|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
28.04.2018 08:35:17
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
| karumaru kirjutas: |
Tankist kõrgem nukk ja tank tõuseb ise õhku ja kui see toimub siis kui tahan tulistada, on sihik paigast, mis toimub, kes nügib mind???? oh, lihtsalt sein tõstab tanki.
Spoiler 
Ja tõesti need mõttetud kivihunnikud mis on nagu eskalaatorid mis hakkavad tanki vedama. Väga ülepingutatud on kõige selle mõttetu juraga. Kui tahavad realismi taga ajada, siis peaks kivihunnik tanki raskuse all sisse vajuma.
Ostsin ära itaalia käru, 5,94 läks maksma. Elu odavaim premmikas. |
Paar korda mul juhtunud, et maja seinast tanki külili visanud. Krd häid seinu osati vanasti laduda  |
Vanasti ikka olevat olnud laevad puust ja mehed rauast , kuid ilmselt olid majad ka rauast
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
28.04.2018 11:07:50
|
|
|
Huvitav kas see spagett kunagi niisama ka prem poodi tuleb. Sain 60% tehtud võiks nagu ära osta, aga ei tea kas tasub. Kui väga rare tank siis võiks niisama garaaži osta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.04.2018 11:49:37
|
|
|
Marx112, tuleb-tuleb, eks ta hinnaks miski 40-50€ olema saab. -60% soodukaga tasuks see välja osta. Eks ta selline "paber" ole ja tulemuse jaoks peab üksjagu vaeva nägema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.04.2018 23:35:16
|
|
|
| Absoluutselt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
01.05.2018 10:31:50
|
|
|
Skill oma videodes " sõnastab " suhteliselt tihti end ka ümber .
Lõppu lisab lause " on kuidas on "
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.05.2018 10:43:13
|
|
|
QB muidugi ei saa aru, et Assist dam on ülioluline markides, ja seda saab eeskätt esiliinil kõige lähem tank vastastele olles. Redline farmimine rohkem nende teema, kes tahavad dämminumbrit boostida, mitte kombineeritud assist+dam'i.
Samas mingis osas tal on õigus ka - nt kui MoE peale mängid, siis tõesti eelistaks, et mäng oleks tasavägine ja võibolla su enda tiim sureks aeglaselt. Farmimiseks on aega vaja ja kiired ülejooksud seda ei soosi. Mul endal samuti tihti see probleem, et mängin võidu peale ja võtan agressiivseid positsioone, low HP tanke ära kui kõrval on full HP masin jne. Nt paar päeva olen siin mänginud T-10ga, tuli platoonis kena 66% WR, combined dam oli mingi 3000 ringis, mängisin soolos sain 53% WRi, aga combined oli 3850. Loomulikult viimasel puhul tulevad markid kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
01.05.2018 11:52:15
|
|
|
| QB on wotist arvatavasti surmani ära tüdinenud. Päris pikka aega juba tema olekust näha kuidas ta ei taha seda mängu mängida. Parem oleks kusagil mujal ja teeks midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
01.05.2018 11:58:14
|
|
|
| erick kirjutas: |
QB muidugi ei saa aru, et Assist dam on ülioluline markides, ja seda saab eeskätt esiliinil kõige lähem tank vastastele olles. Redline farmimine rohkem nende teema, kes tahavad dämminumbrit boostida, mitte kombineeritud assist+dam'i.
