Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

2018 WRC maailmameister on?
ELFYN EVANS
1%
 1%  [ 1 ]
JARI-MATTI LATVALA
0%
 0%  [ 0 ]
SÉBASTIEN OGIER
19%
 19%  [ 10 ]
THIERRY NEUVILLE
25%
 25%  [ 13 ]
OTT TÄNAK
50%
 50%  [ 26 ]
DANI SORDO
0%
 0%  [ 0 ]
HAYDEN PADDON
1%
 1%  [ 1 ]
ESAPEKKA LAPPI
0%
 0%  [ 0 ]
KRIS MEEKE
0%
 0%  [ 0 ]
DRIVER X
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.04.2018 15:49:53 vasta tsitaadiga

Täitsa haige. Ma vaatasin et neuville on päris kiire a no siis tuli Ott ja kell lendas sodiks icon_biggrin.gif

Päris rets ikka sellises udus. Teada ju et kui kaameras paistab udu hull siis reaalsuses on see veel hullem.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 19:50:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tidemandi auto ikka undab

See on iga etapp undanud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.04.2018 19:57:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Tidemandi auto ikka undab

See on iga etapp undanud thumbs_down.gif


Rovamperä oli veel hullem. Niiet Škoda probleem.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 20:44:43 vasta tsitaadiga

Oi bljaaa, vot see oli ilus kurvi võtmine icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 20:47:44 vasta tsitaadiga

Natukene peab veel harjutama.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 21:04:34 vasta tsitaadiga

Black66, tal polnud sellist kurvi võtta.

Aga ta võttis seda kurvi võrreldes teistega ikka siga kaunilt...iseasi kas see oli kiirem läbimine...arvatavasti oli icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.04.2018 22:59:45 vasta tsitaadiga

See oli umbes sama stiilne kui eelmise aaata monte allamäge poole jõuga tulemise viimane kurv icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2018 23:07:51 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
See oli umbes sama stiilne kui eelmise aaata monte allamäge poole jõuga tulemise viimane kurv icon_biggrin.gif
stiilsem. icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.04.2018 08:14:21 vasta tsitaadiga

See Märtini kurv ikka tase thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 15:34:52 vasta tsitaadiga

Lappil 2 veoline auto icon_neutral.gif
Või rehv ikka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 15:53:06 vasta tsitaadiga

E: nothing
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 15:56:32 vasta tsitaadiga

Tänakult hea töö. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 29.04.2018 16:44:01 vasta tsitaadiga

Peab poodi šampa järgi minema icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 16:44:07 vasta tsitaadiga

´ja kiirelt tõmmati pilt ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 16:44:14 vasta tsitaadiga

Mida avariid rovanpära icon_eek.gif
Pilt katkestato

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 16:45:18 vasta tsitaadiga

võiks siis teisi sõitjaid niikaua näidata icon_neutral.gif
E: mingite pealtvaatajate telkidesse ja autodesse ta seal lendas kui tagasi kerida ja ueusti vaadata

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 29.04.2018 16:46:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:00:03 vasta tsitaadiga

Nah nad jutu ka katkestasid thumbs_down.gif

Teisi sõitjaid ei tule. Pakun, et katse jääb poolikuks
Spoiler Spoiler Spoiler

Vist ei saanud pihta kellelegi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 29.04.2018 17:03:41 vasta tsitaadiga

Paneks siis video ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

Läbi tolmu küll kahjuks (või õnneks) palju ei näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:03:48 vasta tsitaadiga

No ennem polnud videot doh.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:07:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aclaramos que los pilotos están bien y que no hay personas heridas. / To clarify: drivers are ok and there isn't people hurt

source: rallyargentina twitter

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.04.2018 17:08:55 vasta tsitaadiga

no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 17:10:41 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.

No, põõsas (betoon) oli ju ees icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:11:46 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.

Võid ka eestis mõnd rallit külastada, väga kaua otsima ei pea kui näed mingeid tüüpe väliskurvis oma matkatoolidel istumas ja õlli libistamas. Niikaua libistavad kuni ükskord mõni masin sinna sisse lendab. Aga noh, proovi neile miskit öelda, pärast nett hala täis et korraldaja jobu ja turvad idikad icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 17:19:52 vasta tsitaadiga

Lol, mis vahed icon_lol.gif
tsitaat:

Pontus Tidemand võib end nüüd WRC2 klassi etapivõitjaks nimetada. Üks katse on veel muidugi minna, aga edu järgmise mehe, Gus Greensmithi ees on peaaegu kuus minutit.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.04.2018 17:37:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
StarLight kirjutas:
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.

