Täitsa haige. Ma vaatasin et neuville on päris kiire a no siis tuli Ott ja kell lendas sodiks
Päris rets ikka sellises udus. Teada ju et kui kaameras paistab udu hull siis reaalsuses on see veel hullem. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
See on iga etapp undanud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Oi bljaaa, vot see oli ilus kurvi võtmine _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Aga ta võttis seda kurvi võrreldes teistega ikka siga kaunilt...iseasi kas see oli kiirem läbimine...arvatavasti oli _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See oli umbes sama stiilne kui eelmise aaata monte allamäge poole jõuga tulemise viimane kurv _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
See oli umbes sama stiilne kui eelmise aaata monte allamäge poole jõuga tulemise viimane kurv
stiilsem. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Lappil 2 veoline auto
Või rehv ikka _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mida avariid rovanpära
Pilt katkestato _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
võiks siis teisi sõitjaid niikaua näidata
E: mingite pealtvaatajate telkidesse ja autodesse ta seal lendas kui tagasi kerida ja ueusti vaadata _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 29.04.2018 16:46:34, muudetud 1 kord
Teisi sõitjaid ei tule. Pakun, et katse jääb poolikuks
Spoiler
Vist ei saanud pihta kellelegi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
No ennem polnud videot _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna. _________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.
Võid ka eestis mõnd rallit külastada, väga kaua otsima ei pea kui näed mingeid tüüpe väliskurvis oma matkatoolidel istumas ja õlli libistamas. Niikaua libistavad kuni ükskord mõni masin sinna sisse lendab. Aga noh, proovi neile miskit öelda, pärast nett hala täis et korraldaja jobu ja turvad idikad _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Pontus Tidemand võib end nüüd WRC2 klassi etapivõitjaks nimetada. Üks katse on veel muidugi minna, aga edu järgmise mehe, Gus Greensmithi ees on peaaegu kuus minutit.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
no krt peab ikka ka ajuehitus olema, et väliskurvi telk üles panna.
Võid ka eestis mõnd rallit külastada, väga kaua otsima ei pea kui näed mingeid tüüpe väliskurvis oma matkatoolidel istumas ja õlli libistamas. Niikaua libistavad kuni ükskord mõni masin sinna sisse lendab. Aga noh, proovi neile miskit öelda, pärast nett hala täis et korraldaja jobu ja turvad idikad
Vähe oled rallidel käinud. Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad) _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad)
Ega ei väidagi, et kõik on. Aga mööda katset liikudes ikka jääb selliseid ette.
Et nüüd viimasel katsel Ott lolliks ei läheks. Kuigi täna suht rahulikult võtnud ja ilsmelt sõidab kindlapeale.
E: pikalt Latvalal leping on? Et kas ikka järgmine aasta näeb veel sõitmas? _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
WRCPlus spekuleerib, et Toyotadesl Condori tipus jälle ülekuumenemisega probleeme..hmm _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Eesti rallipublik on 90% väga mõistlik. On üksikud idikad (kes kahjuks maine alla toovad)
Ega ei väidagi, et kõik on. Aga mööda katset liikudes ikka jääb selliseid ette.
Et nüüd viimasel katsel Ott lolliks ei läheks. Kuigi täna suht rahulikult võtnud ja ilsmelt sõidab kindlapeale.
E: pikalt Latvalal leping on? Et kas ikka järgmine aasta näeb veel sõitmas?
see pauk ei paistnud just kurvi peal olevat, pigem kergelt kaardus ja roval viskas kuskil valli/kivi pealt masina triiki ja edasi lappama
samas tänakul on mingid tehnilised probleemid, välja pole julenud öelda, kuid näost on näha, et enam ei räägi eilseid sõnu, et feeling good ja i don't feel I'm pushing
nüüd on näost näha, et vend võtab viimast ja higine
enne mainis ka, et roolivõimuga oli probleeme, ilmselt tal see roolivõim ongi kutu _________________ ☠
WRCPlus spekuleerib, et Toyotadesl Condori tipus jälle ülekuumenemisega probleeme..hmm
tiksub lõpuni, seal ei saa gaas põhjas sõita, kurv kurvi otsas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Pekki, Ogier 0,2 sek kiirem kui Mikelsen _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
2 lisapunkti ok _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Jaapani hümn on ikka nii nukker. Mitu sekundit peale hümni lõppu alles keegi julges uuesti plaksutada _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras
nii kahtlane riik, et see võis juba enne õnnetust selline olla _________________ ☠
No samas see on selline piisavalt kahtlane riik, et seal lükatakse kuskil garaazis katus tagasi sirgeks ning külge kh natukene toksitakse ja ongi korras
nii kahtlane riik, et see võis juba enne õnnetust selline olla
Ott võtku see müügis olev grossi-le kingitud masin ja sõitku sellega. Toyotaga ei pidavat saama Mehaanikud puhkusel _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.