Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 15:34:23 vasta tsitaadiga

Android ise ka blokeerib üldiselt kahtlaseid faile ja faililaiendeid.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 08.04.2018 19:27:48 vasta tsitaadiga

Need kes imestavad et miks telefonis kasutatakse turvaäppe,neil pole ka arvutis turvaproget icon_biggrin.gif
neil on normaalne et masin on viirusega,sest muud elu nad ei tunnegi...

Eriti lastel peaks KINDLASTI viirusevastane turva äpp olemas,seast nende telefonis on igast sitta...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 19:31:54 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Need kes imestavad et miks telefonis kasutatakse turvaäppe,neil pole ka arvutis turvaproget icon_biggrin.gif
neil on normaalne et masin on viirusega,sest muud elu nad ei tunnegi...

Eriti lastel peaks KINDLASTI viirusevastane turva äpp olemas,seast nende telefonis on igast sitta...

Arvitis windows defender vms nimega, ei ole vajadust tekkinud lisaturvalisuse järele

Lapse äppide üle on kontroll olemas screen time äpi vahendusel.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 19:58:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, thumbs_up.gif
Ja üldjuhul on teada mis programme installitakse ning igast sita jaoks on olemas vm või eraldi arvuti selleks.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 20:07:42 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/4/6/17205470/doogee-mix-4-slider-phone-front-camera
Päris vinge telefon, kuigi isiklikult eelistaks, et kaetud oleks pigem tagakaamera.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2018 22:10:26 vasta tsitaadiga

Mul on lapsel telefonis lahti täpselt need asja mida ma lubanud olen.
Google Play Store on koodi all.
Seega kui Lauri76 lapse telefon on s*tta täis on see tema enda saamatuse või oskamatuse viga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 22:21:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/4/6/17205470/doogee-mix-4-slider-phone-front-camera
Päris vinge telefon, kuigi isiklikult eelistaks, et kaetud oleks pigem tagakaamera.
See tuleb päris paks ja kuna see on paks, siis päris pointless
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 08.04.2018 23:24:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/4/6/17205470/doogee-mix-4-slider-phone-front-camera
Päris vinge telefon, kuigi isiklikult eelistaks, et kaetud oleks pigem tagakaamera.


See on praegu ainult idee nagu ka nimi ütleb prototüüp. Peaks kirjas olema et on kleeps ja lihtsalt tühi karp demonstreerimaks seda slide funktsiooni ja kaamera asetsust ja ka samas kõlari asestsust.
See telefoni vastamiseks lükka kaamera lahti nagu ka nõme.

Aga pigem pisut paksem kui seda on praegune trend kandiku nimel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 08:52:11 vasta tsitaadiga

Mul tegelikult täiesti suva sellest paksusest. Sliderid on alati meeldinud thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 09:20:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul tegelikult täiesti suva sellest paksusest. Sliderid on alati meeldinud thumbs_up.gif

N95....ainuke mobla mis ära varastati icon_neutral.gif
hea telo oli rsk thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2018 19:53:52 vasta tsitaadiga

Mulle näiteks meeldib see

Link
, isegi kaalusin. Aga raud tundus lahja

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 10.04.2018 09:14:05 vasta tsitaadiga

Endal oli kunagi Nokia C6-00 https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_C6-00
Riistvara oli mõnus, aga tarkvara nii kohutav, et peale seda tuli juba android. Oleks ka androidil hetkel midagi sellist pakkuda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 12.04.2018 12:19:15 vasta tsitaadiga

Sai siis tellitud ka hiinakas- Xiaomi Mi Max 2 - Eestist - hind oli 235.- - pikem ülevaade siin- https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_2-8582.php

Mis öelda...Ma olen hämmingus, kui hea võib üks n.ö labidas olla- labidas on ta tõesti, aga püksitaskusse mahtumisega probleeme ei ole.

MIUI 9 jookseb nagu ludin, saab seadistada pea kõike, milleks samsal on eraldi vaja laadida äpp. Hind on väga soodne võrreldes samsade tippmudelitega. Ja aku... see aku... See on karm... Hetkel annab 9 päeva ühe laadimisega kasutust

[img][/img]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 12:42:08 vasta tsitaadiga

reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 12.04.2018 12:52:21 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif


4G märk on küll olemas- kas see on mingi kindel sagedusala ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 13:05:51 vasta tsitaadiga

See on metsa ja paneelmajade sagedus 800mhz
Aeglasem kiirus aga levib paremini

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 14:01:09 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif


Ehk täiesti kasutu telefon.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2018 14:03:41 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
jnt kirjutas:
reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif


Ehk täiesti kasutu telefon.

Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 12.04.2018 14:05:31 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
jnt kirjutas:
reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif


Ehk täiesti kasutu telefon.

Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.


Ma nagu ka hetkel ei jaga matsu, millest ma ilma olen jäänud- töötab nii maal kui linnas, nii kivimajas kui puumajas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 14:00:39 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
jnt kirjutas:
reio72, B20 on kahjuks puudu. icon_sad.gif


Ehk täiesti kasutu telefon.

Paar aastat tagasi ostsin naisele teadlikult kasutu tel. millel oli B20 puudu. Ei ole kordagi vaja läinud B20. Kõik asjad aetud. Kui nutihaigust küljes ei ole siis ma ei näe küll probleemi.


Ma nagu ka hetkel ei jaga matsu, millest ma ilma olen jäänud- töötab nii maal kui linnas, nii kivimajas kui puumajas.


Maal ja metsas, kui levi piirimaile jõuda, siis võib tunda anda aga ei pruugi - sõltub konkreetsest kohast ja kasutusest.
Madalam sagedus levib paremini seega haja-asustusega kohtades laiendavad operaatorid mobiili leviala eelkõige 800MHz 4G ehk B20 saatjatega (kõige odavam viis leviala laiendada).
Kuna 900MHz 3G on ka üsna levinud (ja suhteliselt madala sagedusena levib hästi) siis tõenäoliselt liigub su telefon piirsituatsioonis seda kasutama.
Sama lugu on linnas keldris/liftis/paksu raudbetooni taga - 800MHz penetreerib neid paremini ja kui sul selle tuge pole siis langed tõenäoliselt 3G peale.

Asulates üldiselt on kasutusel kõrgema sagedusega 4G 2100 ja 2600MHz - need kannatavad rohkem kliente korraga, kuid levivad kehvemalt.

Kokkuvõttes - kui pole B20 tuge siis suure tõenäosusega on metsas kännu otsas nett aeglasem ja leviauku sattumise tõenäosus suurem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 13.04.2018 14:43:54 vasta tsitaadiga

Kui telefonil pole märgitud fm raadiot, kas siis mingi raadio appiga ei saa ikka kuulata ?
Kuidagi jube imelik see asi. Nagu raadio jaoks oleks eraldi vaja sisse ehitada midagi mis juba kasutusel muude asjade jaoks pole.
Antenn oli ju niikuinii kõrvaklapid.

Mul endal telefonil olemas ja ei kasuta väga. Kuulan läbi neti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 15:07:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kui telefonil pole märgitud fm raadiot, kas siis mingi raadio appiga ei saa ikka kuulata ?
Kuidagi jube imelik see asi. Nagu raadio jaoks oleks eraldi vaja sisse ehitada midagi mis juba kasutusel muude asjade jaoks pole.
Antenn oli ju niikuinii kõrvaklapid.

Mul endal telefonil olemas ja ei kasuta väga. Kuulan läbi neti.


Ma ei tea, kas toodetakse sellist telefoni riistvara, mis FM võimekust ei oma, küll aga toodetakse kindlalt selliseid telefone, millel pole vajalikke draivereid kaasas. Lihtsalt äpist ei tohiks siinkohal piisata.
Mingid custom ROM ja sellised lahendused võivad mõnel juhul olla lahenduseks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 15:40:25 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_blackshark_dedicated_gaming_phone_less_than_500-news-30525.php
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 15:53:39 vasta tsitaadiga

Mis mängud ei vea välja suvalise selle eelmise-selle aasta telefoni peal?
Mu vana s6 seda kõik välja ...need vähemalt, mida mängisin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 20:23:09 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel probleem muusika kuulamisega? Redmi note 4 global.
Juhtmega kõrvaklappides tuleb suht iga 15-20min tagant siuke väike, poole sekundi jagu, tumm jõnksatus.
Samas bluetooth klappides ei ole seda asja.
Muusika asetseb mälukaardil, mingi LD nimega 32gb on.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 22:00:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis mängud ei vea välja suvalise selle eelmise-selle aasta telefoni peal?
Mu vana s6 seda kõik välja ...need vähemalt, mida mängisin
Ei ole selles sihtgrupis ega tea tänapäeva mobiili-/androidmängude ressursinõudlikust, aga eks mujal Kaug-Idas ole selle jaoks ehk rohkem turgu..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 22:01:29 vasta tsitaadiga

ViskeRelv, aga kui mängid sama meediat püsimälust?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 22:04:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin selle peale. Nüüd nädalavahetusel kopeerin asjad telefonimällu ja eemaldan mälukaardi.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 23.04.2018 18:12:31 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_m1_will_counter_xiaomis_redmi_note_5_pro_in_india-news-30662.php

Pisut suur on, kuid asjaliku hinnaga puhas droid.

