|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.04.2017 14:13:55
|
|
|
| Sata II kaabel läheb taha jah, rohkem oleneb korpusest- kas on kuhugi 2.5" tolline ketas kruvida? Bracketid on ka osadel ketastel kaasas, näiteks Kingston UV400 peaks olema. Tasub poest järgi küsida, et polek mõni odavam versioon ilma 3.5" üleminekuta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paadialune
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2012
|
04.08.2017 14:31:31
|
|
|
Aeg käes siis kõigil masinatel SSD külge pookida. Alguseks vaja kahte ketast 256 ja 128 GB SATA III 6 Gb/s.
256 GB puhul vist paremat hinna/kvaliteedi suhet ei leia kui EVO 850 - saab 100 € uuena kätte - Hinnavaatluse võrdlus.
128 GB puhul ei oska valida - Hinnavaatluse võrdlus. Mida valida tavakasutaja hinnaklassis 55-65 €. Eks neil mingi vahe ikka on: ADATA, Transcend, Intenso, Toshiba, Corsair, Silicon Power, Kingston, SanDisk, Goodram, Patriot, PNY, Silicon Power. Lisaks veel nende mitmed erinevad seeriad. Päris juustu ei taha. Pigem olgu natuke aeglasem, aga töökindlam. Läheb vanemasse arvutisse. Mida soovitate või millest kindlasti eemale hoida?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.08.2017 15:24:34
|
|
|
Mul mingi odavama otsa corsair töötas ühes igapäevaselt kasutuses olevas masinas üle kolme aasta muretult. Töötab põhimõtteliselt ka praegu, lihtsalt viimane aasta on see masin peamiselt kapis seisnud.
Aga üldiselt kui iga sent arvel pole, siis juhul kui praegu peaks SSD ostma, siis pigem võtaks kõik EVO-d, natuke rohkem ruumi ei tee kunagi paha. Väga piiratud eelarve korral võid siin ka ärifoorumitesse kiigata, võibolla saab mõistliku hinnaga mõne vähekasutatud isendi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paadialune
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2012
|
05.08.2017 16:02:13
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Mul mingi odavama otsa corsair töötas ühes igapäevaselt kasutuses olevas masinas üle kolme aasta muretult. Töötab põhimõtteliselt ka praegu, lihtsalt viimane aasta on see masin peamiselt kapis seisnud.
Aga üldiselt kui iga sent arvel pole, siis juhul kui praegu peaks SSD ostma, siis pigem võtaks kõik EVO-d, natuke rohkem ruumi ei tee kunagi paha. Väga piiratud eelarve korral võid siin ka ärifoorumitesse kiigata, võibolla saab mõistliku hinnaga mõne vähekasutatud isendi. |
Teine masin on "kerges" kasutuses. Andmete säilitamiseks on seal 500 HDD Caddy ning vaja ketast ainult OP süsteemi jooksutamiseks. Asi on selles, et seda mälu seal ei kasutataks üldse ning ei näe põhjust maksta 40 € rohkem, et saada 256, sellepärast otsingi midagi 128 GB klassis. Otsisin, aga ei leidnud ühtegi 128 EVO-t enam müügis (ning kui siis juba 256 ketta hinnaklassis), seetõttu mõlesin küsida teiste tootjate kohta. Kasutatud ketta ostmise puhul olen natuke skeptiline - aga hoian silma peal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
05.08.2017 16:24:45
|
|
|
| Paadialune kirjutas: |
| Kasutatud ketta ostmise puhul olen natuke skeptiline - aga hoian silma peal. |
Korraliku tootja isenditega võiks suht julge olla. Mul on 1 pre-TRIM (TRIM tugi tuli alles hiljem fw uuendusega) ajastu SSD elus veel.. Tootmisaasta mingi 2009 või 2010.
Lisaks Intel 730 (240GB) ja Sandisk Standard (128GB).. mõlemad suht vanad (3-4a+) juba aga endiselt igapäevaselt toimivad.
