Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 15:45:16 vasta tsitaadiga

trükitakse tetherit juurde ja pannakse panused ette thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 16:01:22 vasta tsitaadiga

Nasdaq boostib hetkel ilmselt... stellar, litecoin ja bitcoin listed.
_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 16:45:32 vasta tsitaadiga

Pole mingi daytrader aga kui loogikaga jooni vaadata siis 6800 oleks olnud selline alampiir.. pigem 7000 miinimum.. nüüd jälle üles ja ilmselt kuskil 12k peal tuleb ülemine piir ette.. Mida veel täheldan, et jah lainetena läheb hetkel aga aina väiksemaks need jõnksumised lähevad ning asi hakkab maha rahunema mõne kuu pärast ning siis võib ilmselt oodata korralikku tõusu jälle, vaevalt langust. Eks näis, ise pakun, et August, September on aeg kus asjad korralikumalt liikuma hakkavad icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 17:00:49 vasta tsitaadiga

HDTanel, Jep, 6700-7000 oli üsna mõistlik piir, kust ronima hakata. Päevane RSI oli madal, 400 MA oli ka kuskil 6800-6900usd juures. Eks näis, kas oli puhtalt bottide reageerimine või tuleb jälle selline 60-80% tõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 18:20:53 vasta tsitaadiga

Seltsimehed unetud tõtake nüüd ravile
https://www.cryptoglobe.com/latest/2018/05/UK-Cryptocurrency-Addicts-Offered-Treatment-and-Rehabilitation/

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2018 06:32:43 vasta tsitaadiga

IOTA'l Trinity wallet väljas. Tulemus: 24h change +17%, lisaks "Q" uudiste announcement saabuval pühapäeval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 31.05.2018 15:22:16 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2018 21:51:19 vasta tsitaadiga

delef, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=729458
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 02:10:24 vasta tsitaadiga

Leidsin vist järgmise suht mega projekti icon_biggrin.gif

DREP.
Tiim on üsna hull.. endised GOOGLE, TENCENT ja QTUM inimesed. Token metricud suht paigas.. cap mõnus ja töötav produkt olemas
https://www.drep.org

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 16:05:02 vasta tsitaadiga

Tanel leiab koguaeg megaprojekte , palju nende pealt ka teenid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 16:11:55 vasta tsitaadiga

HDTaneliga on korras igas valdkonnas ...

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 04.06.2018 17:56:41 vasta tsitaadiga

Meenub see laul https://m.youtube.com/watch?v=RM-DZwSZNSI
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 20:37:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ˇkas kuskile donateda ei saa, paneks otsekorralduse, et ikka foodi ja feimi pressiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 04.06.2018 21:03:15 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
thumbs_up.gif ˇkas kuskile donateda ei saa, paneks otsekorralduse, et ikka foodi ja feimi pressiks.


Täitsa olemas! Vanakuld... püsimaksega hdtaneli eliitklubisse icon_biggrin.gif
http://kroonika.delfi.ee/article.php?id=67638592

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 21:58:39 vasta tsitaadiga

lol, keegi vaatab, mis QuarkChainiga toimumas on? icon_biggrin.gif
Vennad lasid vaid 4% tokeneid ringlusesse.. Crowdsale on teinud 1 päevaga 12x (Crowdsale lõppes reaalselt mingi 1-2 päeva tagasi).. ja tõuseb kuna supply on idiootselt madal. Iga kuu kuskil 5% tuleb vaid juurde. Binance listing homme kell 07 hommikul. Pidi olema täna aga supply oli nii väike, et Binance ei saanud kraane lahti tehagi icon_biggrin.gif
Nii ajuvaba kui see ei tundu siis see hind lendab veel siitmaalt kergelt lakke.. VIST icon_biggrin.gif

45% on kaevanduse jaoks
15% on tiimile
15% on foundationile
5% on nõustajatele
Ning vaid 20% on hetkel ringluses.. 2018 LÕPP.. 3.5% HETKEL terve kuu xD iga kuu umbes 5%.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 04.06.2018 22:53:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2018 22:10:33 vasta tsitaadiga

Ja mitu tokenit sul on selles ämbris?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 00:08:36 vasta tsitaadiga

Kas see HDfilee saaga krüptohuumori topicusse ei sobi paremini kui siia icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 00:36:06 vasta tsitaadiga

Saaks äkki üle juba ja räägiks teemakohast juttu, nagu lasteaed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 07:29:05 vasta tsitaadiga

bastard kirjutas:
Saaks äkki üle juba ja räägiks teemakohast juttu, nagu lasteaed.

