|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
21.05.2018 15:00:52
|
|
|
? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
21.05.2018 15:27:59
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler 
|
Nagu näed. Neid HDTaneli suguseid ullikesi ongi maailmas alla 3000 järelikult..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.05.2018 15:48:49
|
|
|
Tänapäeva vanasõna: Jänes lambot ei osta.
Lambol head ajad ees, kohe tellitakse vähemalt 3000 autot
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.05.2018 16:06:27
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler 
|
Inimesed pidid 1ETH kandma OKEX-i uude kontosse ja hoidma seda NÄDALA lukus seal... paar päeva tagasi muutsid selle 24h peale. Sellepärast jah ei saadud nii kiiresti kokku seda. Keegi ei tahtnud oma raha lukku panna mingi pisikese boonuse pärast, mille rate võetakse ehk peale OKEX-i listingut ja see oli 40% esimesed 1000, 30% teine 1000 ning vaid 20% viimane 1000
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
21.05.2018 16:36:30
|
|
|
| Tundub leggit värk olevat seljuhul kui peab enda vara lukus hoidma mingi perioodi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.05.2018 16:49:35
|
|
|
FEAR007, ei see skeem oli täiesti arulage... täis idiootsus. Üks asi mida edaspidi jälgin, et ICO-del oleks raha kõrvale pandud exchangede jaoks... küsitakse vähe raha siis ütlevad nutuga, et meil pole raha exchangede jaoks, tradege idexis.......... igatahes hind tõuseb kenasti juba praegu IDEX-is... aga ma ei tea millal täpselt listing tuleb.. aga vaevalt väga mingeid erilisi correctioneid enam tuleb senikaua kuni nad okexis pole.. ja okexis volüüm nii suur, et väga räiget dumpi ei näe kui just hind mingi ebanormaalselt kõrgele ei hüppa okexisse jõudes
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
21.05.2018 22:25:57
|
|
|
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.05.2018 00:39:07
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.  |
Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
9mm
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
22.05.2018 15:31:23
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| posthuman kirjutas: |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.  |
Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit. |
Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.05.2018 15:33:26
|
|
|
| 9mm kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| posthuman kirjutas: |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.  |
Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit. |
Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks |
Tee rohkem kodutööd
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martüür
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2007
|
22.05.2018 15:53:51
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| 9mm kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| posthuman kirjutas: |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.  |
Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit. |
Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks |
Tee rohkem kodutööd |
Sama ütleks sulle. Tee kodutööd
Summad millest räägitakse, on pigem $100,000 - $500,000 vahel. Spekuleeritakse ka kõrgematest summadest ($1,000,000), ent see on pigem naised saunalaval rääkisid jutt. Binance enda suva nö. teenusetasu juures on muidugi üsna müstiline faktor. Kohvipaks ütleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
22.05.2018 16:17:02
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| posthuman kirjutas: |
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.
Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas.  |
Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit. |
Nii on. Ma tean, et nad on küsinud ka 7M.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.05.2018 02:21:32
|
|
|
Megahead ostud atm POA Oracles Network, pm half price ATH-st. LOOM suht hea, Bluzelle, Wanchain - kuigi ma arvan, et see võib veel kukkuda sest norme ICO-si pole senimaani WANCOIN-i peal üles ehitatud.. aga pikemas perspektiivis võib hea ost olla. Zilliqal homme mingi kaks major uudist tulemas.. ise ostsin 0.000195 peal hunniku aga müüsin 0.000207 peal maha kuna oli Sparksteri jaoks raha vaja, atm 0.000215 - ATH nädal tagasi või nii oli 0.0003, tudub, et kõva konkurent ETH-ile sel aastal imo.
Kes rohkem riskida tahab siis ülihea projekt nimega Eximchain listis IDEX-i.. vaid kuskil 2x juures, suht steal imo (toimus vaid presale ja boonuseid polnud) ning OPEN Platform listis Kucoini lõpuks kuskil 2-3x juures, imo steal.. crowdsale polnud, presale on lukus nii, et iga kuu saavad investorid 20% tokeneid. Projekt ise mega.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.05.2018 07:23:04
|
|
|
Täna 8:30 tuleb ZEN Binancei aga vist juba hilja:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.05.2018 11:26:12
|
|
|
Cryptos kõik punane va Zen
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.05.2018 12:09:15
|
|
|
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
23.05.2018 12:57:04
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma |
seda ilmselt ei tule, dipib ehk 6k peale ära ja tagasi 9-10 vahele.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.05.2018 13:24:50
|
|
|
ETH @ 300€ oleks ka tore jälle.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.05.2018 23:17:30
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma |
Täitsa huvitav plaan, viitsid veits selgitada loogikat? Kindel usk, et BTC läheb üles - saan aru. Aga millel see usk põhineb sul? Mujalt võib lugeda The Flippeningust, aga sa tahad BTC'd hoardida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.05.2018 04:05:49
|
|
|
Nice, Open Platform jõudis lõpuks Kucoini. Võtsin Presalest osa.. hetkel esimene päev ja kuskil 5x üks selle aasta parimatest projektidest imo. Veel antakse extra boonust tavaboonusele otsa kui ei müü enne midagi ära kuni testnet väljas on.