Ja Meizu 15 Plus on Samsung S8 prosega ja maksma hakkab alla 500 euro.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 00:32:28 vasta tsitaadiga

hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120

lopes39, tänud uudise eest beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2018 01:01:34 vasta tsitaadiga

Suur aku (vähemalt kirjade järgi) topitakse enamasti peale asjadele mis softi poolest optimeerimata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 06:23:21 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120

lopes39, tänud uudise eest beer_yum.gif


Redmi Note 5(china) täitsa olemas juba. Note 5 Global ( b20-ga) kuuldavadti mai esimeses pooles saadaval.
Note 5(china) laeb 4000mAh aku täis ca 2 tunniga. Kahjuks veel nüüdseks juba vanamoodne mikro usb.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:09:13 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120

lopes39, tänud uudise eest beer_yum.gif


Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:17:09 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
nexus4 kirjutas:
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120

lopes39, tänud uudise eest beer_yum.gif


Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas.

oli ka zenfone 2. koomas nüüd seal küll midagi ei olnud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:27:12 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
l2bukast kirjutas:
nexus4 kirjutas:
hmm, krt peab nüüd uuesti mõtlema hakkama. Hetkel ootasin redmi note 5 pro ehk redmi note 5 china tulekut, aga see asus nagu näitab silmad ette vist. Veidi suurem on, aga aku ja fast charge kallutab kaalukaussi üsna tugevalt https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9173&idPhone2=9120

lopes39, tänud uudise eest beer_yum.gif


Omasin asus zenfone 2. Mitte midagi head ei oska öelda. Doubletap avas end pidevalt taskus. SOT oli alla 3h. Ja soft kahtlane. Ram-i oli 4gb, aga koguaeg oli koomas.

oli ka zenfone 2. koomas nüüd seal küll midagi ei olnud.


Räme kuumaks läks ka. Vb oli mu isend siis paha lihtsalt.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 11:54:44 vasta tsitaadiga

Note 5 Globalit mõtlesi jah, ükspäev oleks pre-orderi peaaegu ära teinud, aga siis ikkagi mõtlesin et ootan ära icon_biggrin.gif

Hetkel kasutan Zenfone 2'te, sest note 4 on lauapeal pulkadeks võetud ja ootab hiinamaalt juppe. Oma originaal softiga oli nii jube, et samal päeval läks LineageOS peale, sellega täiesti ok pill. Aga ega ta suurem asi pole, enam ei ostaks. See, et seal max pro mi1 on puhas droid annab veidi lootust. Kui prose ja kõik on sama ja dorid ka puhas, ei tohiks see Asuse silt seal vist midagi suur tuksi keerata enam.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 24.04.2018 19:21:41 vasta tsitaadiga

Mul on Asus Nexus 7 2013 kestnud üle 3 aasta kindlasti ja kestab praegu ka. Pole katki läinud ja droid 6 on peal.
Aeglaseks on küll jäänud aga seal pole ka midagi imestada. Ei saa nagu plastiku pärast ka kobiseda, kuna see ka korralikult vastu pidanud nii ajale kui ka kukkumistele.

Ega üldse praegu jube raske endale uut lutsu valida. Tahaks type-c saada ja võiks olla 3.5mm ka. Siis tahaks ka et oleks FM raadio, kuid see pole kõige olulisem asi.
Ja no võimalikult väike oleks hea. Samas ega pole väga alla 5.7-6 tolli valida midagi.

Meizu 15 ja 15 lite on 5.46 tolli ekraaniga kuid on 2mm pikem kui minu praegune 5.5 tolli ekraaniga luts. Samas mõlema eest küsitakse palju. Vastavalt siis 15 eest kuskil 400 ringis ja 15 lite peaks jääma sinna 300 kanti.
15 plus on 480 euro ringis ja on Samsung S8 prosega. Peaks ka ok olema, kuid ei ole minu hinna klass.

ZTE Nubia Z18 Mini on 5.7 tolli ekraaniga ja lubab 148mm pikkuseks. Üks lühemaid 5.7 tolliseid lutse mis näinud olen.
Meizu M6S meeldib mulle ka väga ja siis on ka veel Meizu E3 mis on ja oks näitajatega, kuid SD660-ga telefonid enamus maksavad alatest seal 250 euro mis on mul juba praktiliselt maksimum mis ma välja olen nõus käima.

