Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2018 12:55:28 vasta tsitaadiga

Mul küll kahetoaline, aga nii DG400A kui ka DG400P levivad teise tuppa ilusti. Läbi maja korter ja vahepeal küll peale kappide ja kipsplaadiseinte midagi signaali takistavat pole.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 17.06.2018 14:07:06 vasta tsitaadiga

Kas peaks V35B vase tehnoloogiasse suhtuma eelarvamusega? 20/5 kiirus on hetkel stabiilsem 40/10 kiirusest. 40/10 kiirust kasutades neti liiklus kivistub jube tihti 0Mbit peale. Telepilt ka hangub sellisel juhul murdosa sekundiks.

viimati muutis itmynk 17.06.2018 20:37:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 17.06.2018 14:32:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mul küll kahetoaline, aga nii DG400A kui ka DG400P levivad teise tuppa ilusti. Läbi maja korter ja vahepeal küll peale kappide ja kipsplaadiseinte midagi signaali takistavat pole.

Peab vist ka vähe võimsama asjanduse võtma. Minul see DG301 ei suuda 57 ruudulises korteris levida.
Ei teagi, kas asi kivimajas, tallinna kesklinnas elamises või ongi see seade selline, et peab samas toas olema, et näiteks saaks youtube video vahtida.
Eile panin köögis tapeeti ja mõtlesin, et panen telefonis jalgpalli läbi minutv keskkonna, aga njha... asi ei levinud.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:28:47 vasta tsitaadiga

Kas Nokia M5921-ga on ka veel võimalik internetti saada? Thomsoni valge ruuter läks katki.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:29:43 vasta tsitaadiga

ispy kirjutas:
Kas Nokia M5921-ga on ka veel võimalik internetti saada? Thomsoni valge ruuter läks katki.


Ma arvan et ei ole, tavalist ADSL'i enam vaevalt, et kuskil kasutuses on... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 15:10:27 vasta tsitaadiga

Lainefüüsika seadused kehtivad vaatamata sellele, kas internet tuleb telialt või kelleltki teiselt: metall ja betoon varjestavad hästi, teiste 2.4GHz wifivõrkude ja kodumasinate rohkus tekitab segavat müra. Lahendused on lihtsad: a) vaadata üle, et wifiruuteri ja seadme vahel poleks suuri metallist/betoonist/kivist takistusi b) hankida 5GHz sagedust ja 802.11ac standardit toetav ruuter, enamik nooremaid kui 5 aastat seadmed toetavad. 5GHz peal on lahedamalt ruum ning AC standard võimaldab suunata koguvõimsuse klientide asukohast sõltuvas suunas, seega aidata kaasa paremale levile. 400 seeria Intenod on igati pädevad, aga nii kallid, et hankida tasub vaid siis, kui ühendus tuleb telefoniliinist.
Mirc kirjutas:
Peab vist ka vähe võimsama asjanduse võtma. Minul see DG301 ei suuda 57 ruudulises korteris levida.
Ei teagi, kas asi kivimajas, tallinna kesklinnas elamises või ongi see seade selline, et peab samas toas olema, et näiteks saaks youtube video vahtida.
Eile panin köögis tapeeti ja mõtlesin, et panen telefonis jalgpalli läbi minutv keskkonna, aga njha... asi ei levinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 14:17:03 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
ents75, Endal pole DG400P peal hetkel Wi-Fi probleeme olnud. Küll aga esines mul DG400A peal anomaalia kus kohe ei ühendanud kodusesse võrku nutitelefon (Xperia X Compact). Võimalik et selle tõttu, et mul MAC filtering sisse lülitatud ja seal tekkis mingi viide. Igatahes DG400P peal pole seda esinenud sama telefoniga. Ehk siis probleem oli selles, et vahel jäi justkui õhku rippuma, nägi küll võrku ja üritas ühendada aga see võttis kuskil 30 sekundit aega.