Samas mingis osas tal on õigus ka - nt kui MoE peale mängid, siis tõesti eelistaks, et mäng oleks tasavägine ja võibolla su enda tiim sureks aeglaselt. Farmimiseks on aega vaja ja kiired ülejooksud seda ei soosi. Mul endal samuti tihti see probleem, et mängin võidu peale ja võtan agressiivseid positsioone, low HP tanke ära kui kõrval on full HP masin jne. Nt paar päeva olen siin mänginud T-10ga, tuli platoonis kena 66% WR, combined dam oli mingi 3000 ringis, mängisin soolos sain 53% WRi, aga combined oli 3850. Loomulikult viimasel puhul tulevad markid kiiremini. |
Küsimus pole ikkagi WR'is ja isegi mitte selles kui võrdsed teamid on. Skill või kes iganes tugev mängija teeb gun marke ikkagi eesliinis. See tagab selle, et kui ka tuleb turbolahing, mis lõppeb võiduga, sisi jõuad dämmile ja assistile kiiemini ligi. Mis puutub platoonimist, siis seal muidugi ei tee gunmarke, seal toimub ju dämmi ja assisti split, kas kolme või kahe peale. Platooniga minnakse ju ühte flanki eelkõige...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
01.05.2018 12:07:09
|
|
|
| Gunmark hea striimijale sisu pakkumiseks. Iseendale mängides neid tagaajada on mõttetu, sest nad kukuvad ise ära. Isegi kui punnitad 100% peale nagu skill, paar kuud selle masinaga ei mängi ja protsendid on kukkunud järsku 92% peale ilma et sa kordagi oleksid mänginud. Siis hakkad uuesti tagasi mängima nagu skill? Tema striimib, see on tema töökoht/hobi, aga teistel?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
01.05.2018 12:17:19
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| QB on wotist arvatavasti surmani ära tüdinenud. Päris pikka aega juba tema olekust näha kuidas ta ei taha seda mängu mängida. Parem oleks kusagil mujal ja teeks midagi muud. |
QB'l on paar väga head omadust imo. Ta on väga hea niiöelda sisu edasiandja. Emakeeleks inglise keel aitab kindlasti tublisti kaasa. Lisaks tal väga hea ülevaade üldiselt sellest mängust. Ning enamus mängijaid armastab teda seetõttu, ning tal on tänu sellele ka suur vaatajaskond. Ning ma usun, et ta tegelikult naudib streamimist ja tähelepanu. Kahjuks paljud tema mõtted, väljaütlemised ja analüüs põhineb piiratud infol. Ta vist ise väga ei süvene teiste streamidesse ja tugevate mängijate metas'e. Tänu selle viskab ta võrdlemisi palju pirne välja. Pole kahtlustki, et tegemist väga intelligentse inimesega, aga noh, teatud asjades on kodutöö tegemata. Aga see ei mõjuta tema vaatajaid, sest nemad nendest pirnidest üldiselt aru ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.05.2018 12:20:39
|
|
|
QB videod ei olegi mõeldud unicumidele või superunicumidele mängu õpetamiseks, target audience saab sealt palju asjalikku infot. Endagi mäng sai kunagi kõva boosti, kui ta streami jälgima hakkasin. Roheline mängija saab ehk isegi MoE pigem redlinel kui frontlinel
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
01.05.2018 12:42:43
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
QB videod ei olegi mõeldud unicumidele või superunicumidele mängu õpetamiseks, target audience saab sealt palju asjalikku infot. Endagi mäng sai kunagi kõva boosti, kui ta streami jälgima hakkasin. Roheline mängija saab ehk isegi MoE pigem redlinel kui frontlinel  |
Jah - saladuse varjus võin mainida , et tema hullamine FV 4202'ga andis mullegi mõtte seda proovida ..
Iseasi , kas see mulle sobis muidugi
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.05.2018 13:17:23
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| Gunmark hea striimijale sisu pakkumiseks. Iseendale mängides neid tagaajada on mõttetu, sest nad kukuvad ise ära. Isegi kui punnitad 100% peale nagu skill, paar kuud selle masinaga ei mängi ja protsendid on kukkunud järsku 92% peale ilma et sa kordagi oleksid mänginud. Siis hakkad uuesti tagasi mängima nagu skill? Tema striimib, see on tema töökoht/hobi, aga teistel? |
Ega torult siis triibud ju ära ei kao...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
01.05.2018 16:01:26
|
|
|
Ära räägi midagi .
Kunagi müüdud tankil või tankidel olid tärnid peal , kuid nüüd , kui panin uuesti camo " must lesk " .. Sellega küll midagi ei näita . Ei garaazis , ega ka lahingus .
