|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
16.04.2018 12:39:21
|
|
|
| rabzer kirjutas: |
| Godhand kirjutas: |
| Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud? |
Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin. |
Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
16.04.2018 12:57:17
|
|
|
| maddog kirjutas: |
| rabzer kirjutas: |
| Godhand kirjutas: |
| Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud? |
Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin. |
Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0? |
Alates 2.0-st HDR tulebki ja seoses sellega meenus, et PS4 seadetest pead ise vaatama, kas ta lülitab automaatselt 2.0 ver peale, kui HDMI kaabel seda toetab. Oli vist selline asi, et ta võib automaatselt 1.4 ver peal istuda, kuigi kaabel on 2.0 võimeline. Kui nii, siis vaata oma PS4 seadetest, et oleksid 2.0 ver. valitud.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
16.04.2018 14:14:59
|
|
|
Eks ma vaatan üle, kuigi jah olen proovinud nii 2.0 varianti kui ka safe mode'i alt 1.4 peale minna. Niipalju on selge et teleris asi pole, kuna sai ps4 slim taha pandud ja hdr töötas kohe, ilma et oleks mingeid seadeid
muutnud pleisis. Järsku peab selle pro'le tehase algseadete taastamise tegema?
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rabzer
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2009
|
20.04.2018 00:15:56
|
|
|
| Karmalaks kirjutas: |
| maddog kirjutas: |
| rabzer kirjutas: |
| Godhand kirjutas: |
| Ega sa mingi teise HDMI kaabliga pole proovinud? |
Proovi teine kaabel jah. Tean, et 1.4 ja 2.0 pole vahet. Aga äkki 1.3 ver. ei suuda nii palju koormust vastu võtta. Vb eksin. |
Kas HDR ei tulnud mitte alates 2.0? |
Alates 2.0-st HDR tulebki ja seoses sellega meenus, et PS4 seadetest pead ise vaatama, kas ta lülitab automaatselt 2.0 ver peale, kui HDMI kaabel seda toetab. Oli vist selline asi, et ta võib automaatselt 1.4 ver peal istuda, kuigi kaabel on 2.0 võimeline. Kui nii, siis vaata oma PS4 seadetest, et oleksid 2.0 ver. valitud. |
Ma mõtlesin, et softi vahe ainult. Hdmi 2.0 jaoks võib kaabel ola ka 1.4. Minu teadmise järgi ei toeta ju slim HDR. Kuidas sa seda käima said? Ainult Pro peaks toetama 🙄
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rabzer
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2009
|
23.04.2018 22:37:32
|
|
|
Täitsa õigus sul. Hea teada, et vana ka toetab. Kunagi sai maha müüdud tavaline ps4 ja siis veel see ei toetanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
25.04.2018 09:45:21
|
|
|
Kas keegi on proovinud või uurinud kas "TransferWise borderless account"-iga saab PSN FIN makseid teha? Et ostad mängu, mitte ei topi neid FIN limiteeritud suurustega kaarte koguaeg kontosse sisse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
25.04.2018 11:46:08
|
|
|
The billing address of the payment method must match the billing address for your PSN account.
Mul ei ole soome Paypali ega soome k.kaarti. Või nüüd laseb läbi? Ma eelmine aasta proovisin, ei saanud kuidagi ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
08.05.2018 11:42:42
|
|
|
Hei
Kas Eestis on mõnda asutust või isikut, kes oleks pädev PS-konsoole kontrollima ja seisukorrale vastava akti väljastama?
