Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 12:39:21 vasta tsitaadiga

rabzer kirjutas:
Godhand kirjutas:
Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud?


Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin.


Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 16.04.2018 12:57:17 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
rabzer kirjutas:
Godhand kirjutas:
Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud?


Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin.


Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0?
Alates 2.0-st HDR tulebki ja seoses sellega meenus, et PS4 seadetest pead ise vaatama, kas ta lülitab automaatselt 2.0 ver peale, kui HDMI kaabel seda toetab. Oli vist selline asi, et ta võib automaatselt 1.4 ver peal istuda, kuigi kaabel on 2.0 võimeline. Kui nii, siis vaata oma PS4 seadetest, et oleksid 2.0 ver. valitud.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 14:14:59 vasta tsitaadiga

Eks ma vaatan üle, kuigi jah olen proovinud nii 2.0 varianti kui ka safe mode'i alt 1.4 peale minna. Niipalju on selge et teleris asi pole, kuna sai ps4 slim taha pandud ja hdr töötas kohe, ilma et oleks mingeid seadeid
muutnud pleisis. Järsku peab selle pro'le tehase algseadete taastamise tegema?

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 00:15:56 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
maddog kirjutas:
rabzer kirjutas:
Godhand kirjutas:
Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud?


Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin.


Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0?
Alates 2.0-st HDR tulebki ja seoses sellega meenus, et PS4 seadetest pead ise vaatama, kas ta lülitab automaatselt 2.0 ver peale, kui HDMI kaabel seda toetab. Oli vist selline asi, et ta võib automaatselt 1.4 ver peal istuda, kuigi kaabel on 2.0 võimeline. Kui nii, siis vaata oma PS4 seadetest, et oleksid 2.0 ver. valitud.


Ma mõtlesin, et softi vahe ainult. Hdmi 2.0 jaoks võib kaabel ola ka 1.4. Minu teadmise järgi ei toeta ju slim HDR. Kuidas sa seda käima said? Ainult Pro peaks toetama 🙄

_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 09:59:17 vasta tsitaadiga

ilmselt tead siis valesti. kui see hdr toetuse fw (4.0?) välja tuli siis justkui mainiti ära, et kõik saavad toetuse.

edit: https://blog.us.playstation.com/2016/09/12/ps4-system-software-update-4-00-out-tomorrow/
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2018 22:37:32 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
ilmselt tead siis valesti. kui see hdr toetuse fw (4.0?) välja tuli siis justkui mainiti ära, et kõik saavad toetuse.

edit: https://blog.us.playstation.com/2016/09/12/ps4-system-software-update-4-00-out-tomorrow/


Täitsa õigus sul. Hea teada, et vana ka toetab. Kunagi sai maha müüdud tavaline ps4 ja siis veel see ei toetanud.

_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 09:45:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud või uurinud kas "TransferWise borderless account"-iga saab PSN FIN makseid teha? Et ostad mängu, mitte ei topi neid FIN limiteeritud suurustega kaarte koguaeg kontosse sisse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 11:21:48 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Kas keegi on proovinud või uurinud kas "TransferWise borderless account"-iga saab PSN FIN makseid teha? Et ostad mängu, mitte ei topi neid FIN limiteeritud suurustega kaarte koguaeg kontosse sisse. icon_rolleyes.gif

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/how-you-can-top-up-your-wallet-to-make-purchases-from-playstatio/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 11:46:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
maddog kirjutas:
Kas keegi on proovinud või uurinud kas "TransferWise borderless account"-iga saab PSN FIN makseid teha? Et ostad mängu, mitte ei topi neid FIN limiteeritud suurustega kaarte koguaeg kontosse sisse. icon_rolleyes.gif

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/how-you-can-top-up-your-wallet-to-make-purchases-from-playstatio/


The billing address of the payment method must match the billing address for your PSN account.

Mul ei ole soome Paypali ega soome k.kaarti. Või nüüd laseb läbi? Ma eelmine aasta proovisin, ei saanud kuidagi ühendada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 11:42:42 vasta tsitaadiga

Hei

Kas Eestis on mõnda asutust või isikut, kes oleks pädev PS-konsoole kontrollima ja seisukorrale vastava akti väljastama?