Kõige parem? 5x sellise sitase päeva ajal ETH575-590USD... ja BTC7500.
Feeeeeeeelsgoooodman
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
24.05.2018 06:45:20
|
|
|
| erick kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma |
Täitsa huvitav plaan, viitsid veits selgitada loogikat? Kindel usk, et BTC läheb üles - saan aru. Aga millel see usk põhineb sul? Mujalt võib lugeda The Flippeningust, aga sa tahad BTC'd hoardida? |
Sa vist ei ole krüpto inimeste loogikast aru saanud. Kui langeb, siis tuleb osta, sest kohe läheb tõusule. Kui tõuseb, siis tuleb osta, sest tõuseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
24.05.2018 07:55:14
|
|
|
h3rr, aga nii ongi!
Vaata BTC 5 aasta graafikut - on seal mingit vahet märgata, kas ostsid 2014 buumi ajal või 2015 räige languse ajal?
Spoiler 
Noh, kui prillid ette panna ja uurima hakata, siis mingid ebatasasused nagu oleksid... aga üldpilt on ikka uhke küll - isegi "krüptovihkajad" võiksid sellega nõustuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.05.2018 08:24:47
|
|
|
Institutional raha tuleb iga hetk minuarust.. aga enne Augusti sisse osta projektidesse kõige parem kui ICO-si ei tee.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.05.2018 10:49:43
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
h3rr, aga nii ongi!
Vaata BTC 5 aasta graafikut - on seal mingit vahet märgata, kas ostsid 2014 buumi ajal või 2015 räige languse ajal?
Spoiler 
Noh, kui prillid ette panna ja uurima hakata, siis mingid ebatasasused nagu oleksid... aga üldpilt on ikka uhke küll - isegi "krüptovihkajad" võiksid sellega nõustuda. |
Ühesõnaga, mida sa ütled on hetkel see, et inimesed peaksid ostma ja hoidma oma raha ca 3-5 aastat BTC's, olles sellest enamus aega tugevas miinuses, ja lootma, et kordub 2017 buum? Ehk siis faktilist alust nagu pole miks järgmist buumi oodata (või on? oleksin huvitatud vastavasisulisest analüüsist), aga kuna ajalooliselt on BTC'l aeg-ajalt neid mulle olnud, siis kindlasti tuleb vähemalt üks veel?
Aga mis siis kui järgmine mull on juba mõni teine cryptocoin, mis BTC 3-5 aasta vaates troonilt tõukab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.05.2018 10:54:31
|
|
|
| 100% ei saa milleski kindel olla. ~10a pole aga siiamaani Bitcoiniga midagi juhtunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.05.2018 11:15:11
|
|
|
Kui 5k pealt osta ei taha siis võib ju hetkel osta ja 5k peal müüa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
24.05.2018 11:47:39
|
|
|
| erick kirjutas: |
Ühesõnaga, mida sa ütled on hetkel see, et inimesed peaksid ostma ja hoidma oma raha ca 3-5 aastat BTC's, olles sellest enamus aega tugevas miinuses, ja lootma, et kordub 2017 buum? |
In Bitcoin we trust!