Kas sul katkeb nii ära kõigi Wi-Fi võrku kasutavate seadmetega? Võibolla on mingi ühilduvuse teema DG400P ja seadme vahel. Kui teiste seadmetega teeb sama, siis soovitan ajutiselt kinni panna kõik teised Wi-Fi või ükskõik mis juhtmevaba signaali edastavad seadmed ja olla probleemse seadmega otse ruuteri juures. Lisaks teha ruuterile reset ehk algseadistus väikse kirjaklambriga vms. See peaks välistama segavad tegurid või enda seadistuse vea. Kui siis ka ikka katkeb ära, siis võib kahtlustada vigast ruuterit.


Mul tundub et on sarnane teema nagu sul oli... võrke näitab ja toimetab seal tühja mingi aeg (võibolla täitsa 30s ka). Ja ainult telefoni wifiga selline keebens (OPO3) Kust ma selle MAC filtri välja lülitada saan - ruuterist? Või see telefoni teema?

Betamax kirjutas:
Mingeid segajaid läheduses pole? Ühel juhul mõni aeg tagasi naiskolleeg kurtis, et WiFi levi katkendlik ja halb. Selgus, et tal oli ruuter teleka taga ning telekas üpris madala jalaga. Sõbrannal aga oli juhtmeta lauatelefon ruuteri kõrval ja see sõitis kogu aeg WiFi-sse sisse. Kui selle ruuterist poolteist meetrit kaugemale tõstis, kadusid katkemised ära.


Ruuter on üsna teleri ligi küll - vaat et puutub lausa, sest see krdi uus ruuter ei ole ju külili vaid püsti ainult. Vana ruuteri sai viisakalt riiulisse panna ja oli tänu sellel veid kaugemal telerist. Teler on uuem LG OLED. Kui kaugel ta peaks siis olema huvitav... 30cm, meeter või veel rohkem? Proovin kindlasti ka seda versiooni - tänud!


No luck.... proovin ruuteri vahetada ja siis uuesti katsetada. Vana ruuteriga oli wifi ülistabiilne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:37:22 vasta tsitaadiga

Kuidas printida Inteno DG200A kaudu? Ruuteri seadetes "Printer Server" on lubatud, printer on ruuteriga ühendatud ja sisse lülitatud, aga printida ei saa.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 19:48:46 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Kuidas printida Inteno DG200A kaudu? Ruuteri seadetes "Printer Server" on lubatud, printer on ruuteriga ühendatud ja sisse lülitatud, aga printida ei saa.

Kas see Inteno selle printeri ära ka tunneb?
Printserver tahab vist samuti natuke seadistamist. Vaevalt see Telioni kohitsetud tarkvara kõiki liigutusi teha lubab.
Töökindel variant oleks ilmselt eraldi printserver Intenole sappa ühendada ja sellega majandada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:00:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et tunneb. Samas näitab nagu oleks 2 seadet USB-s?



Seadeid on vähe Printer Server jaoks, aga on sellised nagu pildil:
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:06:40 vasta tsitaadiga

win10, lisa võrguprinter, peaks ise leidma "inteno" ja tuld.
ise pole teinud, seega just a guess. sisuliselt sama tegevus ka eraldi printserveriga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:08:07 vasta tsitaadiga

Paar kuud tagasi võttis Telia maha kaabli mis jooksis läbi naabri hoovi meieni. Kaabel seoti tuimalt ümber aia ja sinnapaika see jäi koos lahtise ühendusega. Lubati algul, et leiame lahenduse ja paigaldame korralikult. Siiani pole keski miskit liigutanud. Sai siis täna helistatud ja räägitud, et ei ole rahul rippuvate ja aia külge seotud kaablitega, kas oleks võimalik inimlikumalt see ühendus ülesse seada. Kuulati ära tehti märkmed ja lubati info edasi anda ja hiljem ühendust võtta. Lõppu öeldi siis veel, et a kaabli ümberpaigutus ja paika panemine võib minna tasulise teenuse alla.... no johhaidii kui sa oled teenusepakkuja siis sa peaksid ka seisma selle eest, et tehnilised lahendused oleks korralikud ja igati ok. Ootame ära mis see tagasiside olema saab... kui mingisugust raha hakkavad tööde eest küsima siis lasen kaablid kokku kerida ja minema toimetada ja loobun teenusest ju leiab ka alternatiivi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:24:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
win10, lisa võrguprinter, peaks ise leidma "inteno" ja tuld.
ise pole teinud, seega just a guess. sisuliselt sama tegevus ka eraldi printserveriga.


