuks oli aku kottis ja äratused isegi ei helisenud ja magasin sisse. Screen on time 3min.

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul oli sama asi. Magama läksin oli aku 80+% ja hommikuks kutu. Õnneks pole sarnast jama enam juhtunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 12:40:35 vasta tsitaadiga

OnePlus laadimistehnoloogia on kiiruselt teisel kohal. Huawei on parim. Mis on üllatav - Katkine Õun on aeglaseim. 2x aeglasem kui Huawei ja OnePlus ja sedagi laadijaga, mis tuleb eraldi osta.

https://www.xda-developers.com/infographic-smartphone-fast-charging-standards/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 12:44:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
OnePlus laadimistehnoloogia on kiiruselt teisel kohal. Huawei on parim. Mis on üllatav - Katkine Õun on aeglaseim. 2x aeglasem kui Huawei ja OnePlus ja sedagi laadijaga, mis tuleb eraldi osta.

https://www.xda-developers.com/infographic-smartphone-fast-charging-standards/


Lisaks laadimiskiirusele tahaks nende tehnoloogiate võrdluses näha ka infot aku tervislike parameetrite kohta peale 1a kasutamist.
Õun annab oma telefonidele tuge oluliselt pikemalt seega siin võib olla tegemist kompromissiga - laadimiskiirus vs aku mahtuvuse vähenemise kiirus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2018 13:08:14 vasta tsitaadiga

Samsa lubab, et peale 2 aastat on aku mahutavust 95% veel alles icon_rolleyes.gif
See vist oli argument, et QC 3.0 mitte toppida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 13:33:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
SKG kirjutas:
OnePlus laadimistehnoloogia on kiiruselt teisel kohal. Huawei on parim. Mis on üllatav - Katkine Õun on aeglaseim. 2x aeglasem kui Huawei ja OnePlus ja sedagi laadijaga, mis tuleb eraldi osta.

https://www.xda-developers.com/infographic-smartphone-fast-charging-standards/


Lisaks laadimiskiirusele tahaks nende tehnoloogiate võrdluses näha ka infot aku tervislike parameetrite kohta peale 1a kasutamist.
Õun annab oma telefonidele tuge oluliselt pikemalt seega siin võib olla tegemist kompromissiga - laadimiskiirus vs aku mahtuvuse vähenemise kiirus.

Õuna akud ei ole mahtuvuse vähenemise poolest paremad kui konkurendid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 17:34:46 vasta tsitaadiga

Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 17:35:43 vasta tsitaadiga

dex, toimetab ilusti.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 19:24:24 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

2x kallim ja bloati täis. Nobrainer.

GPSiga probleemi pole olnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 19:29:44 vasta tsitaadiga

S9+ hinnad algavad 700€, vaevalt et 350€ OnePlus6 saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 19:54:14 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+

S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).

Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2018 20:10:29 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+

S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).

Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.

Täpselt
tsitaat:
Nobrainer
thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 20:47:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+

S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).

Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.


"kõvasti parem kaamera" on küll ülepingutatud.

https://www.youtube.com/watch?v=ALDo3ApD3SQ
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 21:03:57 vasta tsitaadiga

Mida ma ei annaks S9+'i eest, aga kõver ekraan on nobrainer no go.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 12.07.2018 21:09:43 vasta tsitaadiga

Ise tulen S8 pealt. Ekraan väga hea OP-l. Silmailu pole vähemaks jäänud. Ja see kõverus tõesti....nüüd kui jälle normaalne ekraan ees siis iga kell eelistan seda ennem. Ja nõustun, et kõvasti parem kaamera on S9+ kohe kindlasti paika ei pea. OP6 kaamera väga viis. Eelmised opd pole jah eriti head vist olnud, aga sellega väga konkurentsis.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2018 22:29:53 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt kõvasti parem, kui igas kategoorias kaotab. Hämaras ja pimedas pole absul vastast. Lisaks veel parem akupidavus, stereo kõlarid jne. Hinna vahe ka 570 ( 128gb) vs 680.