Karumaru vist pidas mõttelises tähenduses silmas :O
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
01.05.2018 19:02:19
|
|
|
Qb'st rääkides, vaatan ta striimi siis kui ta tank tree showcase teeb, viimati siis oli käsil T57 heavy. Istub kutt juba 3-4 minutit ühes samas kohas põõsas oma T69-ga(ega tal väga minna ka kuskile polnud) ja siis mingil kaugemal põõsas samamoodi kämpaval TD-l läksid luugid valla, hakkas chatis tulistama "report t69 for bot" ja "69k games and still haven't learned a single thing." Oli päris humoorikas seik olgugi, et see sama flamer ilmselt tundis ta ära ja andis niisama kuuma
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
01.05.2018 20:09:52
|
|
|
Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumaru
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2018
|
01.05.2018 22:56:44
|
|
|
| tnis33 kirjutas: |
Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat. |
ei ole hea, sama saast nagu leo1, stb1. nende tankide aeg on ammu läbi. wot ei ole mingi oskuste mäng, see turundusmäng. see tank mida turundatakse on hea, teised on halvad. vanu tanke pole üldse mõtet arendada.
hakka striimeriks, siis saad palju paremaid tiime ja mänge kuna promod mängu
võtame sellise mängu, mina mängisin ELC, tavamoon ja ka ratsiooni ei kasutanud (stabikas, camonet ja pikksilm minu varustus)
Spoiler 
Kui vaatate neid mängijaid, siis nad pole halvad mängijad, ometi me kaotasime ja mina tegin mängu kõige junnima tankiga kõige parema tulemuse.
Wot ei loe kui hea mängija sa oled. Loeb milline on su RNG statsionaarses tulistamises ja milline sõidupealt tulistamises. Loeb ka see kui palju sinu tiimis tulistatakse premiumit ja kui palju vastastiimis.
Loeb ka see milline on sinu tiimi mängijate RNG. Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
01.05.2018 23:37:25
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| tnis33 kirjutas: |
Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat. |
ei ole hea, sama saast nagu leo1, stb1. nende tankide aeg on ammu läbi. wot ei ole mingi oskuste mäng, see turundusmäng. see tank mida turundatakse on hea, teised on halvad. vanu tanke pole üldse mõtet arendada.
hakka striimeriks, siis saad palju paremaid tiime ja mänge kuna promod mängu
võtame sellise mängu, mina mängisin ELC, tavamoon ja ka ratsiooni ei kasutanud (stabikas, camonet ja pikksilm minu varustus)
Spoiler 
Kui vaatate neid mängijaid, siis nad pole halvad mängijad, ometi me kaotasime ja mina tegin mängu kõige junnima tankiga kõige parema tulemuse.
Wot ei loe kui hea mängija sa oled. Loeb milline on su RNG statsionaarses tulistamises ja milline sõidupealt tulistamises. Loeb ka see kui palju sinu tiimis tulistatakse premiumit ja kui palju vastastiimis.
Loeb ka see milline on sinu tiimi mängijate RNG. Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud. |
Oled miskid rohud võtmata jätnud?
Cent AX on hea allaround tank, parem kui AMX30B. AMX 30 on seevastu väga hea - tier kümne peale minna pole mõtet.
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
02.05.2018 00:12:48
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
...Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud.
|
Hmm, kuskil varem juba siin foorumis sellisest teooriast kuulnud...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.05.2018 00:18:37
|
|
|
Tundub et top tier oli veel 2ne bottide platoon kah...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
02.05.2018 00:30:57
|
|
|
PS. ELC EVEN 90 peal on mõttekam pikksilmad optika vastu vahetada. Nii harva saab selle tankiga pikemalt põõsas istuda. Tal on lihtsalt nii super kämo, et alati saab kuskil ringi rallida. Optika ja toiduga olen hetkel view range saanud 483m peale. Kui viimane skill ära treenida siis peaks suti veel tõusma. Sellest on küll piisavalt.
Muidugi tolle screenshotis olnud mängu "tegi ära" ikkagilt 263 ja 268 4. ELC ise on küll tank millega saab 4000 damiga mänge või 10k spottiga mänge teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
02.05.2018 06:46:46
|
|
|
| alyster kirjutas: |
| ELC ise on küll tank millega saab 4000 damiga mänge või 10k spottiga mänge teha. |
Ettevaatust
Lisaks mulle võivad jorsid seda linki küsida , kus sa oled selle tulemuse teinud
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
02.05.2018 08:37:58
|
|
|
Ega ma nii tõsiselt ei mõelnud , kuid tip top tulemused on küll
Kas ennem suurt uuendust oli masin teistele ulme või oli ka parem ?