Win10 arvutis ei ole ja ei tule, on 7 Pro. icon_lol.gif
Arvutis printerite alt "Add printer" valides ei leia midagi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 20:27:46 vasta tsitaadiga

Pahandus80, läbi naabri hoovi olnud kaabel ei olnud ilmselt ilus ja seaduspärane. Küsimus on, et kuidas see kaabel sinna sai.
Kas sellel kaablil on töötav teenus. Miks Telia pidi selle kaabli eemaldama?. Kui seal on teenus, kuskohast see kaabel nüüd tuleb.
kui sulle tuleb kusagilt inimlikumalt see kaabel, ning see on nö keras aja küljes, siis toimeta see tuppa ja pane otse pessa.
Kui sa soovid uue kaabli majja kaevamist tasulisena siis on muidugi see võimalus olemas.
Olukorda on sinu kommentaarist keeruline hinnata, aegajalt korrastatakse võrku ja kliendile antakse uue soolika ots kätte, oma krundil tegeleb klient ise. Olgem ausad, ka kliendil on huvi, et mingi vana traat ei ripuks naabri aiast.

Üldiselt on Telia sinuga nõus, sellisel liinil pigem teenust mitte tarbida ja pakkuda. Tihti on juba naaber sellise asja peale kuri.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 21:01:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pahandus80, läbi naabri hoovi olnud kaabel ei olnud ilmselt ilus ja seaduspärane. Küsimus on, et kuidas see kaabel sinna sai.
Kas sellel kaablil on töötav teenus. Miks Telia pidi selle kaabli eemaldama?. Kui seal on teenus, kuskohast see kaabel nüüd tuleb.
kui sulle tuleb kusagilt inimlikumalt see kaabel, ning see on nö keras aja küljes, siis toimeta see tuppa ja pane otse pessa.
Kui sa soovid uue kaabli majja kaevamist tasulisena siis on muidugi see võimalus olemas.
Olukorda on sinu kommentaarist keeruline hinnata, aegajalt korrastatakse võrku ja kliendile antakse uue soolika ots kätte, oma krundil tegeleb klient ise. Olgem ausad, ka kliendil on huvi, et mingi vana traat ei ripuks naabri aiast.

Üldiselt on Telia sinuga nõus, sellisel liinil pigem teenust mitte tarbida ja pakkuda. Tihti on juba naaber sellise asja peale kuri.


Ma ei teagi mis põhjusel see ühendus jooksis naabri maja külge ja sealt edasi siis liideti meid sellega kunagi. Ju siis kunagi naaber ise tarbinud teenust. Sellel kaabli töötav teenus jah hetkel mis toidab mind. SKaabel ühendtati lahti naabri maa pealt ja nagu ma eelnevalt kirjutasin siis kaabel seoti tuimalt Telia enda poolt aia külge. No kui Telia on ise selle krundile paigaldanud ja majani toonud ja ka toas ühendanud siis minu silmis peaksid nad asjad viisakalt lahendama. Kuna mul telef, hetkel laeb siis ma ei saa pilti teha hetke olukorrast a homme õhtul viskan pildi ka siia.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 21:11:16 vasta tsitaadiga

Pahandus80, Pilt oleks hea. Tahakski aru saada, mis see Telia asi oli, mis oli sinu ja sinu naabri krundi peal. Neil pole õigust seal tegutsedagi. Õigus tegutseda on väljaspool kliendikrundi piiri ja tuua sulle väravasse uus juhe, mis sealt sinu soovil edasi kulgeb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 22:47:51 vasta tsitaadiga

Peaks siis homme uurima kas Telia kliendiinfo jagab mingeid soovitusi ruuteri kaudu printimise osas, tehnikut oma kulul tellida küll ei taha sellepärast. Kellelgi reaalselt töötab printimine selle ruuteri kaudu? Või võib probleem olla ka printeris? Suhteliselt vana asi, Samsung SCX3400.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 23:21:57 vasta tsitaadiga

