Pole mingi daytrader aga kui loogikaga jooni vaadata siis 6800 oleks olnud selline alampiir.. pigem 7000 miinimum.. nüüd jälle üles ja ilmselt kuskil 12k peal tuleb ülemine piir ette.. Mida veel täheldan, et jah lainetena läheb hetkel aga aina väiksemaks need jõnksumised lähevad ning asi hakkab maha rahunema mõne kuu pärast ning siis võib ilmselt oodata korralikku tõusu jälle, vaevalt langust. Eks näis, ise pakun, et August, September on aeg kus asjad korralikumalt liikuma hakkavad _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
HDTanel, Jep, 6700-7000 oli üsna mõistlik piir, kust ronima hakata. Päevane RSI oli madal, 400 MA oli ka kuskil 6800-6900usd juures. Eks näis, kas oli puhtalt bottide reageerimine või tuleb jälle selline 60-80% tõus.
DREP.
Tiim on üsna hull.. endised GOOGLE, TENCENT ja QTUM inimesed. Token metricud suht paigas.. cap mõnus ja töötav produkt olemas
https://www.drep.org _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
lol, keegi vaatab, mis QuarkChainiga toimumas on?
Vennad lasid vaid 4% tokeneid ringlusesse.. Crowdsale on teinud 1 päevaga 12x (Crowdsale lõppes reaalselt mingi 1-2 päeva tagasi).. ja tõuseb kuna supply on idiootselt madal. Iga kuu kuskil 5% tuleb vaid juurde. Binance listing homme kell 07 hommikul. Pidi olema täna aga supply oli nii väike, et Binance ei saanud kraane lahti tehagi
Nii ajuvaba kui see ei tundu siis see hind lendab veel siitmaalt kergelt lakke.. VIST
45% on kaevanduse jaoks
15% on tiimile
15% on foundationile
5% on nõustajatele
Ning vaid 20% on hetkel ringluses.. 2018 LÕPP.. 3.5% HETKEL terve kuu xD iga kuu umbes 5%. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 04.06.2018 22:53:54, muudetud 1 kord
Ja mitu tokenit sul on selles ämbris? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/ _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Võibolla loll küsimus aga mis asjad need token metricud on ja kuidas sa neid mõõdad?
HDTanel kirjutas:
Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/
Võibolla loll küsimus aga mis asjad need token metricud on ja kuidas sa neid mõõdad?
HDTanel kirjutas:
Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/
Kui neid ICO projekte vaatad siis väga tähtis, et tokenite jaotus oleks ideaali ligidane... st tuleks jälgida kui palju tahavad nad rahvale maha müüa protsentuaalselt.. hea koht on kuskil 60-70% aga enamus ajast müüakse neid 30-50% vahel.. mida rohkem müüakse rahvale maha seda parem. Marketcap.. sa ei taha, et mingi ICO küsiks LIIGA suurt summat ja samas liiga väikese summaga võib probleemne olla exchangedesse saamine. 10mil on head ICO-d mida esimese nädala jooksul või nii maha flippida.. kõrgemad 20-40mil on parimad kuna neil on tavaliselt raha maksta Binance jaoks või nii oma 5milli vms.. pluss nata hõlpsam igasugu muid asju teha mida olen täheldanud, et madala capiga projektidel on probleeme teha. Supply üldiselt tähtsust ei oma minuarust kuna maksad nagunii ühte ja sama summat lihtsalt omad rohkem tokeneid.. siis ikkagi parem on vaadata projekte millel on suur supply ja väike alg tokeni hind ICO-s. Ütleks, et hea supply on kuskil 150-300miljoni vahel.. aga 1-10 miljardit pole ka hull.. hea tokeni hind ICO-s on kuskil 1 kuni MAX 50senti.. endale meeldib noppida 1-20 sendi vahel olevaid projekte.. miks? Lihtsalt kuna noobid ei taju sittagi marketcapist ja vaatavad vaid tokeni hinda.. kõrge tokeni hind peletab eemale kuna nad saavad ju vaid oma paarsada tokenit 1ETH-i eest vs omg.. ma saan 100,000 tokenit? Nahhui ma 200 tokeni projekti tahan
Ja noh muidugi on veel igasugu muid asju nagu kui palju boonuseid jagatakse private ja presales... palju tiim omale jätab.. palju mingisse reservi jätavad jne.. kõik suht tähtis üle vaadata enne kui investeerid, et mingisse moneygrabi ei astu jalaga. Lisaks muidugi vaadata millised lockupid on tiimile ja private ning presalele kui üldse on. Näiteks SPARKSTER kuhu investeerisin hiljuti.. nad üldse võtsid KÕIK boonused ära kõigilt ja jätsid selle nagu marketing/giveaway fondi, mis aitab projekti promoda aga see tähendab, et keegi ei taha väga dumpida kõigil sama playing field ja nad jätsid 2% total token supplyst EXCHANGE listingu jaoks, mis on minuarust ülinice... enamvähem garanteeritud, et saad day1 Binance vms head. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kle tanel, ära aja hullu juttu siin. Tundub, et hetkel on sul lihtsalt vedanud, pikemas perpektiivis su loogika ei pea paika. Sa räägid marketcapist, hinnast jne nagu eraldiseisvatest asjadest.