mitte nagu, vaid siin ongi lasteaed.... kui vaadata milliseid postitusi siia ja sotsmeediasse tehakse. icon_lol.gif

https://www.ohtuleht.ee/880775/virtuaalraha-pettuse-ohver-need-valismaa-kelmid-panid-kogu-mu-raha-uugama
cry me a river icon_lol.gif ...... kindlasti leidub siin hulgaliselt "spetsialiste" kes oskaksid nõu anda mida loo autor valesti tegi icon_idea.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:13:05 vasta tsitaadiga

Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:16:50 vasta tsitaadiga

Sulle saaks vist mõne silla müüa..väga hea silla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:19:56 vasta tsitaadiga

Võibolla loll küsimus aga mis asjad need token metricud on ja kuidas sa neid mõõdad?

HDTanel kirjutas:
Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:33:39 vasta tsitaadiga

TREMAN kirjutas:
Võibolla loll küsimus aga mis asjad need token metricud on ja kuidas sa neid mõõdad?

HDTanel kirjutas:
Veel üks projekt mille avastasin, ANKR Network, mida tasuks lähemalt uurida!!
Tiim on ülikorralik. Endised Amazoni, Morgan Stanley, SAP, EA inimesed.. väga tugev kombowombo.
Ainukesed mureallikad hetkel on väga olematu Roadmap ja Token Metricuid koos Whitepaperiga pole veel väljas 😂😥 st väga early veel.. aga võib olla midagi väga head.
https://www.ankr.network/


Kui neid ICO projekte vaatad siis väga tähtis, et tokenite jaotus oleks ideaali ligidane... st tuleks jälgida kui palju tahavad nad rahvale maha müüa protsentuaalselt.. hea koht on kuskil 60-70% aga enamus ajast müüakse neid 30-50% vahel.. mida rohkem müüakse rahvale maha seda parem. Marketcap.. sa ei taha, et mingi ICO küsiks LIIGA suurt summat ja samas liiga väikese summaga võib probleemne olla exchangedesse saamine. 10mil on head ICO-d mida esimese nädala jooksul või nii maha flippida.. kõrgemad 20-40mil on parimad kuna neil on tavaliselt raha maksta Binance jaoks või nii oma 5milli vms.. pluss nata hõlpsam igasugu muid asju teha mida olen täheldanud, et madala capiga projektidel on probleeme teha. Supply üldiselt tähtsust ei oma minuarust kuna maksad nagunii ühte ja sama summat lihtsalt omad rohkem tokeneid.. siis ikkagi parem on vaadata projekte millel on suur supply ja väike alg tokeni hind ICO-s. Ütleks, et hea supply on kuskil 150-300miljoni vahel.. aga 1-10 miljardit pole ka hull.. hea tokeni hind ICO-s on kuskil 1 kuni MAX 50senti.. endale meeldib noppida 1-20 sendi vahel olevaid projekte.. miks? Lihtsalt kuna noobid ei taju sittagi marketcapist ja vaatavad vaid tokeni hinda.. kõrge tokeni hind peletab eemale kuna nad saavad ju vaid oma paarsada tokenit 1ETH-i eest vs omg.. ma saan 100,000 tokenit? Nahhui ma 200 tokeni projekti tahan icon_biggrin.gif
Ja noh muidugi on veel igasugu muid asju nagu kui palju boonuseid jagatakse private ja presales... palju tiim omale jätab.. palju mingisse reservi jätavad jne.. kõik suht tähtis üle vaadata enne kui investeerid, et mingisse moneygrabi ei astu jalaga. Lisaks muidugi vaadata millised lockupid on tiimile ja private ning presalele kui üldse on. Näiteks SPARKSTER kuhu investeerisin hiljuti.. nad üldse võtsid KÕIK boonused ära kõigilt ja jätsid selle nagu marketing/giveaway fondi, mis aitab projekti promoda aga see tähendab, et keegi ei taha väga dumpida icon_biggrin.gif kõigil sama playing field icon_smile.gif ja nad jätsid 2% total token supplyst EXCHANGE listingu jaoks, mis on minuarust ülinice... enamvähem garanteeritud, et saad day1 Binance vms head.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:40:00 vasta tsitaadiga

Aga millal CFC (Chicken Fillet Coin) ICO tuleb?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 17:01:25 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga millal CFC (Chicken Fillet Coin) ICO tuleb?