Mobileman, Telia lahendab selle mure, nagu nad siiani neid ikka lahendanud on.
Järgmises firmwares seda printeri alajaotust lihtsalt enam ei eksisteeri ja ongi mure murtud icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 20.06.2018 09:15:13 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Peaks siis homme uurima kas Telia kliendiinfo jagab mingeid soovitusi ruuteri kaudu printimise osas, tehnikut oma kulul tellida küll ei taha sellepärast. Kellelgi reaalselt töötab printimine selle ruuteri kaudu? Või võib probleem olla ka printeris? Suhteliselt vana asi, Samsung SCX3400.

Ei kasuta ise nii aga ilmselt tuleb teha midagi sellist:
Windows Control Panel -> Devices and Printers -> Add a local printer ->Create a new port (Standard TCP/IP port) -> Sisesta IP aadress (võta maha lipuke "Query...") -> Port 9100 ->Printeri draiveri valik (peaks suva PCL6 draiver ilmselt töötama, kui ei viitsi Samsunga enda oma installida).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 09:41:38 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Helistati eile Teliast. Räägiti uuesti selle kiirema vdsl2 teema ära ja saadeti DG200 järele esindusse. Varsti siis ilmuvad ka suuremad kiirused iseteenindusse.

Huvitav kaua neil läheb aega enne kui saan suuremaid kiiruseid vasepeal tellida?
Mõni mittesobiva ruuteri omanik võib sedasi venitada tükk aega vahetusega ja seni ma siis sügan mune?
Mitte pole nii, et anti meelitustega uuem ruuter 2 aastase kliendikohustusega aga suuremaid kiirusi ei tulegi kuna vabandavad välja - keegi ei taha ruuterit vahetada ja suuremat kiirust ei saa.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 10:40:02 vasta tsitaadiga

Telia kirjutas:
Hooldustöid teostatakse optilistel kaablitel, et tagada tulevikus teenuste toimimine ja kvaliteet.

Teenuste katkestuse kestvus on ligikaudu 6 tundi.

Päris korralik downtime.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 10:50:27 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Osiris kirjutas:
Helistati eile Teliast. Räägiti uuesti selle kiirema vdsl2 teema ära ja saadeti DG200 järele esindusse. Varsti siis ilmuvad ka suuremad kiirused iseteenindusse.

Huvitav kaua neil läheb aega enne kui saan suuremaid kiiruseid vasepeal tellida?
Mõni mittesobiva ruuteri omanik võib sedasi venitada tükk aega vahetusega ja seni ma siis sügan mune?
Mitte pole nii, et anti meelitustega uuem ruuter 2 aastase kliendikohustusega aga suuremaid kiirusi ei tulegi kuna vabandavad välja - keegi ei taha ruuterit vahetada ja suuremat kiirust ei saa.


Mul oli mingi 3 nädalat dg200 kasutusel, selle aja jooksul ei tulnud miskit. Muidugi 40/10 oli juba niigi valikus olemas. Viskasin TG789 järgi tagasi kuna dg200 vigane, ei ole väga motti uut dg200 ka proovida, aga eks näis kui esinduses ära käib.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 18:16:12 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Mobileman kirjutas:
Peaks siis homme uurima kas Telia kliendiinfo jagab mingeid soovitusi ruuteri kaudu printimise osas, tehnikut oma kulul tellida küll ei taha sellepärast. Kellelgi reaalselt töötab printimine selle ruuteri kaudu? Või võib probleem olla ka printeris? Suhteliselt vana asi, Samsung SCX3400.

Ei kasuta ise nii aga ilmselt tuleb teha midagi sellist:
Windows Control Panel -> Devices and Printers -> Add a local printer ->Create a new port (Standard TCP/IP port) -> Sisesta IP aadress (võta maha lipuke "Query...") -> Port 9100 ->Printeri draiveri valik (peaks suva PCL6 draiver ilmselt töötama, kui ei viitsi Samsunga enda oma installida).