Võid ka eestis mõnd rallit külastada, väga kaua otsima ei pea kui näed mingeid tüüpe väliskurvis oma matkatoolidel istumas ja õlli libistamas. Niikaua libistavad kuni ükskord mõni masin sinna sisse lendab. Aga noh, proovi neile miskit öelda, pärast nett hala täis et korraldaja jobu ja turvad idikad icon_lol.gif


Vähe oled rallidel käinud. Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad)

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2018 17:43:09 vasta tsitaadiga


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 17:47:15 vasta tsitaadiga

Stiilne crash, midagi öelda thumbs_up.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 18:14:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad)
Ega ei väidagi, et kõik on. Aga mööda katset liikudes ikka jääb selliseid ette.
Et nüüd viimasel katsel Ott lolliks ei läheks. Kuigi täna suht rahulikult võtnud ja ilsmelt sõidab kindlapeale.

E: pikalt Latvalal leping on? Et kas ikka järgmine aasta näeb veel sõitmas? icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 18:19:50 vasta tsitaadiga

WRCPlus spekuleerib, et Toyotadesl Condori tipus jälle ülekuumenemisega probleeme..hmm icon_rolleyes.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2018 18:20:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad)
Ega ei väidagi, et kõik on. Aga mööda katset liikudes ikka jääb selliseid ette.
Et nüüd viimasel katsel Ott lolliks ei läheks. Kuigi täna suht rahulikult võtnud ja ilsmelt sõidab kindlapeale.

E: pikalt Latvalal leping on? Et kas ikka järgmine aasta näeb veel sõitmas? icon_biggrin.gif
see pauk ei paistnud just kurvi peal olevat, pigem kergelt kaardus ja roval viskas kuskil valli/kivi pealt masina triiki ja edasi lappama

samas tänakul on mingid tehnilised probleemid, välja pole julenud öelda, kuid näost on näha, et enam ei räägi eilseid sõnu, et feeling good ja i don't feel I'm pushing
nüüd on näost näha, et vend võtab viimast ja higine

enne mainis ka, et roolivõimuga oli probleeme, ilmselt tal see roolivõim ongi kutu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 18:22:43 vasta tsitaadiga

Otil oleks vaja võit kodu ära tuua, ülejäänu ei ole nii prioriteetne.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 18:24:07 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
WRCPlus spekuleerib, et Toyotadesl Condori tipus jälle ülekuumenemisega probleeme..hmm icon_rolleyes.gif

tiksub lõpuni, seal ei saa gaas põhjas sõita, kurv kurvi otsas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 18:46:53 vasta tsitaadiga

Lappi suretas korra välja aga seni katse parim aeg.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 19:02:21 vasta tsitaadiga

Meeke pani üle koera?
Kaamera keerati ära

Pekki, Ogier 0,2 sek kiirem kui Mikelsen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 19:12:45 vasta tsitaadiga

Tänak läks peale. Pöidlad pihku.

Mis lõpp Hyundaidelt icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 19:16:53 vasta tsitaadiga

Jube pikad 3 minutit icon_lol.gif

2 lisapunkti ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 19:18:20 vasta tsitaadiga

Olemas poisid!. Meie võit. Ja Oigerilt punkte napsas tagasi beer_yum.gif

Haha..National anthem of Estland WRCPlus on ikka tegijad icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 29.04.2018 19:22:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 19:22:38 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2018 19:24:22 vasta tsitaadiga

Jaapani-Eesti tiim beer_yum.gif

Jaapani hümn on ikka nii nukker. Mitu sekundit peale hümni lõppu alles keegi julges uuesti plaksutada icon_biggrin.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 19:36:42 vasta tsitaadiga

Nii palju jäi alles masinast kuhu rovanperä sisse küttis
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.04.2018 19:36:50 vasta tsitaadiga

omanik plaksutab käsi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 19:39:51 vasta tsitaadiga

No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.04.2018 19:44:15 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:

Mitu sekundit peale hümni lõppu alles keegi julges uuesti plaksutada icon_biggrin.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2018 21:00:52 vasta tsitaadiga

Teine masin sai ka pihta a pääses kergemalt veidikene.
http://eldoce.tv/deportes/impresionante-accidente-de-kalle-rovanpera-en-el-rally-argentina-2018-wrc2-mina-clavero-giulio-cesare-vuelco-carpa-autos_64813

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2018 21:07:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras icon_lol.gif
nii kahtlane riik, et see võis juba enne õnnetust selline olla thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2018 14:01:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
salatoimik kirjutas:
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras icon_lol.gif
nii kahtlane riik, et see võis juba enne õnnetust selline olla thumbs_up.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif

Aga Ott on ikka super vana!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 12:54:37 vasta tsitaadiga

Veits parema nurga all video
phpBB [media]

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 13:09:20 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/4481278/selgus-majas-walesis-tehaksegi-ralliajalugu?_ga=2.168285474.2010857628.1525034330-1643162756.1520769249
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2018 14:56:44 vasta tsitaadiga

https://sport.err.ee/827567/rally-estonia-pressiesindaja-tootame-et-ka-tanak-voistlema-saada

Ott võtku see müügis olev grossi-le kingitud masin ja sõitku sellega. Toyotaga ei pidavat saama icon_biggrin.gif Mehaanikud puhkusel

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.05.2018 07:45:46 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/craig-breen-tuleb-rally-estoniale?id=81975273

Toyota ei saa nüüd häbisse jääda icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.