HDTanel ise teeb selle ICO... üritab 100 milli kätte saada ja siis üle lasta teised icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 17:27:09 vasta tsitaadiga

Kle tanel, ära aja hullu juttu siin. Tundub, et hetkel on sul lihtsalt vedanud, pikemas perpektiivis su loogika ei pea paika. Sa räägid marketcapist, hinnast jne nagu eraldiseisvatest asjadest.
Kuna üldises plaanis käib kõik nagunii Bitcoiniga sarnases taktis, siis on oluline "Bitcoin price equivalence" et näha mingi mündi tõusupotsensiaali.
http://bpeindex.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 17:39:11 vasta tsitaadiga

Päris hea indeks, kas samasugune list on saadaval jooksva emissioonikiiruse võrdluses? Selle järgi on eeter bitcoinist ees, teisi pole viitsind arvutada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 18:40:25 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Kle tanel, ära aja hullu juttu siin. Tundub, et hetkel on sul lihtsalt vedanud, pikemas perpektiivis su loogika ei pea paika. Sa räägid marketcapist, hinnast jne nagu eraldiseisvatest asjadest.
Kuna üldises plaanis käib kõik nagunii Bitcoiniga sarnases taktis, siis on oluline "Bitcoin price equivalence" et näha mingi mündi tõusupotsensiaali.
http://bpeindex.com/


Keda see pikem perspektiiv huvitab? Hetkel tundub pikem bear market olema niisiis on targem teha rohkem ICO-si. Need pole niiväga mõjutatud BTC liikumisest ja ikka mitmekordistad oma raha. Projektid, mis pikalt turul seisnud, millel update välja pole tulnud.. need on mõjutatavad bitcoinist aga enamik juhul ikka pigem dollari väärtuses sest BTC\ETH hind langeb kui tokeni väärtuses.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 19:13:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Päris hea indeks, kas samasugune list on saadaval jooksva emissioonikiiruse võrdluses? Selle järgi on eeter bitcoinist ees, teisi pole viitsind arvutada.

Vastus sinu küsimusele: Kui aus olla, siis pole aimugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.06.2018 11:13:54 vasta tsitaadiga

Millist platvormi/lehekülge vms soovitate coinidesse või ico-desse investeerimiseks, kui eesmärgiks lihtsalt peenraha eest osta midagi ja mõneks aastaks nö ära unustada see?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2018 11:49:24 vasta tsitaadiga

Exodus on ilus ja mugav "hot wallet" rahakott arvutis. Aga konvertimine ühest teise on kallis ja väikse valikuga.
Coine toetab 87tk.
Mõistlik oleks ehk esialgu Binance ja kui raha kasvab ~aasta pärast 10x siis osa lükata Exodusesse.
Kui ~3a pärast kasv 100x siis võtta mingi riistvaraline rahakott.
Binanceis on probleem see, et kui peaksid mingil põhjusel kaotama ligipääsu seotud meilile, siis sealt raha enam mitte mingi valemiga kätte ei saa (meilile tuleb raha väljakande link). icon_eek.gif
Isegi meili muutmiseks pead kaamera ees tantsima ja igast trikke tegema (lihtsam on teha uus konto).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2018 11:51:52 vasta tsitaadiga

Kui eesmärk on "mõneks aastaks ära unustada" siis igal juhul liiguta kuhugi enda walletisse. Kui oled suuteline oma dokumente ja pabereid haldama ja korrektselt hoidma, siis üks lihtsamaid ja kindlamaid meetodeid on Paper Wallet. Paljude müntide jaoks on selline võimalus olemas, osadel uutel mitte.

Põhjus, miks mitte hoida exchanges on see, et kui Sa jooksvalt kätt pulsil ei plaani hoida, siis võid avastada 3 aasta pärast üllatusena, et seda exchange enam ei eksisteeri, või siis ei listi nad enam sinu münti, vms. Kuna rahakoti võtmed on exchange käes, ei ole Sul selle peale muud teha kui fakti nentida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2018 12:40:42 vasta tsitaadiga

Aga exchangeide eelis on ICOde muutuste eest hoolitsemine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.06.2018 12:48:47 vasta tsitaadiga

See Binance alles eelmisel aastal loodud. On siis piisavalt usaldusväärne?