Nüüd sain küll printima, suured tänud! icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 18:51:10 vasta tsitaadiga

printeri tugi on ruuteritel juba alates speedtouchi ajast telia ruuterites olnud ja supported täpselt nii nagu ta vaikimisi on, kui printer sobib siis ta ka töötab.
edasine on kasutaja mure kas ta oskab oma arvutis selle juhendi järgi ära häälestada. Teliat see funktsioon ruuteris ei sega, pigem on uued printerid kõik ise juba võrguvõimelised ja ruuteri funktsioon on kasutu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 21:22:58 vasta tsitaadiga

@indrpro sellisesse seisu jättis siis telia oma tegemised. Mingil põhjusel piltide teravus jätab soovida, aga see ei omagi tähtsust. Arusaadav niigi

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:02:43 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
@indrpro sellisesse seisu jättis siis telia oma tegemised. Mingil põhjusel piltide teravus jätab soovida, aga see ei omagi tähtsust. Arusaadav niigi
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Telia tehnikud õhuliinidega ei tegele. Connecto ilmselt seal töid teostanud.
Palun vasta veel, miks nad sinu liini torkimas käisid ja aia külje varupikkuse otse tuppa tõmbamiseks jätsid?
Oli siis katki või ees kellelgi? Kuskohast see kaabel aiani nüüd tuleb, maast või mujalt.

Pildilt justkui saaks aru, et kerid pikkuse aia küljest, lohistad majani, labidaga mulda ja ots otse tuppa ilma jätkuta. liin parem ja puhtam ja õhus ei oleks enam midagi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:06:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
@indrpro sellisesse seisu jättis siis telia oma tegemised. Mingil põhjusel piltide teravus jätab soovida, aga see ei omagi tähtsust. Arusaadav niigi
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Telia tehnikud õhuliinidega ei tegele. Connecto ilmselt seal töid teostanud.
Palun vasta veel, miks nad sinu liini torkimas käisid ja aia külje varupikkuse otse tuppa tõmbamiseks jätsid?
Oli siis katki või ees kellelgi? Kuskohast see kaabel aiani nüüd tuleb, maast või mujalt.

Pildilt justkui saaks aru, et kerid pikkuse aia küljest, lohistad majani, labidaga mulda ja ots otse tuppa ilma jätkuta. liin parem ja puhtam ja õhus ei oleks enam midagi. Mind polnud kodus tol hetkel kui Telia "muudatusi" tegi


Noh kui aus olla siis ma eelpool kirjutasin. Ei olnud katki, lihtsalt naabrile ei meeldinud, et üle tema maa tuli esialgselt. Mina ei oska midagi kommenteerida miks nad midagi tegid nii ja mitte teisiti. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:17:05 vasta tsitaadiga

Pahandus80, siis suhtle naabriga kellelt ta töö tellis, ilmselt ta ei maksa sinu krundi kaabli töö eest. mõlemad eramaad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:26:08 vasta tsitaadiga

Kas Teliaga interneti, TV ja lauatelefoni kasutamiseks on mingeid häid alternatiive ruuterite osas? Eriti just levi ja töökindluse poolest parem. Hind ei ole kõige tähtsam argument valikuks. Aeg-ajalt wifi on uimane ja vahel ka võrk kaob. Ja ma ei saa aru kuidas see probleem on just õhtuti 22 kandis (just veidi aega tagasi oli võrk maas, isegi ruuteri kõrval olles), nagu oleks sisse programmeeritud. icon_evil.gif Elamine on 4-toaline, kiviseintega.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2018 22:32:33 vasta tsitaadiga

Pilte vaadates tundub, et ajutiselt pandi.....pärast pannakse hoovi kõrvalt vms?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 22:41:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pilte vaadates tundub, et ajutiselt pandi.....pärast pannakse hoovi kõrvalt vms?