Pawel suutis tagaliinis end puutumatuna hoida , nagu tundub
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.05.2018 10:45:36
|
|
|
| karumaru kirjutas: |
| Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud. |
Illuminaadid vist, jah? Samasugust asja näeb ka mujal elus - loteriivõitjad on 80% ulatuses Illuminaatide poolt ära otsustatud. Näiteks see et Tänak võitis Argentiina ralli, see oli samuti ju puhtalt juba enne teada õigetes ringkondades, isegi oli teada, et kes need vennad on, kes pauku panevad ja kellel kumm lõhkeb, noh võibolla mitte 100%, aga 80% ikka. Samamoodi üldse igal pool spordis, üldiselt olen ise ka märganud, et kellel kõvema sponsori logo särgil või auto peal, see ikka võidab enamus aega, isiklikud oskused ei loe tõesti midagi, loeb ikka kui võimas see korporatsioon on kes sind toetab, nemad siis maksavad Illuminaadid kinni ja nood keeravad oma Unversumiserveris siis tulemusi nii nagu tahavad eks. Pmst sa võid Mooste rahvajooksult minna Apple'i logo selja peal suveolümpiale ja kohe Usain Bolti üle joosta, sest noh, 80% ulatuses otsustakse need asjad ikka mujal kui jooksurajal ja oskused ei maksa ikka midagi.
/sarkasm
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
02.05.2018 11:05:27
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
Ega ma nii tõsiselt ei mõelnud , kuid tip top tulemused on küll
Kas ennem suurt uuendust oli masin teistele ulme või oli ka parem ? |
Enne 1.0 välja tulekut oli masin teatud mõttes isegi parem. Hetkel kui ringi rallid võib kuskil kivi nurga pealt ennast nii kergelt katusele keerata. Varem oli see keerulisem, nüüd detailsemal maastikul on see oht suurem. Muidu sama tank mis enne 1.0.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
02.05.2018 11:35:49
|
|
|
| erick kirjutas: |
| karumaru kirjutas: |
| Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud. |
Illuminaadid vist, jah? Samasugust asja näeb ka mujal elus - loteriivõitjad on 80% ulatuses Illuminaatide poolt ära otsustatud. Näiteks see et Tänak võitis Argentiina ralli, see oli samuti ju puhtalt juba enne teada õigetes ringkondades, isegi oli teada, et kes need vennad on, kes pauku panevad ja kellel kumm lõhkeb, noh võibolla mitte 100%, aga 80% ikka. Samamoodi üldse igal pool spordis, üldiselt olen ise ka märganud, et kellel kõvema sponsori logo särgil või auto peal, see ikka võidab enamus aega, isiklikud oskused ei loe tõesti midagi, loeb ikka kui võimas see korporatsioon on kes sind toetab, nemad siis maksavad Illuminaadid kinni ja nood keeravad oma Unversumiserveris siis tulemusi nii nagu tahavad eks. Pmst sa võid Mooste rahvajooksult minna Apple'i logo selja peal suveolümpiale ja kohe Usain Bolti üle joosta, sest noh, 80% ulatuses otsustakse need asjad ikka mujal kui jooksurajal ja oskused ei maksa ikka midagi.
/sarkasm |
Lollakas
Ma juba kartsin , et sul katus sõidab
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.05.2018 11:55:32
|
|
|
Võibolla kodanik loeb seda üle võlli keeratud jutukest ja saab aru, kuidas tema teooriad meile paistavad
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.05.2018 12:38:21
|
|
|
Kel võimalus, siis mängige päevasel ajal. Või siis peale südaööd.
Mitte et WR nüüd kohe mühinal kasvaks vaid tiimid on siis kuidagi "värvilisemad", selliseid ühepoolseid (ülejooksuga) mänge esineb justkui vähem.
Ehk mängurõõmu on rohkem ja närvikulu väiksem.
