Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 15:00:52 vasta tsitaadiga

? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 15:27:59 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu näed. Neid HDTaneli suguseid ullikesi ongi maailmas alla 3000 järelikult..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2018 15:48:49 vasta tsitaadiga

Tänapäeva vanasõna: Jänes lambot ei osta.
Lambol head ajad ees, kohe tellitakse vähemalt 3000 autot icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 16:06:27 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
? terve maailma peale ei saa nüüd 3000 kokku?
Spoiler Spoiler Spoiler


Inimesed pidid 1ETH kandma OKEX-i uude kontosse ja hoidma seda NÄDALA lukus seal... paar päeva tagasi muutsid selle 24h peale. Sellepärast jah ei saadud nii kiiresti kokku seda. Keegi ei tahtnud oma raha lukku panna mingi pisikese boonuse pärast, mille rate võetakse ehk peale OKEX-i listingut icon_lol.gif ja see oli 40% esimesed 1000, 30% teine 1000 ning vaid 20% viimane 1000

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 16:36:30 vasta tsitaadiga

Tundub leggit värk olevat seljuhul kui peab enda vara lukus hoidma mingi perioodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 16:49:35 vasta tsitaadiga

FEAR007, ei see skeem oli täiesti arulage... täis idiootsus. Üks asi mida edaspidi jälgin, et ICO-del oleks raha kõrvale pandud exchangede jaoks... küsitakse vähe raha siis ütlevad nutuga, et meil pole raha exchangede jaoks, tradege idexis.......... igatahes hind tõuseb kenasti juba praegu IDEX-is... aga ma ei tea millal täpselt listing tuleb.. aga vaevalt väga mingeid erilisi correctioneid enam tuleb senikaua kuni nad okexis pole.. ja okexis volüüm nii suur, et väga räiget dumpi ei näe kui just hind mingi ebanormaalselt kõrgele ei hüppa okexisse jõudes
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 22:25:57 vasta tsitaadiga

Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 00:39:07 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif


Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest icon_lol.gif Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
9mm
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 15:31:23 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
posthuman kirjutas:
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif


Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest icon_lol.gif Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.


kopp.gif

Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 15:33:26 vasta tsitaadiga

9mm kirjutas:
HDTanel kirjutas:
posthuman kirjutas:
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif


Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest icon_lol.gif Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.


kopp.gif

Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks


Tee rohkem kodutööd

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Martüür
HV vaatleja
Martüür

liitunud: 01.08.2007




sõnum 22.05.2018 15:53:51 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
9mm kirjutas:
HDTanel kirjutas:
posthuman kirjutas:
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif


Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest icon_lol.gif Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.


kopp.gif

Võta üks null tagant ära, muutub realistlikumaks


Tee rohkem kodutööd

Sama ütleks sulle. Tee kodutööd icon_smile.gif

Summad millest räägitakse, on pigem $100,000 - $500,000 vahel. Spekuleeritakse ka kõrgematest summadest ($1,000,000), ent see on pigem naised saunalaval rääkisid jutt. Binance enda suva nö. teenusetasu juures on muidugi üsna müstiline faktor. Kohvipaks ütleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 16:17:02 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
posthuman kirjutas:
Eks ta kipub nii olema, et igast okitokid võtavad ju kõik ICOd sisse. Ja tõsi ta on, et kui kiirelt maha müüa, siis tõepoolest teenib miskit ära KORRAKS.

Millegipärast tuntumad kohad ei kraba oma listi bitconnnect stiilis asju. Omal lihtsalt törts turvalisem tunne omada vähem asjalikumaid projekte asjalikumas kohas. icon_rolleyes.gif


Tuntumad kohad ei võta listi kuna kellelgi pole raha välja käia listingu eest icon_lol.gif Binance listing maksab kuskil 5miljonit dollarit.