Siim
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2018 12:15:55 vasta tsitaadiga

kui keegi nõuab mingit akti, siis võiks sama isik/asutus ju ka öelda, et kelle väljastatud akt talle vastuvõetav on. muidu võid ju ise ka suvalise paberi valmis nikerdada või lased mõnel suvalisel sõbral seda teha.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigfatblue
HV vaatleja
bigfatblue

liitunud: 02.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 09:51:55 vasta tsitaadiga

Kui olemas on korralik Samsung 4K teler siis kas PS 4-Prole upgrade tasub ära? Mida siis ikkagi see juurde annab?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 10:09:44 vasta tsitaadiga

ilusama pildi.
reeglina dünaamiliselt muutuv reso 1440p kandis, korraliku upscalega 2160p peale.
eeldab mängupoolset tuge.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2018 10:12:07 vasta tsitaadiga

bigfatblue kirjutas:
Kui olemas on korralik Samsung 4K teler siis kas PS 4-Prole upgrade tasub ära? Mida siis ikkagi see juurde annab?


Anna ikka juurde. Päris native 4K pilti ei näita aga paljudes mängudes kas suurem FPS või veidi parem visuaalne graafika.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 08:29:48 vasta tsitaadiga

Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanud, siis vähemalt menüü ja puldi osas lähevad kindlad plusspunktid Xboxile.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 01.06.2018 10:53:30 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanud, siis vähemalt menüü ja puldi osas lähevad kindlad plusspunktid Xboxile.


puldi osas päris nõus,aga ui on xboxil kohmakas ja aeglasem ,oh need kastid ja liikumine seal,aga on ka plusse,sama moodi ps-l miinuseid,ps-l käib asi kiiremini ja loogiliselmalt

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 14:39:31 vasta tsitaadiga

Menüü tundub esialgu väga smooth. Kumb regioon oleks targem valida - Soome või UK?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 14:39:52 vasta tsitaadiga

Vahet pole eriti, võta siis juba Soome
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 15:30:58 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
Menüü tundub esialgu väga smooth. Kumb regioon oleks targem valida - Soome või UK?

Kui plaanid PS+ ja/või digitaalseid mänge osta, siis mõistlikum Soome konto teha (saad ka ingliskeelseks vajadusel); kuna FIN prepaid kaarte müüakse ka Eestis.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 15:32:45 vasta tsitaadiga

Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 15:39:42 vasta tsitaadiga

Killer85, müüakse, kuid kallimalt + Brexit, valuutakursi muutus jms.
Mis "lokaliseeritud tõlkega pihta saaamisest" sa räägid? Nagu mainisin, saab FIN konto inglisekeelseks vajadusel + mängud on selles keeles, mis keel konsoolis valitud on (mängu seadetest saad ka muuta vajadusel).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 15:46:56 vasta tsitaadiga

Mul soome konto ning ostnud PSNist palju mänge, pole veel ühtegi soomekeelset olnud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 01.06.2018 16:24:18 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada.


soome keelt pole üheski mängus,isegi kui soome keele peal,inglise,vene,saksa,hispaania,itaalia,prantsuse on suurem osa mängudes ainult

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 16:56:45 vasta tsitaadiga

UK konto odavam. Võtsin suvalise mängu esilehelt:
MONSTER HUNTER: WORLD™ £49.99 (~57 eur) vs Soome €69,95
50 naelase kaardi saab netist ~50 euroga, sääst 20 eurot.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 17:03:31 vasta tsitaadiga

Erinevad soodustused jah kohati regiooniti erinevad. Tihti on Usa kontoga üldse kõige odavam mänge osta.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2018 17:46:07 vasta tsitaadiga

Nimelt valisin mõlemas tavahinnaga mängu. UK ja euro regioonides on aled samadel toodetel.