Mõningaid aga (Patriot Blast jne) ei julgeks üldse osta, ei uue ega kasutatuna.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
05.08.2017 16:27:03
|
|
|
| Mul näiteks lõpetas paar aastat tagasi Cruciali MX100 töötamise. Samas MX300 peaks olema töökindlam, ent kes teab. Täielikku statistikat ei leia vist kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paadialune
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2012
|
06.08.2017 17:37:03
|
|
|
Selge, tänud!
Arvestan siis, et Adata, Kingston, Samsung, SanDisk, Intel ja Corsair on tuntud tegelased ja kindlam valik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FullHC
HV Guru
liitunud: 26.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
13.08.2017 15:43:17
|
|
|
Kui arvutil on juba ostes peal olnud W10 ning nüüd soov olemasolev SSD väljavahetada suurema vastu, siis kas uue SSD-ga saan samuti sama W10 aktiveerida? Ehk tõmban selle W10 ISO, installin ära ja W10 on automaatselt aktiveeritud?
Kui ma õigesti olen aru saanud, siis W10 peaks olema vist seotud emaplaadiga, mitte kõvaketta/SSD-ga?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
13.08.2017 16:16:42
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Kui arvutil on juba ostes peal olnud W10 ning nüüd soov olemasolev SSD väljavahetada suurema vastu, siis kas uue SSD-ga saan samuti sama W10 aktiveerida? Ehk tõmban selle W10 ISO, installin ära ja W10 on automaatselt aktiveeritud?
Kui ma õigesti olen aru saanud, siis W10 peaks olema vist seotud emaplaadiga, mitte kõvaketta/SSD-ga? |
Üldiselt aktiveerub sama emmega automaatselt.
Kui installi ja uuesti paikasättimisega jännata ei viitsi, saad ju ka väiksema ssd pealt OS-i koos kõige vajalikuga tõsta suuremale. Ise olen http://www.todo-backup.com/home/ seda vajadusel kasutanud. Töötab nagu kellavärk.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saapakoll
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2012
|
24.08.2017 12:29:24
|
|
|
| 500GB või 1TB'ste SSD'de hinnalangust lähiajal vist tulemas ei ole? Mul on hetkel 1 TB HDD aga peaks sisse panema SSD. Crucial mx300 tundub vist parm bäng for the buck olevat hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
24.08.2017 15:57:53
|
|
|
Mälukiipiide hinnad tõusevad, nii et suured SSD-d lähevad pigem kallimaks.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.09.2017 17:05:05
|
|
|
http://www.tomshardware.com/reviews/crucial-bx300-ssd,5182-3.html
Crucial jõudluse poolest seeriat ära vahetanud, BX300 MX-st eespool. Mixed workload-s isegi EVO 850-st tublisti ees.
Kehvapoolsest kontrollerist ning aeglasest Microni 3D MLC NAND-st on Crucial korraliku SSD kokku meisterdanud.
Võttes arvesse kuulujutu tasemel Cruciali kehva mainet, siis lasid endale jalga hinna ning lühema garantiiga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
06.09.2017 16:46:55
|
|
|
| Väga imelik, et vastupidavusnäitajad on madamad kui nende mx300 seerial, MLC baasil SSD-st tahaks nagu rohkem. Üleüldse on juba imelik MLC-d näha entry level SSD-s kui mõned tootjad juba liiguvad QLC-d peale, et odavamalt toota. Küsimus kas sel kontroller on liiga agressiivne, tehtud sellega kompromiss et kiirust juurde saada vastupidavuse arvelt. Või on see reiting lihtsalt paberi peal alla viidud marketingi tõttu, et toodet paremini segmenteerida. Sel juhul pakutakse tarbijale küll tükk kulda vase hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
20.04.2018 12:29:47
|
|
|
ei hakka eraldi teemat tegema ja küsin siit (otsinguga ei leidnud).
Mõtlen mõne kiirema M.2 peale. Aga tekkis hoopis jahutuse küsimus.
Sest kui läbi kammida meie arvuti kauplusi siis nagu ma kuskilt ei leidnud.
Kas on vaja seda üldse?