No sai telefonis suheldud klienditeenindusega, öeldi vaadatakse võtame arvesse a võib minna nii, et peate maksma selle eest, et asi tehtud saaks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 23:23:32 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Kas Teliaga interneti, TV ja lauatelefoni kasutamiseks on mingeid häid alternatiive ruuterite osas? Eriti just levi ja töökindluse poolest parem. Hind ei ole kõige tähtsam argument valikuks. Aeg-ajalt wifi on uimane ja vahel ka võrk kaob. Ja ma ei saa aru kuidas see probleem on just õhtuti 22 kandis (just veidi aega tagasi oli võrk maas, isegi ruuteri kõrval olles), nagu oleks sisse programmeeritud. icon_evil.gif Elamine on 4-toaline, kiviseintega.


Õhtu, kõik kodus, istuvad arvutis, telefonis, tahvlis, telekas üle wifi striimib youtube ja ongi eeter umbes.
Pane wifi analyzer telefonis tööle, näed ilmselt 30 wifi võrku
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 07:17:20 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pilte vaadates tundub, et ajutiselt pandi.....pärast pannakse hoovi kõrvalt vms?


No sai telefonis suheldud klienditeenindusega, öeldi vaadatakse võtame arvesse a võib minna nii, et peate maksma selle eest, et asi tehtud saaks


Ma võin sulle ette ära öelda, tellid Telia tehniku, maksad 12€ visiit 10€/15min. alla selle ei liiguta
Tellid Connecto, alates 100€ liigutavad.

Võta labidas ja kaeva maasse, tuleb soodsam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 07:35:36 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mobileman kirjutas:
Kas Teliaga interneti, TV ja lauatelefoni kasutamiseks on mingeid häid alternatiive ruuterite osas? Eriti just levi ja töökindluse poolest parem. Hind ei ole kõige tähtsam argument valikuks. Aeg-ajalt wifi on uimane ja vahel ka võrk kaob. Ja ma ei saa aru kuidas see probleem on just õhtuti 22 kandis (just veidi aega tagasi oli võrk maas, isegi ruuteri kõrval olles), nagu oleks sisse programmeeritud. icon_evil.gif Elamine on 4-toaline, kiviseintega.


Õhtu, kõik kodus, istuvad arvutis, telefonis, tahvlis, telekas üle wifi striimib youtube ja ongi eeter umbes.
Pane wifi analyzer telefonis tööle, näed ilmselt 30 wifi võrku


Laptop leiab tavaliselt u. 10-12 võrku, neist hea signaaliga 3-4 ja nii on koguaeg. Tegelikult isegi praegu jamas jälle, keegi teine korteris netti ei kasuta ja telekad ei tööta.


viimati muutis Mobileman 21.06.2018 07:37:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 07:37:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pilte vaadates tundub, et ajutiselt pandi.....pärast pannakse hoovi kõrvalt vms?


No sai telefonis suheldud klienditeenindusega, öeldi vaadatakse võtame arvesse a võib minna nii, et peate maksma selle eest, et asi tehtud saaks


Ma võin sulle ette ära öelda, tellid Telia tehniku, maksad 12€ visiit 10€/15min. alla selle ei liiguta
Tellid Connecto, alates 100€ liigutavad
võta labidas ja kaeva maasse, tuleb soodsam.



Mina võin ta maasse kaevata kuid phenduskohta ma ometi ise lahti kiskuma ei hakka, et korralik ühendus teha. Pärast öeldakse, et oled ise midagi persse keeranud ja omavolitsenud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2018 08:19:31 vasta tsitaadiga

Lihtsalt kummaline, kuidas tööturul ikka tööd tehakse. Kõigil pohlad, saab kuidagi tehtud ja teised vaadaku ise, kuis saavad.
Võeti toiminud lahendus, sest kellelegi ei meeldinud see, keerati kuidagi "püsiühendus" kokku aia külge ja nüüd tuleb kliendile 40/10 (varsti100/25) mööda traati, mis mühiseb.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 10:17:04 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:

Laptop leiab tavaliselt u. 10-12 võrku, neist hea signaaliga 3-4 ja nii on koguaeg. Tegelikult isegi praegu jamas jälle, keegi teine korteris netti ei kasuta ja telekad ei tööta.