USAs $59.99 (~51 eur) 60-dollarise kaardi saab samuti ~50 euroga. Sääst muidu sama, aga võib lisanduda käibemaks olenevalt osariigist, kuhu konto tehtud on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 02.06.2018 16:29:50 vasta tsitaadiga

Konsoolihundid, kiire küsimus. Kas ps4 või ps4 pro'le oleks võimalik bluetoothi kaudu hiir ja klaviatuur ilma probleemideta taha ühendada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2018 20:18:02 vasta tsitaadiga

Ühendada saab, aga saad nendega ainult PS4 enda menüüs manööverdada ja sõpradega chattida. Mängud hiirt ja klaviatuuri ei toeta. Võib-olla Final Fantasy XIV ainult, kui ma õigesti mäletan.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 20:08:54 vasta tsitaadiga

BF1 toetab kindlasti klaverit ja hiirt. BFi foorumis käib kogu aeg hala sellega seoses. Pole kindel, et kas tegu on ametlike sony toodetega või siis suvalistega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 20:11:23 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
BF1 toetab kindlasti klaverit ja hiirt. BFi foorumis käib kogu aeg hala sellega seoses. Pole kindel, et kas tegu on ametlike sony toodetega või siis suvalistega.

ei toeta ükski mäng sul otse klaverit ja hiirt.
tegu on suht hack software /riistvaraga mille eest tleb head rulli kõhida kui korraliku tahad.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 08:11:30 vasta tsitaadiga

Fortnitel on native (no hack needed) klaviatuuri ja hiire support.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 00:42:34 vasta tsitaadiga

Küsimus.
Ostsin Euronics ist ps4 pro.
Avastasin et ps4 naljakaid hääli piniseb, pläriseb vaikselt vastavalt pildile.
Selle kohta oli oma nimetus, tean et nt osad videokaardid teevad seda heli.
Kas see on piisav pohjus nõuda ps4 vahetust?


E: selle heli nimi on coil whine

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2018 00:49:21 vasta tsitaadiga

No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 01:04:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine.


Ei, mängides vent on vaiksem kui coil whine.

Väga nagu ei häiri, päeval ma tähele ei pannudki aga just täna öösel arki mängides täheldasin.

Lugesin ka netist et see on väga tavaline probleem ps4 pro-ga ja ilmselt saad tagasi garantiist samasuguse.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 01:13:56 vasta tsitaadiga

Pro teeb vähe rohkem häält jah kui tavaline ja täitsa normaalne see.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2018 01:16:51 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine.


Ei, mängides vent on vaiksem kui coil whine.

Väga nagu ei häiri, päeval ma tähele ei pannudki aga just täna öösel arki mängides täheldasin.

Lugesin ka netist et see on väga tavaline probleem ps4 pro-ga ja ilmselt saad tagasi garantiist samasuguse.


Ei oska vaielda mu omal teeb ainult vent koledat müra.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 10.06.2018 08:33:37 vasta tsitaadiga

Kõrge fps puhul täitsa tavaline nähtus.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 09:04:46 vasta tsitaadiga

Pro müriseb tõesti kõvasti osades mängudes
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 11:44:29 vasta tsitaadiga

Kas PS-i ostuga plaadi kujul kaasa tulnud mänge saab vabalt edasi müüa või on mingi limiit a'la korra saab installida vms?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2018 11:48:27 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit limiiti
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 13:25:44 vasta tsitaadiga

Huvitav on see et minu ps4 pro vendi kohapealt on väga vaikne.
Aga töötab. Päeval venti polegi pmst kuulda. Vahel harva kui oled väga pikalt Mänginud

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 21:52:02 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Küsimus.
Ostsin Euronics ist ps4 pro.
Avastasin et ps4 naljakaid hääli piniseb, pläriseb vaikselt vastavalt pildile.
Selle kohta oli oma nimetus, tean et nt osad videokaardid teevad seda heli.
Kas see on piisav pohjus nõuda ps4 vahetust?


E: selle heli nimi on coil whine


Mul sama mure kaup24-st ostetud konsooliga. Iga mänguga seda heli ei tee kusjuures, aga ma laadisin Nieri demo esimese asjana ja see siristas ja säristas nii, et klappidest polnud ka kasu (st väga häiriv heli).