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
24.05.2018 12:31:32
|
|
|
Kuna töötan ettevõttes mille pea kogu majandustegevus on bitcoinis, siis veits nagu on usku selle raha tuleviku suhtes. Aga eks näis, võibolla vaja tõesti töötukassa vaipa kulutama hakata
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
24.05.2018 12:46:57
|
|
|
Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.05.2018 12:47:21
|
|
|
antikondor, mis ettevõte, kui võib küsida? Esimest korda kuulen sellisest asjast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
24.05.2018 12:58:52
|
|
|
| erick kirjutas: |
antikondor, mis ettevõte, kui võib küsida? Esimest korda kuulen sellisest asjast  |
Vastasin PS'i, pole rohkem kui kaudselt seotud antud teemaga, aitub minupoolsest risustamisest küll.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.05.2018 13:18:14
|
|
|
| raitl kirjutas: |
Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses  |
Ei, kukkumine on seepärast, et ma ei müünud, vabandan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
24.05.2018 13:19:06
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses  |
Ei, kukkumine on seepärast, et ma ei müünud, vabandan. |
Aga ära oota, müüma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.05.2018 13:59:39
|
|
|
Ootan niikaua kuni BTC 0-i langeb ja sa siis oma mineri tasuta mulle ära annad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.05.2018 18:04:27
|
|
|
Keegi NEOBEE 2.0 on vaadanud? Asub https://neobee.neodisrupt.com/ ja põhimõtteliselt laseb vana neobee skeemi tokenid uuteks tokeniteks claimida ning väidab, et üritab reimburseda kaotatud fundsid, maksimaalselt investeeritud BTC ekvivalendi alusel.
Lisaks aretab BTHEBANK nime all "panka", kuhu saab eelnimetatud tokenite eest "osalust" osta: https://bthebank.com/
Kui neobee 2.0 sisse logida, siis näitab ma marketit, kus saab oma tokenid BTC vastu teistele kasutajatele ära müüa (või keegi saab tokeneid ka osta). Praegu kõige madalam hind on ~412x madalam algsest investeeringust, ehk ostes ja hoides on võimalik teenida max. nii palju kui kõik millegipärast maksimaalselt hästi minema peaks ja redeemida tokenid
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
26.05.2018 22:52:45
|
|
|
Ühes exchangeis hodlin teises müüsin, peale seda BTC hind seisab juba viimased 10h, loodan, et mind kinni ei panda turu mõjutamise eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.05.2018 11:29:17
|
|
|
Tundub, et leidsin järgmise mega projekti 🙌 presale kohe ja crowdsale juulis.
Väga korralik tiim ja väga korralikud token metricud.
https://www.deepcloudai.com/
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
28.05.2018 13:29:21
|
|
|
Kas keegi on veel täheldanud, et praegune BTC käitumismuster hakkab järjest rohkem ja rohkem omandama sarnasust 2014 aaasta graafikutega?
Hakkab tunduma, et enne 2019 lõppu / 2020 keskpaika mingit suuremat rallit ei tule...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
28.05.2018 13:35:33
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
Kas keegi on veel täheldanud, et praegune BTC käitumismuster hakkab järjest rohkem ja rohkem omandama sarnasust 2014 aaasta graafikutega?
Hakkab tunduma, et enne 2019 lõppu / 2020 keskpaika mingit suuremat rallit ei tule... |
Sel juhul peaks ju lähikuudel tõus veel tulema, kui 2014 aasta graafikut vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
28.05.2018 14:44:35
|
|
|
Ilmselgelt see aasta tõusu ei tule. Taksojuhid kes hoogsalt sügiselt sisse sõitsid, on kõik praeguseks rajalt maha astunud ja oma asjad maha müünud ega huvitugi enam sellest rohkem (olleks suures miinuses maha astudes). Järgi on jäänud vaid HODLerid ja nendega juba see BTC ei kasva kuskile nii järsult. Ainus mis veel tõusuteele BTC viia võib, on mingi väga suur uudis, kas siis pangad hakkavad seda kasutama või midagi muud suuremat. Seda aga vaevalt lähiaastatel toimub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.05.2018 10:49:03
|
|
|
| Pakun, et juunis tuleb mingi väike bull ~7000€ ja siis alla ~3500€ juurde pooleks aastaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
29.05.2018 13:29:49
|
|
|
| saab näha kas 7000 taala peal korralik tugi vastas või mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
29.05.2018 13:37:20
|
|
|
| Pigem on see seal 6000 juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
29.05.2018 14:19:08
|
|
|
| täna korraks käis 7054 peal vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
29.05.2018 14:35:54
|
|
|
Praegu käib selline BTC ralli, et vähe pole 7500$ laksust, poole tunniga osteti üle 1000 BTC.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.05.2018 15:10:21
|
|
|
Tahate öelda, et 300€ ETHi ei tulegi?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
29.05.2018 15:13:38
|
|
|
Ega seal krüptoturul mingit erilist loogikat ei ole jah. Kõik veel viimased TA-d ütlesid, et kõik märgid näitavad, et 7000$ piir ei pea ja tuleb suurem kukkumine. Nojah, nüüd siis on hetke niiviisi. Aga päev on veel noor, eks õhtul näeb, tavaliselt bumpimisele ka dumpimine takka järgi kohe tuleb
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|