Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1042, 1043, 1044 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 28.04.2018 08:35:17 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
karumaru kirjutas:
Tankist kõrgem nukk ja tank tõuseb ise õhku ja kui see toimub siis kui tahan tulistada, on sihik paigast, mis toimub, kes nügib mind???? oh, lihtsalt sein tõstab tanki.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja tõesti need mõttetud kivihunnikud mis on nagu eskalaatorid mis hakkavad tanki vedama. Väga ülepingutatud on kõige selle mõttetu juraga. Kui tahavad realismi taga ajada, siis peaks kivihunnik tanki raskuse all sisse vajuma.

Ostsin ära itaalia käru, 5,94 läks maksma. Elu odavaim premmikas.


Paar korda mul juhtunud, et maja seinast tanki külili visanud. Krd häid seinu osati vanasti laduda icon_biggrin.gif


Vanasti ikka olevat olnud laevad puust ja mehed rauast , kuid ilmselt olid majad ka rauast icon_razz.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 28.04.2018 11:07:50 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see spagett kunagi niisama ka prem poodi tuleb. Sain 60% tehtud võiks nagu ära osta, aga ei tea kas tasub. Kui väga rare tank siis võiks niisama garaaži osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 28.04.2018 11:49:37 vasta tsitaadiga

Marx112, tuleb-tuleb, eks ta hinnaks miski 40-50€ olema saab. -60% soodukaga tasuks see välja osta. Eks ta selline "paber" ole ja tulemuse jaoks peab üksjagu vaeva nägema.
tsitaat:
If you prefer having the Progetto M35 mod. 46 without the extras, keep an eye out for the standalone offer coming soon.
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/italian-challenge-the-end/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.04.2018 20:17:01 vasta tsitaadiga

Tundub, et QB'l kruvid ikka logisevad korralikult. Ning meeme tuleb varukast. See on see kuidas QB arvates MoE'sid tehase -> https://youtu.be/Ox-C2qf8FsE?t=63

"Snipe on the readline etc..."

Tundub, et skill4ltu on ka teadlik QB värsketest väljaütlustest: https://clips.twitch.tv/LachrymoseInquisitiveHamRuleFive
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.04.2018 23:35:16 vasta tsitaadiga

Absoluutselt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 01.05.2018 10:31:50 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Tundub, et QB'l kruvid ikka logisevad korralikult. Ning meeme tuleb varukast. See on see kuidas QB arvates MoE'sid tehase -> https://youtu.be/Ox-C2qf8FsE?t=63

"Snipe on the readline etc..."

Tundub, et skill4ltu on ka teadlik QB värsketest väljaütlustest: https://clips.twitch.tv/LachrymoseInquisitiveHamRuleFive


Skill oma videodes " sõnastab " suhteliselt tihti end ka ümber .
Lõppu lisab lause " on kuidas on " icon_cool.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 01.05.2018 10:43:13 vasta tsitaadiga

QB muidugi ei saa aru, et Assist dam on ülioluline markides, ja seda saab eeskätt esiliinil kõige lähem tank vastastele olles. Redline farmimine rohkem nende teema, kes tahavad dämminumbrit boostida, mitte kombineeritud assist+dam'i.

Samas mingis osas tal on õigus ka - nt kui MoE peale mängid, siis tõesti eelistaks, et mäng oleks tasavägine ja võibolla su enda tiim sureks aeglaselt. Farmimiseks on aega vaja ja kiired ülejooksud seda ei soosi. Mul endal samuti tihti see probleem, et mängin võidu peale ja võtan agressiivseid positsioone, low HP tanke ära kui kõrval on full HP masin jne. Nt paar päeva olen siin mänginud T-10ga, tuli platoonis kena 66% WR, combined dam oli mingi 3000 ringis, mängisin soolos sain 53% WRi, aga combined oli 3850. Loomulikult viimasel puhul tulevad markid kiiremini.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 01.05.2018 11:52:15 vasta tsitaadiga

QB on wotist arvatavasti surmani ära tüdinenud. Päris pikka aega juba tema olekust näha kuidas ta ei taha seda mängu mängida. Parem oleks kusagil mujal ja teeks midagi muud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.05.2018 11:58:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
QB muidugi ei saa aru, et Assist dam on ülioluline markides, ja seda saab eeskätt esiliinil kõige lähem tank vastastele olles. Redline farmimine rohkem nende teema, kes tahavad dämminumbrit boostida, mitte kombineeritud assist+dam'i.

Samas mingis osas tal on õigus ka - nt kui MoE peale mängid, siis tõesti eelistaks, et mäng oleks tasavägine ja võibolla su enda tiim sureks aeglaselt. Farmimiseks on aega vaja ja kiired ülejooksud seda ei soosi. Mul endal samuti tihti see probleem, et mängin võidu peale ja võtan agressiivseid positsioone, low HP tanke ära kui kõrval on full HP masin jne. Nt paar päeva olen siin mänginud T-10ga, tuli platoonis kena 66% WR, combined dam oli mingi 3000 ringis, mängisin soolos sain 53% WRi, aga combined oli 3850. Loomulikult viimasel puhul tulevad markid kiiremini.