Nii on. Ma tean, et nad on küsinud ka 7M.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2018 23:06:37 vasta tsitaadiga

Spekulatsiooni mõttes huvitav lühike kirjutis futuuride pärssivast mõjust hinnakasvule (kuniks altcoinid liiguvad BTC-ga koos, paistab generaliseeruvat kogu krüptoturule):
https://www.frbsf.org/economic-research/publications/economic-letter/2018/may/how-futures-trading-changed-bitcoin-prices/

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 02:21:32 vasta tsitaadiga

Megahead ostud atm POA Oracles Network, pm half price ATH-st. LOOM suht hea, Bluzelle, Wanchain - kuigi ma arvan, et see võib veel kukkuda sest norme ICO-si pole senimaani WANCOIN-i peal üles ehitatud.. aga pikemas perspektiivis võib hea ost olla. Zilliqal homme mingi kaks major uudist tulemas.. ise ostsin 0.000195 peal hunniku aga müüsin 0.000207 peal maha kuna oli Sparksteri jaoks raha vaja, atm 0.000215 - ATH nädal tagasi või nii oli 0.0003, tudub, et kõva konkurent ETH-ile sel aastal imo.

Kes rohkem riskida tahab siis ülihea projekt nimega Eximchain listis IDEX-i.. vaid kuskil 2x juures, suht steal imo (toimus vaid presale ja boonuseid polnud) ning OPEN Platform listis Kucoini lõpuks kuskil 2-3x juures, imo steal.. crowdsale polnud, presale on lukus nii, et iga kuu saavad investorid 20% tokeneid. Projekt ise mega.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 07:23:04 vasta tsitaadiga

Täna 8:30 tuleb ZEN Binancei aga vist juba hilja:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 11:26:12 vasta tsitaadiga

Cryptos kõik punane va Zen icon_biggrin.gif
_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 12:09:15 vasta tsitaadiga

Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 12:57:04 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma


seda ilmselt ei tule, dipib ehk 6k peale ära ja tagasi 9-10 vahele.

_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2018 13:24:50 vasta tsitaadiga

ETH @ 300€ oleks ka tore jälle.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.05.2018 23:17:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma


Täitsa huvitav plaan, viitsid veits selgitada loogikat? Kindel usk, et BTC läheb üles - saan aru. Aga millel see usk põhineb sul? Mujalt võib lugeda The Flippeningust, aga sa tahad BTC'd hoardida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 04:05:49 vasta tsitaadiga

Nice, Open Platform jõudis lõpuks Kucoini. Võtsin Presalest osa.. hetkel esimene päev ja kuskil 5x thumbs_up.gif beer_yum.gif üks selle aasta parimatest projektidest imo. Veel antakse extra boonust tavaboonusele otsa kui ei müü enne midagi ära kuni testnet väljas on.

Kõige parem? 5x sellise sitase päeva ajal icon_lol.gif ETH575-590USD... ja BTC7500.
Feeeeeeeelsgoooodman monkey.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 06:45:20 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Bloodbath jah.
Kui BTC alla 5000€ läheb peaks hakkama juurde ostma


Täitsa huvitav plaan, viitsid veits selgitada loogikat? Kindel usk, et BTC läheb üles - saan aru. Aga millel see usk põhineb sul? Mujalt võib lugeda The Flippeningust, aga sa tahad BTC'd hoardida?


Sa vist ei ole krüpto inimeste loogikast aru saanud. Kui langeb, siis tuleb osta, sest kohe läheb tõusule. Kui tõuseb, siis tuleb osta, sest tõuseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 07:55:14 vasta tsitaadiga

h3rr, aga nii ongi!
Vaata BTC 5 aasta graafikut - on seal mingit vahet märgata, kas ostsid 2014 buumi ajal või 2015 räige languse ajal?
Spoiler Spoiler Spoiler

Noh, kui prillid ette panna ja uurima hakata, siis mingid ebatasasused nagu oleksid... aga üldpilt on ikka uhke küll - isegi "krüptovihkajad" võiksid sellega nõustuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 08:24:47 vasta tsitaadiga