Kuna üldises plaanis käib kõik nagunii Bitcoiniga sarnases taktis, siis on oluline "Bitcoin price equivalence" et näha mingi mündi tõusupotsensiaali.
http://bpeindex.com/
Päris hea indeks, kas samasugune list on saadaval jooksva emissioonikiiruse võrdluses? Selle järgi on eeter bitcoinist ees, teisi pole viitsind arvutada. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kle tanel, ära aja hullu juttu siin. Tundub, et hetkel on sul lihtsalt vedanud, pikemas perpektiivis su loogika ei pea paika. Sa räägid marketcapist, hinnast jne nagu eraldiseisvatest asjadest.
Kuna üldises plaanis käib kõik nagunii Bitcoiniga sarnases taktis, siis on oluline "Bitcoin price equivalence" et näha mingi mündi tõusupotsensiaali.
http://bpeindex.com/
Keda see pikem perspektiiv huvitab? Hetkel tundub pikem bear market olema niisiis on targem teha rohkem ICO-si. Need pole niiväga mõjutatud BTC liikumisest ja ikka mitmekordistad oma raha. Projektid, mis pikalt turul seisnud, millel update välja pole tulnud.. need on mõjutatavad bitcoinist aga enamik juhul ikka pigem dollari väärtuses sest BTC\ETH hind langeb kui tokeni väärtuses. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Päris hea indeks, kas samasugune list on saadaval jooksva emissioonikiiruse võrdluses? Selle järgi on eeter bitcoinist ees, teisi pole viitsind arvutada.
Vastus sinu küsimusele: Kui aus olla, siis pole aimugi.
Millist platvormi/lehekülge vms soovitate coinidesse või ico-desse investeerimiseks, kui eesmärgiks lihtsalt peenraha eest osta midagi ja mõneks aastaks nö ära unustada see? _________________
Exodus on ilus ja mugav "hot wallet" rahakott arvutis. Aga konvertimine ühest teise on kallis ja väikse valikuga.
Coine toetab 87tk.
Mõistlik oleks ehk esialgu Binance ja kui raha kasvab ~aasta pärast 10x siis osa lükata Exodusesse.
Kui ~3a pärast kasv 100x siis võtta mingi riistvaraline rahakott.
Binanceis on probleem see, et kui peaksid mingil põhjusel kaotama ligipääsu seotud meilile, siis sealt raha enam mitte mingi valemiga kätte ei saa (meilile tuleb raha väljakande link).
Isegi meili muutmiseks pead kaamera ees tantsima ja igast trikke tegema (lihtsam on teha uus konto).
Kui eesmärk on "mõneks aastaks ära unustada" siis igal juhul liiguta kuhugi enda walletisse. Kui oled suuteline oma dokumente ja pabereid haldama ja korrektselt hoidma, siis üks lihtsamaid ja kindlamaid meetodeid on Paper Wallet. Paljude müntide jaoks on selline võimalus olemas, osadel uutel mitte.
Põhjus, miks mitte hoida exchanges on see, et kui Sa jooksvalt kätt pulsil ei plaani hoida, siis võid avastada 3 aasta pärast üllatusena, et seda exchange enam ei eksisteeri, või siis ei listi nad enam sinu münti, vms. Kuna rahakoti võtmed on exchange käes, ei ole Sul selle peale muud teha kui fakti nentida.
Hiinlaste Binance on kasvanud kõige suuremaks. Trading fee on ka hea 0,005% aint. Mt.Gox kunagi lambist läks kinni ja kõik kaotasid oma raha.
Põhireegel see, et ei paneks kogu raha ühte patta.
Kontakt, Coinbase (tegelikult Coinbase->GDAX siiski) -> Binance peaks okei olema ja kui mingeid väiksemaid alte või ICOsid teha tahad, siis mõni detsentraliseeritud exchange vast? _________________
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.
EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää
Kuna ma pre/public/after ICOs ei osalenud siis mul pole neid tokeneid. Praegu mõtlengi kas vabastan veits eetrit muude tehingute alt ja võtan mõned tokensid, et listing ralli ka läbi teha. Muidu kaupleks Kucoinis. Hetkel tundud, et osta saab siit: https://ddex.io/
Õhtu alles noor, mõtlen mis teen.
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.
EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää
Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) good luck.. Ostjaid pole ollagi. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mu jutus polnud grammigi analüüsi või viidet sisu osas, et see on järjekordne HDMegaProjekt(tm). Jagasin lihtsalt infot, et listitakse ja sealt on ehk võimalik vahelt kasu võtta.
P.S. ICO jumalana võid alati otse Rõivasele kirjutada kuidas nad oma businessi paremaks saaks teha
HDTanel kirjutas:
filx kirjutas:
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.
EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää
Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) good luck.. Ostjaid pole ollagi.
Mu jutus polnud grammigi analüüsi või viidet sisu osas, et see on järjekordne HDMegaProjekt(tm). Jagasin lihtsalt infot, et listitakse ja sealt on ehk võimalik vahelt kasu võtta.
P.S. ICO jumalana võid alati otse Rõivasele kirjutada kuidas nad oma businessi paremaks saaks teha
HDTanel kirjutas:
filx kirjutas:
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.
EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää
Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) good luck.. Ostjaid pole ollagi.
Juba kirjutasin talle mingi kuu või kaks tagasi, et see Shivom näeb suht hapu välja _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Üldse ei imesta kui samamoodi tagasi paugutab, vahepeal sai juba mustriks et paarsada ühele poole, pool päeva läheb mööda, samasugune hüpe tagasi. Nagu keegi kandiks fiati ümber. Joonejälgijatele paras peavalu, kui indikaatorid trendimuutust näitama hakkavad on show juba läbi ja väljumine lootusetult hilinenud. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.