Küsimus pole ikkagi WR'is ja isegi mitte selles kui võrdsed teamid on. Skill või kes iganes tugev mängija teeb gun marke ikkagi eesliinis. See tagab selle, et kui ka tuleb turbolahing, mis lõppeb võiduga, sisi jõuad dämmile ja assistile kiiemini ligi. Mis puutub platoonimist, siis seal muidugi ei tee gunmarke, seal toimub ju dämmi ja assisti split, kas kolme või kahe peale. Platooniga minnakse ju ühte flanki eelkõige...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 01.05.2018 12:07:09 vasta tsitaadiga

Gunmark hea striimijale sisu pakkumiseks. Iseendale mängides neid tagaajada on mõttetu, sest nad kukuvad ise ära. Isegi kui punnitad 100% peale nagu skill, paar kuud selle masinaga ei mängi ja protsendid on kukkunud järsku 92% peale ilma et sa kordagi oleksid mänginud. Siis hakkad uuesti tagasi mängima nagu skill? Tema striimib, see on tema töökoht/hobi, aga teistel?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.05.2018 12:17:19 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
QB on wotist arvatavasti surmani ära tüdinenud. Päris pikka aega juba tema olekust näha kuidas ta ei taha seda mängu mängida. Parem oleks kusagil mujal ja teeks midagi muud.


QB'l on paar väga head omadust imo. Ta on väga hea niiöelda sisu edasiandja. Emakeeleks inglise keel aitab kindlasti tublisti kaasa. Lisaks tal väga hea ülevaade üldiselt sellest mängust. Ning enamus mängijaid armastab teda seetõttu, ning tal on tänu sellele ka suur vaatajaskond. Ning ma usun, et ta tegelikult naudib streamimist ja tähelepanu. Kahjuks paljud tema mõtted, väljaütlemised ja analüüs põhineb piiratud infol. Ta vist ise väga ei süvene teiste streamidesse ja tugevate mängijate metas'e. Tänu selle viskab ta võrdlemisi palju pirne välja. Pole kahtlustki, et tegemist väga intelligentse inimesega, aga noh, teatud asjades on kodutöö tegemata. Aga see ei mõjuta tema vaatajaid, sest nemad nendest pirnidest üldiselt aru ei saa...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.05.2018 12:20:39 vasta tsitaadiga

QB videod ei olegi mõeldud unicumidele või superunicumidele mängu õpetamiseks, target audience saab sealt palju asjalikku infot. Endagi mäng sai kunagi kõva boosti, kui ta streami jälgima hakkasin. Roheline mängija saab ehk isegi MoE pigem redlinel kui frontlinel icon_eek.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 01.05.2018 12:42:43 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
QB videod ei olegi mõeldud unicumidele või superunicumidele mängu õpetamiseks, target audience saab sealt palju asjalikku infot. Endagi mäng sai kunagi kõva boosti, kui ta streami jälgima hakkasin. Roheline mängija saab ehk isegi MoE pigem redlinel kui frontlinel icon_eek.gif


Jah - saladuse varjus võin mainida , et tema hullamine FV 4202'ga andis mullegi mõtte seda proovida ..
Iseasi , kas see mulle sobis muidugi icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.05.2018 13:17:23 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Gunmark hea striimijale sisu pakkumiseks. Iseendale mängides neid tagaajada on mõttetu, sest nad kukuvad ise ära. Isegi kui punnitad 100% peale nagu skill, paar kuud selle masinaga ei mängi ja protsendid on kukkunud järsku 92% peale ilma et sa kordagi oleksid mänginud. Siis hakkad uuesti tagasi mängima nagu skill? Tema striimib, see on tema töökoht/hobi, aga teistel?

Ega torult siis triibud ju ära ei kao...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 01.05.2018 16:01:26 vasta tsitaadiga

Ära räägi midagi .
Kunagi müüdud tankil või tankidel olid tärnid peal , kuid nüüd , kui panin uuesti camo " must lesk " .. Sellega küll midagi ei näita . Ei garaazis , ega ka lahingus .

Karumaru vist pidas mõttelises tähenduses silmas :O

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2018 19:02:19 vasta tsitaadiga

Qb'st rääkides, vaatan ta striimi siis kui ta tank tree showcase teeb, viimati siis oli käsil T57 heavy. Istub kutt juba 3-4 minutit ühes samas kohas põõsas oma T69-ga(ega tal väga minna ka kuskile polnud) ja siis mingil kaugemal põõsas samamoodi kämpaval TD-l läksid luugid valla, hakkas chatis tulistama "report t69 for bot" ja "69k games and still haven't learned a single thing." Oli päris humoorikas seik olgugi, et see sama flamer ilmselt tundis ta ära ja andis niisama kuuma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 01.05.2018 20:09:52 vasta tsitaadiga

Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 01.05.2018 22:56:44 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat.