Siim
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
08.05.2018 12:15:55
|
|
|
| kui keegi nõuab mingit akti, siis võiks sama isik/asutus ju ka öelda, et kelle väljastatud akt talle vastuvõetav on. muidu võid ju ise ka suvalise paberi valmis nikerdada või lased mõnel suvalisel sõbral seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigfatblue
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2015
|
09.05.2018 09:51:55
|
|
|
| Kui olemas on korralik Samsung 4K teler siis kas PS 4-Prole upgrade tasub ära? Mida siis ikkagi see juurde annab?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.05.2018 10:09:44
|
|
|
ilusama pildi.
reeglina dünaamiliselt muutuv reso 1440p kandis, korraliku upscalega 2160p peale.
eeldab mängupoolset tuge.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
09.05.2018 10:12:07
|
|
|
| bigfatblue kirjutas: |
| Kui olemas on korralik Samsung 4K teler siis kas PS 4-Prole upgrade tasub ära? Mida siis ikkagi see juurde annab? |
Anna ikka juurde. Päris native 4K pilti ei näita aga paljudes mängudes kas suurem FPS või veidi parem visuaalne graafika.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
01.06.2018 08:29:48
|
|
|
| Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanud, siis vähemalt menüü ja puldi osas lähevad kindlad plusspunktid Xboxile.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
01.06.2018 10:53:30
|
|
|
| MarttiX0 kirjutas: |
| Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanud, siis vähemalt menüü ja puldi osas lähevad kindlad plusspunktid Xboxile. |
puldi osas päris nõus,aga ui on xboxil kohmakas ja aeglasem ,oh need kastid ja liikumine seal,aga on ka plusse,sama moodi ps-l miinuseid,ps-l käib asi kiiremini ja loogiliselmalt
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
01.06.2018 14:39:31
|
|
|
| Menüü tundub esialgu väga smooth. Kumb regioon oleks targem valida - Soome või UK?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.06.2018 14:39:52
|
|
|
| Vahet pole eriti, võta siis juba Soome
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.06.2018 15:30:58
|
|
|
| MarttiX0 kirjutas: |
| Menüü tundub esialgu väga smooth. Kumb regioon oleks targem valida - Soome või UK? |
Kui plaanid PS+ ja/või digitaalseid mänge osta, siis mõistlikum Soome konto teha (saad ka ingliskeelseks vajadusel); kuna FIN prepaid kaarte müüakse ka Eestis.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
01.06.2018 15:32:45
|
|
|
Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.06.2018 15:39:42
|
|
|
Killer85, müüakse, kuid kallimalt + Brexit, valuutakursi muutus jms.
Mis "lokaliseeritud tõlkega pihta saaamisest" sa räägid? Nagu mainisin, saab FIN konto inglisekeelseks vajadusel + mängud on selles keeles, mis keel konsoolis valitud on (mängu seadetest saad ka muuta vajadusel).
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.06.2018 15:46:56
|
|
|
| Mul soome konto ning ostnud PSNist palju mänge, pole veel ühtegi soomekeelset olnud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
01.06.2018 16:24:18
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada. |
soome keelt pole üheski mängus,isegi kui soome keele peal,inglise,vene,saksa,hispaania,itaalia,prantsuse on suurem osa mängudes ainult
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
01.06.2018 16:56:45
|
|
|
UK konto odavam. Võtsin suvalise mängu esilehelt:
MONSTER HUNTER: WORLD™ £49.99 (~57 eur) vs Soome €69,95
50 naelase kaardi saab netist ~50 euroga, sääst 20 eurot.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.06.2018 17:03:31
|
|
|
| Erinevad soodustused jah kohati regiooniti erinevad. Tihti on Usa kontoga üldse kõige odavam mänge osta.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
01.06.2018 17:46:07
|
|
|
Nimelt valisin mõlemas tavahinnaga mängu. UK ja euro regioonides on aled samadel toodetel.