MoE jaoks on muidugi 20-23 vaheline aeg parim, neid "hp doonoreid" on siis jällegi rohkem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
02.05.2018 17:12:21
|
|
|
Kellel see tank olemas, siis võite järgmine patch garaažist välja ajada: https://tanks.gg/v10010ct/tank/t95e6
Selle nüüd sama dpm kui amx 30b'l. Gun handling sai ka buffi..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.05.2018 17:39:11
|
|
|
... ehk siis juba homme. .ru serveris läks 1.0.1 täna hommikul live.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
02.05.2018 18:07:25
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
Ega ma nii tõsiselt ei mõelnud , kuid tip top tulemused on küll
Kas ennem suurt uuendust oli masin teistele ulme või oli ka parem ?
Pawel suutis tagaliinis end puutumatuna hoida , nagu tundub  |
Kuna siiski lubasin ka spoti, siis http://wotreplays.eu/site/4334553#malinovka-alyster-elc_even_90
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
02.05.2018 21:35:37
|
|
|
10k on juba hirmus lugu
Kohe panen sulle bänni , ciidi , eemal ja veel paar kitumist
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
03.05.2018 08:34:30
|
|
|
Hiljuti õnnestus endalgi teha mõni kopikas vähem kui 8 kilo spotdämmi T44 tier X lahingus. Läksin riskile ja joppas Kusjuures winchance oli alguses 38%. Lõpuks tuli siiski viik, kuna meie üks sinine läks oma FV 4005`ga puudma vaenlase ainust allesjäänud Progettot, selleasemel et jääda koos teistega käppi Ma ei tea, mis selle venna peas küll toimus? Pärast lahingut käsi sirutus väikese viski järele....
Map oli Malinovka ja läksin riskile sinna keskele mööda vee serva ja vaenlase künka serva kõõluma.
Tavaliselt higistad scoutides nagu segane, aga tiim sügab kotte ja vahib taevasse.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.05.2018 09:48:43
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Kellel see tank olemas, siis võite järgmine patch garaažist välja ajada: https://tanks.gg/v10010ct/tank/t95e6
Selle nüüd sama dpm kui amx 30b'l. Gun handling sai ka buffi.. |
Elusid võeti 100HP'd vähemaks samas ja WC pott katusel on ikka veel 99mm-189mm penega lastav. Ühesõnaga, midagi nagu tehti, aga mitte piisavalt, et ta hea oleks...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
03.05.2018 16:48:31
|
|
|
| erick kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
Kellel see tank olemas, siis võite järgmine patch garaažist välja ajada: https://tanks.gg/v10010ct/tank/t95e6
Selle nüüd sama dpm kui amx 30b'l. Gun handling sai ka buffi.. |
Elusid võeti 100HP'd vähemaks samas ja WC pott katusel on ikka veel 99mm-189mm penega lastav. Ühesõnaga, midagi nagu tehti, aga mitte piisavalt, et ta hea oleks... |
Põhim. saad endal tweakida ilma, et bondse kasutad 6.3 s reloadi 400 alfa juures, heat'i pene 340, mida sa veel tahad?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.05.2018 17:00:12
|
|
|
PR / 1000 + 2 (-2 kui oled poolakas) peaks olema max lubatud tier millega mängida üksinda randomis.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
04.05.2018 04:16:28
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Kel võimalus, siis mängige päevasel ajal. Või siis peale südaööd.
Mitte et WR nüüd kohe mühinal kasvaks vaid tiimid on siis kuidagi "värvilisemad", selliseid ühepoolseid (ülejooksuga) mänge esineb justkui vähem.
Ehk mängurõõmu on rohkem ja närvikulu väiksem.