Endal veel puudub kogemus nende M.2 mäludega, et kui kergelt nad soojenevad? (räägin NVMe st)
Kui see ikkagi võiks olla, kas ma seda eestist kohe ei saagi kusagilt osta?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
20.04.2018 13:51:21
|
|
|
Ok...ehk siis oleks tegelt vaja, arvestades, et kui ma selle muretsen siis ta vast vatti hakkab saama. (videotöötlus ja gaming).
Isetegemise võimalus on jah, Ja kui poest ei leia ilusat eks siis äkki kunagi siis tellin kuskilt.
Hetkel tegelikult kasti sisu selline korralik ja ilus aga samas kast silmealt peidus ära ja ehk kannatab selle DIY porno ära
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
20.04.2018 14:25:07
|
|
|
| kui sul on normaalne õhuvool korpuses siis ei ole vaja muretseda,
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.04.2018 15:14:11
|
|
|
See EK radikas on täiesti okei... maksumus ka. Plaanin mingiaeg uue kastiga kiirema NVMe peale kolida ja siis vast läheb loosi.
Kui koguaeg olen mõelud, et 1TB NVMe ja vana 500GB SATA3 jääb downloadsiks jms., siis nüüd tundub, et pigem OSi jaoks ikkagi 500GB NVMe (parem €/GB, jääb jääk muudele juppidele, mis rohkem efekti annavad) ja SATA3 lihtsalt kõrvalkettaks, kuhu asjad, mida tihedamalt ei pela, jms.
See minimaalne kiirusevõit ei tasu seda hinda ära hetkeseisuga. Oleks 200-250€ korralik 1TB, siis võiks veel mõelda, ent 350-400€ juures tundub, et ei tasu ära.
Vb. üldse "aeglase" peale jääda ja 1TB SATA SSD võtta praegu, ei pea NVMe peale Win7 istutamisega ka jebima hakkama..
Kristocfc, NVMe'st ja kõrgetest kiirustest räägid ikka?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.04.2018 15:47:07
|
|
|
Lasin just temperatuuride meeldetuletuseks testi.
Temp1 idle 38c, load 52c
Temp2 idle 45c, load 84c
http://ceemic.pri.ee/hardware/m.2_temp_20.04.18.JPG
Õhuvool on minimaalne, ehk eest puhuvad sisse 2x140 Noctuat @ 340 rpm ning CPU vent @ 315 rpm (PSU ja GPU on 0 rpm, üksi vent kastist välja ei puhu).
Tavaolukorras 24/7 kasutusel M.2 sellist load temperatuuri muidugi ei saavuta, mida CristalDiskMarkiga saab. Näiteks Vegas Pro-ga renderdades ning samaaegselt suuremahulisi faile kopeerides temp2 üle 70c ei läinud...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
20.04.2018 15:53:39
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Kristocfc, NVMe'st ja kõrgetest kiirustest räägid ikka? |
Jah ikka, 1 postitus enne mind räägib töötempidest ja ei ole mina veel näinud oma nvme'del selliseid tempe mis normaalsel kasutamisel sinna 100 ligi läheksid.
Tänapäevased korpused on juba piisavalt hea õhuvahetusega ehitatud. Aga ma muidugi eeldan ka et kes jõuab NVME osta on enne seda ka korralikumasse korpusesse investeerinud,
Samas ei oska kaasa rääkida Mitx või Matx korpuste ja NVME lahendustes, kus ajatakse vaikust taga......
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.04.2018 15:57:46
|
|
|
Eks ta benchi jooksutab, samas kast mõistlik ja vendid ka olemas. Võrdluskoht ilusti olemas.
Huvitav oleks muidugi tavalise workloadi, mitte sünt. benchi benchi näha.
mATX ja ATX korpuse jahutusvahe on tükimat aega juba vist marginaalne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.04.2018 16:03:45
|
|
|
Ma julgen arvata, et Fractal Define Mini C on "korralik" korpus. Kuid just, kuna vaikus on oluline, siis seetõttu ka õhuvool minimaalne...
PS. Osad M.2-d ei näita HWiNFO all seda temp2 üldse. Seega möödarääkimise vältimiseks tasuks tsekata, mis temperatuuridest jutt on.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.04.2018 16:04:10
|
|
|
Mõned müüvad kohe kaardiga pci pessa minevaid NVMe SSD-d , aga ei tule meelde kuna oli ammu...