Viisin tagasi ja nemad saatsid Leedu "ekspertide" kätte diagnoosi, mis oli veel omaette saaga. Konsool oli 2 kuud seal (norm peaks 21 päeva olema, kui kodulehel olevat infot uskuda) ja tagasi tulles oli nende väitel kõik korras. Kettale oli Uncharted 4 installikas tekkinud, millest ma järeldaksin seda, et keegi Leedu remondimees on selle konsooliga U4 läbi pelanud ja pole muude mängudega vaevunud katsetamagi. Räbaldunud karbis olid tagasi tulles valed USB ja HDMI kaablid (mitte samad, mis konsooliga kaasas) ning kõik paberid kadunud. Lisaks on ka puldi vasak analoog defektne. Olematut suhtlust ja tühje lubadusi pole vist mõtet mainidagi (Kaup24 - "Teiega võetakse ühendust!"). Jutust kujunes küll väike rant kaup24 suunas, aga soovin, et keegi teine samasse ämbrisse ei astuks.

Euronics peaks samas kõvasti kliendisõbralikum olema ja soovitan sel teemal nendega suhelda kindlasti. Igaljuhul soovin edu ja loodan, et jõuad rahuldava tulemuseni.

PS. Siinsed tarkpead, kes väidavad, et see on normaalne või tavaline nähtus ei ole probleemi süvenenud ja eksivad - ventilaatori heli ei puutu siinkohal üldse asjasse. Probleemi allikas on kehva kvaliteediga komponendid (graafikakiip) ja nõrk kvaliteedikontroll Sony poolt. Kui sülearvuti või mistahes muu graafikakiibiga seade sama heli teeks, on üsna raske uskuda, et seda normaalseks peetaks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2018 22:09:36 vasta tsitaadiga

Kõik pascal kaardid 1080+ kiunuvad kui sead tapamajas ja tootja peab seda asja normaalseks kahjuks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 13:04:52 vasta tsitaadiga

Kas telefonist või arvutist on võimalik vaadata läbi ps4 kaamera, mis kodus toimub? Eriti nüüd kus lastel vaheaeg hakkab. Guugeldades sain aru et selleks peab PS Vita olema?
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.06.2018 17:15:49 vasta tsitaadiga

Coil whine ise juba viitab, et tegu pole kiibi vaid coil- pooli pininaga, tihtilugu tänapäeval kondekad undavad. Odavad jupid ja\või joode põhjuseks jah.
Kindlasti leiab netist õpetusi kuidas lahti saada, garantiist võib suu puhtaks pühkida küll.
(küünelakk, liim, kuumutamine võiks märksõnad olla). Omal riisikol katsetamise teema!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2018 21:34:02 vasta tsitaadiga

Kui vaikset PS4 tahaks siis Slim vist kõige parem?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2018 16:35:03 vasta tsitaadiga

Ma vist ri hakka garantiiga jamama.

2a on aega, kui maha sureb siis väga hea. Saab uue icon_lol.gif

Coilwhine päeval ei kuile, samas "nõrku mäng e" ma väga manginud ei ole.
Ark on põhiline ja teine far cry 5

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2018 18:51:09 vasta tsitaadiga

Ps4 pro lärm hakkas ära tüütama, võtsin lihtsalt pealmise plastiku ära, võiks öelda tunduvalt vaiksem, see mingeid kleepse vms ka ei lõhkunud, niiet tasub proovida.
Nii pääseb rohkem õhku ventikani ja see ei pea 5000rpm pöörlema, täitsa vaikne niiviisi, polegi vaja muud teha, mõtlesin vahepeal prooviks conductonauti panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 19:19:31 vasta tsitaadiga

Naljakas. Minu ps4 pro vendid, töötamine on vaikne. Sama vali kui nt 7v fan
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:44:05 vasta tsitaadiga

Hetkel on soome konto registreeritud. Saan osta mänge siis, kui ostan niiöelda rahakaardi. Kuidas oleks võimalik mul endale seadistada PS Plus? Praegu ei saa teha kuna tahab mingit maksevõimaluse sisestamist aga mul pole soome kred. kaarti. Mida teha?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.