Ja kui palju on juhtumeid olnud, kus mingi usaldusväärne exchange lihtsalt päevapealt pillid kotti pakib?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2018 13:01:08 vasta tsitaadiga

ot:
Hiinlaste Binance on kasvanud kõige suuremaks. Trading fee on ka hea 0,005% aint. Mt.Gox kunagi lambist läks kinni ja kõik kaotasid oma raha.
Põhireegel see, et ei paneks kogu raha ühte patta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 15:12:32 vasta tsitaadiga

Kontakt, Coinbase (tegelikult Coinbase->GDAX siiski) -> Binance peaks okei olema ja kui mingeid väiksemaid alte või ICOsid teha tahad, siis mõni detsentraliseeritud exchange vast?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 16:09:26 vasta tsitaadiga

Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.

EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 17:28:47 vasta tsitaadiga

Mis sell orderi peale panid? & kus kaupled?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2018 19:40:29 vasta tsitaadiga

Kuna ma pre/public/after ICOs ei osalenud siis mul pole neid tokeneid. Praegu mõtlengi kas vabastan veits eetrit muude tehingute alt ja võtan mõned tokensid, et listing ralli ka läbi teha. Muidu kaupleks Kucoinis. Hetkel tundud, et osta saab siit: https://ddex.io/
Õhtu alles noor, mõtlen mis teen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 09:50:10 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.

EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää


Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) icon_lol.gif good luck.. Ostjaid pole ollagi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 12:23:20 vasta tsitaadiga

Mu jutus polnud grammigi analüüsi või viidet sisu osas, et see on järjekordne HDMegaProjekt(tm). Jagasin lihtsalt infot, et listitakse ja sealt on ehk võimalik vahelt kasu võtta.

P.S. ICO jumalana võid alati otse Rõivasele kirjutada kuidas nad oma businessi paremaks saaks teha icon_biggrin.gif

HDTanel kirjutas:
filx kirjutas:
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.

EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää


Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) icon_lol.gif good luck.. Ostjaid pole ollagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 15:22:23 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
Mu jutus polnud grammigi analüüsi või viidet sisu osas, et see on järjekordne HDMegaProjekt(tm). Jagasin lihtsalt infot, et listitakse ja sealt on ehk võimalik vahelt kasu võtta.

P.S. ICO jumalana võid alati otse Rõivasele kirjutada kuidas nad oma businessi paremaks saaks teha icon_biggrin.gif

HDTanel kirjutas:
filx kirjutas:
Shivom (OMX token) istub praegu jaamas ja ootab reisijaid. Hüpage täna rongile, homme kell 16:00 läheb OMX rong Kucoinis teele. Raud-polt tuleb as usual pump ja dump nagu nende lisamistega on.

EDIT: Tegemist pole finants nõustamisega, kaubelge omal vastutsel nii, et oma õhtusest fileest ilma ei jää


Toredasse ulmelisse projekti tahate ikka raha visata.. vennad küsisid veel 75,000ETH (75milli kui eth tagasi 1k juurde kolib) icon_lol.gif good luck.. Ostjaid pole ollagi.


Juba kirjutasin talle mingi kuu või kaks tagasi, et see Shivom näeb suht hapu välja icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 23:37:12 vasta tsitaadiga

ohoh 7000 müür on langenud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 23:44:17 vasta tsitaadiga

Kim Jong müüb oma kokkuvarastatud BTCd maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2018 00:31:05 vasta tsitaadiga

krt nüüd on küll aeg korter maha müüa ja investeerida, sellist soodukat ei juhtu just tihti!

Spoiler Spoiler Spoiler



Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2018 01:14:57 vasta tsitaadiga

Üldse ei imesta kui samamoodi tagasi paugutab, vahepeal sai juba mustriks et paarsada ühele poole, pool päeva läheb mööda, samasugune hüpe tagasi. Nagu keegi kandiks fiati ümber. Joonejälgijatele paras peavalu, kui indikaatorid trendimuutust näitama hakkavad on show juba läbi ja väljumine lootusetult hilinenud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2018 13:09:11 vasta tsitaadiga

kriminaalid liigutavad oma miljoneid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2018 14:09:13 vasta tsitaadiga

Tunnistage üles kes rikkaks sai?
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kahtlus-eesti-mees-teenis-bitcoine-varastades-mitu-miljonit-eurot?id=82610125

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.06.2018 14:13:34 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2018/06/11/hakkerirunnak-kukutas-paevaga-bitcoini
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2018 14:17:27 vasta tsitaadiga

eesti tõlkegurud mõllavad on vaid 1 nulliga mööda pannud. 40 miljardit my ass.........
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.