Mul need uuendused pole olulised ja see ei ole asi miks ma eelistaks midagi muud ennem või maksaks sellepärast lihtsalt rohkem.
Samas mul pole sellega väga kiire ka ja ootan mis huvitavat veel välja tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 19:45:23 vasta tsitaadiga

mis tel selle usb-c mulguga on, et kõigil seda vaja?
Miskit revolutsioonilist maha maganud vms? valgustage

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 20:23:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
mis tel selle usb-c mulguga on, et kõigil seda vaja?
Miskit revolutsioonilist maha maganud vms? valgustage

Mugavam, vastupidavam, tulevikukindlam. Teoreetiliselt ka võimalusterohkem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 20:47:51 vasta tsitaadiga

Mitu usb auku te enda telefonil senimaani siis purustanud olete? icon_rolleyes.gif Tulevikukindlus on bs, siin pooled vahetavad telefoni iga 6-12 kuu tagant.
Kui vaatan tänasel päeval turul olevaid lisavidinaid siis suhteliselt keeruline on type-c pistikuga neid pigem leida võrreldes vana usb mulguga. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 20:49:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siin pooled vahetavad telefoni iga 6-12 kuu tagant

wonder why; loe teema pealkirja
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online
sõnum 24.04.2018 22:10:43 vasta tsitaadiga

Kui telefon maksab sul 100-200 euro, siis mis seal vahetada neid 6-12 kuu tagant. Teeb sama välja kui osta flagship 2-4 aastaks sama raha eest.
Mul lihtsalt mõni viga telefonil mis teeb ta mõtetuks. Kõlar on üleval nurgas ääre peal ja suunatud üles. On niigi kehv kuulmine, siis veel kuule sealt midagi.
Läbi klappide ka ei viitsi koguaeg ja neid pole taga ka niikuinii kunagi.

Ma ootan ära Xiaomi Mi A2-e ära ja kui midagi 6 tollistest valin, siis vast selle või Meizu E3 kui sellel on B20 tulnud ja hind on mõistlikum.
Kuna mul juba praegu on type-c, siis ei tahaks micro usb vastu vahetada ja uuesti kõik juhtmed välja vahetada.
Mul palju midagi valida pole, kuna tahan matt musta värvi või minimaalse läikega musta. Siis pmst ongi ainult Xiaomi, Meizu, ZTE/Nubia
Mul see sõrmejälje lugeja ka kama kaks. Peaks ära kustutama, kuna mul käed kuivad koguaeg ja nahka koorub, siis see ei tuvasta ära või tahab restarti.
Lenovo S5 on ka ahvatlev.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 22:20:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui telefon maksab sul 100-200 euro, siis mis seal vahetada neid 6-12 kuu tagant. Teeb sama välja kui osta flagship 2-4 aastaks sama raha eest.

kumb mõistlikum tundub?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2018 23:02:50 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kui telefon maksab sul 100-200 euro, siis mis seal vahetada neid 6-12 kuu tagant. Teeb sama välja kui osta flagship 2-4 aastaks sama raha eest.

kumb mõistlikum tundub?

sõltub inimesest. Lastele ostan pigem 6 kuu kuni aasta tagant hiinaka, kui bränditelo, neil koguaeg juhtub midagi.
Ja mõnele meeldib, kui koguaeg uus telo taskus on. Ökom on iga 2-4 aasta tagant osta vist, jalajälg maailmale väiksem

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 00:12:09 vasta tsitaadiga

Just, täiesti subjektiivne.

Veidi kolasin ja vaatasin, jääb siiski Redmi Note 5 Pro Global (vs asus).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2018 00:19:35 vasta tsitaadiga

20/10/2015 sai praegune Moto G3 (2/16GB) ostetud, hetkel sihin Mi A2 (4/64GB) või Mi Mix 2S-i.
2,5a 240€ telefoni kasutada tundub suht optimaalne. icon_rolleyes.gif

Naisele ostsin Mi A1 ja lapsel 4X, ütleks et Xiaomil on kvaliteeti küllaga ja MIUI on 4X peal täiesti kasutatav ning suht paljude võimalustega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 01:14:28 vasta tsitaadiga

Millal see Mi A2 võiks tulla?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2018 01:29:31 vasta tsitaadiga

flameas, täna, st 25.04 on pressikas. Eks siis selgub.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 11:21:32 vasta tsitaadiga

A2 ei mainitud. Siis võibolla sügisel. Kui üldse tuleb...
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2018 11:53:40 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_(mi_6x)-9140.php

see pmst on ju A2 icon_razz.gif Tundub et suht varsti tuleb
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.