MoE jaoks on muidugi 20-23 vaheline aeg parim, neid "hp doonoreid" on siis jällegi rohkem.  |
Nõus sellega - hommikul vara või päris hilja õhtul on suhteliselt normaalne mängida. Enda kogemuste põhjal kipuvad just pealelõunasel ajal ja õhtul tiimid olema kuidagi väga ebaühtlased ja mängu tulemuse määrab väga ebaühtlane MM. Siis palju punaseid ja sekka sinilillasid platoone - kas teed dämmi ja kaotad või võidad ilma dämmita kui uunikumid lasevad enamuse eest ära
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.05.2018 15:05:56
|
|
|
| Ma samuti viimasel ajal väldin kusagil 14-23 timeslotte (loomulikult olude sunnil ka). Alates 23 on üsna lahe keevitada ja nädalavahetuseti enne pealelõunat ka.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
04.05.2018 19:08:42
|
|
|
Aprill 2018, klannide kokkuvõte:
Spoiler 
Reitinguta klannid:
Spoiler 
Arhiiv.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
06.05.2018 16:11:19
|
|
|
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
06.05.2018 18:12:53
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint  |
WN8 expected valued pole veel teada live serveris. On pandud mingid kõhutunde pealt. Hetkel mängivad tier 8 ja tier 9 itaalia tanke pigem tugevad mängijad, tänu sellele ka tehakse keskmiselt paremaid mänge, ning on ka keskmine exp tänu sellele oluliselt kõrgemal. Aga kui kunagi ülejäänud mass grindib end üles sinna, siis need expected väärtused kukuvad ka üsna kiiresti..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
06.05.2018 18:23:08
|
|
|
Üldiselt light tanki ei mängi aga tahaks juba StugIV omanikuks saada, mind huvitab mis ma tegema oleksin pidanud, et ära võita. Seda küll, et alguses rohkem farmima, aga ma ei ole üldse kindel nendes põõsastes mis läbi paistab ja mis mitte ja väga ei julge oma nina kuskile toppida kuna siiani lõpevad kõik sellised asjad kiire garaaži sattumisega. Hoiatan ette, et pikk mäng.
http://wotreplays.eu/site/4342731#fisherman_s_bay-tanel468-t37
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
06.05.2018 20:01:15
|
|
|
| Tanel468 kirjutas: |
Üldiselt light tanki ei mängi aga tahaks juba StugIV omanikuks saada, mind huvitab mis ma tegema oleksin pidanud, et ära võita. Seda küll, et alguses rohkem farmima, aga ma ei ole üldse kindel nendes põõsastes mis läbi paistab ja mis mitte ja väga ei julge oma nina kuskile toppida kuna siiani lõpevad kõik sellised asjad kiire garaaži sattumisega. Hoiatan ette, et pikk mäng.
http://wotreplays.eu/site/4342731#fisherman_s_bay-tanel468-t37 |
Vaatasin 2x kiirendusega selle lahingu ära. Tegemist oli tier 6 mänguga, küll peaaegu full tier 6, aga mingi osa oli ka tier 5 tanke vastas. Sisult võib öelda, et väga hea MM selle tanki jaoks.
Mis aga lahingus juhtus, esimesed 5-6 minutit oli su impact üsna väike. Lisaks kui toimus progress linnast, siis sa ei liikunud aktiivselt vastaste positsioone keskel lahti võtma, et enda omad saaksid linnast ilma rekki saamata edasi liikuda. Sisult lasid ikkagi enda linna poolsel flangl sniperite käes ära surra. Lõpus oli hea effort, et said kille jne, tegid tegelt head tööd. Aga noh, siis oli juba pisut hilja. Lisaks sell hetkel, kui sa teie omad linna poolse võitsid, siis vastaseid võitsid teise poole. Mida sellel hetkel võiks mõelda on see, et eriti agresiivselt ikkagi püüda enda positsioonid kindlustada selles flängis kus teie omate suurt enamust.....
Mida teha teistmoodi - ma ise usun, et passiivne skautimine pole võidu meta hetkel wot'is. Mäng eeldab, et sa skaudid aktiivselt kogu aeg, vastavalt sellele, mis map'il toimub. Imo unusta ära selline equipment nagu käärid / binos, kasuta ainult coated optic'sit / kaetud optika. Lisaks, ter 6 skaudiga, või skaudiga üldse mängides tuleks ikkagi kasutada toitu kustuti asemel (cola, siis t37 puhul). Saad seda kokku osta kui on ale, siis saaks 10k tk. Igal juhul see tasub eriti skaudi puhul ära.
