|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
18.06.2018 12:09:12
|
|
|
Ma näen sellist pilti.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.06.2018 14:46:29
|
|
|
| Erinevad browserid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.06.2018 14:50:54
|
|
|
Mul moblas näitab 128Gb linki ilusti ( Opera) , läpparis chromega 404.....nett on samast moblast hotspotiga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.06.2018 14:58:15
|
|
|
| Läpparis Chrome näitab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
18.06.2018 15:32:51
|
|
|
nvm, offtopic juba. Asi selge
Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt?
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
18.06.2018 16:04:32
|
|
|
| Kuidas aku peab? Standby time hea?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.06.2018 16:47:21
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Kuidas aku peab? Standby time hea? |
DIGI ülevaates oli märgitud aku kohta, et peale tööpäeva lõppu 30-40% järgi, kannatab veel sõpradega õlled teha, enne kui aku tühi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
18.06.2018 17:09:02
|
|
|
5 pidas küll OK vastu. Hommiku võis vabalt 30% tööle minna. Või õhtu laadimata jätta ja hommiku 20 minutiks laadija taha lükata
Ekraaniaega sain vist 5-7h ja 1-2 päeva.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.06.2018 03:27:54
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
nvm, offtopic juba. Asi selge
Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt? |
Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
19.06.2018 07:24:22
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| metskotkas kirjutas: |
nvm, offtopic juba. Asi selge
Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt? |
Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha. |
Kuulan edasi...!
Sessuhtes, et ise ka ei näe väga mõjuvat põhjust. 5 Ka endiselt ülikiire.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.06.2018 11:33:18
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| metskotkas kirjutas: |
nvm, offtopic juba. Asi selge
Kuidas muljed on nüüd peale ca kuu aega kasutamist? OP5 pealt ületulek on väärt? |
Ei ole väärt. Ei näe erilist õigustust 5/5T pealt upgrade teha. |
Kuulan edasi...!
Sessuhtes, et ise ka ei näe väga mõjuvat põhjust. 5 Ka endiselt ülikiire. |
Mul endal 5T, naisel 6. Jah, kaamera on veidi parem, aga muid erinevusi 6 kasuks ei tunneta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
20.06.2018 00:10:40
|
|
|
Oneplus 6 on möistlik, kui kasutad mingit telefoni, mille raud on selline, et max 2gb ram ja cpu lahjemate seas. Siis on areng tuntav taskus.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
21.06.2018 14:02:41
|
|
|
| Tulin Lg Flex 2 pealt, mis oli isegi tubli ja pidas 3a vastu, aga kiiruse poolest on see 6 ikka puhas lust ja lillepidu. Ja no aku... Ma võib-olla pole maailma kõige aktiivsem telefoninäppija, aga see kestvus on küll natuke harjumatu ( https://photos.app.goo.gl/tJNbu56DpgzD4oQp8 ).
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
23.06.2018 11:46:15
|
|
|
| Seda äratuskella märki ei saa kuidagi üles nurka nii et see koguaeg seal on. Muidu näeb ainult siis kui riba alla tõmbad. Natuke häirib tahaks kohe näha kas on aktiivne äratus peal või mitte. Ruumi iseenesest on ju nurgas piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
24.06.2018 22:32:01
|
|
|
| Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
24.06.2018 22:34:42
|
|
|
| rosco kirjutas: |
| Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti. |
messengeri appist kus su profiili pilt on.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
24.06.2018 22:41:38
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| rosco kirjutas: |
| Kas ma facebook messengeri heli saan vahetada? Samsal sai, aga oneplus 6 ei leia kuidagi varianti. |
messengeri appist kus su profiili pilt on. |
Jaaa. Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziggurat
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
25.06.2018 12:37:00
|
|
|
| Panin ka eile 5.1.8 peale , hommikul 7 võtsin laadimast, keskmiselt näppinud ja hetkel 85%. Ei saa nagu kurta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
25.06.2018 13:31:20
|
|
|
Pole ka probleeme olnud viimase uuendusega. Täna ööga läks 7 %, täitsa ok.