Mis ruuter, mis sagedus ja mis kanal kasutusel? 2.4GHz wifi puhul on reaalsus, et rahulikult üksteist segamata saavad olla ainult 3 wifivõrku, kõik muud vahevariandid tekitavad üksteisele müra. "Igaüks ostab veel võimsama ruuteri" ei vähenda müraprobleemi, hoopis suurendab seda.

Praegu pakuks, et mingi asi rikub su signaali, see ei pruugi üldse wifiseade olla, võib olla ka mikrouun vms. Variant 1, et oled naabrite tugeva signaali naaberkanalil, seega las Telia iseteenindus pakub sulle sobilikke wifikanaleid või proovi ise mingite muude peale tõsta. Variant 2, et vaata, kas ruuteris on olemas koht, mis näitab signaali kvaliteeti ja jälgi, kas see muutub mingitel hetkedel sünkroonis sinu probleemidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 12:28:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lihtsalt kummaline, kuidas tööturul ikka tööd tehakse. Kõigil pohlad, saab kuidagi tehtud ja teised vaadaku ise, kuis saavad.
Võeti toiminud lahendus, sest kellelegi ei meeldinud see, keerati kuidagi "püsiühendus" kokku aia külge ja nüüd tuleb kliendile 40/10 (varsti100/25) mööda traati, mis mühiseb.


Ma arvan et ma ei jää seda ootama. Hetkel ootan võimalust et naabriga rääkida, et saada kokkuleppele ja lasta tema juurest tuua fiiberoptiline elamisse. 36 euri asemel saaks 18 eurise teenusepakkuja plus 100 ülesse ja sada alla. Ega ma väga ei panusta edukatele läbirääkimistele, aga ehk võtab jutule ja annab nõusoleku, et teine teenusepakkuja saaks tuua siis ühenduse minuni.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 18:23:27 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:

Mis ruuter, mis sagedus ja mis kanal kasutusel? 2.4GHz wifi puhul on reaalsus, et rahulikult üksteist segamata saavad olla ainult 3 wifivõrku, kõik muud vahevariandid tekitavad üksteisele müra. "Igaüks ostab veel võimsama ruuteri" ei vähenda müraprobleemi, hoopis suurendab seda.

Praegu pakuks, et mingi asi rikub su signaali, see ei pruugi üldse wifiseade olla, võib olla ka mikrouun vms. Variant 1, et oled naabrite tugeva signaali naaberkanalil, seega las Telia iseteenindus pakub sulle sobilikke wifikanaleid või proovi ise mingite muude peale tõsta. Variant 2, et vaata, kas ruuteris on olemas koht, mis näitab signaali kvaliteeti ja jälgi, kas see muutub mingitel hetkedel sünkroonis sinu probleemidega.



Ruuter on Inteno DG200A (v 1.0, 2016 aasta oma)
Mõned pildid ruuteri seadetest, sealhulgas kanalite scan:

https://imageshack.com/a/img921/1051/DyEIe7.jpg
https://imageshack.com/a/img922/2847/t9bEul.jpg
https://imageshack.com/a/img921/4183/c8STqX.jpg
https://imageshack.com/a/img922/4266/AiIUeQ.jpg
https://imageshack.com/a/img924/9702/MWYo8Q.jpg
https://imageshack.com/a/img921/1678/ElsO6k.jpg
https://imageshack.com/a/img921/9972/hOTupg.jpg
https://imageshack.com/a/img924/4923/kwuhva.jpg

Võibolla võiks kanali 3 või 4 peale panna (praegu 6, kus juba 2 võrku on), seal nagu tundub ruumi rohkem olema?
Üks pilt veel ühe spetsprogrammiga, seal siis näitab mu enda võrku ka: https://imageshack.com/a/img923/6343/6uVBHq.jpg
Programm soovitas kasutada 11. kanalit.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 19:05:52 vasta tsitaadiga

Mobileman, viimase järgi paneks 3 või 4 kuigi kattuvad ka need naabritega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:21:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