Institutional raha tuleb iga hetk minuarust.. aga enne Augusti sisse osta projektidesse kõige parem kui ICO-si ei tee.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.05.2018 10:49:43 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
h3rr, aga nii ongi!
Vaata BTC 5 aasta graafikut - on seal mingit vahet märgata, kas ostsid 2014 buumi ajal või 2015 räige languse ajal?
Spoiler Spoiler Spoiler

Noh, kui prillid ette panna ja uurima hakata, siis mingid ebatasasused nagu oleksid... aga üldpilt on ikka uhke küll - isegi "krüptovihkajad" võiksid sellega nõustuda.


Ühesõnaga, mida sa ütled on hetkel see, et inimesed peaksid ostma ja hoidma oma raha ca 3-5 aastat BTC's, olles sellest enamus aega tugevas miinuses, ja lootma, et kordub 2017 buum? Ehk siis faktilist alust nagu pole miks järgmist buumi oodata (või on? oleksin huvitatud vastavasisulisest analüüsist), aga kuna ajalooliselt on BTC'l aeg-ajalt neid mulle olnud, siis kindlasti tuleb vähemalt üks veel?

Aga mis siis kui järgmine mull on juba mõni teine cryptocoin, mis BTC 3-5 aasta vaates troonilt tõukab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 10:54:31 vasta tsitaadiga

100% ei saa milleski kindel olla. ~10a pole aga siiamaani Bitcoiniga midagi juhtunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2018 11:15:11 vasta tsitaadiga

Kui 5k pealt osta ei taha siis võib ju hetkel osta ja 5k peal müüa icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 11:47:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Ühesõnaga, mida sa ütled on hetkel see, et inimesed peaksid ostma ja hoidma oma raha ca 3-5 aastat BTC's, olles sellest enamus aega tugevas miinuses, ja lootma, et kordub 2017 buum?

In Bitcoin we trust! icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 12:31:32 vasta tsitaadiga

Kuna töötan ettevõttes mille pea kogu majandustegevus on bitcoinis, siis veits nagu on usku selle raha tuleviku suhtes. Aga eks näis, võibolla vaja tõesti töötukassa vaipa kulutama hakata icon_lol.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 12:46:57 vasta tsitaadiga

Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.05.2018 12:47:21 vasta tsitaadiga

antikondor, mis ettevõte, kui võib küsida? Esimest korda kuulen sellisest asjast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 12:58:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
antikondor, mis ettevõte, kui võib küsida? Esimest korda kuulen sellisest asjast icon_biggrin.gif

Vastasin PS'i, pole rohkem kui kaudselt seotud antud teemaga, aitub minupoolsest risustamisest küll.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 13:18:14 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses icon_biggrin.gif

Ei, kukkumine on seepärast, et ma ei müünud, vabandan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 13:19:06 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
raitl kirjutas:
Nagu kellavärk. Kui näha, et erick siin teemas jälle sõna võtab, siis on teada et bitcoin on languses icon_biggrin.gif

Ei, kukkumine on seepärast, et ma ei müünud, vabandan.


Aga ära oota, müüma. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 13:59:39 vasta tsitaadiga

Ootan niikaua kuni BTC 0-i langeb ja sa siis oma mineri tasuta mulle ära annad icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 18:04:27 vasta tsitaadiga

Keegi NEOBEE 2.0 on vaadanud? Asub https://neobee.neodisrupt.com/ ja põhimõtteliselt laseb vana neobee skeemi tokenid uuteks tokeniteks claimida ning väidab, et üritab reimburseda kaotatud fundsid, maksimaalselt investeeritud BTC ekvivalendi alusel.
Lisaks aretab BTHEBANK nime all "panka", kuhu saab eelnimetatud tokenite eest "osalust" osta: https://bthebank.com/