USAs $59.99 (~51 eur) 60-dollarise kaardi saab samuti ~50 euroga. Sääst muidu sama, aga võib lisanduda käibemaks olenevalt osariigist, kuhu konto tehtud on.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
02.06.2018 16:29:50
|
|
|
| Konsoolihundid, kiire küsimus. Kas ps4 või ps4 pro'le oleks võimalik bluetoothi kaudu hiir ja klaviatuur ilma probleemideta taha ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
02.06.2018 20:18:02
|
|
|
| Ühendada saab, aga saad nendega ainult PS4 enda menüüs manööverdada ja sõpradega chattida. Mängud hiirt ja klaviatuuri ei toeta. Võib-olla Final Fantasy XIV ainult, kui ma õigesti mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
03.06.2018 20:08:54
|
|
|
| BF1 toetab kindlasti klaverit ja hiirt. BFi foorumis käib kogu aeg hala sellega seoses. Pole kindel, et kas tegu on ametlike sony toodetega või siis suvalistega.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
03.06.2018 20:11:23
|
|
|
| raymk5 kirjutas: |
| BF1 toetab kindlasti klaverit ja hiirt. BFi foorumis käib kogu aeg hala sellega seoses. Pole kindel, et kas tegu on ametlike sony toodetega või siis suvalistega. |
ei toeta ükski mäng sul otse klaverit ja hiirt.
tegu on suht hack software /riistvaraga mille eest tleb head rulli kõhida kui korraliku tahad.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
04.06.2018 08:11:30
|
|
|
| Fortnitel on native (no hack needed) klaviatuuri ja hiire support.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.06.2018 00:42:34
|
|
|
Küsimus.
Ostsin Euronics ist ps4 pro.
Avastasin et ps4 naljakaid hääli piniseb, pläriseb vaikselt vastavalt pildile.
Selle kohta oli oma nimetus, tean et nt osad videokaardid teevad seda heli.
Kas see on piisav pohjus nõuda ps4 vahetust?
E: selle heli nimi on coil whine
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.06.2018 00:49:21
|
|
|
| No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.06.2018 01:04:47
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine. |
Ei, mängides vent on vaiksem kui coil whine.
Väga nagu ei häiri, päeval ma tähele ei pannudki aga just täna öösel arki mängides täheldasin.
Lugesin ka netist et see on väga tavaline probleem ps4 pro-ga ja ilmselt saad tagasi garantiist samasuguse.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.06.2018 01:13:56
|
|
|
| Pro teeb vähe rohkem häält jah kui tavaline ja täitsa normaalne see.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.06.2018 01:16:51
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| No kui see segab siis küll, samas kui ps4 midagi mängida siis vendid pasundavad niikuinii kõvemini kui see coilwhine. |
Ei, mängides vent on vaiksem kui coil whine.
Väga nagu ei häiri, päeval ma tähele ei pannudki aga just täna öösel arki mängides täheldasin.
Lugesin ka netist et see on väga tavaline probleem ps4 pro-ga ja ilmselt saad tagasi garantiist samasuguse. |
Ei oska vaielda mu omal teeb ainult vent koledat müra.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
10.06.2018 08:33:37
|
|
|
Kõrge fps puhul täitsa tavaline nähtus.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.06.2018 09:04:46
|
|
|
| Pro müriseb tõesti kõvasti osades mängudes
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
10.06.2018 11:44:29
|
|
|
| Kas PS-i ostuga plaadi kujul kaasa tulnud mänge saab vabalt edasi müüa või on mingi limiit a'la korra saab installida vms?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.06.2018 11:48:27
|
|
|
| Ei ole mingit limiiti
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.06.2018 13:25:44
|
|
|
Huvitav on see et minu ps4 pro vendi kohapealt on väga vaikne.
Aga töötab. Päeval venti polegi pmst kuulda. Vahel harva kui oled väga pikalt Mänginud
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
10.06.2018 21:52:02
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Küsimus.
Ostsin Euronics ist ps4 pro.
Avastasin et ps4 naljakaid hääli piniseb, pläriseb vaikselt vastavalt pildile.
Selle kohta oli oma nimetus, tean et nt osad videokaardid teevad seda heli.
Kas see on piisav pohjus nõuda ps4 vahetust?
E: selle heli nimi on coil whine |
Mul sama mure kaup24-st ostetud konsooliga. Iga mänguga seda heli ei tee kusjuures, aga ma laadisin Nieri demo esimese asjana ja see siristas ja säristas nii, et klappidest polnud ka kasu (st väga häiriv heli).