Samas mulle mulje jäänud, et 15m järjest kirjutades, siis läheb kuumaks ja hakkab throttlema.
Hetkel pn OS kettaks paremaid SSD-d saada kui samyongid. Mixed workload neil kehvapoolne...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
20.04.2018 16:27:19
|
|
|
Ma lihtsalt nägin odavat NVMe pakkumist ja hakkasin sellele mõtlema.
Oleks vaja üht SSD ketast mul küll juurde ja kuna arvutis vedeleb see M.2 pesa ilma tööta+ tundus hea pakkumine (uurin veel) siis viisin otsad kokku, et võiks ära proovida.
Aga tänud kaasaelmast , eks kui ma otsustan selle muretseda, eks saab alguses vabalt ka ilma jahutuseta proovida ja hiljem otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
05.05.2018 21:46:16
|
|
|
| Loodan, et küsin õigest kohast. Küsimus selline, et MB M.2 ots on key B, aga SSD, mida osta soovin on M + B. Kas antud otsaga SSD sobib minu MB'ga või peab B otsaga SSD ostma?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
22.05.2018 20:54:28
|
|
|
Kui rahakott ei luba 200€+ 500GB M.2 NVMe Samsung EVO/Intel 7600p eest välja käia, siis mida võiks odavamatest alternatiividest võtta?
Adata, Patriot, Plextor, WD Black?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.05.2018 21:00:55
|
|
|
Palju rahakott lubab?
Tavakasutuses ei ole mingit vahet, kas on korralik SATA3 või kiire NVMe M.2. Windows käivitub sama kiirelt, mängud laevad ikka sama kiirusega. Testides võib ilusaid numbreid vaadata. Seega miks ka mitte võtta odavam korralik SATA3 SSD?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
22.05.2018 21:43:08
|
|
|
SanDisk SDSSDXPM2-500G-G25 Extreme Pro 3D SSD, 500GB on ka päris mõistliku hinnaga saadaval 178 eur + Eestisse saatmine 7.60
Amazon.de
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
22.05.2018 22:11:58
|
|
|
160-170 võiks rahakott lubada, üle selle on 200 juba liiga lähedal . Tahaks kasutada väikestviisi videotöötluse töökettaks, mitte opsüsteemi jaoks.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.05.2018 23:57:11
|
|
|
170 vs 195,50 (uus 970 evo) on jabur vahe ju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
24.05.2018 09:50:13
|
|
|
SX8200 tundub päris hea variant, mida proovida.
Tänud lingi eest, aga seekord poest siiski. Ja viidatud teemas pole ühtegi ketast kuu aja jooksul liigutatud.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
24.05.2018 11:50:47
|
|
|
| no oleme ausad terase m2 ssd eest 150 on ikka kuradima vähe.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.05.2018 11:55:51
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
| no oleme ausad terase m2 ssd eest 150 on ikka kuradima vähe. |
On. Aga sellise hinnaga ei müüda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.05.2018 17:10:07
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kristocfc kirjutas: |
| no oleme ausad terase m2 ssd eest 150 on ikka kuradima vähe. |
On. Aga sellise hinnaga ei müüda. |
Kui nvme kettad 300\tb eest lähevad juba, siis
SATA võiks lõpuks küll 150.- peale kukkuda, Trion/Ultra jne taolised HDD klassi kettad isegi vähem.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.06.2018 09:56:36
|
|
|
| Mul pidas 3 aastat vastu kingston v300. Vähe nagu kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
09.06.2018 11:13:29
|
|
|
Kingstoni kõige odavamate vastu on mul siiamaani kerge eelarvamus sellest ajast, kui mõned V100-d suht ruttu ära surid.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.06.2018 11:37:42
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Kingstoni kõige odavamate vastu on mul siiamaani kerge eelarvamus sellest ajast, kui mõned V100-d suht ruttu ära surid. |
Mis oleks sinu eelistus? Vanasse läpparisse mingit hirmkallist ka ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|