ei ole hea, sama saast nagu leo1, stb1. nende tankide aeg on ammu läbi. wot ei ole mingi oskuste mäng, see turundusmäng. see tank mida turundatakse on hea, teised on halvad. vanu tanke pole üldse mõtet arendada.
hakka striimeriks, siis saad palju paremaid tiime ja mänge kuna promod mängu

võtame sellise mängu, mina mängisin ELC, tavamoon ja ka ratsiooni ei kasutanud (stabikas, camonet ja pikksilm minu varustus)

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui vaatate neid mängijaid, siis nad pole halvad mängijad, ometi me kaotasime ja mina tegin mängu kõige junnima tankiga kõige parema tulemuse.
Wot ei loe kui hea mängija sa oled. Loeb milline on su RNG statsionaarses tulistamises ja milline sõidupealt tulistamises. Loeb ka see kui palju sinu tiimis tulistatakse premiumit ja kui palju vastastiimis.
Loeb ka see milline on sinu tiimi mängijate RNG. Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 01.05.2018 23:37:25 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
tnis33 kirjutas:
Kas Centurion AX on hea tank? Gun depression on hea tal ja turret armor ka vist?
Praegu olen mänginud AMX30 päris palju, AMX30B on ka käes aga see ei tundu üldse hea olevat.


ei ole hea, sama saast nagu leo1, stb1. nende tankide aeg on ammu läbi. wot ei ole mingi oskuste mäng, see turundusmäng. see tank mida turundatakse on hea, teised on halvad. vanu tanke pole üldse mõtet arendada.
hakka striimeriks, siis saad palju paremaid tiime ja mänge kuna promod mängu

võtame sellise mängu, mina mängisin ELC, tavamoon ja ka ratsiooni ei kasutanud (stabikas, camonet ja pikksilm minu varustus)

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui vaatate neid mängijaid, siis nad pole halvad mängijad, ometi me kaotasime ja mina tegin mängu kõige junnima tankiga kõige parema tulemuse.
Wot ei loe kui hea mängija sa oled. Loeb milline on su RNG statsionaarses tulistamises ja milline sõidupealt tulistamises. Loeb ka see kui palju sinu tiimis tulistatakse premiumit ja kui palju vastastiimis.
Loeb ka see milline on sinu tiimi mängijate RNG. Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud.


Oled miskid rohud võtmata jätnud?

Cent AX on hea allaround tank, parem kui AMX30B. AMX 30 on seevastu väga hea - tier kümne peale minna pole mõtet.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.05.2018 00:12:48 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:

...Tegelikult wotis ei loe üldse midagi kui hea mängija sa oled vaid 80% ulatuses on kaotus või võit juba mängu alguses serveris ära otsustatud.


Hmm, kuskil varem juba siin foorumis sellisest teooriast kuulnud...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 02.05.2018 00:18:37 vasta tsitaadiga

Tundub et top tier oli veel 2ne bottide platoon kah...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 02.05.2018 00:30:57 vasta tsitaadiga

PS. ELC EVEN 90 peal on mõttekam pikksilmad optika vastu vahetada. Nii harva saab selle tankiga pikemalt põõsas istuda. Tal on lihtsalt nii super kämo, et alati saab kuskil ringi rallida. Optika ja toiduga olen hetkel view range saanud 483m peale. Kui viimane skill ära treenida siis peaks suti veel tõusma. Sellest on küll piisavalt.

Muidugi tolle screenshotis olnud mängu "tegi ära" ikkagilt 263 ja 268 4. ELC ise on küll tank millega saab 4000 damiga mänge või 10k spottiga mänge teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 02.05.2018 06:46:46 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
ELC ise on küll tank millega saab 4000 damiga mänge või 10k spottiga mänge teha.


Ettevaatust icon_smile.gif
Lisaks mulle võivad jorsid seda linki küsida , kus sa oled selle tulemuse teinud icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 02.05.2018 07:46:32 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
alyster kirjutas:
ELC ise on küll tank millega saab 4000 damiga mänge või 10k spottiga mänge teha.


Ettevaatust icon_smile.gif
Lisaks mulle võivad jorsid seda linki küsida , kus sa oled selle tulemuse teinud icon_wink.gif


Ma ei ole hetkel kodus, seega spottimise lingi jään võlgu. Pole neid viitsinud üles laadida. Õhtul koju jõudes jagan. Siin on damage kohta mõned, mitte kõik muuseas.
http://wotreplays.eu/site/4329327#live_oaks-alyster-elc_even_90
http://wotreplays.eu/site/4192165#steppes-alyster-elc_even_90
http://wotreplays.eu/site/4182107#kharkov-alyster-elc_even_90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 02.05.2018 08:37:58 vasta tsitaadiga

Ega ma nii tõsiselt ei mõelnud , kuid tip top tulemused on küll icon_smile.gif
Kas ennem suurt uuendust oli masin teistele ulme või oli ka parem ?

Pawel suutis tagaliinis end puutumatuna hoida , nagu tundub icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1042, 1043, 1044 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.