Viisin tagasi ja nemad saatsid Leedu "ekspertide" kätte diagnoosi, mis oli veel omaette saaga. Konsool oli 2 kuud seal (norm peaks 21 päeva olema, kui kodulehel olevat infot uskuda) ja tagasi tulles oli nende väitel kõik korras. Kettale oli Uncharted 4 installikas tekkinud, millest ma järeldaksin seda, et keegi Leedu remondimees on selle konsooliga U4 läbi pelanud ja pole muude mängudega vaevunud katsetamagi. Räbaldunud karbis olid tagasi tulles valed USB ja HDMI kaablid (mitte samad, mis konsooliga kaasas) ning kõik paberid kadunud. Lisaks on ka puldi vasak analoog defektne. Olematut suhtlust ja tühje lubadusi pole vist mõtet mainidagi (Kaup24 - "Teiega võetakse ühendust!"). Jutust kujunes küll väike rant kaup24 suunas, aga soovin, et keegi teine samasse ämbrisse ei astuks.
Euronics peaks samas kõvasti kliendisõbralikum olema ja soovitan sel teemal nendega suhelda kindlasti. Igaljuhul soovin edu ja loodan, et jõuad rahuldava tulemuseni.
PS. Siinsed tarkpead, kes väidavad, et see on normaalne või tavaline nähtus ei ole probleemi süvenenud ja eksivad - ventilaatori heli ei puutu siinkohal üldse asjasse. Probleemi allikas on kehva kvaliteediga komponendid (graafikakiip) ja nõrk kvaliteedikontroll Sony poolt. Kui sülearvuti või mistahes muu graafikakiibiga seade sama heli teeks, on üsna raske uskuda, et seda normaalseks peetaks.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.06.2018 22:09:36
|
|
|
| Kõik pascal kaardid 1080+ kiunuvad kui sead tapamajas ja tootja peab seda asja normaalseks kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
12.06.2018 13:04:52
|
|
|
Kas telefonist või arvutist on võimalik vaadata läbi ps4 kaamera, mis kodus toimub? Eriti nüüd kus lastel vaheaeg hakkab. Guugeldades sain aru et selleks peab PS Vita olema?
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.06.2018 17:15:49
|
|
|
Coil whine ise juba viitab, et tegu pole kiibi vaid coil- pooli pininaga, tihtilugu tänapäeval kondekad undavad. Odavad jupid ja\või joode põhjuseks jah.
Kindlasti leiab netist õpetusi kuidas lahti saada, garantiist võib suu puhtaks pühkida küll.
(küünelakk, liim, kuumutamine võiks märksõnad olla). Omal riisikol katsetamise teema!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
12.06.2018 21:34:02
|
|
|
| Kui vaikset PS4 tahaks siis Slim vist kõige parem?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
14.06.2018 16:35:03
|
|
|
Ma vist ri hakka garantiiga jamama.
2a on aega, kui maha sureb siis väga hea. Saab uue
Coilwhine päeval ei kuile, samas "nõrku mäng e" ma väga manginud ei ole.
Ark on põhiline ja teine far cry 5
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.06.2018 18:51:09
|
|
|
Ps4 pro lärm hakkas ära tüütama, võtsin lihtsalt pealmise plastiku ära, võiks öelda tunduvalt vaiksem, see mingeid kleepse vms ka ei lõhkunud, niiet tasub proovida.
Nii pääseb rohkem õhku ventikani ja see ei pea 5000rpm pöörlema, täitsa vaikne niiviisi, polegi vaja muud teha, mõtlesin vahepeal prooviks conductonauti panna
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
18.06.2018 19:19:31
|
|
|
Naljakas. Minu ps4 pro vendid, töötamine on vaikne. Sama vali kui nt 7v fan
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
29.06.2018 09:44:05
|
|
|
| Hetkel on soome konto registreeritud. Saan osta mänge siis, kui ostan niiöelda rahakaardi. Kuidas oleks võimalik mul endale seadistada PS Plus? Praegu ei saa teha kuna tahab mingit maksevõimaluse sisestamist aga mul pole soome kred. kaarti. Mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|