Nt.: https://tanks.gg/tank/t37?e=21.30.46&c=47.-1.-1&k=0
sellise setup'iga on su view range 443m, see annab sulle juba korraliku võimaluse aktiivselt skautida. Läbi selle siis omada tõelist võimalust mänge aktiivselt mõjutada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
06.05.2018 22:24:08
|
|
|
Tänks, et viitsisid süveneda. Mul pole 6 meelt veel, 90% peal ja kuna see on mu ainuke light tanki liin siis ma olen jah suhteliselt ebakindel Ma seal keskel istudes tegelikult olin päris nõutu, ei tulnud ühtegi head mõtet pähe mis teha ja no see minimapi jälgimine ka muidugi.
Mul peaks seda toitu olema mingisuguste missioonide eest kunagi saadud juba, proovin hiljem sellega kuidas on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
07.05.2018 12:50:05
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| Marx112 kirjutas: |
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint  |
WN8 expected valued pole veel teada live serveris. On pandud mingid kõhutunde pealt. Hetkel mängivad tier 8 ja tier 9 itaalia tanke pigem tugevad mängijad, tänu sellele ka tehakse keskmiselt paremaid mänge, ning on ka keskmine exp tänu sellele oluliselt kõrgemal. Aga kui kunagi ülejäänud mass grindib end üles sinna, siis need expected väärtused kukuvad ka üsna kiiresti.. |
Pmst siis kui asjad korda lähevad võib mu keskmine wn8 tõusta selle tasemini mis umbes peaks olema? Sama ka gunmarki %?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
07.05.2018 15:27:12
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
| Marx112 kirjutas: |
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint  |
WN8 expected valued pole veel teada live serveris. On pandud mingid kõhutunde pealt. Hetkel mängivad tier 8 ja tier 9 itaalia tanke pigem tugevad mängijad, tänu sellele ka tehakse keskmiselt paremaid mänge, ning on ka keskmine exp tänu sellele oluliselt kõrgemal. Aga kui kunagi ülejäänud mass grindib end üles sinna, siis need expected väärtused kukuvad ka üsna kiiresti.. |
Pmst siis kui asjad korda lähevad võib mu keskmine wn8 tõusta selle tasemini mis umbes peaks olema? Sama ka gunmarki %? |
Just! Kindlasti oled täheldanud vahest, et kui mõnel tankil hüppab kas üles alla gun markid väga järsku. See tähendab, et expected väärtused on muutunud ja siis tehakse vastav ümberarvutus. Sisult sul võimalus näiteks mõni tank nii ära 3markida, et oled eelenavlt hästi mänginud, aga pole päris marki ikkagi kätte saanud, siis loobunud, ning jätnud selle tanki sinna paika. Siis mingi pool aastat hiljem teed ühe mängu, kasvõi väga kesise ja 3markid või 2markid selle tanki ära...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
07.05.2018 18:20:03
|
|
|
| Mis teema selle T-44 FL'iga on? Jääbki tasuta endale või mingi ajutine värk?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
07.05.2018 20:13:59
|
|
|
ajutine. frontline jaoks.
| tsitaat: |
Rental Vehicles
To make the event and its rewards available to as many players as possible, we are introducing two special vehicles that will allow all players to participate in the mode, regardless of whether they have a Tier VIII vehicle or not. The special vehicles are the T-44, Tier VIII U.S.S.R. medium tank and the T32, Tier VIII U.S.A. heavy tank.
If a player already has these vehicles in their Garage, the special vehicles will still be added to their account. Thus, a player may have two instances of the T32 tank in the Garage.
These rental vehicles will be available only for the Frontline mode. The vehicles will be removed from the accounts when the event is over.
A crew trained to 100% will be added to the vehicles. The crew will not feature any additional perks or skills. However, you can transfer other crew members to the rental vehicles without retraining.
When the event is over, the vehicles will be removed from players' accounts. All property (shells, consumables, and equipment) will be transferred to the Depot. Experience earned on the rental vehicles will be transferred to the T1 and MS-1 tanks. The crew will be transferred to the Barracks. |
https://worldoftanks.eu/en/content/frontline-regulations/
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|