Ütlesin, maksad rohkem saad rohkem ja nii ongi. Pole väitnud, et halb telefon.

Eelmisele kust võtad, et s9+ kaamera pole parem? S8 kaamera suht meh, sellega ei kannata võrrelda, pm sama mis S7 oli.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 01:53:59 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+

S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).

Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.

OP6 on veekindel. Kiirem laadimine. Väiksem aku, kuid peab kauem vastu lol. Vajadusel 8GB RAM. Suurem storage väiksema hinna eest. Parem OS ja selle tugi. Tihemad uuendused ja parem kommuun. Samsung pole bloati täis? Haha. Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks. No thanks. OnePlus, Xiaomi ja Google ainukesed, kes paska kaasa ei pane. Nobrainer nagu juba ütlesin.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2018 07:24:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks

viska mulle see list palun, lihtsalt huvi pärast tahaks teada icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 13.07.2018 08:56:52 vasta tsitaadiga

Ma ei öelnud, et S9+ kaamera pole parem....ütlesin, et kõvasti parem pole. Youtube igast võrdlusi täis nendest kõikidest. Aku peab küll kauem vastu. Tarkvara on maitseasi... isiklikult ütlen tõesti OP puhtam ja kindlasti kiirem. Samsungil ma ei tea mis mõttetu jura seal taustal jookseb. Olen viimastel aastatel palju erinevaid telefone omanud ja iPhone ja piksli ja nüüd OP-ga standby aega võrrelda ei saa.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 09:12:10 vasta tsitaadiga

Gsmarena endurance rating kõige lihtsam ette võtta, ei kesta aku kauem. Mingit bloati pole absul enam. Lisaks iga poole aasta tagant uus tippmudel.

Ega fännboyde vastu ei saa. Vanasti kui tõesti poole odavam oli, siis ja nobrainer. Nüüd hind kõrge ja mõttetu plekkida.

Oneplus laeb kiirelt ainult originaal laadijaga?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 10:37:18 vasta tsitaadiga

Tänana põneva arutelu eest! Hinnavahe oli 100 ja kuna tööandja toetab mobla soetamist poolega, siis läksin ikka kindla peale välja, loodetavasti järgmised 3-4 aastat jälle hooletu.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 10:44:01 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
dex kirjutas:
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?

Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.

Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.

Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+

S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).

Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.


Enamik veebiülevaateid ütleb S9+ vs OP6 võrdluse kokkuvõttena, et kõik sõltub eelarvest.
Kui eelarvet on siis tasub võtta S9+ sest saab rohkem, kui eelarvega on kitsam siis OP6 on ka ok valik.

Kehvemas valguses on kaameral arvestatav vahe.
Kõvera ekraani kohta ütlen niipalju, et enne kasutamist pidasin seda jubedaks, olude sunnil (väga hea fotoka ja hea akuga telefoni polnud teist tol hetkel sobivas hankekanalis) hakkasin S7 EDGE kasutama ning harjusin väga kiiresti.
Bloati kohta niipalju, et S5 oli viimane Samsung S-seeriast, mis tõesti jubedalt kannatas selle all (peres olnud algne Samsung Note, S5, S6 ja S7 EDGE). Alates S6/S7 on "Samsungi kiht" mõistlikult õhuke ja S7 EDGE puhul viimane 8.0 uuendus ei rikkunud kasutusmugavust nagu vanematel mudelitel uuendus tihti on teinud.

EDIT: Jäin hiljaks, valik juba tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2018 16:54:18 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:

Oneplus laeb kiirelt ainult originaal laadijaga?

Tegelikult qc 3.0 on ka päris ok kiirusega, lihtsalt OP ei taha näidata seda selliselt kiirelt laadimist.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2018 03:55:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks

viska mulle see list palun, lihtsalt huvi pärast tahaks teada icon_smile.gif

Ei ole listi. Töökaaslase telefoni näppides panin üle 20 app-i Disable peale. App drawer sai puhtamaks ja telefon veidi kiiremaks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 6/6T mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.