Kui neobee 2.0 sisse logida, siis näitab ma marketit, kus saab oma tokenid BTC vastu teistele kasutajatele ära müüa (või keegi saab tokeneid ka osta). Praegu kõige madalam hind on ~412x madalam algsest investeeringust, ehk ostes ja hoides on võimalik teenida max. nii palju kui kõik millegipärast maksimaalselt hästi minema peaks ja redeemida tokenid icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2018 22:52:45 vasta tsitaadiga

Ühes exchangeis hodlin teises müüsin, peale seda BTC hind seisab juba viimased 10h, loodan, et mind kinni ei panda turu mõjutamise eest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2018 11:29:17 vasta tsitaadiga

Tundub, et leidsin järgmise mega projekti 🙌 presale kohe ja crowdsale juulis.
Väga korralik tiim ja väga korralikud token metricud.
https://www.deepcloudai.com/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 13:29:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel täheldanud, et praegune BTC käitumismuster hakkab järjest rohkem ja rohkem omandama sarnasust 2014 aaasta graafikutega?

Hakkab tunduma, et enne 2019 lõppu / 2020 keskpaika mingit suuremat rallit ei tule...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 13:35:33 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et praegune BTC käitumismuster hakkab järjest rohkem ja rohkem omandama sarnasust 2014 aaasta graafikutega?

Hakkab tunduma, et enne 2019 lõppu / 2020 keskpaika mingit suuremat rallit ei tule...

Sel juhul peaks ju lähikuudel tõus veel tulema, kui 2014 aasta graafikut vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 14:06:13 vasta tsitaadiga

Catfish
Nii võib juhtuda küll. Eelmine aasta tõusis ~20x icon_eek.gif ja ei usu, et nüüd veel samapalju tõuseb vms. Paar a vast jah rahulikum.
https://www.youtube.com/watch?v=29L2lIEssiw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 14:44:35 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt see aasta tõusu ei tule. Taksojuhid kes hoogsalt sügiselt sisse sõitsid, on kõik praeguseks rajalt maha astunud ja oma asjad maha müünud ega huvitugi enam sellest rohkem (olleks suures miinuses maha astudes). Järgi on jäänud vaid HODLerid ja nendega juba see BTC ei kasva kuskile nii järsult. Ainus mis veel tõusuteele BTC viia võib, on mingi väga suur uudis, kas siis pangad hakkavad seda kasutama või midagi muud suuremat. Seda aga vaevalt lähiaastatel toimub icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 10:23:31 vasta tsitaadiga

https://www.cnbc.com/2018/04/25/nasdaq-is-open-to-becoming-cryptocurrency-exchange-ceo-says.html
Samas hind läheb hoopis teisele poole. :/

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 10:49:03 vasta tsitaadiga

Pakun, et juunis tuleb mingi väike bull ~7000€ ja siis alla ~3500€ juurde pooleks aastaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 13:29:49 vasta tsitaadiga

saab näha kas 7000 taala peal korralik tugi vastas või mitte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 13:37:20 vasta tsitaadiga

Pigem on see seal 6000 juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 14:19:08 vasta tsitaadiga

täna korraks käis 7054 peal vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 14:35:54 vasta tsitaadiga

Praegu käib selline BTC ralli, et vähe pole icon_biggrin.gif 7500$ laksust, poole tunniga osteti üle 1000 BTC.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 15:10:21 vasta tsitaadiga

Tahate öelda, et 300€ ETHi ei tulegi? icon_rolleyes.gif


icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2018 15:13:38 vasta tsitaadiga

Ega seal krüptoturul mingit erilist loogikat ei ole jah. Kõik veel viimased TA-d ütlesid, et kõik märgid näitavad, et 7000$ piir ei pea ja tuleb suurem kukkumine. Nojah, nüüd siis on hetke niiviisi. Aga päev on veel noor, eks õhtul näeb, tavaliselt bumpimisele ka dumpimine takka järgi kohe tuleb icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.