Keegi DP2 ka peale lasknud, kuidas muljed on?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
25.06.2018 16:49:42
|
|
|
| Keegi teab kas Eestis ka üksplusse parandatakse. Ostsin hetkel UKst, aga tundub, et vibramootoriga midagi lahti. Kui strong mode panna siis esimese vibra teeb ära järgmine tuleb imeliku heliga nagu oleks midagi lahti seest või vibreeriks vastu. Keskmises modes pole midagi. Iseenesest pole hullu asi aga ajaga võib juba iga vibraga äkki niimoodi põrisema hakata. Teine võimalus nagu öeldi alguses poes, et saate otse ka Oneplusile saata. kellelgi teadmisi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.06.2018 17:29:24
|
|
|
| Poolas parandatakse neid minu teada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
25.06.2018 19:49:12
|
|
|
Okei, ja seal vist ei tohiks vahet olla kus mis ostetud? Praegu iseenesest veel siin ja saaks siia poodi viia. Aga aja mõttes ei pruugi enam jõuda, et parem mässaks kodus sellega.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
28.06.2018 15:17:52
|
|
|
Eestis kuskil Oppo/oneplus autolaadijat ei müüda ega kaableid või on kõik ainult oneplus lehelt tellimise teema?
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
28.06.2018 20:40:25
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
| Eestis kuskil Oppo/oneplus autolaadijat ei müüda ega kaableid või on kõik ainult oneplus lehelt tellimise teema? |
Ise sain Elisast, siis kui veel 5T oli.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.07.2018 12:44:58
|
|
|
Lisaks laadimiskiirusele tahaks nende tehnoloogiate võrdluses näha ka infot aku tervislike parameetrite kohta peale 1a kasutamist.
Õun annab oma telefonidele tuge oluliselt pikemalt seega siin võib olla tegemist kompromissiga - laadimiskiirus vs aku mahtuvuse vähenemise kiirus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.07.2018 13:08:14
|
|
|
Samsa lubab, et peale 2 aastat on aku mahutavust 95% veel alles
See vist oli argument, et QC 3.0 mitte toppida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.07.2018 13:33:32
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Lisaks laadimiskiirusele tahaks nende tehnoloogiate võrdluses näha ka infot aku tervislike parameetrite kohta peale 1a kasutamist.
Õun annab oma telefonidele tuge oluliselt pikemalt seega siin võib olla tegemist kompromissiga - laadimiskiirus vs aku mahtuvuse vähenemise kiirus. |
Õuna akud ei ole mahtuvuse vähenemise poolest paremad kui konkurendid.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
12.07.2018 17:34:46
|
|
|
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.07.2018 17:35:43
|
|
|
dex, toimetab ilusti.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2018 19:24:24
|
|
|
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
2x kallim ja bloati täis. Nobrainer.
GPSiga probleemi pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.07.2018 19:29:44
|
|
|
| S9+ hinnad algavad 700€, vaevalt et 350€ OnePlus6 saab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.07.2018 19:54:14
|
|
|
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+
S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).
Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.07.2018 20:10:29
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+
S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).
Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem. |
Täpselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
12.07.2018 20:47:30
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+
S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).
Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem. |
"kõvasti parem kaamera" on küll ülepingutatud.
https://www.youtube.com/watch?v=ALDo3ApD3SQ
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.07.2018 21:03:57
|
|
|
| Mida ma ei annaks S9+'i eest, aga kõver ekraan on nobrainer no go.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
12.07.2018 21:09:43
|
|
|
| Ise tulen S8 pealt. Ekraan väga hea OP-l. Silmailu pole vähemaks jäänud. Ja see kõverus tõesti....nüüd kui jälle normaalne ekraan ees siis iga kell eelistan seda ennem. Ja nõustun, et kõvasti parem kaamera on S9+ kohe kindlasti paika ei pea. OP6 kaamera väga viis. Eelmised opd pole jah eriti head vist olnud, aga sellega väga konkurentsis.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.07.2018 22:29:53
|
|
|
Ilmselgelt kõvasti parem, kui igas kategoorias kaotab. Hämaras ja pimedas pole absul vastast. Lisaks veel parem akupidavus, stereo kõlarid jne. Hinna vahe ka 570 ( 128gb) vs 680.
Ütlesin, maksad rohkem saad rohkem ja nii ongi. Pole väitnud, et halb telefon.
Eelmisele kust võtad, et s9+ kaamera pole parem? S8 kaamera suht meh, sellega ei kannata võrrelda, pm sama mis S7 oli.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.07.2018 01:53:59
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+
S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).
Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem. |
OP6 on veekindel. Kiirem laadimine. Väiksem aku, kuid peab kauem vastu lol. Vajadusel 8GB RAM. Suurem storage väiksema hinna eest. Parem OS ja selle tugi. Tihemad uuendused ja parem kommuun. Samsung pole bloati täis? Haha. Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks. No thanks. OnePlus, Xiaomi ja Google ainukesed, kes paska kaasa ei pane. Nobrainer nagu juba ütlesin.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2018 07:24:34
|
|
|
| tsitaat: |
Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks
|
viska mulle see list palun, lihtsalt huvi pärast tahaks teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
13.07.2018 08:56:52
|
|
|
| Ma ei öelnud, et S9+ kaamera pole parem....ütlesin, et kõvasti parem pole. Youtube igast võrdlusi täis nendest kõikidest. Aku peab küll kauem vastu. Tarkvara on maitseasi... isiklikult ütlen tõesti OP puhtam ja kindlasti kiirem. Samsungil ma ei tea mis mõttetu jura seal taustal jookseb. Olen viimastel aastatel palju erinevaid telefone omanud ja iPhone ja piksli ja nüüd OP-ga standby aega võrrelda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.07.2018 09:12:10
|
|
|
Gsmarena endurance rating kõige lihtsam ette võtta, ei kesta aku kauem. Mingit bloati pole absul enam. Lisaks iga poole aasta tagant uus tippmudel.
Ega fännboyde vastu ei saa. Vanasti kui tõesti poole odavam oli, siis ja nobrainer. Nüüd hind kõrge ja mõttetu plekkida.
Oneplus laeb kiirelt ainult originaal laadijaga?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
13.07.2018 10:37:18
|
|
|
Tänana põneva arutelu eest! Hinnavahe oli 100 ja kuna tööandja toetab mobla soetamist poolega, siis läksin ikka kindla peale välja, loodetavasti järgmised 3-4 aastat jälle hooletu.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.07.2018 10:44:01
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| dex kirjutas: |
Omanikud, kas gps toimib normaalselt, kas on mingeid muid kiikse, millega peab arvestama?
Ei suuda valida s9+ ja selle vahel.
Samsa tundub turvaline valik, aga krdi palju kallim. |
Raha on ja ei põe mõne saja euro pärast siis võta S9+
S9+ kõvasti parem kaamera, veekindel, juhtmevaba laadimine, palju parem ekraan jne üldse rohkemate võimalustega.
Migit erilist bloati küll täis pole... Samsung health(saad pulssi telefoniga mööta jne. ja galaxy apps jäi silma).
Ühesõnaga saad rohkem ja maksad ka natuke rohkem. |
Enamik veebiülevaateid ütleb S9+ vs OP6 võrdluse kokkuvõttena, et kõik sõltub eelarvest.
Kui eelarvet on siis tasub võtta S9+ sest saab rohkem, kui eelarvega on kitsam siis OP6 on ka ok valik.
Kehvemas valguses on kaameral arvestatav vahe.
Kõvera ekraani kohta ütlen niipalju, et enne kasutamist pidasin seda jubedaks, olude sunnil (väga hea fotoka ja hea akuga telefoni polnud teist tol hetkel sobivas hankekanalis) hakkasin S7 EDGE kasutama ning harjusin väga kiiresti.
Bloati kohta niipalju, et S5 oli viimane Samsung S-seeriast, mis tõesti jubedalt kannatas selle all (peres olnud algne Samsung Note, S5, S6 ja S7 EDGE). Alates S6/S7 on "Samsungi kiht" mõistlikult õhuke ja S7 EDGE puhul viimane 8.0 uuendus ei rikkunud kasutusmugavust nagu vanematel mudelitel uuendus tihti on teinud.
EDIT: Jäin hiljaks, valik juba tehtud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
13.07.2018 16:54:18
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Oneplus laeb kiirelt ainult originaal laadijaga? |
Tegelikult qc 3.0 on ka päris ok kiirusega, lihtsalt OP ei taha näidata seda selliselt kiirelt laadimist.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.07.2018 03:55:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Apps all on vähemalt 20 asja mida kohe disable panna tahaks
|
viska mulle see list palun, lihtsalt huvi pärast tahaks teada  |
Ei ole listi. Töökaaslase telefoni näppides panin üle 20 app-i Disable peale. App drawer sai puhtamaks ja telefon veidi kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|