11. kanal on õige valik ka, kuna seal on võrkude tugevus suht väike seega ei sega üksteist nii palju.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/NonOverlappingChannels2.4GHzWLAN-en.svg/720px-NonOverlappingChannels2.4GHzWLAN-en.svg.png
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:54:26 vasta tsitaadiga

Hmm, aga kumma pildi järgi peaks siiski valima. Üks näitab võrkude levi ruuteri asukohas ja teine mul arvuti juures. Ilmselt peab silmas pidama ruuteri asukohta?
Ruuteri asukohas: http://imagizer.imageshack.us/a/img921/9972/hOTupg.jpg
(Süle)arvuti juures: http://imagizer.imageshack.us/a/img923/6343/6uVBHq.jpg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2018 13:33:05 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Hmm, aga kumma pildi järgi peaks siiski valima. Üks näitab võrkude levi ruuteri asukohas ja teine mul arvuti juures. Ilmselt peab silmas pidama ruuteri asukohta?
Ruuteri asukohas: http://imagizer.imageshack.us/a/img921/9972/hOTupg.jpg
(Süle)arvuti juures: http://imagizer.imageshack.us/a/img923/6343/6uVBHq.jpg

Ikka arvuti juures olevad tulemused loevad. Koolis kasutasime wifi võrkude analüüsimiseks sellist programmi. https://www.ekahau.com/products/heatmapper/overview/ Viskad oma maja toaplaani "pildiks alla" ja siis käid laptopiga mööda majas ringi ja teed oma valitud intervalli tagant mõõtmised, pildil märgid oma hetke asukoha.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 00:22:58 vasta tsitaadiga

Njah, lootus saada gigabit ühendus on taas edasi lükkunud, 30.06.2018 on nüüd muutunud 31.08.2018. Eks tiksume siis 20Mbit/s edasi. FeelsBadMan.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 14:19:39 vasta tsitaadiga

Võtsin "eripakkumisega" kiirema interneti, kus kuutasu peaks jääma samaks.
Oskab keegi öelda, kumb nüüd siis õige on, kas kuutasu on 37,5€ või 32,5€?: https://i.imgur.com/LTWtH0d.png


viimati muutis PlayFriik 24.06.2018 14:22:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 14:21:30 vasta tsitaadiga

32,5€

IconByte kirjutas:
Võtsin "eripakkumisega" kiirema interneti, kus kuutasu peaks jääma samaks.
Oskab keegi öelda, kumb nüüd siis õige on, kas kuutasu on 37,5€ või 32,5€?: https://i.imgur.com/LTWtH0d.png
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 14:23:30 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
32,5€

IconByte kirjutas:
Võtsin "eripakkumisega" kiirema interneti, kus kuutasu peaks jääma samaks.
Oskab keegi öelda, kumb nüüd siis õige on, kas kuutasu on 37,5€ või 32,5€?: https://i.imgur.com/LTWtH0d.png

Selge, oleks hea, kui vastavalt soodushindadele reguleeritaks seda paremal üleval olevat kuutasu, et vältida segadusi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.06.2018 17:48:27 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Six kirjutas:
32,5€

IconByte kirjutas:
Võtsin "eripakkumisega" kiirema interneti, kus kuutasu peaks jääma samaks.
Oskab keegi öelda, kumb nüüd siis õige on, kas kuutasu on 37,5€ või 32,5€?: https://i.imgur.com/LTWtH0d.png

Selge, oleks hea, kui vastavalt soodushindadele reguleeritaks seda paremal üleval olevat kuutasu, et vältida segadusi.

Samas arvesta, et soodushinda arvutatakse päeva põhiselt. Seega, kui täna võtsid, siis natuke soodust see kuu ja natuke rohkem soodust järgmine kuu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 18:27:06 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Kas Teliaga interneti, TV ja lauatelefoni kasutamiseks on mingeid häid alternatiive ruuterite osas? Eriti just levi ja töökindluse poolest parem. Hind ei ole kõige tähtsam argument valikuks.



Tuleks selle teema juurde tagasi. DG200A-le paremaid alternatiive?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2018 18:38:34 vasta tsitaadiga

Inteno põhivõrgule, miski asisem AP wifi jaoks?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.